SKrisz08-07-2009 22:34:25 //
18747
Valakit érdekel egy
1:18 -as Fiat 500 Abarth?
Bár off, de ez a modell nagyon rendben van! :)))

GT Ɨ|ѯ08-07-2009 14:37:32 //
18746
most ( is ) fullon van az összes polcom,de plexidobozan mind-ezért fér el a polcokra:-)
a többi meg 4db felnidobozban meg még 5 db kartonban--helyhiány van...
1enlőre ezért nem fújkáál6ok
SKrisz08-07-2009 14:33:54 //
18745
A szobában. Miért? Mi a baj vele? Flakon megfog, modell megfog, por lefúj, modell vissza a helyére. Nekem évek óta működik! :))
GT Ɨ|ѯ08-07-2009 14:26:41 //
18744
haha-levegőpisztoly:-)a szobában:-)
nem-nem,a ( majd 1xlesz ) modellszobában majd a faltól-falig polcrendxen majd már nem kell pakolgatni,de addig még 1-2x simán..
no more question:-)))
csak keresek 10 db talpazatot szolidan:-)
SKrisz08-07-2009 14:20:10 //
18743
Por ellen ott a levegőpisztoly, szállítani meg nem kell őket, így nem sérülnek! :) Egyéb kérdés? :)))
GT Ɨ|ѯ08-07-2009 14:13:22 //
18742
mert nem sérül,nem porosodik,mert originali:-)
most csináltam plexidobozt 10 db-ot, ( 0 HUF )csak talp kellene
SKrisz08-07-2009 13:56:35 //
18741
Aha, Így értem már. Akkor talán ez az 500 Huf-os megoldás még jó is lehet neked...
A Vaterán van egy "TokodiJ" nevű srác ő áluja ezeket a vitrines dobozokat.
Szilárd08-07-2009 13:36:58 //
18740
Nem is azon tárolom őket,de amikor szállítani vagy pakolászni kell,akkor jól jön.
Már jártam úgy,hogy a modell szállítás közben sérült,mert nem volt talpzata és vitrine:((
SKrisz08-07-2009 13:27:45 //
18739
Minek tároljátok takpazaton a modelleket? :) Nekem nagyon nem tetsznek :( A Vaterán van egy srác, aki tud szerezni vadi új vitrin dobozokat, asszem 500Huf/darab áron...
Szilárd08-07-2009 13:27:32 //
18738
10 db azért nem hiányzik...
GT Ɨ|ѯ08-07-2009 13:08:39 //
18737
Akkor már 2-en keressük:-)
Szilárd08-07-2009 12:54:25 //
18736
Sajnos nekem is van hiányom belőlük...
GT Ɨ|ѯ08-07-2009 11:35:55 //
18735
Szükségem lenne 10 db 1:43-as talpazatra,ha valakinek útban van,kérem jelezze!:-)
THX
GT Ɨ|ѯ08-07-2009 07:33:36 //
18734
gratula:-)
Asszony hogy bírja?:-DDD
Tresor07-07-2009 23:04:44 //
18733
Ja de Hot Wheels igen.
Tresor07-07-2009 23:03:20 //
18732
Hát ez egy jó kérdés. :-) Sima fekete fehér doboza van.
SKrisz07-07-2009 22:09:57 //
18731
Grats!!! :)
Az Enzo Hot Wheels Foundation kiadás?
SKrisz07-07-2009 22:09:25 //
18730
Szuper! Örülök, hogy hozzád is odaért! :)
Tresor07-07-2009 22:01:01 //
18729
Tresor07-07-2009 21:57:52 //
18728
W.07-07-2009 19:58:43 //
18727
Megjött a csomag , köszi!
SKrisz07-07-2009 09:46:54 //
18726
elbaxtam.. ezt nem ide akartam... :)
SKrisz07-07-2009 09:46:25 //
18725
Ollah!
Amiről hétvégén beszéltünk:
1985, 1496Ccm, BiTurbo, 780 HP. AZért egy 25 éves technikától ez nem xar... :)))
2 apró, szinte elhanyagolható méretű csiga:
... csak azt nem tudom, hogy ezket a csigákat ,egy másfél lityós motorral hogyan pörgették fel???
SKrisz06-07-2009 22:18:04 //
18724
Sajnos az egyik érkezett modellemnek a plexi vitrin teteje keresztbe meg van repedve. Maga a Modell és a talp 100%-os hibátlan, de a plexi miatt NAGYON AKCIÓS :)
2500 Huf-ért vihető!
A képen a repedés is látható:

SKrisz06-07-2009 21:06:42 //
18723
Most látom... Tényleg hiányzik az Autodeltasnak. Az ilyen mindig nagyon idegesít engem is.
igen köszi csak a van bal tükre nem van :-(
SKrisz06-07-2009 20:49:56 //
18719
Huhh.. egyik sem csúnya darab! :)
SKrisz06-07-2009 20:49:26 //
18718
Grats! :)))
Szilárd06-07-2009 20:21:27 //
18717
Szép darabok:))
GT Ɨ|ѯ06-07-2009 19:40:44 //
18716
Grat!
jobb mint a FedEx:-)
Taxi33™06-07-2009 19:14:55 //
18715
Nekem is megjött a csomag a Skrisz modellcentrumtól.

Még 3Van!!
GT Ɨ|ѯ06-07-2009 13:46:26 //
18714
0 szaldós,jó is az:-DDDDDD
köszi,én megveszem ők kifizetik,jó üzlet .-)
GT Ɨ|ѯ06-07-2009 13:27:05 //
18712
Grats!
A Családnak is!:-)))
ez mind a névnapom hozadéka, család be van tanítva rendesen :-)
GT Ɨ|ѯ06-07-2009 07:42:33 //
18709
2 csapat kellene...
de a porsche...az nem:-)
Taxi33™06-07-2009 07:36:28 //
18708
Hát rendőrt csak olyat láttam ami éppen pisztollyal sakkban tart egy felemelt kezű bankrablót. Mentős pedig, egy éppen tolókocsiban tol egy emberkét. Ha kell ilyen Porschés akkor szólj! Beszerzem.
GT Ɨ|ѯ06-07-2009 07:32:05 //
18707
ahaa....ebből minimum 2 db szükséges:-))
rendőr-tűzoltó stb is elérhető valahol?
Taxi33™05-07-2009 19:59:40 //
18706
Taxi33™05-07-2009 19:54:38 //
18705
Szóval ő az csak gyárilag Fekete 911-es Porsche van benne!

Taxi33™05-07-2009 19:50:27 //
18704
Keresek!
GT Ɨ|ѯ05-07-2009 19:40:31 //
18703
tolsz 2 képet a teamről?:-)
Taxi33™05-07-2009 19:35:08 //
18702
Régio ! Itt van Budaörsön!
GT Ɨ|ѯ05-07-2009 19:20:17 //
18701
pontosan hol is?:-)
vmi játéknagykert írtál 1x...
Taxi33™05-07-2009 19:03:10 //
18700
Csak azt a Porschést tudom csak! Azt hiszem 5-6 szerelő+ a tartozékok. 3.5-ért. De volt belőle még a múlt héten.
Taxi33™05-07-2009 19:00:35 //
18699
OK!
GT Ɨ|ѯ05-07-2009 18:49:36 //
18698
még 10-15 db 1:43-as szerelőt keresek jó áron...:-DD
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.