Forum >> Alfás cuccok, kiegészítők
Haro18-09-2008 10:06:24 // 5575
Ciao!!! Honnan tudnék szerezni Alfás polot?????
Xixo16-09-2008 19:54:24 // 5573
Ez nagyon fasza!!!
Méreteket csak holnap fogok tudni mondani, mert már nincs kedvem kimenni az esőbe...
Igazából majd fehéret szeretnénk, de holnapra azt is fixálom!!
Köszi!!
Méreteket csak holnap fogok tudni mondani, mert már nincs kedvem kimenni az esőbe...
Igazából majd fehéret szeretnénk, de holnapra azt is fixálom!!
Köszi!!
GT Ɨ|ѯ16-09-2008 15:57:03 // 5572
de színt még mindig nem mondtál,tehát rosso lesz:-)
GT Ɨ|ѯ16-09-2008 15:56:13 // 5571
mivel,hogy az egészet pontról-pontra meg kell rajzolni corelben-kb 2óra:-(
aztán még egy kis simítás ezazamaz-minőségromlás,mint olyan kidob6ó a kukába:.D
aztán még egy kis simítás ezazamaz-minőségromlás,mint olyan kidob6ó a kukába:.D
Xixo16-09-2008 15:45:11 // 5569
Tényleg!! Az nagyon fasza lenne. És semmi minőségromlás??
Xixo16-09-2008 15:14:45 // 5567
Akkor megoldható lenne ennyire felnagyítani? A cmt most nem tudom (majd lemérem), csak így elsőre nagyon kicsinek tűnt. Próbáltam péntel nagyítani rajta, de ultra fos lett.
Negatívban kéne majd, két méretben (147 + Punto I)
Negatívban kéne majd, két méretben (147 + Punto I)
GT Ɨ|ѯ16-09-2008 15:07:21 // 5566
ez nem az enyém,de van ilyenem is,csak nem volt más fotó róla:P
GT Ɨ|ѯ16-09-2008 15:05:45 // 5565
milyen színben,és gondolom kivágósra-de szerintem negatívban és belülre kellene tenni,de lehet kivülre is,ahogy akarod:-)
Tackry16-09-2008 15:05:01 // 5564
Ilyesmi, de ennél szebb.:P
GT Ɨ|ѯ16-09-2008 15:04:15 // 5563
ok,de cmxcm-ben pontosabb lenne....
Xixo16-09-2008 15:00:07 // 5562
Hátsó szélvédőre?!? :))
Xixo16-09-2008 14:56:39 // 5560
GT Ɨ|ѯ16-09-2008 14:54:31 // 5559
Xixo16-09-2008 14:50:19 // 5557
Tackry16-09-2008 14:43:40 // 5556
Nekem másmilyen van. Fehér alapon, a mostani logóval...:)
Xixo16-09-2008 14:40:41 // 5555
Egy Guns'n'Fuckin'Roses felirat. Azt akartam volna a hátsó szélvédőre...
Xixo16-09-2008 12:27:02 // 5553
Amiből matrinnyát szeretnék. Pedig megvolt gépen is, aszt ami vót elmút. Meg a neten se lelem.
Xixo15-09-2008 03:07:36 // 5550
Nem találom azt a k. képet.... :((((
feszti14-09-2008 21:02:08 // 5549
eszter.farkas[kukac]kienle-spiess.com
thx
thx
feszti14-09-2008 20:59:44 // 5548
És elküldenéd nekem mélben? :)
GT Ɨ|ѯ14-09-2008 19:54:23 // 5547
nem tuningoltam,csak nekem ( is ) megvolt,van,stb:-)
Tresor14-09-2008 19:47:15 // 5546
Akkor GT csak tuningolt rajta. :-)
147seles14-09-2008 19:46:00 // 5545
megvan, mivel mi csináltuk...
feszti14-09-2008 19:38:16 // 5543
Régebben az amoreról töltöttem le egy képet amint az alfa logo van és alá van írva hogy: Alfa Romeo parking only all others will be towed
Ez megvan valakinek?
Ez megvan valakinek?
GT Ɨ|ѯ05-09-2008 14:35:54 // 5540
GT Ɨ|ѯ05-09-2008 14:35:18 // 5539
egész nyugodtan,mindent megoldunk:-))
Xixo04-09-2008 03:51:18 // 5538
Felkereslek majd mélben, ha nem vagyok túl pofátlan!! :))
Buksi03-09-2008 16:28:46 // 5536
Jah vagy úgy! :-)))
GT Ɨ|ѯ03-09-2008 16:28:11 // 5535
a corel az ügyes,én csak pötyögök:-DDD
Buksi03-09-2008 16:26:23 // 5534
Ügyes vagy te! ;-))
GT Ɨ|ѯ03-09-2008 16:11:32 // 5533
nincsismit:-)
ÁdidiGaga (il hempescattore)03-09-2008 15:52:32 // 5532
igehehehen! :-)
felfotósoppolom a verdára, de már tegnap egy primitívebb netes változattal
megtettem.
majd jelentkezem és kösz! ;-)
felfotósoppolom a verdára, de már tegnap egy primitívebb netes változattal
megtettem.
majd jelentkezem és kösz! ;-)
GT Ɨ|ѯ03-09-2008 15:46:12 // 5531
Buksi03-09-2008 04:00:13 // 5529
Bármilyet tud! ;-)))
Xixo03-09-2008 02:41:10 // 5528
Bármilyen matricát tudsz csinálni??
GT Ɨ|ѯ02-09-2008 19:34:59 // 5527
Ok:-)
megcsinálom,nincs opciós felár,ugyanannyi mint a fehér:-))
jelzem ,ha ready:-D
megcsinálom,nincs opciós felár,ugyanannyi mint a fehér:-))
jelzem ,ha ready:-D
Tackry01-09-2008 16:01:39 // 5526
Nekem is vannak még női alfás felsőim.:)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
790
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?






