GT Ɨ|ѯ06-10-2007 12:12:05 //
8547
Még 1 csemege:-))))))
80 dollár+13 posta ( USA )
de szííp:-))

GT Ɨ|ѯ06-10-2007 12:02:45 //
8546
2 dollár...csak az a baj,hogy az USA-ban van:-((((
matchbox 2007-es modell!!1:64-es..

GT Ɨ|ѯ06-10-2007 11:54:32 //
8545
Akkor hajrá,beszéld le velük!csak jelezd és már utalom is:-))
a naptáras számlaszámra jó lesz?THX
106-10-2007 10:46:11 //
8544
Az még csak csak hogy a szállítást meg kell oldania, de valakinek meg is kell vennie, ha nincs kint rokon ismerős, mint pl. neked....:-)))))
U.I.: türelmem határtalan :-DDDDD
ITT! néz körül,de a szállitást meg kell oldanod.
Sziasztok CARtársak!
Az a helyzet, hogy én imádok ragasztgatni, meg festegetni, viszont AR makettekben a piac nem bővelkedik. Legalábbis eddig nem igazán találkoztam velük. Szerintetek hol tudnék beszerezni ilyesmit?
Most hétvégén beszélek velük,de nekem csak jövő hónapba lesz rá keretem.De karira meg lesz .
Norbi ha tudsz addig várni,akkor intézem neked is.
106-10-2007 10:17:37 //
8539
Ha összejön szerencséd lesz, mert én kb. egy honapja küzdök velü, igaz közvetítő segítségével, mert én nem beszélek dajcsul, de eddig nem sok sikerrel!! :-((((((
Ja! és egy példányra vevő vagyok :-) (145QV 1996)
GT Ɨ|ѯ06-10-2007 10:14:16 //
8538
Ok,fixáld!:-)))
GT Ɨ|ѯ06-10-2007 09:51:38 //
8537
Na a kinti rokonok ha 1-et hoznak Neked-szerinted 2-őt ( is ) tudnának hozni??:-))))
a 2000-évjáratú 146 ti-39 euroért érdekelne.utalnék is ,ha azt mondod ok!
GT Ɨ|ѯ06-10-2007 09:49:41 //
8536
Na annyit megér:-))
Lehet,hogy probából berendelek milyen a minőség, irtam nekik.
Egy darabot nem is érdemes redelni,de tíz db-nál már elég jó az ár.Mondjuk én nekem mindegy én kapok karácsonyra egyet asszonypajtitól,a kinti rokonok segitségével.Tényleg elég jó a választékuk ,és ha az ember szeret barkácsolni akkor örömét leli duplán bennük:)
Tudom milyen össze épiteni én is megt ettem a 155Martini,GTV,sprint GTA ,valamint egy Nissan 300ZX formályában :-)Nem cserélném el senkivel.
Ez szép +a posta +a fényezés mert ez nyers ,akinek van (nekem pl)de akinek nincs az is költség kb 50nél meg áll.
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 20:14:44 //
8531
Ezzel jóéjt!39 euro:-)))


GT Ɨ|ѯ05-10-2007 20:08:46 //
8530
Na,ma már nem,Jóéjt:-))
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 20:04:17 //
8529
Angolra hol tudom átállítani az ebay-t?vagy hülyeséget kérdeztem?:-DDD
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 20:03:25 //
8528
Szlovákiába is?mert akkor megoldom!
Az a gond,hogy Magyarországra nem szállitanak,bezeg körülöttünk minden országba.Ezért kint lakó segitsége kell hozzá.
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:54:47 //
8526
Akkor sztem ennél olcsóbb megoldás nincs:-)))
Meg kellene rendlni-vagy hozatni,nem??:-)
Jól!Nem kell szemüveget venned:))
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:51:04 //
8524
Nagyon nagyTHX!!:-)))
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:50:41 //
8523
Ha jól láttam az oldalt!!!!!!!!!!
-van 33-as P4
-Sprint
-75
-164
megmindennyalánkság!!:-))
37 euro/db
Jól láttam?
SKrisz05-10-2007 19:50:30 //
8522
Majd figyelem őket...
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:49:24 //
8521
Van fennt még jópár 155-ös,majd ha lesz még türelmed,akkor számítok rá:-))
Ez az ARS 155 rosso a toplistás-de hasonlóban ( is ) ok:-)
THX!!!
A 146 is ennyibe kerül,öszerakosba.
SKrisz05-10-2007 19:47:29 //
8519
Akkor ez ennyi...28 ajró, az nem 20... Sajnálom...
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:46:12 //
8518
Üsd LEEEEE-mindjárt meglesz!:-)))
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:45:07 //
8517
2percecske!!!!:-)))
SKrisz05-10-2007 19:44:31 //
8516
Ja... értem... :)))
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:44:11 //
8515
Az ebay-en -beütöttem az AR-t-majd modellek-majd szájtátás:-))))
Vannak szépen eladó példányok!!!
SKrisz05-10-2007 19:42:37 //
8514
Ez most nem vágom...
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:40:31 //
8513
Csodálatos dolgok vannak ám!!568 db alfa....:-))))))
SKrisz05-10-2007 19:39:10 //
8512
nincs.
SKrisz05-10-2007 19:38:55 //
8511
OK! :)
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:37:18 //
8510
villámár nincs ?
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:35:15 //
8509
Nézem én is:-))nem kellene otthagynunk!!!20euroig hajrá!!!
SKrisz05-10-2007 19:33:18 //
8508
14 eur-on van a licit... nembiztos, hogy meglesz...
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 19:21:52 //
8507
Na ez már emberibb ár!!!146-ban elfogadnám,mégha nekem kell mindenét összerakni,fényezni..stb..:-))
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 18:48:48 //
8506
kettőezeöccá/db:-)
Tresor05-10-2007 18:29:06 //
8505
Szokásos áron?
Ezért többet is jelent annak aki összerakja.És ebből majdnem kettő kijőn egy összerakott árából az már nem kis külömbség.
A KIT mindig olcsóbb hisz ott te rakod össze :-)
Elég drága ez kb 9500-ből megáll.
Kicsit sok a 70 euro ,mikor a csináld magad 37 euro:)

GT Ɨ|ѯ05-10-2007 17:59:03 //
8500
Pályán légy!!:-)))
1:18-ban van New Spider rosso NOR-187901
Alfa Romeo Brera Spider 2007 1:18
10350 Ft
HUF,Victo Hugo utcai modellbolt:-))

SKrisz05-10-2007 17:53:33 //
8499
Márcsak alig 2 óra... :)))
GT Ɨ|ѯ05-10-2007 17:41:25 //
8498
Íme:
minichamps
1:43-asban


Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.