Forum >> Találkozások
csocsi13-12-2006 18:57:46 // 19658
Akkor tényleg fertőzöttnek látszik :))))))
Poló13-12-2006 18:57:41 // 19657
Milyen az a 145 ti? :P
ystuc13-12-2006 18:56:23 // 19656
Ja, és holnap megy Haleszhoz rendszámtábla keretet, meg matricákat venni. :-)
ystuc13-12-2006 18:55:00 // 19655
Most volt itt nálam egy srác, naptárt vett. (Akinek kell, szóljon, van még!) Nagyon szép 145 ti-je van, brutális hanggal. 2 hete vette és imádja, ennyi idő alatt igazi fanatikus lett! :-) Nem sokára regisztrál, eddig azért nem tette, mert nincs még közös képe az autójával. De ami késik, nem múlik... :-)
Tommaso 15912-12-2006 21:22:35 // 19654
Dec. 27. Eger!!!!!!!!!
Részletek a Keleti Vég topicban!!
GEORGE12-12-2006 06:41:07 // 19653
Hinni apám csak a templomba legközelebb, de ott sem muszály: -DDD
Marklar15511-12-2006 22:38:00 // 19652
Amúgy érdekes ez az iwiw.
Tegnap rákerestem a "Marklarra"
17db Marklaros nevet talát. Azt hittem csak engem ihletett meg ez a rész a South Parkban. Vagy 5 éve...
Marklar15511-12-2006 22:35:20 // 19651
Van vele közös ismerősöm! ;)
Zsolesz11-12-2006 21:44:03 // 19650
Ja azt én sem tudtam. Szüleit már láttam voltak itt Pécsen egyszer az egyik koncertjükön
Zsolesz11-12-2006 21:43:27 // 19649
csávója (bocs nem tok írni)
Mike.11-12-2006 21:08:12 // 19648
Én is az előbb néztem az oldalt, de azt sem tudtam, hogy van férje.
Zsolesz11-12-2006 21:00:31 // 19647
Nemá ez a csácója? Hogy tudott ehhez a ruhához barna cipőt felvenni??? Pfff
Mike.11-12-2006 20:58:08 // 19646
A tieden is jól mutat majd ha végre lefestik valami normális színre. :-)))))
ribipeti11-12-2006 20:46:52 // 19645
Azt te csak hiszed! :PPP
Mike.11-12-2006 10:15:02 // 19644
Tényleeeg!! Ez fel sem tünt. Akkor nem is olyan jó az. Egy fekete gépen sokkal ütösebb lenne! :-))
Tedi11-12-2006 09:52:47 // 19642
Ha minden jól megy, akkor Várpalotán lesz valamikor a két ünnep között. Egyelőre szervezés alatt van.
Alfimi11-12-2006 09:43:09 // 19641
Sziasztok!Mér zsir új vagyok itt de már szeretnék találkozóra menni!Mikor és hol lesz a következő?
ribipeti11-12-2006 09:09:41 // 19640
És Mike megcsodálhatja a szép hátsó lámpáimat is, amikről képet én még nem bírtam készíteni. :)
GEORGE11-12-2006 04:32:41 // 19638
Mások nyisd ki a szemedet :-D
csocsi10-12-2006 19:40:37 // 19637
Tényleg jól sikerült akkor :))
Gondolom ő sem örült neki
Willy10-12-2006 19:36:04 // 19636
Ahhoz képest, hogy pénteken gondoltuk ki az egészet egész sokan voltunk. :-)
Gabó sajnos nem tudott jönni mert dolgozott. :-(
csocsi10-12-2006 19:34:11 // 19635
Azért ez nem szép dolog.
Viszont örvendetes, hogy messzebbről is érkeztek :))
Willy10-12-2006 19:32:48 // 19634
Az az érdekes, hogy Kaposvárról én voltam egyedül. A többiek a környékbeli falukból jöttek. Arthur Székesfehérvárról látogatott el, Ribandita, Ribipeti és Poczy Tamásiból jöttek.
Rumi10-12-2006 19:28:17 // 19633
ennyi alfa van kaposvár környékén?
bezzeg mikor én arra járok egyet se látok :( :D
csocsi10-12-2006 19:16:40 // 19632
Szép helyen voltatok :))
Willy10-12-2006 19:15:23 // 19631
A Kaposvár környéki Alfások 2006.12.09-én minitalálkozót tartottak Bálesz szervezésében. A Kaposvári Mc Donalds parkolóban gyűltünk össze, innen konvojban közelítettük meg Bányát. Egy vendéglátó egységben folytatódott a találkozó, ahol finom rétes mellett (thx. Bálesz) búcsúztattuk el az idei évet.
Köszönjük mindenkinek akik jelen voltak.
Sztane cartárs fia fotózott is, íme néhány kép:

Köszönjük mindenkinek akik jelen voltak.
Sztane cartárs fia fotózott is, íme néhány kép:

Poczy10-12-2006 16:12:28 // 19629
Tudtok élni vazze.. !!! :-DDD
GEORGE10-12-2006 16:08:36 // 19628
Norbi - Melinda előzményre klikk! .--)
tibcsi10-12-2006 14:06:27 // 19627
Piros 145 , hátso szélvédőn Alfa Romeo felirattal,( IZS - 180) , ma reggel , 3/4 7-kor Árpád hidon , ismerős valakinek?
Mike.10-12-2006 13:54:16 // 19626
Mike.10-12-2006 12:59:03 // 19625
afla16410-12-2006 12:19:51 // 19624
Szasztok! Bocs hogy bele lotyogok, csak üdv mindenkinek és köszi az üdvözlő üziket.
mszabika10-12-2006 12:09:59 // 19623
JA....
fénykép?????? :D
Poló10-12-2006 12:00:24 // 19622
Ja, jól néz ki. Eljött, vihogott kettőt és már ott se volt.
Mike.10-12-2006 11:59:21 // 19621
Igen húúú, pont olyan volt! :-)))
mszabika10-12-2006 11:56:29 // 19620
Marót Viki... húúúúúúú... ;)
Mike.10-12-2006 11:53:52 // 19619
És ott volt Marót Viki és Novai Gábor is.
A csaj élőben is szuper! ;-)
Vader (a Gróf)10-12-2006 10:54:04 // 19618
Tegnap autóeladásnak "álcázva" találkoztam Blacky cartárssal..:)
Örülök hogy személyesen is megismertem!
Üdv. mindenkinek!
Tedi09-12-2006 21:50:10 // 19617
Kb egy órája a Mcdodó parkolójában futottam össze Otto155 kollegával, akinek ezúton is üdv!
Ottó!
Valamit nagyon mutogattál, de nem értettem pontosan mit is. :) Csak nem a kiégett jobbos fényszóró miatt? :)
Betonl@b-AlfaShop09-12-2006 18:35:02 // 19616
















