SKrisz02-12-2009 09:52:59 //
21597
Zsola155!
Ez azért mégiscsak rokonáru és nem full OFF:
Gyártó ugyanaz, minőség ugyanaz /sajnos az ár is :(/ de erre is kérek egy ajánlatot neked, nemcsak a francőze gépjárművekre! :))) Remélem sikerül megalkudnunk normális árban... Egyébként Te vagy a nagy gyűjtője ezeknek a darbaboknak. Miért ilyen rohadt drágák ezek? /Az Iveco is 109Eur, normál áron.../
Jó lenne, ha nálunk mondjuk kapható lenne hasonló kiadásban Csepel, Ikarus vagy esetleg Rába modell. Esetleg Pannónia motor. :-)))
Zsolti02-12-2009 06:52:39 //
21595
sajnos nem hinném, ez egy nemzetközi cég, amelyik minden országban ugyan azokat a kiskocsikat adja ki az ujsággal együtt
érdekesség, h pl Oroszo-ban csak az orosz autók jelennek meg az újsággal
Én is remélem, hogy bővítik majd a palettát. :-)))
Diny01-12-2009 23:39:51 //
21593
köszi, ezt már kerestem:)
...a 105s Skoda még mindig nincs benne, csak a 120-as.. de azért remélem kiadják azt is.
Zsolti01-12-2009 22:52:12 //
21592
Ha valakit érdekel, milyen kocsik jönnek ki majd a retró sorozatban, itt megnézheti.
link
Lengyelek kicsit előbbre tartanak. (oldal alján lehet lapozni)
Szilárd01-12-2009 21:49:19 //
21591
Úgy legyen!:))
SKrisz01-12-2009 21:47:32 //
21590
Hát azért csak összefutunk még idén! :)
Szilárd01-12-2009 21:44:08 //
21589
Szuper!
Fogunk még találkozni az idén vagy inkább postára adod majd?
SKrisz01-12-2009 21:39:18 //
21588
A 2 Ferrarimon kívül mindegyik darab tökéletes! :)
SKrisz01-12-2009 21:38:47 //
21587
A kék 166M-et atomjaira szedtem és kijavítottam, de sajnos a sárga (amit a legjobban vártam) nem megmenthető kategória :(
Szilárd01-12-2009 21:36:15 //
21586
Nekem mindegy csak ne legyen sérült...
SKrisz01-12-2009 21:34:51 //
21585
Ez akár a tied is lehet, nem ragasztottam neveket rá! :)))
Részvét. :-((( Ezeket nagyon tönkretették. :-(((
Szilárd01-12-2009 21:28:08 //
21582
Az enyém is ilyen??:)
Meg nézheted majd,de sajna belépőt kell fizetni:))) Tudod hogy mennek manapság a dolgok..meg a válság is..:-DDDD
SKrisz01-12-2009 20:06:18 //
21580
Már nem! :P
Te különben is inkább ezt nézegesd:

SKrisz01-12-2009 20:03:47 //
21579
Holnapra meglesz a válasz! :) Legroszabb esetben is 40 juró lesz az ár, több semmiképp...
Csöri01-12-2009 19:47:34 //
21578
Defektes a bal hátsó.:-)
W.01-12-2009 19:29:48 //
21577
Az jó lenne, mert én is nézegetem egy ideje, de vagy nincs vagy csak 66 juró
Buksi01-12-2009 19:15:55 //
21576
Akkor hajrá! :-))
W.01-12-2009 19:07:02 //
21575
Jöhet mind a 3!
Nekem lesz:))))...de csak is 24-be:)))))
SKrisz01-12-2009 19:03:11 //
21573
6 darab ilyen csoda is érkezett hozzám. Az egyik még keresi a gazdáját! :)

SKrisz01-12-2009 19:00:04 //
21572
Nekem is volt már sajnos nem egy üzlet bukó, mert vagy szarrá törve ért oda a modell a vevőhöz, vagy oda sem ért... Ez sajnos benne van ebben az iparban :(
SKrisz01-12-2009 18:58:28 //
21571
Ez a darab biztosan nem (évekig vadásztam rá) de megkérdezem, szerintem lesz még belőle a nagykerben, jóárasítva! :))
Buksi01-12-2009 18:57:07 //
21570
Igen, kevés az ilyen becsületes ember manapság! :-)
W.01-12-2009 18:55:38 //
21569
Már rendeltem Tőle többször és eddig nem volt ilyen késés. Minden esetre példaértékű hozzáállás!
Buksi01-12-2009 18:55:20 //
21568
Lesz (vagy már van is) valakinek ekkora 155 "flottája"? :-))

W.01-12-2009 18:52:23 //
21567
A 75-ös csapatom jelenleg:

W.01-12-2009 18:49:33 //
21565
Igen..:)
W.01-12-2009 18:48:50 //
21564
Nem eladó véletlenül? :)
Buksi01-12-2009 18:45:24 //
21563
Hatalmas gratula hozzájuk! :-O
Buksi01-12-2009 18:44:45 //
21562
Te mázlista! Egy áráért kettőt... :-)))
Buksi01-12-2009 18:44:03 //
21561
Húúú, de gyönyörű! :-)
Buksi01-12-2009 18:43:17 //
21560
De hát ahhoz ide-oda kell dobálni a csomagot! Ez azért felháborító! :-(((
Ez érdekes! mert van 75-ösöm és 156-osom 1:24-be és piros mindkettő. Pont a kettő között ne lenne?? Ezért vadászom rá és ha még egy Giulietta is becsúszna,helyben bakot ugranék:))))
ez Minichamps de doboz nélkűl kaptam és a bal hátsó ablak deformálodott..
úgy tudom abban a méretben nem gyártották ...
1:24-es 155-ös még nincs eladód? Nagyon rá vagyok állva pirosban ,de sehol semmi:))))
SKrisz01-12-2009 18:05:22 //
21555
Eladó modellek? Mndjárt megnézem, valaki keresett Jager-es 155-öt... Ha eladó, akkor már lesz rá vevőd! :)
SKrisz01-12-2009 18:03:54 //
21554
Hű ez szép! :) Hong-Kong? Akkor ez is a doboz nélkül áruljuk az új modelleket verzió? :))
SKrisz01-12-2009 18:02:46 //
21553
Igen Alfa, 1750 - 1932. Ez volt az első autó, ahol már ott volt Enzo logója! :)
SKrisz01-12-2009 18:01:32 //
21552
Rio. :)
W.01-12-2009 17:49:36 //
21550
Na, ez is megjött nem egészen 32 nap alatt Hong Kong-ból... és mivel ez eladó szerint elveszhetett ezért küld egy másikat is kárpótlásul....:)


W.01-12-2009 17:46:44 //
21549
A legfelső Rio az Alfa?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.