Forum >> 155

Svéd29-11-2010 21:22:55 // 108238
Ma befagyott az összes ajtóm,kb 2 órán keresztül nem birtam kinyitni őket,mehettem a céges 107-el,200 km-t,nyári gumikkal a hóban,fasza volt.:/
beero15529-11-2010 20:46:49 // 108237
én értem, de 4 éve volt nálam, és abszolut nem volt semmi baja, egy örökmozgó idegbeteg kutya volt...
amikor vittem neki a kaját akkor már halott volt, fél órával azelött pedig még futkosott és ugatott... ezért kurva váratlanul ért...mert ha öreg és beteg akkor jól van ez van,,de így semmi előjel nélkül?? nemtudom..na mindegy elment..
amúgy kössz..
Ferry29-11-2010 20:41:30 // 108236
Ok! Köszönöm, a napokban megcsinálom, aztán meglátjuk, remélem csak ennyi!
TSiga ( I am the TSIG)29-11-2010 20:39:31 // 108235
Mivel a kormány ugye jóval magasabban van az ülésnél, ezért vízszintesen hátra esel, vagy beteszel egy seprűnyelet üléscsőnek. Ha nem, akkor úgy fogsz kinézni, mint majom a köszörűkövön. :-D
TSiga ( I am the TSIG)29-11-2010 20:22:43 // 108234
Hali!
Javaslok beszerzésre egy féktisztító sprayt. Azzal a kiszedett légtömeg-mérőt takarítsd ki. Ne szedd szét, hanem a légcsatornát kell kipucolni. Majd próbakör. Ha még mindig nem, akkor az alapjárati motort is ki lehet tisztítani. Jól belefújod és hagyod, hogy a szmötyi kifollyon belőle.
Ha nem, akkor folyt köv. Ha leesik az alapjárat, akkor azt az alapjárati motor is okozhatja.
atesssz29-11-2010 20:15:28 // 108233
Január 1-től kecskeméti leszek, szóval lehet, hogy majd arra is fogom használni :D
Ferry29-11-2010 20:13:49 // 108232
Hát hidegen és melegen is, de van hogy hetekig ne is csinálja!
TSiga ( I am the TSIG)29-11-2010 20:13:07 // 108231
Vazz! Az a biciklinek nevezett teleszkóphalmaz nem semmi. De legalább arra használod, amire kell, és nem lakótelepi gizdázásra :-D
TSiga ( I am the TSIG)29-11-2010 20:10:13 // 108230
A főnökömmel szemben van egy özvegyasszony, akinek a férje autószerelő volt. Nála ott a csápos, meg a világítás a 2 beállásos műhelyben. A főúton is van egy özvegyasszony, akinek szintén autóvillamosságis volt a férje. Ott 3 beállási lehetőség van. Lesz hely hol kicserélni. Franc fog mobilrámpával bajlódni.
TSiga ( I am the TSIG)29-11-2010 20:06:40 // 108229
Fogadd részvétemet! :-(((((
Sajnos nem velünk egyszerre öregednek meg és hamarabb elmennek. :-((((
beero15529-11-2010 20:01:03 // 108228
meghalt a kutyám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
elég szar most a kedvem...
egyébként úgy néz ki holnap vagy holnap után vihetem a fényezőhöz az autót!!!
atesssz29-11-2010 19:52:29 // 108227
Öntöttem bele vizet, mosószerrel, sokszor megrázogattam, vagy 20-30szor, és szépen felhozta a leülepedett retket, még a 10. öblítés után is barna víz jött ki belőle, úgyhogy szépen ki lett mosva. Átlátszó nem lett, de legalább nincs benne az a barna lerakódás.
Pepe14729-11-2010 19:41:55 // 108226
Hidegen csinálja?
Pepe14729-11-2010 19:41:05 // 108225
Hali!Nem kizárt hogy légtömegmérő szarakodik.
Ferry29-11-2010 19:32:04 // 108224
sziasztok! segítségeteket szeretném kérni. kb két hete vagyok amore tag és 4 hónapja van meg az autó. az utóbbi időben elkezdett rángatni, majd az alapjárat leesik, lefullad. olyan mintha kifogyna a benzin, a tank tele van, néha kicsiket durrog is, egy két hétig nem csinálta, most megint csinálja. ha valakinek van tippje, kérlek segítsetek, tanácstalan vagyok
süsnye29-11-2010 19:26:55 // 108223
no, és tiszta lett a kiegy tartály? :)
atesssz29-11-2010 18:17:35 // 108222
Azt a mindenségit! Ha nem én csinálom, el sem hiszem!

Már régóta világító csóróságjelző, mutató szerint kissé kevesebb van a tankban, mint 1/4.

Keres egy töltőállomást, beáll. Leveszi a töltőpisztolyt, a D jelzésűt. Pisztolyt beleilleszti a töltőnyílásba, biztósítópöcköt beakaszt, vár, míg tele nem lesz a tank.
KLATTTY. Tele van. Nézi az LCD kijelzőt, és számol.
Fizetendő: 15 998 Ft
Kiadott egység: 49,24 L

Nullázott napi számláló a legutóbbi teli tankoláskor, aktuális állás: 807 Km.
(49,24/807)*100 = 6.1 L/100km
Ehhez az eredményhez a lakott területen kívüli ~100-as tempó, és lakott/lakott területen kívüli autózás 30/70 aránya szükséges, értelmetlen kigyorsítások nélkül.

Mivel ilyen kevéssel beéri a kicsike, megleptem egy -32fokos friss, új fagyállóval a piszkos, koszos -15-ös helyett.

afri29-11-2010 12:51:26 // 108221
ha vki nagyobb motortuningban gondolkodik, NE fogja vissza magát!!! :-)
SD29-11-2010 09:48:15 // 108220
Majd Győzi értékeli, ő ebben a szakértő:P:D
süsnye29-11-2010 09:23:07 // 108219
akkor Te már, akkor is urbanizálódott falusi voltál biztos :P :))
Fairlane28-11-2010 22:13:44 // 108218
Vazze, 25 évig nem Bp-i voltam.... akkor is utáltam... :)
atesssz28-11-2010 22:05:44 // 108217
dobtam fel néhány képet a 155-ről a fotóalbumba; régieket és újakat :-)
süsnye28-11-2010 22:02:29 // 108216
hát igen Bp-en nehéz értékelni a havat, ott jellemzően csak a nyűgös oldala látszik :)
süsnye28-11-2010 22:00:18 // 108215
Persze, de higítsd és azért vigyázz a kezedre/szemedre/szádra! :)
Longman28-11-2010 21:39:44 // 108214
Én sem szeretem, de az első nagy hó mindig lázba hoz. A Bükkbe nem a sajátommal megyek (kézifék hiány miatt) hanem egy 156 V6-al.. :)
Fairlane28-11-2010 21:30:59 // 108213
Nekem meg tiszta szar kedvem van, mióta leesett ez a fehér renyha.... utálom a telet, meg a havat, meg a hideget :(

Aztán árokba ne tedd a vasat...
Longman28-11-2010 21:16:40 // 108212
Baszki, Bp-n már úgy tudom vannak ilyen bérelhető beállások, csápossal, szerszámokkal, mindennel. Mért nem mész oda?
Egyébként jó neked hogy tudod cserélni.. Nekem is nagyok kéne.. :S
TSiga ( I am the TSIG)28-11-2010 21:06:21 // 108211
Én is örülök neki. Egyrészt mert hidegben nem szeretek dolgozni, más rész jövőhéten fizu, tehát kipufogót fogok cserélni a koTSin. Utcán, mobil rámpával. :-(
Longman28-11-2010 20:51:18 // 108210
Háhá, újra intenzíven havazik, úgyhogy várok egy órácskát aztán megyek játszani..
Igaz, kézifékem nincs, de rakja ez magát gázra is.. :)
atesssz28-11-2010 20:26:12 // 108209
akkor önthetek bele sósavat, az kitisztítja?
süsnye28-11-2010 20:16:35 // 108208
miért kezdené ki, azt is műa flakonban árulják ;)
higítagni kell... én már párszor csináltam az enyémen, semmi gond nincs vele, viszont szép tiszta :)
a fék kiegy tartályt pedig brigóval pucoltam ki, az elég gyorsan kihozta belőle a cuccost... :)
atesssz28-11-2010 19:43:58 // 108207
háztartási sósav nem kezdi meg a kiegyenlítő tartályt? vagy hipó? Nem szívesen öntenék bele sódert, és rázogatnám 2 órán keresztül :)
süsnye28-11-2010 18:58:56 // 108206
én a vezérlő panelre tippelnék... egy másikkal meg kellene próbálni
Buksi28-11-2010 18:14:39 // 108205
Eeeerrrrájd! :-)))))
Buksi28-11-2010 18:13:42 // 108204
Ha lehet, akkor miért ne? :-DD
afri28-11-2010 17:42:28 // 108203
elég OFFos kép, de ez egy szép ültetés!! :-)
afri28-11-2010 17:36:28 // 108202
nahh, hát ez ám az über-kerék!! ;-)
GTPeti28-11-2010 17:08:33 // 108201
Gyárthatnál sinautót. :)

Esetleg gumispray-vel felvihetnél rá egy vékony réteget. :)
Marklar15528-11-2010 16:35:39 // 108200
Assszem ez a felni valami 22" os volt:)
Marklar15528-11-2010 16:30:58 // 108199
Rakj rá 21" ost és Tsiga Téged is legyorsúl majd. :-PPP
Marklar15528-11-2010 16:29:12 // 108198
Fűtés vezérlő kakukk.?
Marklar15528-11-2010 16:24:30 // 108197
Nohh, most meg vagizik a "Szarvas vadász" .:)
Pesten épp elég a 15" után is cserélgettni a futóművet:/
Habár a V6-ra 16" os tervezet van:)
Marklar15528-11-2010 16:22:09 // 108196
ühhüm
Mellé ment...?
Longman28-11-2010 15:10:58 // 108195
Jah, azt nem tudtam.. :)
RoliQ428-11-2010 14:39:20 // 108194
emiatt lettem szerelmes:)
RoliQ428-11-2010 14:36:53 // 108193
azt még nem tudom milyen gyakran kell , de most ki lett cserélve pár dolog... majd elválik meddig bírja... ha már nagyfelni akkor sztem komfort tekintetében mind1 hogy 17 v 18! szerintem! Egyébként olyan 3 centit bírna el ültetésben... hátul nem is gond de elöl beleérhet! A gátlókat biztos keményíteni kell! Összességében 18" + futómű elég pattogós lenne.... és lesz!:)
Longman28-11-2010 13:51:25 // 108192
óó, szerinted? Ilyen képem nekem is van..

:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Ati7728-11-2010 13:20:42 // 108191
Hacsak nem afri által berakott képen van megoldva az ültetés.
Ati7728-11-2010 13:17:47 // 108190
A másik része +, hogy nekem tetszik az alacsony hasmagasság,(igaz az sem igazán a magyar utakra való) és a nagy kerék elveszi az ültetés optikai értékét.
TSiga ( I am the TSIG)28-11-2010 13:04:34 // 108189
A Marklarnak is 15"-os volt a bicoloron, és teljesen kényelmes volt. A 16" még elmegy, de az felett nem erre az utakra. Nem is értem, hogy Rolibaba ekkora vonatfelnikkel milyen gyakran nyúl a futóműhöz.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.