Elkezdődött:)
A Turbo Dedra ügye átalacool.
Sima 1,8 lesz belölle. Esztétikailag is rende lesz rakva. + kicsit extra mentesítve is lesz.. Ugyanis ezt is a haverom vette meg. Én adtam a motor/váltó/ elektronika... Mínden ami turbóért: 4db kf felnit a szűrke 155 ről, a már régebben elboltolt 1,8 as motort vissza+ a Q4 üléseket, amiket még anno Geryvel cseréltünk.
Egyébként ezek is mennek a Dedrába, hátra meg vannak szövet ülések...





Az integrale nem lesz bontva:) A mocik meg 8V sek:)
süsnye12-12-2008 22:50:00 //
69587
igen, gondolom belülről rohadt ki... ez mindnél megtörténik sajnos előbb-utóbb... :(
SD12-12-2008 21:07:46 //
69586
ezek a lehajtók:P hát hogy hajtol te le??? mint a zállat? hát még a kipuf is szijjel szaka....
SD12-12-2008 20:36:33 //
69585
elharapta a kiscica:) :P :(
nekem is a vége pusztult le amikor megmakkant... mondjuk a gyári dob elég nagy és az lógott ott izomból.... felkötöttem a kasztnira aszittem megőrülök hazafele... (testhang)
mondjuk nekem még nem akart katapultálni, de kb 1cm tartotta...
no ezek után vettem rá egy komplett rencert... mert már mindenhol elég satnya volt... 40k votl utángyártottban és utánna vagy egy hétig olyan szaga vót a gépnek mint egy ukrán heggesztő üzem klímája kifele...
de azóta jó:) csak a tömítések hullanak ki mindég azt kicsit kifú itt ott:))) de az meg lustaság és félegészség:)
Gery8312-12-2008 18:28:40 //
69584
az csak a képen néz ki ilyen szarul
ott van egy illesztés ahogy a vég össze van dolgozva a dobba, körülötte meg sok retek....
Gery8312-12-2008 18:20:21 //
69582
A komplett hátsó difi pneumatikus vezérlése, illetve egy 16V szívócsonk. Egyelőre ennyi jut eszembe, de majd.... :D
süsnye12-12-2008 18:18:57 //
69581
és az a sérülés a végen?
nemtom
lekanyarodtamaz m0rol, és a lahajtón, lassítás után hallottam, hogy valami súrol az úton
a cső el van rohadva félig, de hogy most mitől adta meg magát arrol fogalmam sincs
süsnye12-12-2008 17:48:16 //
69579
felültetted a kiput tolatáskor?
süsnye12-12-2008 17:17:09 //
69578
mi történt?
Attie12-12-2008 17:09:21 //
69577
Ez meg hogy?
És a vég hogyhogy repedt vagy milyen :-O
leszakadt
a rohadtkurvaistenfaszát ebbe a szarba....
SD12-12-2008 15:56:32 //
69575
Akkó kűd má át lécci tértivevénnyle le ne nyúlják de a küldést tefizeted:D
Buksi12-12-2008 15:49:45 //
69574
Igen és nekem már nem kell! ;-))))))))))
SD12-12-2008 15:43:26 //
69573
Mert találtál egyet otthon? :D
Buksi12-12-2008 15:24:38 //
69572
Nem akar valaki bukókeretet szerelni a 155-ösébe? :-))

Buksi12-12-2008 14:23:45 //
69571
Péntek van! Fáradt vagy már mi? :-)))))))))))))))))
Buksi12-12-2008 14:22:57 //
69570
Az meg milyen? :-DD
Buksi12-12-2008 14:22:38 //
69569
Mé' kiszokta zárni? :-O :-DD
SD12-12-2008 11:47:57 //
69568
a tied viszont fotoszintetizál, tehát elvileg jobb kéne legyen a fogyasztásod:)))
SD12-12-2008 11:46:27 //
69567
és reáadásul neki szerintem extraként adták el a "metal" fényt:D
norbee12-12-2008 11:39:35 //
69566
Figyelem, figyelem, szolgálati közlemény:
Buksi!
Jegyezd meg egyszer s mindenkorra. Azért nem látsz sok ezüst 155-öt, mert kevés tulaj felejti el lefényeztetni az autóját.
Közlemény vége.
:)
SD12-12-2008 11:05:09 //
69565
azt a bicolore lesz a cuccolós:D:D:D vagy majd meg kell erősítened a hátsó ajtót nehogy kipakolja a rakományt egy padlonál a fiat:D harmadik megoldás veszel egy cuccolós autót:D:D:D és akkor lesz egy legális AR, egy turböszöszvér:D meg egy cuccolós:D:D:D de milyen lesz a cuccolós ha a 75paci kevés:D:D:D kiváncsi vagyok...:D
illetve miikor lesz a bicolore bimotore?:D
SD12-12-2008 10:59:14 //
69564
mis mi ezt is szétszeditek vagy mi?
süsnye12-12-2008 09:59:56 //
69563
vegyetek normális fényképezőgépet.. :P ;))
viszont nem túl nagy erőfeszítéssel helyre lehetne rakni..... :)
a piros meg az ezüst az megy, bezzeg valami szép acél kéket nem tudsz belinkelni mi? :D
Biztos kizárta azasszony, mint ahogy sdtszokta:)))
Ennek már jó színe is van. Mondjuk az a lökös toldat nemnagyon sokáig lenne egyben nálam:)
ÁÁÁÁ
Ezt full elrontották. A Trabant tükrökről nem is beszélve:(((
Mer nem jársz igazi dugóban:)
Buksi11-12-2008 23:33:27 //
69555
Na de ez már sokkal szebb! ;-))

Buksi11-12-2008 23:31:39 //
69554
Hát elég csúnya szegény! :-(((

Buksi11-12-2008 23:27:05 //
69553
Te mér' nem az asszony mellett fekszel az ágyban? :-)))))))))))))))))))))
vazzeg a 155öm nem fogyaszt ennyit még budapesten se :)
Buksi11-12-2008 23:22:43 //
69551
Tulajdonképpen a 2.0-ás is szik annyit! :-))
Elötte is 9,2 volt. De nem kimélem az igazz)
De. :) Nem bírom ezt a 75 lóerőt:))) Most, hogy felkerűlt egy 155ről lekerűlt kipuff. Kicsit jobb lett, de őrület... Azt az uccsó full tanknál is 10,2 lett a fogyi. Akkor meg legyen egy picit több:)
Buksi11-12-2008 23:09:49 //
69548
Nem mondod? :-O
De a Temprát futkosós-szállítós autónak vetted, nem? :-DD
Szerínted mi megy a Temprába? :)
Buksi11-12-2008 23:00:37 //
69545
Biztos el van átkozva! :-DDD
Buksi11-12-2008 22:59:58 //
69544
Pont ezt mondom! :-DDDD
Gyárilag nem volt ilyen. Csak széles kasztniban 8V motor. Ferlén pl
Hihetettlen, de én sem tudtam éles képet csinálni erről a műszerről!
Valami lehet a levegőben körülötte:)))

Gery8311-12-2008 22:56:21 //
69541
Szia!
Ha lesz belőle eladó cucc, szólj! ;)
Ne is mond:)))
beszéltem a szerelő haverpmmal. Van valami kapcvsoló megoldása. Lazán csak fél bárral fog tolni. Ha büntizni kell, akkor másfél:)
ááá
Jobban fog menni, mint az AR:)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.