Alfa Amore - Online Alfa Romeo community
Magyar verzió
Models
Members
Events
News
Magazine
Buy&Sell
Blog
Links
Forum
Forum
>> Ugyanaz kicsiben
by date
by date desc
50 /page
100 /page
200 /page
500 /page
previous page
next page
1
2
3
4
5
....
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
....
577
578
579
580
581
Gonosztevő
29-01-2009 20:26:30 //
16947
Alfa159 SW
Alfa Spider
Alfa 166
Alfa Mito
Alfa Brera
Alfa 8C
Ezek a nagyobbak!
A kicsiket GT,156,156SW,147, a Kisfiam birtokba vette,és amortizálódnak rendesen!:)
Tresor
29-01-2009 14:23:28 //
16946
Ezen most kicsit kiakadtam. Hétfőn felraktak az adok-veszek-be pár modellt doboz nélkül 3500/db-ért. Kb fél órára rá hívtam az embert, hogy a 2 db 155 DTM kéne, azt mondta már eladta. Aki megvette:
Klikk 01
Klikk 02
Nem tudom ki vagy, de remélem ezért az árért rádrohad!
GT Ɨ|ѯ
29-01-2009 06:19:20 //
16945
1/43 Alfa Romeo 146 - silver Die-cast
replied to: GT Ɨ|ѯ // 29-01-2009 06:18:42 (16944)
GT Ɨ|ѯ
29-01-2009 06:18:42 //
16944
1/43 Alfa Romeo 146 diecast
replied to: Tommi // 28-01-2009 22:02:30 (16941)
Buksi
29-01-2009 00:17:24 //
16943
Ezek is nagyon szépek! :-))
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 28-01-2009 19:56:26 (16938)
Tommi
28-01-2009 22:03:13 //
16942
A 75 az honnan? :)
Látom csupa ritkaságok voltak most "terítéken" :)
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 28-01-2009 19:56:26 (16938)
Tommi
28-01-2009 22:02:30 //
16941
Húúú, hogy jutottál hozzá? :) Hol lehet ilyet szerezni? :)))
replied to: ystuc // 28-01-2009 18:45:26 (16932)
GT Ɨ|ѯ
28-01-2009 21:54:21 //
16940
Grat!:-)
replied to: ystuc // 28-01-2009 18:45:26 (16932)
GT Ɨ|ѯ
28-01-2009 21:54:06 //
16939
köszi:-)
replied to: Tommi // 28-01-2009 13:18:12 (16931)
Inter156 (il mascalzone)
28-01-2009 19:56:26 //
16938
na és ezek,milyen???
replied to: Buksi // 28-01-2009 19:26:16 (16937)
Buksi
28-01-2009 19:26:16 //
16937
Attól még szép! Gratula hozzájuk! :-))
replied to: ystuc // 28-01-2009 19:20:50 (16936)
ystuc
28-01-2009 19:20:50 //
16936
Ez fehér volt gyárilag, nem én festettem át.
replied to: Buksi // 28-01-2009 19:11:32 (16935)
Buksi
28-01-2009 19:11:32 //
16935
Te festetted fehérre a felnit vagy ez ilyen volt? Gondolva itt arra, hogy hiányzik az igazi! :-)))
replied to: ystuc // 28-01-2009 18:45:26 (16932)
ystuc
28-01-2009 18:49:52 //
16934
Köszi!
Igen, ennek én is örülök. :-)
replied to: Taxi33™ // 28-01-2009 18:47:13 (16933)
Taxi33™
28-01-2009 18:47:13 //
16933
Gratula! Nagyon szépek! Legalább kicsiben vissza kaptad az autódat. :o)
replied to: ystuc // 28-01-2009 18:45:26 (16932)
ystuc
28-01-2009 18:45:26 //
16932
Rosso 146, bianco 145. Pego gyártmány mindkettő, örülök nekik. :-)
Tommi
28-01-2009 13:18:12 //
16931
Ez a Nuvolari-Guidotti páros Mille Miglia győztes autója, ilyen van nekem is :) Nagyon szép darab, gratula hozzá :)
replied to: GT Ɨ|ѯ // 27-01-2009 10:13:06 (16917)
Buksi
28-01-2009 11:24:36 //
16930
Az egész! ;-))
replied to: GT Ɨ|ѯ // 28-01-2009 06:36:06 (16929)
GT Ɨ|ѯ
28-01-2009 06:36:06 //
16929
kereke...:-)
replied to: Buksi // 28-01-2009 00:17:02 (16928)
Buksi
28-01-2009 00:17:02 //
16928
Addigra biztos kész lesz legalább az egyik! :-DDD
replied to: GT Ɨ|ѯ // 27-01-2009 11:59:13 (16927)
GT Ɨ|ѯ
27-01-2009 11:59:13 //
16927
na,majd jövő ilyenkor rákérdezek ujra:-DD
replied to: Buksi // 27-01-2009 11:55:06 (16926)
Buksi
27-01-2009 11:55:06 //
16926
Lassan, de biztosan! :-DD
replied to: GT Ɨ|ѯ // 27-01-2009 11:54:31 (16925)
GT Ɨ|ѯ
27-01-2009 11:54:31 //
16925
alaCool...:-))))
replied to: Buksi // 27-01-2009 11:53:39 (16924)
Buksi
27-01-2009 11:53:39 //
16924
Leporolva már le van! :-DD
replied to: GT Ɨ|ѯ // 27-01-2009 11:42:47 (16923)
GT Ɨ|ѯ
27-01-2009 11:42:47 //
16923
leporolva a 2 tamiya doboza?:-))))
replied to: Buksi // 27-01-2009 11:42:06 (16922)
Buksi
27-01-2009 11:42:06 //
16922
Mást egyenlőre úgysem tehetünk! :-))))
replied to: GT Ɨ|ѯ // 27-01-2009 11:30:49 (16921)
GT Ɨ|ѯ
27-01-2009 11:30:49 //
16921
bízzunk!:-)
replied to: Buksi // 27-01-2009 11:29:25 (16920)
Buksi
27-01-2009 11:29:25 //
16920
Bízzunk benne! ;-))
replied to: GT Ɨ|ѯ // 27-01-2009 11:27:01 (16919)
GT Ɨ|ѯ
27-01-2009 11:27:01 //
16919
remélem akkor is ha ideér..:-)
replied to: Buksi // 27-01-2009 11:22:40 (16918)
Buksi
27-01-2009 11:22:40 //
16918
Tyűűűűű, de szép! :-))
replied to: GT Ɨ|ѯ // 27-01-2009 10:13:06 (16917)
GT Ɨ|ѯ
27-01-2009 10:13:06 //
16917
legújabb családtag:-)
GT Ɨ|ѯ
27-01-2009 08:22:40 //
16916
hozzá ne nyúlj!
ez így unicum!:-)
replied to: Kazes☻ // 26-01-2009 13:21:09 (16914)
GT Ɨ|ѯ
27-01-2009 08:22:14 //
16915
cíípbiza!:-))meg ( mostmár ) az ára is:-)
replied to: Tresor // 26-01-2009 10:38:29 (16913)
Kazes☻
26-01-2009 13:21:09 //
16914
Köszi! Működik is! :)
Volt egy olyan gondolatom, hogy át kellene építeni nem drótos távirányítósra, de ez még várat magára. :)))
replied to: GT Ɨ|ѯ // 26-01-2009 06:37:20 (16910)
Tresor
26-01-2009 10:38:29 //
16913
Ilyen nekem is van, Norev. Nagyon céép, GT intézte.
replied to: Betonl@b-AlfaShop // 26-01-2009 10:23:22 (16912)
Betonl@b-AlfaShop
26-01-2009 10:23:22 //
16912
Itt a kép:
Betonl@b-AlfaShop
26-01-2009 10:21:09 //
16911
Ez nekem is megvan sárgában :-)
replied to: Kazes☻ // 25-01-2009 22:26:00 (16907)
GT Ɨ|ѯ
26-01-2009 06:37:20 //
16910
viszonylag jó állapotban:-)
grat!
replied to: Kazes☻ // 25-01-2009 22:26:00 (16907)
Buksi
25-01-2009 22:28:21 //
16909
Az enyém sárga volt! :-)
replied to: Kazes☻ // 25-01-2009 22:26:00 (16907)
Buksi
25-01-2009 22:28:03 //
16908
Onnan messziről nem tudnál beleszólni! :-DD
replied to: GT Ɨ|ѯ // 25-01-2009 22:21:38 (16906)
Kazes☻
25-01-2009 22:26:00 //
16907
Nekem megvan! :D
replied to: GT Ɨ|ѯ // 25-01-2009 10:34:38 »
GT Ɨ|ѯ
25-01-2009 22:21:38 //
16906
csak nem engednélek!:-)
replied to: Buksi // 25-01-2009 22:19:38 (16905)
Buksi
25-01-2009 22:19:38 //
16905
És milyen jó lenne vele játszani! :-)))))))))))
replied to: GT Ɨ|ѯ // 25-01-2009 16:46:28 (16904)
GT Ɨ|ѯ
25-01-2009 16:46:28 //
16904
most mekkora ára lenne..:-)
replied to: Buksi // 25-01-2009 16:38:21 (16903)
Buksi
25-01-2009 16:38:21 //
16903
Akkor nem! :-((
replied to: GT Ɨ|ѯ // 25-01-2009 16:34:44 (16902)
GT Ɨ|ѯ
25-01-2009 16:34:44 //
16902
nem tudtál rá vigyázni...:-(
replied to: Buksi // 25-01-2009 16:21:05 (16901)
Buksi
25-01-2009 16:21:05 //
16901
Bocs! :-DDD
Nekem volt ilyenem! :-DDD
replied to: Taxi33™ // 25-01-2009 16:17:50 (16900)
Taxi33™
25-01-2009 16:17:50 //
16900
Hát ha nem volt akkor ,hogy bírta volna tee?
replied to: Buksi // 25-01-2009 15:55:10 (16899)
Buksi
25-01-2009 15:55:10 //
16899
Bakker, nem volt ilyen nagyon régen, de sajna nem bírta a kiképzést! :-(( :-))))
replied to: GT Ɨ|ѯ // 25-01-2009 10:34:38 »
GT Ɨ|ѯ
25-01-2009 12:03:04 //
16898
full ritka...:-(
replied to: Taxi33™ // 25-01-2009 11:20:09 »
by date
by date desc
50 /page
100 /page
200 /page
500 /page
previous page
next page
1
2
3
4
5
....
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
....
577
578
579
580
581
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Login
Info
Login
Remember me!
Lost password
New registration
Online members
1
Guests
1013
Search
Search
Where?
Everywhere (google)
Topics
Forum posts
Members
Articles
Models
Advertisements
Licence plate num.
Detailed search
Forum
Recent topics
Oldtimer and youngtimer
156
AlfaCity
International Alfa Rome...
159
Chat
Boxer fanatics
147
Polish Alfisti
Českí Alfisti
Stat
More
Latest News
Limited Alfa Amore watc...
Giulia QV: equipment, t...
10 years in 20 minutes
Alfa Romeo is about to ...
IAA: Liquid silver 4C
Poll
What kind of chatrooms do you prefer?
When will Alfa return in your opinion to the US?
How did you find AlfaAmore.com?
More
Members
New members
UrbanSanyi
Karina24
benassy
Roberto81
frksferi_GT
farkasodu
Papi01
vorilevi
arnyeklovag
toth.feri90
Online users
More
Birthday alert
Adri146
Barney
brunoka
cseko76
Gaben72
IpBarát
Jacky
joshua
No1SunRise
Ricsi146TI
Riti
rob147
szifu
Szil146
Models
Downloads