afri20-09-2011 18:22:55 //
117690
Longman20-09-2011 18:21:36 //
117689
Ez nem azután készült, hogy a vándorcirkusz leadta a sintértelepre? :)
Longman20-09-2011 18:20:48 //
117688
óóóóóóó, ezt én már rég kitaláltam... :) Mint végső cél. De nem hiszem hogy megvalósítom valaha. Túl ritka autók alkatrészei kellenének.
Különben nem nagy "vasziszdasz".. :)

Goodboynak!Megtaláltam azt a fényképet,ami közvetlen azután készült,hogy elhoztalak a vándor cirkuszból!Ez a hála ezek után!?
Svéd20-09-2011 17:37:53 //
117686
ahoz hogy a szivósoron kicseréljem a gumicsőveket kell e bontani valamit?szerintetek meg lehet a műszakit hosszabitani egy hónappal?
süsnye20-09-2011 16:28:50 //
117685
Az majd a következő felvonás. Láttam múltkor egy elgondolkodtatót: V6 Q4:)) Hogy mennyire kivitelezhető egy sima FWD kaszniba azt nem tudom. De biztos brutál volna.:)) Persze ez a jövő zenéje, mindennek előfeltétele, hogy legyen egy másik minden napi autóm, az meg csak úgy megy ha mondjuk a Sprint helyét átveszi mondjuk egy 166 a garázsban:) De nagyon e-felé hajlok.
süsnye20-09-2011 16:11:39 //
117683
...
fáj...
nagyon...
:)
Százas? Nem százötvenötös? :D
süsnye20-09-2011 15:23:49 //
117681
nekem a nankangom volt ilyen...
igaz, akkor még friss volt nálam az autó, és a futómű nem volt százas és elkopott mindkét első gumi, belső és külső oldala is kb egy szezon alatt.. :))
viszont sztem marha jól tapadt.. :)
Thomika20-09-2011 15:11:50 //
117680
wanli :P
Longman20-09-2011 14:02:59 //
117679
Ültess, keményíts! Nekem a Bükkben a nagy motorral sem volt érezhetően orrnehéz, magyarul alulkormányzott.. Sőt, gázelvételre rakja a farát.. ! :)
süsnye20-09-2011 13:35:00 //
117678
nankang? :)
vagy kardánt, difit, féltengelyeket hátra! :)
Thomika20-09-2011 13:01:23 //
117676
Nekem itt a városban is élmény. a gyári 2 cm ültetés bőven elég! Sínautó! :) A gumi is jól tapad szárazon, pedig sajna egy kínai xar van rajta, de legalább xl-es gumik. viszont szárazon meglepően jók!
Thomika20-09-2011 12:59:22 //
117675
Egen, csak épp lóvé nincs most rá! Pedig nagyon jó áron hoznák nekem. de most annyi sincs.
Vagy pár zsák kavicsot meg szurkot és ha kátyút látok javítsam is ki nem?:)))
Dobjál be pár zsák cementet a csomagtartóba.... :)
Szombat este a gyöngyösi tali után felmentünk egy kicsit kanyarogni a Mátrába. Jó volt nagyon, a brembók is tették a dolgukat szépen. Csak egy nagy baja van ennek az autónak, rohadtul orr nehéz. Azért élmény volt vele kanyarogni:))
Akkor arra bőven ráfér a csere.
Tényleg kezd kicsit répás rosso lenni a gép:)) Egy polír lehet ráférne:)
Thomika20-09-2011 12:42:01 //
117669
Egyszer biztosan! Sajnos, nagyon ráfaragtam vele, de amikor épp rendesen megy feelinges! Kissé lomhának tűnik, talán ha gyertyát cserélek, jobb lesz. Azokban is kb. 130K lehet lassan :((
Tudod van itt minden a szartól a repülőig:)))
Ahhoz képest, hogy az ország legjobb állapotú 155-ének kiáltotta ki Abarth a hirdetésben nagy belenyúlás volt. Ráadásul nem is volt olcsó. De hátha a végére érsz egyszer és akkor patent lesz.:))
Thomika20-09-2011 12:20:38 //
117666
Viccen kívül....nem sok! Minden ülés, a kalaptartó, 4 kerék, kipuff, csomitartó belül, test kábelek, futómű, motor, levegőző rendszer, hűtés-fűtés, klíma, ablakmosó rendszer, tükrök, egyéb sallangok voltak piszkálva valamiért. Ajtókárpitok és a belső hőmérséklet mérő kis ventije, és belső világítás, fékek nem lettek eddig bolygatva. A váltó még kérdéses, csüt megyek a szerelőmhöz, kiderül mi a diagnózis.
Longman20-09-2011 10:53:06 //
117665
Tudom a sztorit.. Ezek szerint ő is kontár, erre nem tok mit mondani..
Mióta SP nálad lakik, nagyon kemény lettél.. :P :D
Goodboy20-09-2011 10:00:04 //
117664
longman,te .én ugy megváglak ,h gyerekruházatiba kell járnod vásárolni ,mert összemész mint a colostok!:-) A bery kocsiját progizta bauer miki is azt mire hazaért bp röl tbányára 61km meghalt a mocija! akko meg??
nem azt mondtam, hogy bele sem ülök. csak nem megyek vele majd sokat. ne legyen vizes az alja... :)
NaTo20-09-2011 09:45:25 //
117662
Hogy bírod ki, hogy egy teljes évszakot nem használod? Én ha 3-4 napig nem ülök bele már remeg a kezem :)
szivemből beszélsz. mondjuk én csak annyit akartam irni, hogy vazzeg tessék vigyázni a Q4-ekre, mert egyre kevesebb van belőlük!!!
és az a legdurvább, mikor nem használat alatt mennek szét, hanem szaGértő kezek között
az első két hét tapasztalata: 14-et. de most nem vagyok otthon, áll a gép oktober végéig. télen nem nagyon akarom használni, szóval tartós teszt tavasszal lesz.
Longman20-09-2011 09:22:00 //
117659
Bazzeg, a q4-eket mindenki a hülyékhez viszi programoztatni?? Én már nem értem ezt. Annyi motor ment már tönkre ezek miatt, hogy hihetetlen.
Továbbra is tartom, hogy a Bery kocsija is azért nem ment Vittorionál sem normálisan, mert nem volt jó a szoftver.
Vagy vigyétek normális emberhez már tényleg ezeket, vagy tessék programozható ECU-t venni (mondjuk azt is jó szakemberhez kell vinni beállíttatni).
Vagy nem kell tuningolni.
Longman20-09-2011 09:17:45 //
117658
Mi ez a disznóól?? :P
Rosszul csombékoltattad össze a leömlődet, azt látom! Kiszámoltam, az egyik 5mm-el hosszabb mint a többi, ez így nem lesz jó, -40Le.. Így marad 20! :)))
Mondjuk arra a kis időre míg fel nem robban a motor, én nem tennék bele ilyesmiket. :P :DD
Azér szerecc??? :)
NaTo20-09-2011 09:16:59 //
117657
és mennyit eszik így etanolból a paripa?
Goodboy20-09-2011 09:09:19 //
117656
az a baj ,h ruppotlan kis pöts völt,egy százast huztam ki belöle a többi az én soherságom tanulo pénze lett4 sporolni akartam a progin ugy ahogy mondod:-(azota sem az igazi a mocim sajna ,az összel szétborittatom azt ujra tábla lesz!
vazz. gondolom megtéritette a csávó az összes költséged...
itt van ékes példája annak, amiről nemrég beszéltünk: lehet, hogy a végén a "drágának mondott" műhely az olcsóbb
hát aki megteheti... :) nekem ha tök üres sem megy bele több, mint 17e... :) 299Ft/l

Goodboy20-09-2011 09:02:17 //
117653
nem ,volt egy szaki aki felprogizta a mocit azt a teszten elfüstölt a motor akkor halt meg a csiga is!
Goodboy20-09-2011 09:01:00 //
117652

meg tettem neked fel pár képet a motorokrol is ,h lásd a példát,ez nem hurka ám,ne dobd be az abalébe!ddddd ja és találtam képet a gyerekkori szrelmedröl is akit el akartál venni feleségül!
lefestették 95e-ért? :) király!
Goodboy20-09-2011 08:48:42 //
117650
Goodboy20-09-2011 08:25:27 //
117649
Goodboy20-09-2011 08:19:40 //
117648
csö Szasza. Gyári csiga t3.Bp en ujitották fel 95 ezerbe ,de azota meghalodot 6000km után:-) kuplung meg Martin auto erösitett szerk 9 levelü szinter.
SD20-09-2011 08:09:34 //
117647
ja meg hogy 20k-ért tanokltam?:P:P:P ááá 421ft/L
SD20-09-2011 08:06:51 //
117646
Eddig összesen egy koda volt:D de az beszívta:P
Pásztó felé az M3-ról mikor letérek van pár hely mikor kétsávossá válik az út, na ott a szokásos:) Csak négyesbe váltottam vissza és csak 140-ig toltam de lemaradt, pedig én hagytam neki sávot, jött is volna ha tudott volna :P :D
csak úgy kiváncsiságból: az ott a középső képen micsoda? (annyit én is látok, hogy kupplung meg turbo, de mekkora, milyen, honnan, mikor stb.)
Goodboy20-09-2011 00:40:10 //
117644
és müxik az a motor??
Buksi20-09-2011 00:31:16 //
117643
Ez jó hír! ;-)
Buksi20-09-2011 00:30:00 //
117642
Van még valami az autón, amihez nem kellett hozzányúlnod? :-D
Buksi20-09-2011 00:21:47 //
117641
Az utolsó mondattal nem értek egyet! :-DD
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.