Ma takarítottam és úgy a modelleknek sem árt egy kis tisztítás, úgyhogy lepakoltam a polcokat és leporoltam őket. De ha már pakolás, akkor gondoltam le is fotózom őket egyben :)
Itt a normál helyükön:
A második fotót nézve már előre látom mit fognak gondolni a kedves kollégák :))) A jobb felső sarokban egy 70x100-as poszteren a Murciélago V12-ese van kitéve, a faliúságomon pedig szintén a jobb felső sarokban lévő fotót ajánlanám figyelmetekbe :))) Valamikor 1982-83 tájékán készülhetett (Polaroid géppel!) és kedves szüleim azt a pillanatot örökítették meg, amikor megkaptam életem első "komoly" autóját (kemény 960 HUF volt) és csapattam egyet vele a kertben. Mesélték, hogy amikor megkaptam, körbetapogattam és puszilgattam :) Szegények ha akkor gondolták volna mit indítanak el ezzel :)))
És így néznek ki "kiterítve":
A Ferrarikat már nem volt energiám kiszedni... :)
