Forum >> Ugyanaz kicsiben

GT Ɨ|ѯ18-10-2009 10:07:05 // 20297
1:1-ben?:-DD
SKrisz18-10-2009 09:59:56 // 20296
Megint felbukkant ez a csoda...



Eccer nagyon gazdag leszek tutti kell egy ilyen nekem! :)))
GT Ɨ|ѯ18-10-2009 09:56:26 // 20295
még nincs:-(
SKrisz18-10-2009 09:55:17 // 20294
Neked megvan egyébként? :)
GT Ɨ|ѯ18-10-2009 09:54:38 // 20293
hát kb,jah..:-)
SKrisz18-10-2009 09:26:16 // 20292
Aha... Szóval a hajó az kb. akkora, mint mindjuk az Iveco Maxi, vagy kicsit talán nagyobb...
GT Ɨ|ѯ18-10-2009 07:45:47 // 20290
hohó,a hajó!!:-)


azmennyi?
GT Ɨ|ѯ18-10-2009 07:44:54 // 20288
köszi:-)
Kazes☻17-10-2009 23:25:32 // 20287
Nagyon szipi-szupi, grat! Mekkora? :)
SKrisz17-10-2009 13:36:55 // 20286
Carabinirei rajongók figyelméba ajánlanám ezt a 2 ritkaságot! :))



Egyiksem az a minden polcon előforduló, gyakori darab! :)))
MIndkét modellből 1-1 darab van és ritkaságnak számít az is, hogy mindkét modell vadonat új...
Szilárd17-10-2009 09:44:52 // 20285
Gratulálok hozzá!
GT Ɨ|ѯ17-10-2009 05:51:37 // 20284
legújabb csapattag:

SKrisz16-10-2009 21:41:15 // 20282
Ez a 2 jelölt 1:43-as. 24-esben 75-öst én még csak Bburagoban láttam :)
Inter156 (il mascalzone)16-10-2009 21:32:31 // 20281
Milyen méretüek? 24 vagy 43-as? Szeretnék majd 24-esből egy pár tipust szerezni:))))))))))
GT Ɨ|ѯ16-10-2009 17:07:02 // 20280
korrekt ár:-)
SKrisz16-10-2009 16:25:32 // 20279
Igen, a "fekete" kiadás...
GT Ɨ|ѯ16-10-2009 16:14:41 // 20278
ez M4...asszem:-)
SKrisz16-10-2009 16:12:00 // 20277
...iletve ugyanez igaz erre a verzióra is:



Alfa 75 EVO Italia 1988
Tommi16-10-2009 16:11:09 // 20276
A formája kicsit szögletesebb, mint az igazié :))) De amúgy jópofa :)
SKrisz16-10-2009 16:09:23 // 20275
Újab Alfa 75 verzió elérhető:



Alfa 75 EVo Europa 1988.
Az ára az előző verzióval megegyező 8000Huf. Még 2 darab van szabadon rendelhető.
Akit esetleg érdekel, kérem jelezze!
GT Ɨ|ѯ16-10-2009 14:00:17 // 20274
Betonl@b-AlfaShop15-10-2009 22:55:28 // 20273
ez is ott van grat :-)
Tommi15-10-2009 22:32:26 // 20271
A Warm Up Kft (a Váci úti Ferrari-Maserati szalon) tulajának, Alessandro Lippinek van egy eladó Dinoja. Itt nincs fent ár, de múltkor láttam bent, amikor Pidap kollégánál jártam a szalonban, 100.000 eurot (tehát kb 26-27 milió forintot) kér érte. Tip-top rendben van a gép.

Akit esetleg érdekel :)))
SKrisz15-10-2009 22:16:07 // 20270
Egyiket már ismerjük testközelből, nem lenne rosz a másikat is! :)))
Szilárd15-10-2009 22:11:50 // 20269
Mindkettő gyönyörű:)
SKrisz15-10-2009 21:24:19 // 20268
Ma este volt időm kibontani az 1:18-as Dino / HW Elite modellemet...



...és egy kis játék: Múlt és Jelen! :)))

Szilárd15-10-2009 21:16:43 // 20267
Eladó a MARTINI-s 155????
GT Ɨ|ѯ15-10-2009 19:43:38 // 20266
Így van:-)
SKrisz15-10-2009 19:41:04 // 20265
Sajnos nem az én gyűjteményem nő ilyen sebességgel, hanem másokat segítek hozzá, hogy növekedjen az ő gyűjteményük... és ennek mindenki örül! :)))
GT Ɨ|ѯ15-10-2009 19:31:27 // 20264
nodeTesem:-)
SKrisz15-10-2009 19:18:59 // 20263
Hát nem kicsiben nyomod... :)))
GT Ɨ|ѯ15-10-2009 19:08:32 // 20262
olyasmi:-)

meg még úton is van..
SKrisz15-10-2009 19:07:52 // 20261
Látom 155 dömping van! :)))
GT Ɨ|ѯ15-10-2009 19:05:50 // 20260
Nekem is megjött( ek ):-)





GT Ɨ|ѯ15-10-2009 18:30:30 // 20259
grats!

szép sor:-)
Betonl@b-AlfaShop15-10-2009 14:57:16 // 20258
Ez lenne az amit írtam ,vizualizáld meg ma jött :-)
SKrisz15-10-2009 09:46:26 // 20257
Zsola155!

A 156 SW Polizia modellről ez a kép ami még talán mutat is valamit. Ahogy néztem még az összes kiadás közül, ez a DeAgostini a legjobban elfogadható...



Illetve rendeltem egy ilyen is, hátha valakinek még ez hiányzik a gyűjteményből!
(GT, nem, most nem rád gonsoltam! :PPPP)

SKrisz14-10-2009 21:28:07 // 20256
Ismerős téma. Hidd el tudom miről beszélsz! :)
Tommi14-10-2009 21:13:51 // 20255
De, az a szomorú az egészben, hogy igen... Napközben az ügyvédi iroda, esténként meg csinálom a privát dolgaimat. És örülök, ha 8 órát tudok aludni hétközben :)
SKrisz14-10-2009 21:13:21 // 20254
Hát nem bizony, mert látom a munkán kívül már nem marad hely semminek! :))))))
Szilárd14-10-2009 21:07:28 // 20253
Nem is dolgozol te annyit!:)))
Tommi14-10-2009 21:06:07 // 20252
Na mindegy, a lényeg: apránként úgyis minden kell, ami nincs meg :)
Tommi14-10-2009 21:05:29 // 20251
Basszus, ez a napi 13-14 óra meló nem tesz jót nekem... :) :(
SKrisz14-10-2009 21:01:45 // 20250
Látom mostanában fáradsz... :PPP Ezt is elmondtam már, hogy a gyereknél most nincs más, csak a 90-es és a 70-es modell, a többiből kifogyott! :) Az újak jönnek hozzá is, de ez a 26-os lista a már korábban kiadott modelleket tartalmazza és ez már nagy valószínűséggel nem lesz ennél a srácnál...
Tommi14-10-2009 21:00:43 // 20249
Jóvanna, szőke vagyok :))) Közben beugrott, hogy az 1996 (1998?) évjáratról csúsztam le, amit végül Taxi kolléga vitt el :)
Tommi14-10-2009 20:59:32 // 20248
Akkor viszont egyszerűbb, ha az olasz vonalon megyünk, ami ugye szintén 4500 forint és az legalább fix ár. Ott is ugyanezek vannak és így nem kell pöcsölni a licitálással.

Vélemény?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.