Forum >> Felvidéki Alfások

Gabriel28-10-2006 14:31:37 // 5698
Gabriel volt már nálunk??? ja, te kint maradsz fustolni? mi? és ha hideg lesz inkább hozzáfagysz a kocsihoz? :-))) ha már egyszer ott találkozunk, akkor miért ne mennénk be Eccer voltam biza, beültem mindenhova. 2 hölgy jött, hogy miben segíthetnek, mondom semmi gond, fanatikus vagyok és megoldom :-) és beültem pár kocsiba főleg 156 CrossWagon volt érdekes, de bevallom nem fogott meg semmi. GTA-k érdekelnének, 147 facelift meg úgy el lett cseszve a krómcsíkjaival már bocs... de most bemennék persze :-) Nagy élmény annyi új Alfa közt lenni, és az előbbieket ne vegyed fikázásnak, csak akkor épp az volt a fejemben, hogy 10 ezer SK-lesz a body computer cserém és ideges voltam :-(
Gabriel28-10-2006 14:27:59 // 5697
Krisztián, egy Alfa gyárlátogatás az mennyire lenne macerás? Bo-ék voltak, de gondolom Csiki-Bege zászlaja alatt... szerinted?
Gabriel28-10-2006 14:24:20 // 5696
itt egy kép Robert

Gabriel28-10-2006 14:22:54 // 5695
5541 es uzi, irtam vazze. Vigyázz Sanyival, mert kiakaszt a srác :-)))
csocsi27-10-2006 20:34:31 // 5694
Szerencsére ekkora problémát nem tud okozni :))
Gabriel27-10-2006 20:20:59 // 5693
huh, 4 oldalt nem bírok visszaolvasni, na majd folyt. köv. holnap, na mentem, ciao tutti
Gabriel27-10-2006 20:19:40 // 5692
GEORGE megint benyomott egy piros gombot? :-)
Gabriel27-10-2006 20:18:05 // 5691
annyiszor megemlítettétek, hogy a nickje legyen "aGTV-ssrác" ok? :-)
csocsi27-10-2006 11:46:36 // 5690
Örülök, hogy tetszettek :) Már megkapta a csokiját :)))
csocsi27-10-2006 11:45:34 // 5689
Hát ha nem sikerül a következőn akkor majd később .)))))
BadBoy26-10-2006 23:22:36 // 5688
Én is megyek, mert 9-től psychológia előadásom van. 7-kor kelek én. Szép álmokat, és jó pihenést!
BadBoy26-10-2006 23:21:34 // 5687
Hát én is úgy érzem, hogy nagyon sok közüs dolog van bennünk. Szerintem, ha dolgozunk a csapatépitésen, össze fog jönni.
Bckk26-10-2006 23:20:42 // 5686
na márra asszem ennyi, reggel 5kor kelek lecsukodik már a szemem, ...
Bckk26-10-2006 23:15:26 // 5685
látom az ut, amin jártunk és járunk, megegyezik. csak ido kérdése, és megoldodik minden. a jovobe nézve pedig remélem, sokkal tobb és jobb dolog fog torténni, mint rossz. Igyekszem erositeni a csapatot. ahogy csak lehet.
BadBoy26-10-2006 23:10:38 // 5684
Valahol jobb a helyzet, de senki sem látja, azt ami néha lezajlik a ház falain belül szócsták közepette. :(((( Én más területekről meritem az erőt. Nagyon sokszor voltam szorongatott helyzetben, hogy a saját nyomoromon kellett megtanulnom hogy is működnek dolgok, de még mindig itt vagyok. És akarattal minden akadály leküzdhető. Örülök neki, hogy csatlakozotál a csapatba, és igy egyszerűbb lesz a dolgok szervezése és kivitelezése is.
BadBoy26-10-2006 23:06:51 // 5683
A pénz relati vdolg, ez igaz. Én próbálok olyan határok közt élni, hogy ne vegyek olyan dolgokat, amik nemnormális áron vannak, és feleslegesek. Néha én is tudok hatalmasakat nyelni, amikor ismerősök azt mondják, hogy 5-10 ezerért vettek egy farmer gatyát. Na ilyenkor én is elgondolkodom, hogy ki is vagyok én. EZ a legnagyobb baj, hogy emberek robotolhatnak, éjjeltől nappalig, és nappaltól éjjelig, nincsenek nálunk megfizetve. EZ a szomorú. De sajnos, hogy ezt a nagy multik csinálják. Ezt pont most tanulom. Az apum meg 2 évvel ezelőtt kerül kórházba infarktgyanúval. Ezt senki nem tudja, mert nem hagyta, hogy bárkinek is elmondja. Vannak esetek, hogy 30 órát van fennt egyhúzomban. Anyum semmi képpen nem akarja feladni a unkáját, mert azt mondja, hogy akkor megőrülne, mert senki nincs otthol. Ezt nem meséltem el sok embernek, de inkább itt nem is fogom, hogy honnét jöttünk mi is. El sem fogod hinni. Dióhéjban vsak annyit, hogy jukas zsebbel kezdték el az apumék nyugodjék nagypapámmal ezt az egészet. Mi is azt valljuk, hogy sokan inkább azt nézhetnék, hogy mit is tettünk le az asztalra, nem a kocsmában ültünk, és vártuk a sültgalambot. Az előbb emlitett dolog végett adakozunk, ha tehetjük, mert felelősségünknek érezzük azt, hogy ha megtehetjük segitsünk embereknek ha egy picit is, de boldognak lenni. EZ biztos, hogy szüleim, amit tudnak megadnak, hogy a legjobb egyetemre járhassak, és meglegyen a kényelmem. EZért én minden erőmmel azon vagyok, hogy az ikolát minél jobb eredménnyel végezzem el. Nem szeretném, ha kárba ment pénz lenne az, amit rám áldonak. Ezért van az, hogy néha az iskolát részesitem előnyben. Amit eltökéltem, és eddig még csak nagyon kevés dolgot adtam fel, akkor véghezviszem a tervemet. Feltett szándékom, hogy ha elvégzem az iskolát mindent amit lehet megadok a szüleimnek. És ezen dolgozok éjjel nappal. Agyalok, gondolkodom, számolok, és lehet is lesz valami belőle. Sajnos, az iskolámra a jelenlegi esetben nem is tudnák rágondolni, ha nem támogatnának. Akkora pénzeket emészt fel havi szinten. A mai fizetésekből nem tudnám megengedni, ha dolgoznom kellene. De ezt már mondtam is. Ha nem ide járnék, lehet én is dolgoznék mellette. De túl nagy a felelősség rajtam is ezért a pénzért.
Bckk26-10-2006 23:02:08 // 5682
meg ugye nem is tehettem volna meg hogy szuleim fizessék. de jo volt ez igy, megtanultam kuzdeni azért, hogy vmim legyen. Nálatok jobb a helyzet, és az szuper, de sokan, ahogy mondtad te is, irigykednek. Pedig nem szabadna. Mert ha akarja az ember, lehet neki. Te is célul tuztél ki egy fontos dolgot, és tényleg azon vagy, hogy az sikeruljon. Amennyiben egészségem engedi, segitek, mert most már vhol nálam is ott van az, hogy az Alfa nem csak megélhetés kérdése, hanem életvitel, stilus, amit nem szeretném eldobni magamtol.
Bckk26-10-2006 22:48:32 // 5681
én mag annyit teszek hozzá, hogy mint egyszeru emberke bekerultem 4 évvel ezelott az Alfába, és amikor eloszor adtam ajánlatot kliensnek és azt kellett mondanom, hogy havont fog fizetni 22 e-t, majd a nyelvem csuszott le a torkomon. Már megtanultam, a pénz relativ, van akinek az 1 milla sok, de van akinek normális és van akinek kevés /nem szamit/. Aki megdolgozik azért, amilye van, megérdemli hogy legyen is. Anyám reggelente 5kor kel és este 6 után teszi le a "fegyvert" mégsem él mint marci hevesen, ráadásul szklerozis multiplexe van. Szoval urunk fentrol nem áldotta meg semmi joval. Végre azt csinállja amit szeretett volna mindig-is, erre az egészsége kozbeszolt. Lehet csak 5 éve van hátra, lehet tobb, de lehet annyi sem. Nem konnyu errol beszéllni, de meg kellett tanulnom élni vele. Apám fuvarozik, hogy hozzon vmit a konyhára, igy keveset van otthon. Mindenkinek más adatik meg, és mindenki saját szerencséje kovácsa. Pont én mondom. De amit lehet, nem tagadok meg magamtol, mert az élet lehet rovid, de lehet hosszu. S ha már egyszer 100 évet fogok élni, az ne ugy teljen el hogy ultem a seggemen és kuporgattam a "20 forintosokat". Az, hogy nektek lehetoségetek volt egy szebb, jobb és drágább verdát venni, példaképul kell hogy szolgálljon mások számára, és jobb ha korulnéznek az emberek, mi is az, mit megtettetek azért, hogy ezt elérjétek. Tudni kell élni, tudni kell felismerni a valoságot, mert lehet, mit lát az embere, fénylik, de ami belul van vagy mogotte, azt sokak számára kodfelho boritja. Vagy csak egyszeruen nem akarják meglátni. En mindenképpen elismerem, faterod keményen kuzd azért, hogy legyen, és hogy fia, jelen esetben te, minden megkapj azért, hogy szebb, jobb, boldogabb és konnyebb jovod legyen, mint meglehet neki. A szulok szememben mindig is ugy láttam, csak azért kuzdenek, hogy gyermekuk ne ugy kuzdjon, mint ok, hanem konnyebben. Ezért jársz neves iskolába, ezért van már most komolyabb autotok és én esetemben ezért végeztem el én is a fosulit távuton. Igaz én johiszemuen inkább megerestem a rávalot minthogy kérjek.
BadBoy26-10-2006 22:39:10 // 5680
Remélem, hogy nem érted félre, azt amit irtam. Én ezt nem azért teszem, hogy gloriát kapjak. Csak jóleső érzés segiteni. De ezt sok ember, nem is tudja rólunk. Csak azt mondják, hogy ezek a szemetek, 159-es Alfát vettek, és a bőrük alatt is pénz van. Sajna ez van :(((( Ez az amiért egy jóideig nem mentem a faluba.
Bckk26-10-2006 22:35:25 // 5679
nagyon szép dolgok ezek. le a kalappal. most aztán ledobbentem és kellemesen csalodtam. nem is tudok igazán mit mondani. csak igy tovább. ez igen.
BadBoy26-10-2006 22:34:21 // 5678
Nálunk az a baj, hogy nem olyan egyszerű fenn teratni egy benzinfaló szörnyet. Nagyon - nagyon jó érzés vezetni. Az a baj, hogy nálunk kevesen tudnak megengedni maguknak hétvégi autót. MI oldtimeren gondolkoztunk. Vettünk is volna, de nálunk a gond az, hogy nem tudjuk hovatenni. Ha egyszer elérkezünk oda, a társadalom, hogy meg lehet engedni, nagyobb kereslet lesz a sportautókra is. A vállalkozók nagyrésze, azért jól megnézi, hogy mennyit fogyaszt az autó.
BadBoy26-10-2006 22:31:44 // 5677
Én miután ide bejelentkeztem tapasztaltam meg ezt a dolgot. Ezt szeretném megmutatni másoknak is, hogy ez mannyivál más, és családnak a része lenni. Ezért szerveztem meg a Felvidéki talit. Pár dolgot ott elrontottam, de jövőre más lesz. 2007 jól. első szombatja, még nagyobb durranás lesz. :))) Én ezt a dolgot szivügyemnek tartom, mint még pár dolgot. Sokan hülyének tartanak azért, mert pénzt adok hajléktalanoknak. EZ is egy sziügyem, ha tudok, kevéssel is, de segitek. (nem alkoholistákra gondolo) Vannak olyanok, akik tényleg rászorulnak, és jó érzés adni. De ugyan ez a gyerekalapitványok is. Ha lehet, a családom, de ha az utcán megszolitanak, akkor én is adok. Olyanoknak kell segiteni, akik tudnak. Csak ezt én nem hangoztatom a faluban, mert akkor megint téma leszünk. Egy eset volt, amikor beszóltam. Egy barátonő, Csilla legjobb barátnője elkezdte a kutyákat, hogy miért nem segit az ember rajtuk. Úgy érzem, elősször az embereken kell segiteni, aztán a kutyákon. Erre megkérdezték, hogy akkor én miért nem adokozunk, úgy is van k.rva sok plnzünk (relativ a sok). És mondtam, hogy rendszeresen adakozunk segélyszervezeteknek. Ekkor totál ledöbbentek, hogy ők ezt nem is tudták.
Bckk26-10-2006 22:21:36 // 5676
sosem lehet tudni, denézd meg az autoparkunkat. csupa nagy, eros motorizácio, 3,2V6, és kutya nem akarja megvenni oket. pedig mennyire jo, nemde?
Bckk26-10-2006 22:20:20 // 5675
szavaid kozt már gondolatban éreztem régebben, eltokélt szándékot az itteni emberekben az Alfa érzést más irányba terelni. hogy ez nemcsak egy auto, egy használati cikk, hogy sokkal tobb rejtozik mogotte, sot benne. sok ember azt hiszi más fricc márka jobb és tobbet ad, pedig sok esetben inkább csak csalodnak. az Alfa nemcsak hogy Alfa, számunkra Alfa szerelem
BadBoy26-10-2006 22:16:10 // 5674
Hát én nem kételkedem annak az autónak a tudásában. Egy vaddisznó lesz az utakon. Remélem, hogy pár elképzelés összejön, és meg is valósul ez az álmom. De ütős az az autó :)))) Seriff nem vesz egyet?
BadBoy26-10-2006 22:14:13 // 5673
Mindenki bunkónak, és beképzeltnek titulál :(((( Egyes embereket, nem akarom magamhoz közel engedni több indokból is, és ezek gondolnak annak. Meg néhány dolog végett, egy ideig a faluba sem mentem be. Meg ha lehet DS-en lógok. SZeretek ott lenni. Ezek a fő indoko, hogy miért tartanak ilyennek. Nekem az Alfa imádatom, azt diktálja, hogy hozzam össze az itteni Alfásokat, én ezt azért teszem, és én úgy érzem, hogy nekem ezt meg kell tennem, és a közösséget szolgálom ezzel. Lehet erős szavak, meg lehet hogy lesznek olyanok, akik hülyeségnek fogják venni, de ez igy van.
Bckk26-10-2006 22:10:38 // 5672
már legalább láttad és tudod mi az. v. mi lesz. de hogy mit fog produkállni, még kérdéses. de hogy gatyájára ver mindenkinek, nos :-)))
Bckk26-10-2006 22:09:25 // 5671
Van, hogy jobban meg kell ismerni a másikat, és el kell tudni fogadni azt, amilyen. Vagy legfeljebb megérteni. Ha vki képtelen és eloitéletekkel él, soha sem lesz kozosségi ember.
BadBoy26-10-2006 22:06:25 // 5670
Első alkalom, amikor Egomba mentem, picit elveszettnek éreztem magamat a tömegben. Nem tudom miért évek óta kerülöm a nagy tumultust. Én akkor csak 2-3 embert ismertem. Ha valaki megszereti az Alfát, az nagyon nehezen tud lemondani róla. Utazni én is szeretek, nem okoz gondot 4-5 száz kilaméter egyhúzomban nekem sem, csak Alfa legyen az autó. Ha én vennék magamnak, én is vinném. De én a 159 GTA-ra várok :))))
BadBoy26-10-2006 22:03:16 // 5669
Köszi a bókot! Nagyon sok ember mást gondol rólam :(((( De Te is nagyon jó fej vagy!!!! Én úgyszintén örülök, ennek a barátságnak!!!!
Bckk26-10-2006 22:03:08 // 5668
hát még én. de a tobbieknek is nagyon tetszett. Gábor, Balász, mindd el voltak ragadtatva. kicsit hosszu volt az ut, de én imádok utazni. és utitársnak tokéletes 4kereku az Alfa Romeo nem bezsélve fehérkérol ha volna rá, vinném azonnal
BadBoy26-10-2006 22:00:52 // 5667
Mondjuk, én is nagyon meggondoltam volna, hogy más autójával el induljak e. Néha még a mienkel is meggondolom. A konvojozásról meg rossz élménjei is vannak, ezért ezt a rizikófaktort lehetőség esetén utolsóként próbálom csökkenteni. SZerintem, itt most beleláttál, hogy miről is szól az AlfaAmore, és miért is preferáltam eddig is a dolgot. Ha valaki rá kap a dologra, attól a pillanattól fogva nehéz abbahagyni. Jó társaság, emberek, és sok szép autó. Én nagyon örültem, hogy jöttél!
Bckk26-10-2006 21:57:18 // 5666
jo fej vagy te Sanyi-gyerek. orulok hogy jo barátok lettunk
Bckk26-10-2006 21:56:24 // 5665
tudod soha nem kértem kocsit serifftol, ez volt az elso. féltem is kicsit hogy baj lessz de szerncsére minden ok. a céges akciok meg ugye kotottek, mondják mi legyen, szoval... ez most mérfoldko volt nekem nem gondoltam volna hogy ilyen jol tudok sporolni az uzemanyagon is nekem ez kihivas volt és sikerult. koszonom neked és mindenkinek, aki ott volt és un. biztatást adott. hogy az Alfa nem csak Alfa hanem tobb annál. amit ugye más márkák sosem fognak tudni
BadBoy26-10-2006 21:55:12 // 5664
Határok között, de elég gyorsan. Ez a lagjobb meghatározás.
BadBoy26-10-2006 21:54:34 // 5663
Előző hozzászólásban, már irtam, majd személyesen. De elég durva sztori. :(
BadBoy26-10-2006 21:53:55 // 5662
Nem gázoltál belém egyáltalán. Csak nálunk néha nagyon érdekes szituk alakulnak ki a stresszes életvitel miatt. De majd ezt személyesen mesélem el, mert ezt megint nem szeretném ország világ orrára kötni. A faragás, meg kölcsönös, és nem is veszem fel :)
BadBoy26-10-2006 21:51:57 // 5661
Már volt pár ember akinek a fülébe bogarat ültettem :)))))) De szerintem, Neked pedig ez jót fog tenni. Szerintem ez sokat fog lenditeni, az eladásoknál is. Ez egy teljesen más érzés, és csak akkor érti meg az ember igazán, ha már sikeresen belekóstolt. És ez Kapossal megtötént számodra.
Bckk26-10-2006 21:51:39 // 5660
azért nem akartam hogy kiszallas után zacsko kelljen
Bckk26-10-2006 21:50:54 // 5659
hogyhogy. otthon? mesélj
BadBoy26-10-2006 21:50:18 // 5658
Ezt lefelejtettem :(((((
BadBoy26-10-2006 21:50:01 // 5657
Akkor a rosszban is volt valami jó, hogy hazamentél. Nálad volt a fehérke??? Akkor elég gyorsan mentél a kórház felé.
Bckk26-10-2006 21:49:34 // 5656
nem is akartam bocsi, ha beléd gázoltam, nem kell vesézni semmit, csak jol esett "faragni" megint
BadBoy26-10-2006 21:48:36 // 5655
A bókot nagyon köszönöm. Apum tegnap azt mondta: "Ez egy igazi gyöngyszem" Nem semmi, ha ezt mondja, mert még egyik autónkara sem mondott ilyet. :)))) De ne tudd meg milyen botrány volt 1 hónappal mielőtt megjött. :(((
Bckk26-10-2006 21:47:39 // 5654
tudod a bogár, mit fulembe raktál, nem hagy nyugodni .
Bckk26-10-2006 21:46:34 // 5653
ha Kaposra egyedul megyek, lehetett volna. de nem jott ossze. de jobb is mert muter rosszul lett éjjel és hasitanom kellett DSre vele és fehérkével a korházba
BadBoy26-10-2006 21:46:32 // 5652
Na ez igaz, de ezt már megint nem itt szeretném kivesézni, hogy hol tartjuk a ruhákat, vetkőzés után :))))))
Bckk26-10-2006 21:45:44 // 5651
az egyik legcsucsabb volt az ezéviek kozul
BadBoy26-10-2006 21:45:15 // 5650
Szerintem egyszerűbb otthol keresni egy nagyon jó állapotút, és nem lesz gond. De ez a Te döntésed. Tudom, hogy milyen lehet most neked. Én igy voltam, mielőtt megvettük a 147-et.
Bckk26-10-2006 21:45:03 // 5649
akkor nincs hiba, de mit szol hozza Csilla o tuti nem szereti, csak ha a hevero mellé teheti?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.