Forum >> Ugyanaz kicsiben
GT Ɨ|ѯ02-04-2008 19:24:47 // 12547
Akkor talán összeír6nánk kinek mi kellene a Sport Collectionból:-)
Vikking 31102-04-2008 17:32:02 // 12546
Jaja :) Meg ,ha egy évig nem jött, akkor pár hónap igazán belefér :D
ystuc02-04-2008 17:29:18 // 12545
Részemről project indulhat, ha Grande Bandi és Pityke készen állnak. :-)
A gyorsaság meg nem lényeg. Csak legyenek meg. :-)
A gyorsaság meg nem lényeg. Csak legyenek meg. :-)
Vikking 31102-04-2008 17:07:58 // 12544
Ystuc cartárs! Megjött a válasz Olaszországból -amit gondoltam. Sajnos... Ezt írják:
Dear Mister KĂ rpati,
in reference with your e-mail we regret to inform you that we don't usually send our goods abroad.
The only way to get our items is giving us an italian adress, where we could deliver the goods to.
If you're able to find somebody who can receive the goods on your account, we will be glad to satisfy your request.
Yours faithfully,
Servizio Clienti Fabbri
Egyébként a stílus az nem semmi :DDDD Aki olasz az azért olasz :DDD Még az á betűt is megkeresték a billentyűzeten, csak a program nem küldte el. Zseniális :DDD
Szóval a végső megoldás az az marad, hogy Grande Bandi és valszleg Pityke cartárs segítségét igénybe véve hozatunk magunknak modelleket. Ami nem rossz megoldás, csak gyorsabb lett volna a posta valszleg... No.
Dear Mister KĂ rpati,
in reference with your e-mail we regret to inform you that we don't usually send our goods abroad.
The only way to get our items is giving us an italian adress, where we could deliver the goods to.
If you're able to find somebody who can receive the goods on your account, we will be glad to satisfy your request.
Yours faithfully,
Servizio Clienti Fabbri
Egyébként a stílus az nem semmi :DDDD Aki olasz az azért olasz :DDD Még az á betűt is megkeresték a billentyűzeten, csak a program nem küldte el. Zseniális :DDD
Szóval a végső megoldás az az marad, hogy Grande Bandi és valszleg Pityke cartárs segítségét igénybe véve hozatunk magunknak modelleket. Ami nem rossz megoldás, csak gyorsabb lett volna a posta valszleg... No.
ystuc02-04-2008 16:48:41 // 12543
Ez az Autodelta furgon nagyon ott van, ezzel én is szemezek. :-)
Vikking 31102-04-2008 16:33:50 // 12542
Cíípek :)))) Grat hozzája :D
GT Ɨ|ѯ02-04-2008 08:26:17 // 12541
Gyönyör!!!-űek!:-DD
Buksi02-04-2008 04:00:49 // 12540
Király ez a helikopáter! :-))))
Andorka01-04-2008 21:43:01 // 12539
Nekem ma egy ilyet hozott a futár:

meg mellé egy ilyet is:


meg mellé egy ilyet is:

W.01-04-2008 19:21:17 // 12538
GEORGE01-04-2008 12:24:19 // 12537
Kicsit jó rondácska........Japánban van 145-146 modell onnan kéne valahogy szerválni...
Tresor01-04-2008 12:07:25 // 12536
Van egy eladó 1/24 Tamiya márkájú Martini Alfa 155 DTM makettem. Dobozában, még nem lett elkezdve. Nincs se türelmem, se időm nekiállni összerakni. Ha valakit érdekel 10 ezerért viheti. Átutalásnál a postát állom én. Utánvéttel nem küldöm!
Esetleg 1/43 modell csere érdekel, főként EG. ;-)
Esetleg 1/43 modell csere érdekel, főként EG. ;-)
GT Ɨ|ѯ31-03-2008 21:08:14 // 12535
Ettől azért szebbet érdemelt volna a típus:-)
ystuc31-03-2008 14:02:06 // 12534
1:43-asbanm az Alezan és a Bonini gyárt(ott) ilyet. De hogy melyik a szebb...? Az Alezan-nak a pajzs az elején borzasztó ocsmány. De a Bonini sem tökéletes, bár nálam inkább ez a nyerő. Többről nem tudok.
Itt tudod megnézni őket: KLATTY!
Itt tudod megnézni őket: KLATTY!
GT Ɨ|ѯ31-03-2008 09:16:54 // 12533
Pontosan ezt mondta a német srác is:-((
'-nem korrekt üzlet-Ő nem vállalná be'
annyit említett meg vigasztalásul-( mivel a német ebay-ből él csak!! )
elég jól:-DDD
-hogy ha lesz készen alezan 146-os,akkor leüti és amikor jönnek mo-ra elhozza.
Nehéz téma,nem gondoltam volna,hogy ennyire......
'-nem korrekt üzlet-Ő nem vállalná be'
annyit említett meg vigasztalásul-( mivel a német ebay-ből él csak!! )
elég jól:-DDD
-hogy ha lesz készen alezan 146-os,akkor leüti és amikor jönnek mo-ra elhozza.
Nehéz téma,nem gondoltam volna,hogy ennyire......
GEORGE31-03-2008 08:04:24 // 12532
Ellégé sz@rul hangzik...bennem nem klet bizadalmat...lehet sose jönne meg...
GT Ɨ|ѯ31-03-2008 07:16:25 // 12531
Németben van-Alezan kitt 1:43-as.
Meg is rendeltettem 1 ismerőssel aki ott él,de lehangoló volt a válasz:
"csak ha előre fizetsz,akkor veszik a rendelést ( ez még ok ),de fenntartja a jogot,hogy több darabban érkezik meg a modell és lehet,hogy 1 év alatt ( beszállítója függvényében)'
Most itt tartunk....:-(
Meg is rendeltettem 1 ismerőssel aki ott él,de lehangoló volt a válasz:
"csak ha előre fizetsz,akkor veszik a rendelést ( ez még ok ),de fenntartja a jogot,hogy több darabban érkezik meg a modell és lehet,hogy 1 év alatt ( beszállítója függvényében)'
Most itt tartunk....:-(
GT Ɨ|ѯ31-03-2008 07:13:26 // 12530
Nekem is van 1:-)))
Tom1230-03-2008 23:53:42 // 12529
Ja, tegnap néztem, a 8C-k eltűntek a Duna Plazaból... Biztos mások is olvassák ezt a topicot.:-)
Tom1230-03-2008 23:52:01 // 12528
Én tudok, sokat 1:1-esben. ;-)
Tommi30-03-2008 23:21:27 // 12527
Szerintem ez majdnem mission impossible kategória lesz :(
tt (tt Alfa team)30-03-2008 23:14:00 // 12526
Figyu! Ki tud bármilyen méretarányban 146-ost?
tt (tt Alfa team)30-03-2008 22:26:09 // 12525
Én csak az összerakhatósakat gyűjtöm. Szeretem a kihívásokat! :))
ystuc30-03-2008 20:23:12 // 12524
Aha, én is így vagyok vele. Ma rendeltem 3 modellt, erre a hónapra ennyi elég is. :-)
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 20:19:23 // 12523
mára befejeztem:-))))
ennyi nyálcsorgatás elég volt:-DDD
ennyi nyálcsorgatás elég volt:-DDD
ystuc30-03-2008 20:17:31 // 12522
Nézd meg az olaszt. 1:43-as baromi sok van. Csak Mo-ra nem küld mindenki.
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 20:10:19 // 12521
de még mennyire:-DDD
grande bandi30-03-2008 20:08:43 // 12519
hasonlit az olaszhoz , csak tul van cicomazva:-)
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 20:05:22 // 12518
ok,megvan,de a legtöbbet eddig az USA ebay-en találtam,meg a német ami még tuti:-)
ystuc30-03-2008 20:04:41 // 12517
Ugyanazokat a gombokat ugyanott találod. A lényege ugyanaz. :-)
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 20:02:25 // 12516
de ez a francia tiszta kínai!:-DDD
grande bandi30-03-2008 20:02:01 // 12515
belephetsz barmelyik Ebay-ra azzal a nevvel es jelszoval:-))
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 19:54:08 // 12513
nemispróbáltam:-)))
megnézem:-DDD
megnézem:-DDD
ystuc30-03-2008 19:50:13 // 12512
Ugyan az a regisztráció jó mindenhova, nem? Legalábbis engem beengedett a többi e-bay is.
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 19:45:56 // 12511
Csak USA ebay-en vagyok:-(((
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 19:40:34 // 12509
meg kell venni!!:-)
ystuc30-03-2008 19:30:15 // 12508
Hű, micsoda felni! :-)
tt (tt Alfa team)30-03-2008 19:29:40 // 12507
tt (tt Alfa team)30-03-2008 19:27:01 // 12506
postával 11520 körül lett...
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 19:22:09 // 12505
Annyira nem,de van 1-2 okosság,amit majd jó ha tudsz!:-))
ystuc30-03-2008 19:20:38 // 12504
Na, elhatároztam magam, és regisztráltam E-bay-en, meg Pay Pal-on. Csak nem olyan bonyolult ez... :-)
GT Ɨ|ѯ30-03-2008 19:20:18 // 12503
Szorítunk!:-))
Vikking 31130-03-2008 18:54:18 // 12502
Jó, semmi gond! Ráér!
grande bandi30-03-2008 18:43:52 // 12501
Tudom ,hogy off de majd csak nem koveztek meg ,engem Toyota veteran modellek erdekelnenek 1980-tol vissza fele foleg corollak ,nem tud valaki ilyeneket??
grande bandi30-03-2008 18:25:31 // 12500
A a holnapom iszonyu suru lesz, ha lesz valami azokbol amiket irtatok megveszem es majd kedden ha mar otthon leszek megirom mi lett.Holnap meg igy is olyan leszek mint a mergezett eger , este 7-korul start haza es valamikor reggel erunk haza 5 korul ,mert 2 autoval megyunk az egyik dobozos ugyhogy most lasabban megyunk az atlagosnal.
Vikking 31130-03-2008 18:12:43 // 12499
Oh, rendben!!! Ráér :) Holnap még meg tudod írni, hogy mik sikerültek?
grande bandi30-03-2008 18:06:45 // 12498
az is megfelel.Mennek mar ma de most Vasarnasp semmi nincs nyitva:-((
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
751
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?



