Forum >> Találkozások
Buksi20-02-2007 23:30:07 // 21408
Máshogy nem is tudnám! :-))
dfg (Tanárúr)20-02-2007 21:12:47 // 21407
hát remélem les ott 1.8 vti. mindig ki szerettem vna próbálni, de úgy legalább mehetnék az ideje ellen. igen, igazad van abban, hogy sokan eleve ülés nélkül járnak. én is eresztettem úgy egy darabig, igazi teherautós élmény volt. :)))))
na mindegy, majd nyomunk sok sört este!
Ádi_390020-02-2007 19:13:44 // 21406
Ma reggel Pinyó146 cartársat láttam a Pasaréti úton befelé jönni, épp amint elege lett a dugóból, és kilőtt egy mellékutcába, talán épp a Trombitás utcába. Elég meggyőzően ugrott a gépe! :-)
Ami picit csúnya volt: a bordó autón a piros (!) acél felnik. De jön a tavasz, majd kifehérednek azok a kerekek.
csocsi20-02-2007 17:13:24 // 21405
Jó, majd apránként megcsinálod :))
Buksi20-02-2007 17:01:08 // 21404
Hát azért még lesz mit cserélni rajta! :-))
Buksi20-02-2007 17:00:34 // 21403
OKés, már alig várom! :-))))))
Tamás20-02-2007 16:09:48 // 21402
TEgnap este 7 óra körül ki járt erzsébeten a baross utcánál egy fekete 155össel???
Maszat20-02-2007 11:08:53 // 21401
Hétvégén változott némiképp az Alfa-Honda találkozón belüli gyorsulás kiírása.
Bemásolom ide a módosított részt, hogy ne kelljen keresgélni.
Ez a legújabb és a tervek szerint az utolsó változat.
"Kategóriák:
1. kategória:
Alfa: -1600ccm
Honda: -1500ccm
2. kategória:
Alfa: 1601ccm-2000ccm
Honda: 1501ccm-1800ccm
3. kategória:
Alfa: 2001ccm-2500ccm
Honda: 1801ccm-2400ccm
4. kategória:
Alfa: 2501ccm-
Honda: 2401ccm-
Turbó (csak a benzineseknél) vagy Nitró automatikusan +1 kategóriával felsőbb sorolásba kerül. Könnyítés: Első két ülés kötelező, hátulról minden kipakolható. Vágott, flexelt, nagyon szétszedett bódé +1kategória szintén."
csocsi20-02-2007 07:32:01 // 21400
Akkor már csak hajtani kell a gépet :))
Kau20-02-2007 07:04:43 // 21399
És még annyit. Gondolom idén is lesznek matricák, bár nem tudom, hogy a rajtszám tartalmazza-e majd a kategóriát. Ezzel elkerülhető lenne olyan, mint két éve, mikor egy Hondás azt mondta, hogy 1.5-ös Honda, aztán a győzelme után kiderült, hogy VTi. Persze fordított eset is előfordult, mikor rákérdeztek egy GTA-ra, hogy kétezres? Utána meg mi nevettünk.
Legalább tudjuk mi ellen megyünk :))
Kau20-02-2007 07:00:03 // 21398
Elsősorban ez egy Alfa-Honda tali, ahol lesz többek között gyorsulási verseny is.
Azt mindenki tudja, hogy nem lehet úgy elosztani a kategóriákat, hogy mindenkinek jó legyen.
Azt se lehet mondani, hogy ez csak XY-nak kedvez. Ezek a kategóriák nem kis idő ráfordítással készültek el. Mindig lesznek olyanok, akiknek valamiért nem lesz jó. Ez van. El kell fogadni.
Az tény, hogy az Alfások nagy része annyira ismeri a Hondákat, hogy Vti meg Type-R... Persze tudjuk, hogy ott is vannak "kicsik" is. De ugyanez fordítva is igaz! A Hondások nagy része is azt gondolja, hogy V6 meg GTA...
Mi is megemlíthetnénk az 1.3-as 33-asokat. 75-ös turbódízeleket...
Vagy például az 1.6-os Alfáink se mind 120 lovasak. A legendás boxer motorosak is "csak" 104. Vagy némelyik 1.6-os TwinSpark is. Amellett, hogy mind 1.2 tonna. Lehet vitatkozni, hogy a súly és lóerő miért befolyásoló.
Én úgy gondolom, most egy igazságos besorolást sikerült összeállítani. Olvastam olyat a Hondásoknál, hogy miért nem a hivatalos gyorsulási versenyek szerint vannak a kategóriák?
Biztos, hogy kellene 8 kategória??? Mert Alfából minden kategóriába jutna kocsink. Vagy csináljuk azt, hogy ebből csak 2 van, akkor ez menjen itt és itt? Akkor az azért nem lenne jó.
Ha eleve olyan kategóriák vannak, ahol megmondható a végeredmény, akkor az azt eredményezi, hogy több Honda-Honda, ill. Alfa-Alfa futam lenne.
GEORGE20-02-2007 01:30:05 // 21397
majd egyszer elmagyarázom hgy kell :-))))
Buksi19-02-2007 23:57:01 // 21396
Bratyó, te így szoktál ismerkedni? :-DDDD
Buksi19-02-2007 23:56:28 // 21395
Ez nagyon frappáns válasz volt kollega, én sem tudtam volna jobbat kitalálni! :-)))))))))))))))))))))
Buksi19-02-2007 23:54:26 // 21394
Így, ahogy mondod kollega! :-))
GEORGE19-02-2007 23:32:58 // 21393
Üdv Alfáslány vagy Alfásfiú :-)
02.22.-én Pakson a szokásos helyen -Ciao Pizzéria- 18:00-tól a szokásos 6 hetenként ismétlödő vacsis, beszélgetős tali.
Gyűlekező a helyszínen vagy akik nem tudják hol van, azoknak 17:30-től a 6-os úton található ÖMV kúton. 17:55 indulás a pizzériába, ne késsetek az asztal foglalás miatt!
Aki jönne az jelezze nekem az üzi falamon!
köszönöm! :-)
Maszat19-02-2007 22:57:18 // 21392
Ismerek olyanokat mindkét táborban (gondolom Te is), akik még hétköznap is csak két üléssel közlekednek.
Őket hogy győzöd meg?
Ez is egy kompromisszum akar lenni, ami a kellemesebb (problémamentesebb) lékkört lenne hivatott szolgálni.
Így van lehetőség könnyíteni, de mégsem korlátlanul.
DCS19-02-2007 22:54:45 // 21391
Ha elmegyek,akkor a Micu kocsival teszem ezt ,de lesz ott ugyanolyan motor ,mint a Lanciámban van!! / Hadada ,Maszat/ :-)))
dfg (Tanárúr)19-02-2007 22:49:28 // 21390
igen. de akkor már nem olyan a buli. a hondámból még én is kiszedegettem, sőt ha más kiszedi, mst is ki fogom, de úgy lenne az igazi, hogy minden benne.
GEORGE19-02-2007 22:48:37 // 21389
Jaaaa hogy az a merci :-))))))))
Így már vágom :-))))
Maszat19-02-2007 22:41:16 // 21388
Az egy csoki Te buta! :P
GEORGE19-02-2007 22:40:46 // 21387
mi az a Merci??
Lóbetegség?? :-DDD
Maszat19-02-2007 22:29:05 // 21386
Mit hallottál?
Szerintem mindkét táborban vannak megszállottak, akiknek ez a legolcsóbb és legegyszerűbb tuning.
dfg (Tanárúr)19-02-2007 21:54:11 // 21385
Nagyon oda vannak a hondások a megváltozott ccm határok miatt, véleményem szerint jogosan. bár én meg tiltanám az üléskipakolást, meg ilyesmit.
Yoyo19-02-2007 06:50:26 // 21384
Igen, tőlem ment el, beült az autóba és elment, mert előtte odajött és nem akart örökre ottmaradni így el kellett mennie:)))
csocsi18-02-2007 21:24:32 // 21383
Látom vág az agyad :)))
Tackry18-02-2007 20:59:32 // 21382
Tőled ment el? :DDD Bocs, ezt nem tudtam kihagyni...:P
Tackry18-02-2007 20:58:56 // 21381
Jelentem, aki eddig jelentkezett érte, és össze is tudtuk hozni a találkát, annál már ott van.:) De még van 1-2 félénkebb cartárs.:))
csocsi18-02-2007 20:58:03 // 21380
Hát akár az is :)))))
GEORGE18-02-2007 20:57:01 // 21379
Ettől féltem :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mike.18-02-2007 20:56:31 // 21377
Hagyjad máá' Én bírom ez a lényeg! :-))
GEORGE18-02-2007 20:55:56 // 21376
És mindenféle ondorlatokkal gátolják meg, hogy el tudd vinni a K-t :-)))
Mike.18-02-2007 20:55:29 // 21375
De legalább írtam valamit! Lehetett volna csak egy smiley jel is. :-)
GEORGE18-02-2007 20:55:20 // 21374
ÁÁÁÁÁÁáááááá Blacky ne dicsérd, mert utána nem bírunk itt vele :-DDDDD
Mike.18-02-2007 20:54:11 // 21373
Bizony! Akinek kell az harcoljon érte! :-)
Blacky18-02-2007 20:50:14 // 21372
Helyén van neked az eszed:), és használod is, ezért vagy a barátom:))
csocsi18-02-2007 20:49:49 // 21371
Ezt nagyon jól tudom, de így elvinni :))))
GEORGE18-02-2007 20:49:06 // 21370
Mike.-ot nem foglalkoztatja már a k :-)
Mike.18-02-2007 20:48:33 // 21369
Gondoltam, hogy azért mentél ki. :-)
csocsi18-02-2007 20:47:19 // 21368
Szép K .)))))))
Gratula :))))
Mike.18-02-2007 20:46:22 // 21367
Nekem is, nekem is!!!
:-)
GEORGE18-02-2007 20:46:05 // 21366
Jól tudod, amint nyerek meg is teszem ezt a gesztust!!!
csocsi18-02-2007 20:45:53 // 21365
Ja, akkor tényleg kell a lottó 5 :)))
Blacky18-02-2007 20:45:12 // 21364
De én a GT-vel szeretnék dolgozni:)
csocsi18-02-2007 20:39:02 // 21363
Munkásautónak még mindig jó lesz .))))
Blacky18-02-2007 20:37:43 // 21362
Talán nyersz a lottón és veszel nekem egy GT-t, akkor meg minek az SW:)
GEORGE18-02-2007 18:36:41 // 21361
megint barátom, megint?? :-))
csocsi18-02-2007 18:25:10 // 21360
Nem az első eset :)))))
Blacky18-02-2007 17:20:26 // 21359
De fontolgatom, hogy eladom az SW-t.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
3
Guests3
893
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?