Forum >> 155
Ádi_390029-03-2007 21:25:38 // 21989
Srácok! Ti mentek Esztergomba?
Ha igen, esetleg együtt? Hányra? Hol álltok majd? Szoktatok 155-kel csoportosulni vagy ilyesmi?
Arra gondoltam esetleg elnéznék én is.
Ádi_390029-03-2007 21:21:43 // 21988
Én benéztem a régi LMM-embe, amit cserélni kellett, mert az előző tulaj :)) direktszűrősen megfingatta, szóval belenéztem, és abban ugyan sok tekergetnivalót nem láttam. Legalábbis ésszel tekereni ott nem lehet csak barmolni.
Ádi_390029-03-2007 21:18:33 // 21987
:-)))
Azért annyira nem sokat. És "teljesen" rendben volt, mikor vettem. Mondjuk úgy, át kell alakítani szépen a versenygépet használható és megbízható autóvá. Már majdnem kész!...
Thomika29-03-2007 18:14:38 // 21986
Igen ! Feltételezem, egy zöld balos kilincset :)))
Thomika29-03-2007 18:13:00 // 21985
:)))) Nagyon el akarták adni, így kicsit könnyebb volt.. De szépen alkudtál::)))))
norbee29-03-2007 18:09:37 // 21983
Te beszélsz, Te elvhű? :))))))
Thomika29-03-2007 18:04:47 // 21982
:))))) Vegyél magadnak :)))))
Thomika29-03-2007 18:04:26 // 21981
Én küldtem egy szavazatot! :))) Remélem, segít valamennyit!
norbee29-03-2007 17:56:54 // 21980
Én egy szőke "K"-t szeretnék, vagy ez nem az a topik? :))))
Thomika29-03-2007 17:35:24 // 21979
Uraim!
Mindjárt újabb "K" következik!!!! :))) Tessék készülni!!
norbee29-03-2007 16:25:19 // 21978
süsü
Az nem pangi, hanem pangcsi, a topcsiban te kis puta... :)))))
norbee29-03-2007 16:24:18 // 21977
Én is dolgoztam, üvegkábelt kellett húzni. De má vagyok. :)
Yoyo29-03-2007 13:09:27 // 21975
Dolgoztam, vagy mi:)))
perdix15529-03-2007 13:05:25 // 21974
mindenki vakargatja a koszt a vasról:-)))))))
süsnye29-03-2007 13:02:35 // 21972
Furi ez a pangi itt a topcsiban... :D
SD29-03-2007 12:42:46 // 21970
Mivan kihóttatok? Vagy mindenkinek megjött a főnöke? :D
SD29-03-2007 10:05:47 // 21969
Nagyon cseles:)
Yoyo29-03-2007 09:36:20 // 21968
Nem voltam eléggé képben:)))
norbee29-03-2007 09:34:16 // 21967
El. Pedig micsoda félreértéshalmazt generáltunk volna... :)))
Yoyo29-03-2007 09:32:21 // 21965
Egyszerűbb azzal kezdeni:)))
norbee29-03-2007 09:25:54 // 21964
süsü, bakker, becézd hogy Moncsicsi! :)))))
norbee29-03-2007 09:24:58 // 21963
Bakker, én itt szervezem a délelőtti programot, Ti meg lelövitek... :))))
süsnye29-03-2007 09:23:29 // 21962
Látom norbee nagyon képben vagyol.... :DD :P
süsnye29-03-2007 09:22:02 // 21961
Igen, mostmár a hibcsikód :D kiolvasás a legesélyesebb... majd áprilisban...
SD29-03-2007 09:20:53 // 21959
De nem mert az a marklár teeee
Yoyo29-03-2007 09:20:42 // 21958
Na ugye megmondtam, vagy nem megmondtam:))))
Yoyo29-03-2007 09:19:48 // 21957
Sztem a hibakód kiolvasással kellene kezdeni:)))
norbee29-03-2007 09:19:20 // 21956
Longifingi??? :)))) Longfinger alias Hosszúujjú alias Buksi. ;))))
SD29-03-2007 09:18:03 // 21953
Ha nem volt bontva ne szedd szét, max csere aztán próba.
süsnye29-03-2007 09:17:26 // 21952
Longifingi alatt kit értő? :D
SD29-03-2007 09:17:18 // 21951
Azt nézd meg hogy volt-e megbontva, az alsó műanyag. Mert amit olvasok az alapján az Árpigyerek lehet hogy kísérletezett vele...
süsnye29-03-2007 09:15:54 // 21950
1. a műanyag részre gondolsz? Hogy szedem le?
2. honnan tom, h el van tekerve?
perdix15529-03-2007 09:14:06 // 21949
alsó fedrészét leveszed, és máris kedvedre tekergetheted:-)))))) Meg ne tedd!!! csak ha vmi marha elállította......
norbee29-03-2007 09:12:37 // 21948
Én nem. :) Te igen. Meg a Longfinger is. :)))
norbee29-03-2007 09:12:02 // 21947
Áááá, mentek a francba. Na jó, kéne két hátsó féktárcsa. :)))
süsnye29-03-2007 09:07:34 // 21946
De az LMM-et hol lehet eltekerni?
süsnye29-03-2007 09:07:11 // 21945
Mi bajod? Te is így beszélsz nem?? :D:P
norbee29-03-2007 09:00:06 // 21943
Bammeg süsnye, lengcsicsilcsi? :)))))))
norbee29-03-2007 08:59:19 // 21942
Te ennnnnnyire érdekemberekkel vagy körülvéve? :))))
SD29-03-2007 08:56:20 // 21941
A dadogás sokmindentől lehet, de attól függ hoyg milyen a természettye.
Nagyobb gázra abbahagyja? Kis gázra csinálja csak? Ha azon a fordulaton tartod tovább dadog? Mennyire behatárolható RPM?
Falslevegő. 286db helyen tudja szívni
Gyújtótrafó.
Vezérlés.
Kábel, pipa, gyertya.
Eltekergetett LMM.
A szonda nekem is csak dísz:)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
915
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?