GT Ɨ|ѯ28-11-2007 11:23:48 //
9597
Ettől befo$...tam:-))))
Zoom ALFA ROMEO - GIULIETTA SPRINT NATIONAL TOYS - 1/45 NATIONAL TOYS / 1/45 ALFA ROMEO GIULIETTA SPRINT
ZOOM available cond. M RED
220.00€
277.20$

GT Ɨ|ѯ28-11-2007 09:03:15 //
9596
Szíípek ám!:-))
Buksi28-11-2007 01:12:22 //
9595
Gratula hozzájuk, nagyon szépek! :-)
GT Ɨ|ѯ26-11-2007 14:56:44 //
9593
Utalva!:-)
SKrisz26-11-2007 09:52:55 //
9591
Ez tényleg nagyon szép modell... Ilyenem sem lesz mostanában... :)
GT Ɨ|ѯ26-11-2007 08:23:30 //
9590
Gratula!:-)))
az a drótos torony ,az miért van ott????:-)))
Tommi26-11-2007 01:41:57 //
9589
Ja, amúgy ez egy Ferrari 375 Plus Carrera Panamerica.
Tresor25-11-2007 23:07:12 //
9587
Szép kis vitrin! Gratula! Az az Alfa embléma nem eladó véletlenül? :-)
A harmadik képen az a francia torony mit keres ott???:))))))
Csöri25-11-2007 21:06:23 //
9585
Pár régebbi szajré -%%% :
-AR 147 UK Police /SCHUCO/ 1:87 ****1800 volt most
1500.-
-
AR Sud Ti 2db set zöld&piros /HERPA/ 1:87****
3000 helyett 2400.-
-
AR Giulietta Spider rosso1:43 DEL PRADO ***:most -1000 =
3000.-
-
AR Brera kék-ezüst/CARARAMA/ :****most -500=
2400.-
-
AR Spider rosso New/NOREV/1:43 *******most -1500=
7500 .- ért
-
AR Spider mat fekete /MINICHAMPS-LIMITED 2204db 1:43!!!!****10000 volt most -
8500.-ért
-
AR 147 GTA /RICKO/1:18 :****most
7000!!!!
-
AR 159 sw Polizia /MONDO M/ 1:24******most
4400.-!!!
-
AR GT 2003 Nuvola/ MINICHAMPS/-LIMITED3480db 1:43 ****most
8200.-!
GT Ɨ|ѯ25-11-2007 18:10:39 //
9583
OK:-)
Told át a számlaszámodat mailben,jövő 7-en utalok:-)
Az 1600-as a sajátom.Amit árulok az origi,majd az új gazdája kibontja...
GT Ɨ|ѯ25-11-2007 17:24:05 //
9581
Megvan,közben megtaláltam:-)))
GT Ɨ|ѯ25-11-2007 17:10:29 //
9580
doboza,plexi+talp megvan,ugye?
GT Ɨ|ѯ25-11-2007 17:09:54 //
9579
Az 1600-as ..:-))) teccik:-) majd jelzem:-)
ha minden igaz van abban is es 18 ban, majd holnap hivjuk a boltot hogy tudnak e szerezni ezekbol.arakat meg abszolute nem tudok..
W.25-11-2007 09:28:44 //
9576
Ez 1:43-as? Mert akkor légyszíves szerezni egyet nekem!!! :))
GT Ɨ|ѯ25-11-2007 09:15:36 //
9575
beütöd a google-ba,hogy autómodell..pl:-))
aztán majd válogat6sz:-)
Tresor25-11-2007 00:20:03 //
9574
Nagyon szépek! Egy ilyen jött szembe velem a múltkor Etyeknél. Csak ámuldoztam és nem villogott vissza...

vagy ez..
[img1]ez is szep kis gepentyu, van valakinek?

ez is szep kis gepentyu, van valakinek?
Üdv mindenkinek! No, hát lenne egy olyan kérdésem, hogy nem tud-e valaki egy olyan modellboltot, ahol nagy a választék Alfából... Néhány kéne :D Link is jó, vagy akármi, lehetőleg pesten legyen a bolt. Köszi előre is!
GT Ɨ|ѯ23-11-2007 15:13:36 //
9569
Hát ez sem semmi:-))


GT Ɨ|ѯ23-11-2007 10:45:52 //
9568
Eladó az utolsó mohikán:-))

[img2]

GT Ɨ|ѯ23-11-2007 10:24:22 //
9567
Majd ha ebayezel legközelebb-egy ilyennel gondolj rám!:-))
SKrisz23-11-2007 09:19:45 //
9566
Tudom! :))) Persze ebből ami igazán értékes az a 125S 60Relay... Az egy pár év múlva szvsz vagyonokat fog érni... :)
GT Ɨ|ѯ23-11-2007 09:13:46 //
9565
De szép az a 33 Daytona....:-))))))
GT Ɨ|ѯ23-11-2007 09:13:06 //
9564
Uram!Grazie:-))
SKrisz23-11-2007 09:12:38 //
9563
Megjöttek ma reggel az uccsó körös eBay-es modeljeim! :))
A 3 együtt:
Ferrari 125S:
Fiat Punto Rally:
Alfa 33.2 Daytona:

W.22-11-2007 17:39:17 //
9562
Ezek nincsenek, de én a régebbi modelleket gyűjtöm inkább.
W.22-11-2007 17:37:01 //
9561
GT-nek: itt válogathatsz!
Alfa 90
GT Ɨ|ѯ22-11-2007 14:34:29 //
9560
És ezek??:-)))

W.22-11-2007 13:53:16 //
9559
Van! Minichamps kiadás is meg ez is! :)
GT Ɨ|ѯ22-11-2007 13:37:33 //
9558
A szép kis Edison-G:-)))
korrekt!
es ilyened van mar Doki batyo?

GT Ɨ|ѯ22-11-2007 09:38:50 //
9556
Nemvagyok képben!:-))
Tresor22-11-2007 09:37:10 //
9555
2 nap múlva írj neki, kapott egy ban-t. :D
A kis szemtelen rosszul hirdetett. :D
GT Ɨ|ѯ22-11-2007 09:17:48 //
9554
Megjött a spider:-))THX
SD21-11-2007 16:58:58 //
9553
Lehet inkább ráköltöm az igazira:P De olyan avanyos:)))
SD21-11-2007 14:50:27 //
9552
Annyira is van kiírva zofort-ban:( Jó sok...
Kevés az esély,a Japán kivitel érhet kb annyit posta nélkűl:-)
SD21-11-2007 11:41:10 //
9550
Csak gondoltam megkörnyékezem asszont, jön a karácsony ez szép ajándék lenne:)))
Csak egy ekkor piciért 15k :O De olyan dönölű, mejdnem mint az 1:1-es:)))
SD21-11-2007 11:39:46 //
9549
Van Német rokonom, a járulékos költségek csökknhetnek de a 15k is húzós nem? :(
Viszont ha utcai formájú 155-öt szeretnék, akkor van más esélyem?
SD!
Az első, igaz, hogy Q4 és lehet, hogy keveset gyártottak belőle, de eléggé húzós. 60Eur+~8Eur postaköltség+utalási díj. 68x250= 17000 Ft. + erre jön rá az utalási költség ami még +2500 Ft. körül szokott lenni. Szóval így ez az 1/43-as Q4-es 155-ös kb. 20 ezer Forintra jönne ki.
A másik amit pedig belinkeltél, azt pedig nem küdik Magyarországra.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.