Forum >> Felvidéki Alfások

BadBoy16-10-2006 21:33:46 // 5248
Nem, meg kell irni, mert hétvégén is bejártam fél járást, mert tesztkörúton voltam. Én vittem a 159-et, a barátom meg mgemutatta az új 3 ajtós astrát. Mind a ketten csréltünk, és véleményt alkottunk. Utána Gabcsinak mutattam meg, meg egy másik srácnak. És ha elkapnak a rendőrök, akkor mondhattam volna, hogy ezt most beszoptam :(((((((( És még ellenkezni sem ellenkezhettem volna. Erre kell nekem egy meghatalmazás, hogy ne csesztethessenek, mert elég gyakran beleülök relaxálni :)))))) És nem is tiltják. Jó lenne talira levinni. Csajokat, meg rád bizom. Te vagy a sofőr, én meg csak utas. Amire a frappáns válasz- "Potya utas vésd az észbe, ne pofázz a vezetésbe"!!!! :)))))) Ez a te döntésed.
Bckk16-10-2006 21:26:48 // 5247
szep az biztos. figyuz, lehet kiirni csak egyszeru un.kolcsonzesi papirt is. nekem is csak az lesz a cegbol. amugy meg lehet letiltom a csajokat és akkor 3 csako megy majd 1 masinaval. elvégre nem fer hogy 1iknek jon a masiknak nem. de nekem meg lesz ott. :-)
BadBoy16-10-2006 21:22:07 // 5246
Szerintem, nem erőfitoktatva, biztosra veszem több mint 500Km van benne. Kajálda, nagyon jó. Törzshelyünk, hatalmas adagokat adnak, jópofa pincérek, és igazi magyaros izek. Kisbéren van, ez az étterem, Fehé Akác a neve. A tulajdonos hölgy is nagyon jópofa. Jóban vagyunk az egész személyzettel. 159? El e enged, 147-el is elengedett, de itt most inkább az van, hogy új, és most félti. De ez hétvégéig még kiderül. De sürgősen kell nekem egy meghatalmazás, ez most a legfontosabb. De tényleg szég lenne a két DSi gyöngyszem :))))))
Bckk16-10-2006 21:16:32 // 5245
el is mennek vele de nincsen rendszama. majd legkozelebb. amugy komoly darab. 1 tankkal meg megjarom mert kb. 500 amit le lehet vele gyurni. szoval ha ugyesek leszunk, meglesz. de viszek majd elegendo zsetont. te, és az a kajalda miféle? amugy eljohetnel a 159el? apud elenged? mert szep volna 2db DS-es Alfa egymas mogott
BadBoy16-10-2006 21:12:42 // 5244
Na látod, ha ezt most a csajszi olvassná, hú lenni itt hadd el had :)))) Ha 1 tankal sikerül, ami szerintem nem lehetetlen, csak az autópályát kellene akkor választani, és tempomatot. De sikerülni fog :)))) Pont azért mondtam, hogy Multiplázzunk :))))))
Bckk16-10-2006 21:10:25 // 5243
nem, a KNes bige az a Gabi noje. nekem lesz magyarban :-) hoppa, errol el is feledkeztem. most mar jobb is a kedvem. gumino meg nem kell. sietni meg nem akarok mert akkor csak 300kmre volna eleg 1tank, ami 60 l-nel is kb. 2000Sk. meg szeretnem jarni 1 tankkal. hadd nezzenek. hajtani - csak a megengedett keretek kozt. szoval 50-90-...tobb nemigazan ja, van uj ceges Multiplank. narancs-metal, az jo lesz. fullos.
BadBoy16-10-2006 21:08:52 // 5242
Ne kezd el most sajnálolkozni! Legalább ezeket a dolgokat is letisztáztuk. De kár, hogy ilyen nagyra lett fújva ez a lufi, mert tényleg nem kellett volna. :(((((
BadBoy16-10-2006 21:06:41 // 5241
Meglátjuk, lehet, hogy akkor valahogy kikönyörgöm a 159-et. Sietni úgy sem akarunk, vagy igen?? Barátnőt, meg szerzünk, max leeresztjük, és amig utazunk elfér a csomitartóban :))))))))) Mennyünk inkább Multiplával!!!!!!!! Te is tervezel nőnemű egyedet hozni, vagy még nincs, és ez a baj? Vagy úgy tervezted, hogy azt a csajt kapjuk fel, akit mondtál?
Bckk16-10-2006 21:06:12 // 5240
basszus, ezt inkább én sajnalom, ugyanis megemlitettem a felvidekre vonatkozo hozzaszolást s erre akkora balhe tort ki korulotte. Restellem és bocsi mindenkinek.
BadBoy16-10-2006 21:04:13 // 5239
LÁtom Robert, komolyan vetted amit mondtál, hogy ignorálni fogod a topicot. :(((((( Sajnálom!
Bckk16-10-2006 21:03:23 // 5238
nos jelenlegi szitu az olyan, hogy jon a Gábor /Fiatbol/ meg ugye mi ketten. ill. a Gabor mondta hogy jonne a barinoje KNbol, elméletileg elfer a Csilla is csak szukos lesz hatul. de ezt meg egyeztetjuk. mivel meg mindig én járok szarul, ugyanis nincsen barinom :-(
BadBoy16-10-2006 21:01:25 // 5237
Segitséget szeretnék kérni tőled Krisztián. Nemzetközi üzlet tantárgyam van, és a Fiat csoportról fogok irni. Olyan kérdésem lenne, nincs neked, olyan anyagod, amit kaptál importtól, vagy hivatalos helyekől, hogy hol vannak a Fiat csoportnak gyárai olaszországon kivül? A rohadt fiatgroup.com, nem akar működni, onnét már vannak infójaim, de ilyet még nem találtam.
BadBoy16-10-2006 20:59:08 // 5236
Akkor rád bizom a döntést! Kiszámoltam, és 1Km a különbség javadra. Pofátlan kérdéssel állok elő, de muszály megkérdeznem, mert parasztgyalázat lenne, ha nem kérdeznem :)))) Csilla jöhet? Szeretne jönni, de ha nem, hát akkor marad.
Bckk16-10-2006 20:56:40 // 5235
nekem KN szimpibb, meg 1 puncikat kene felvenni ott. de meglatjuk. vegulis mindegy csak KN fele nem kell annyit tekeregni, én arra szoktam járni ha Kaposvarra mentem
BadBoy16-10-2006 20:53:27 // 5234
Én egy jobbat, mivel egyszerűbb. Az útvonaltervezőm, ami a kedvenceim között is szerepel ezt dobta ki, és ezt találom a legjobbnak: Nyárasd-Alistál-Győr-Székesfehérvér- a többi ugyan az. Szerintem rövidebb is, és hazafelé megállhatunk a kedvenc éttermünkben zabálni (azért zabálni, mert akkora adagokat adnak) :)))) Ez a székesfehérvári úton van Győr előtt :))))) Ehhez mit szólsz? Mindjárt át is számolom kilaméterre a KN és Győr verziót.
Bckk16-10-2006 20:50:02 // 5233
hát azért lehetne egeszebb a csapat. és amugy neked mi az elkepzelesed?merre mennel szivesebben? én KN, majd Szekesfehervar majd BLelle és Kaposvar utat neztem ki. mit szolsz?
BadBoy16-10-2006 20:45:17 // 5232
Én még nem pörgetem túl az autót. Most max. 120 amit megyek vele, de már majd nem 4000 kilaméter van benne. Mikorra befut, itt lesz a rossz idő, és jönnek a téli gumik, akkor meg azért nem lehet kipróbálni. De majd tavasszal :)))))) Rettegjen mindenki, mert Mirci-Morci mindenkit le fog nyomni :)))))))) Nekem mondod, Gabriel nagyon jó srác. Csak a bőr belsőt meg ne emlitsem neki :))))) Holnap megállok nálad, ha arra jövök haza, ha nem, akkor hivlak, és beugrasz hozzánk, mindkettő. Robertet, én sem láttam a jelentkezők közt, de lehet elnéztem, mert úgy rémlik csocsival már beszéltek róla, hogy megy.
Bckk16-10-2006 20:40:30 // 5231
sziasztok skacok. hogy áll a fordulatszámméro mutatoja?ki mennyire porog a szombattal kapcsolatban??? dután irogattam Gabriellel. egesz jo fej. Ahogy gondolod, és neked jobb. Robert, te nem jossz Kaposra?
BadBoy16-10-2006 20:37:04 // 5230
Nos akkor. Hellótok! Robert, Bckk Krisztián, ha holnap megállok nálad megfelel, vagy munkából hazafelé megállsz nálunk, egy KV-ra vagy teára, és úgy megbeszéljük a szombatot?
csocsi15-10-2006 19:47:32 // 5229
Szeva ismét Robert :)
csocsi15-10-2006 19:14:25 // 5228
Ez legtöbbször így van. De többször köszöntem már be általánosságban. De akkor is te , Robi és Gabriel válaszolt csak
BadBoy15-10-2006 16:54:13 // 5227
Én is, ha látom, hogy valaki reagált a hozzászólásomhoz, akkor bármikor ha észreveszem reagálok rá, mint most. Pl.: A bőrös reagálásodat a 147 topicban, 2 nappal később vettem észre, de csak akkor reagáltam rá. Ez is valamilyen szintű komunikáció. Maroknyi ember nehezebben tud egyszerre onlinban lenni, mint mondjuk relative több. Ezt is észre kellene venni. Szerintem meg marad a név, és kész. Nem lesz vita. EZ eddig is jó volt, ez után is jó lesz, ha meg nem,akkor változtatunk. Kész!!!!!!! Én nem akartam veszekedni, de pár szemrehányás, kibillentett a béketűrésemből :(((((( Nem hagyhattam szó nélkül.
BadBoy15-10-2006 16:45:56 // 5226
Nem is, TÉGED okollak!!!!!! Ez tévhit! De mindig veletek példálózni. Ha pl. irok nektek, akkor ti arra reagáltok, amit irok, nem először köszöntök nekem, hanem egyben. Azért van a lehetőség, hogy válaszolni lehessen a hozzászóláshoz és egyenesen személynekszólóan válaszoltok. Én úgy gondoltam.
Gabriel15-10-2006 16:29:16 // 5225
azé a 999-et is le tudnám szűkíteni pár névre :-)))))))))
Gabriel15-10-2006 16:28:00 // 5224
navazeeeee ezt megaszontad, de komolyan ne legyen vita már, nem ez a fórum célja. A fórum igazából nem is valós időben való chatelés hanem arról szól, hogy én reggel leülök, és leírom hogy levált a kesztyűtartó kilincse, valaki meg este beírja ő hogy oldotta meg. Aztán, hogy van aki valós időben akar irkodni, az egy dolog. Erre a csevegés szokott szolgálni. Hogy ki van online mondjuk én sem szokom nézni, sőt topicolvasásra sincs időm, de ez nem azt jelenti, ha valaki épp kérdez valamit és látom is akkor nem reagálnék. Vannak bizonyos netezési szabályok amiket nekem is meg kellett tanulnom. Pl. ha veleki MSN-ben online van de kirakja a piros táblát nem szólítóm meg csak ha életbe vágó a dolog. Persze ezt mindenki másképp fogja fel és ebből vannak a viták. DE NE LEGYENEK VITÁK LÉCCI! Nem ez a célja a közösségnek. Topicnévnek szerintem akkor legyen a "Szlovákiai AlfaAmore" és kész, nem keverhetnek az Alfás Clubbal, mert az AlfaAmore.com az ide irányul. Szaasztok, meek Verdát mosni. Tom12 státusza: Házat vett amit átalakít vagy mi, nincs netje, sőt a PC-je sincs összerakva, melóban meg gondolom elég a dolga és nem ér rá Amorezni. Türelem majd ő is lesz eccer :-)
csocsi15-10-2006 14:51:40 // 5223
HAli :) Vaze, nem szeretnék problémát köztetek!!!!!
csocsi15-10-2006 14:50:24 // 5222
Bocsi, hogy most írok, de a műszakba több nem fért bele :((( Küldtem mailt :)))
BadBoy15-10-2006 12:42:20 // 5221
Még csak annyit. Közben én nem bújom az Amorét, mert anyagokat keresek az iskolás munkához. Ezért ha onlinban is vagyok, akkor sem biztos, hogy az amore előtt. És ezt is kihagytad. És nem biztos, hogy csevegni fogok. Te meg mindig azzal érvelsz, hogy a magyarországi cartársak. Csak mi vagy 17-en, ék meg vannak 999-en.
BadBoy15-10-2006 12:39:51 // 5220
Tisztelt Robert, Én soha nem akartam ebben a fórumban veszekedést kezdeményezni, de most teszek neked egy olyan kijelentést, ami sértő lesz. 1. Én nem fogok ebből a topicból köszöngetős topicot csinálni. Én úgy érzem, ha valaki irni akar nekem, az ir, és én válaszolok. Nem szólitottalak meg. Ez igaz, mert észre sem vettem, hogy itt vagy. Én nem úgy inditom az Amorét, hogy elsőként megnézem ki van onlinban. Én elősször válaszolok a a számomra legfontosabb topicba történtekre, és kész. Ha valakit érdekel a dolog, akkor úgy is reagál rá. Ha meg rá vonatkozik, akkor meg duplán. 2. Nem fogsz ide irogatni, azt sajnálom, de ez van. Hogy mi legyen a topic megnevezése, és ezen összeveszni, az meg már számomra gyerekes. Ez a dolog azt hittem nem erről szól. Rendszeresen benézek az általad emlitett szlovák alfás weblapra. És ha azt hiszed, hogy ha bedöglik a topic, ezt fenyegetésnek szántad, azt tudom erre mondani, hogy "nem érdekel". De ha már itt tartunk, akkor egy mozdulattal vissza is ütném neked a labdát! Azt mondtad, hogy mi itteniek nem járunk össze. De én már ha jól emlékszem összehoztam "EGYDÜL" 50 autót. Magyar és Szlovákiai Magyar cartársakat. Azt mondtad, hogy nálunk nincsenek olyan találkozók, ahol páran találkoznak az emberek. Akkor kérdem én tőled: "Miért nem irtad be ide, hogy hát ti marhák gyertek ti is el a párkányi vásárbe" nekem nem kell fizetned semmit, mert én megveszem ami nekem kell, de te is tegyél valamit az érdekében, hogy találkozzon az itteni maroknyi csapat, ne csak aszt várd, hogy én hivjalak állandóan, hogy gyere el, és te meg azzal a válasszal jössz hogy: "A magyarországi cartársakkal talizom". Te is itt vagy nem csak én!!!!! És CSOCSIVAL meg ne példálózz!!!!!!!! Mert ki szólit meg kit, meg mikor! Sajnálom, de ez az igazság, és ami a szivemen az a számon. Ezt Gabriellel nem igy terveztük az elején.
BadBoy15-10-2006 11:49:05 // 5219
Ezt most még nem érted, de majd meg fogod. Halesz kérésére nem mondok semmit. Nekem is csak pici infóm van a jövőről, és erről az olldalról. És ha a project befejeződik, Te is meg fogsz lepődni, hogy nem csak Szlovákiai Magyar Alfások lesznek itt. De többet ebben a témában nem mondok. Csak margóra mondtam, hogy ez jelenleg nem jó. Énnekem is magyar a nemzetiségem, és Pozsonyban is vállalom. De vannak hosszútávú dolgok is, és ez abba nem fér bele.
Robert-jtd15-10-2006 11:01:24 // 5218
Akkor szorítok neked,hogy zökkenőmentes legyen a napod.Irtam az oldaladra:)
csocsi15-10-2006 10:39:55 // 5217
Hát elég mozgalmasnak ígérkezik .( Hát a főnök jelenlétében nemigazán szerencsés :)))
Robert-jtd15-10-2006 10:36:57 // 5216
Akkor nem fogsz unatkozni a mai műszak alatt.Ha a főnök megjelenik akkor is amórézhatsz?bocs a hülye kérdésért:)))
csocsi15-10-2006 10:30:56 // 5215
Akkor már biztos a siker, ha jövőre is érdekli őket :))) Igen sajna nyomom. Tegnap kezdtem és szerdáig nyomom a délelőttöt :(( Ráadásul ma már az elhárításos brigád is aktív, elkezdték a tokok barakását amibe a hulladékot rakják majd. Közben a főnököm is bejelentkezett 11-re. Úgy néz ki a mai nap már elég pörgös lesz. De az vígasztal, hogy a műszak fele már letelt :)
Robert-jtd15-10-2006 10:26:27 // 5214
Az bizti mert azt igérték,hogy jövőre is átjönnek.Veled mizujs csak nem dolgozol?
Robert-jtd15-10-2006 10:23:39 // 5213
"Ez egy nagyon-nagyon kényes megnevezés."-Sanyi nehari,mi ezen a kényes?A szlovák parlamentet meg a nagyokosokat nekeverjük ide,mert kiráz tőlük az ideg.De nekem az anyakönyvi kivonatban az áll NEMZETISÉG MAGYAR! ebbe még a régi rendszerben sem kötöttek bele.Ez asszem minden magyarajkú honfitársunknak,igy van bjegyezve aki igényelte.Tehát mégegyszer nem értem MIÉRT?nem lehetne SZlovákiai Magyar Alfások!'Különben is ez egy Magyarországi alfás közösség.Magyar nyelven komunikálnak itt az alfát szerető cartársak.A szlovák alfásoknak is van klubjuk Pozsonyban csak az bevan dögölve.Ennyit a szlovák alfásokról,ez az én véleményem:)))
csocsi15-10-2006 10:09:41 // 5212
Akkor mindenki jól érezte magát ezek szerint .))) Majd jövő héten kifaggatom őket .)
Robert-jtd15-10-2006 10:05:13 // 5211
Üdv neked is! A tegnapi nap remek volt.A lányok fél3-ig birták aztán már eléggé elfáradtak.Haza kellett hoznom őket,aztán visszamentem mert jöttek a Tokodiak fél4-kor.Hát amire te gondolsz elég jól bírták,meg volt sofőrük is a Feszti a puntoval.Vendégeim voltak egy körre a sültkolbász standnál,meg egy két kör söritalra.Én kocsival voltam és ilyenkor én nem fogyasztok szeszes italt,nekem a jogsi minden nap kell.De szuperul érezték magukat legalább is a jókedvükből itélve erre következtettem:))
csocsi15-10-2006 09:50:38 // 5210
Szeva Robert :)))) MIlyen volt a vásár? Hogy bírták a Tokodiak?
csocsi15-10-2006 09:50:03 // 5209
Azért tettem oda a sor végére a smile-t :))))
Bckk14-10-2006 22:30:39 // 5208
jovo heten utban Kaposvar fele boven lesz idonk megdumalni majd a esetleges variaciokat. Sot. Akar nehany kedves barat akad majd aki szivesen nyujt otleteket hozza, hogy igazoljon minket a nev, de ne sertsunk vele meg senkit. Szoval hogy karoltsuk a magyarsagot, a szlovakiai Alfasokat es egyben mondhassuk azt, mind ugyanazert vagyunk itt: Alfa Romeo.
BadBoy14-10-2006 17:15:08 // 5207
Na ez a feltételezés sértő is egy picit!!!!!!!!
BadBoy14-10-2006 17:14:23 // 5206
Ez nagyon szép volt! (komolyan gondolom) Kinek a pap, kinek a papné eset, de valahogy össze kell rázni az embereket. Szerintem voltak olyanok, akik azt sem tudták, hogy a felvidéki alfások azok a szlovákiai alfások. Sajnos! Ez szomorú! És nem mertek regelni. Pl. ma láttam egy Puntot Puntoclub matricával, DS rendszámmal. Végre nálunk is érdeklődés van az ilyen dolgok után.
BadBoy14-10-2006 17:10:25 // 5205
Én ebben a szavazásban, és névválasztásban, csak Gabriel, Bckk, Robert, TOM12 (lehetetlen küldetés) véleményére lennék kiváncsi, és a két TISZTELETBELI TAGUNK VÉLEMÉNYÉRE.
BadBoy14-10-2006 17:08:35 // 5204
Próbálok egy Salamini döntést hozni, ami senkit nem sért, és tükrözi hovatartozásunkat. A baj az, hogy én 3 variációt is olvasta a FELVIDÉK meghatározásáról. Le is irom őket, és ebből kellene kitalálni mi az igazság: 1. Vác környéke 2. Duna által határolt terület (Kis- Nagy- Duna) GA- nem esik bele, de LV sem 3. Az egész észeki rész, ami MO része volt Sajnos, ez subjektiv döntés, ki hova tartozik, és melyik csoportba sorolja magát. Igazságos d9ntés nincs. De a Felvidéki Magyar Alfások, infójaim szerint nem megfelelő. Többet nem is akarok irni róla, mert ha el jön az idő, akkor lehet megint csak elavult lesz a név. Valami frappánsat választjunk, közösen. Mit szóltok?
BadBoy14-10-2006 16:59:48 // 5203
Ha regelt, ha nem, szerintem, sokan azt sem tudják, hogy ez a név szlovákiai alfásokat rejti. :(((( SZerintem is legyen változtatás.
BadBoy14-10-2006 16:57:53 // 5202
Ez egy nagyon - nagyon kényes megnevezés. Ne haragudj, de hány ember van, a szlovák parlamentben, aki vérbeli szlováknak vallja magátm, és amikor meg haza megy magyarul beszél. Ők ebbe elakadhatnak, ha véletlenül idetévadnek. Szerintem az első verzió OK, vagy valami frappáns kellene.
BadBoy14-10-2006 16:55:22 // 5201
Hú!!!! Nem láttam ezt a hozzászólást, de egyre járt az agyunk :))))
BadBoy14-10-2006 16:54:19 // 5200
Szerintem sem volt jó ötlet tőlem, de akkor jónak tűnt. Elnézést szeretnék kérni a bakiért igy utólag. Barátomnak kerestem anyagot, felvidék.... stb. bla-bla -bla témában. Ott is azt találtam, hogy az eredeti felvidék kifejezés, Vác és környékére vonatkozik. Szerintem a megnevezés lehetne: SZLOVÁKIAI ALFASOK Mit szóltok ehhez??
Gabriel14-10-2006 09:28:11 // 5199
szerintem ma én is kocsit mosok, no meg megcsinálom a 147 naptárat 2007-re
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.