Ha az én egyikemen lenne,letörném és neked adnám:-DDD
SKrisz16-12-2009 09:28:46 //
21995
Tudok, csak nem jóárasítva :( Sokan keresik már, én rajta vagyok az ügyön, de amíg 5 számjegy lenne az ára nem foglalkozom vele. Abban viszont biztos vagyok, hogy lesz forrás előbb utóbb! :) Akitől a mostani HPI kínálatot veszem (LAncia, Subaru, stb...) sajnos Alfát egyáltalán nem forgalmaz, pedig árban verhetetlen. A Lancia 8000-re a Subaru 7500-ra jön ki, ami HPI modelleknél elég vicces... :)))
GT Ɨ|ѯ15-12-2009 20:53:41 //
21994
bízzunk benne:-)
Buksi15-12-2009 20:21:52 //
21993
Mondjuk igazad van, elég jó kapcsolatai vannak (lehetnek)! :-))
W.15-12-2009 20:20:32 //
21992
Hidd el, tudom mennyire... Ezért kértem Krisztiántól! :)
Buksi15-12-2009 20:19:45 //
21991
Drágák ezek a modellek! :-(
Viszont gyönyörűek! ;-))
W.15-12-2009 20:19:45 //
21990
Az első példány 5 hét alatt ért ide... ennek most kellene...
W.15-12-2009 20:18:47 //
21989
Jóárasan...
GT Ɨ|ѯ15-12-2009 20:07:14 //
21988
akko' azt gyalog hozzák:-)))
Buksi15-12-2009 19:59:18 //
21987
Betonl@b-nak asszem van! :-)
W.15-12-2009 19:56:15 //
21986
Nekem még semmi....:(
W.15-12-2009 19:55:05 //
21985
HPI 155-t tudsz szerezni?
GT Ɨ|ѯ15-12-2009 19:33:25 //
21984
Igen!
ezzel sokat segítettél:-DDDDD
SKrisz15-12-2009 17:32:16 //
21983
Nekem van több is, csak mindegyik egy eladó modell tetején van... :D
GT Ɨ|ѯ15-12-2009 17:23:58 //
21982
SKrisz15-12-2009 10:36:54 //
21981
Újabb különleges modell van érkezőben hozzám!
Lancia 037 - 1984!
A modell a magas minőségéről ismert
HPI manufaktúra terméke! :)
Az ár viszont nem a gyártó termékeitől megszokott megszokott tízezres nagyságrend, hanem "mindössze"
8000Huf!
SKrisz15-12-2009 10:30:05 //
21980
OK, akkor következő körben hozatok egyet neked is!
GT Ɨ|ѯ15-12-2009 07:07:15 //
21978
én csinálom,majd a dekoros kinyomtatja
Jó kézügyességed van. A matricákat honnan szerzed be?
SKrisz14-12-2009 22:34:38 //
21976
Biztos, hogy megküldik mégegyszer! Érdekes módon ezek a srácok odafigyelnek az emberre. Nekem eddig az összes mailre és kérdésemre válaszoltak! :)
Tommi14-12-2009 22:31:49 //
21975
:)))
Tommi14-12-2009 22:31:34 //
21974
Az jó, ha megjön és nem kell idegeskedni :PPP
SKrisz14-12-2009 22:18:59 //
21973
Sajnos már nincs. Viszont ha nem sürgős, akkor ünnepek után rendelek még, így tudok hozatni neked is!
ááá
Ne is mond. Az én 2-3 asom elkallódott valahol. Megreklamáltam és januárban kűldik újra. Havernak ma jött meg ez a 2db. Kiváncsi leszek, h nekem is megjön e...
Hy. Ez meg van még? Érdekelne...
Buksi14-12-2009 21:27:38 //
21970
Akkor ez jó üzlet volt! ;-)))
Gratula! :-)
Szilárd14-12-2009 21:20:15 //
21969
De szép ződ:))))
GT Ɨ|ѯ14-12-2009 21:00:31 //
21968
Eladó Montreal 3500 HUF
kevés km-rel, megkímélt, gyári állapotban,a kárpitnak még a szag ( is ) gyári:-)

GT Ɨ|ѯ14-12-2009 20:56:42 //
21967
az bizony!
Most mi csináljak,ha olyat nem csináltak?:-DDD
GT Ɨ|ѯ14-12-2009 20:13:29 //
21965
Whiteshark testvérnek megérkezett mai postával:
másik ( donor ) mai posta:

GT Ɨ|ѯ14-12-2009 20:10:29 //
21964
Donornak elsőosztályú:-))))
Gendarnaria ( San Marino Police ) lesz:-)
SKrisz14-12-2009 19:51:35 //
21963
Wow... nemtom megér-e ennyit... :DDD
SKrisz14-12-2009 19:50:39 //
21962
Upsssz... ez nemtom miez megint... sorry...
SKrisz14-12-2009 19:44:46 //
21961
Az idei utolsó akciós tételem :)))
A 4 darab Ixo Rally sorozat Lancia Delta HF Integrale modell 20.500Helyett egyben, 18.000Huf-ért vihető. Külön - külön 5.000 (1992-es) és 5.000 az összes többi:
[img1] [img2] [img3]
[img4] [img5]
GT Ɨ|ѯ14-12-2009 19:43:12 //
21960
Mai beszerzés:
0.01 USD:-))))
6.99 a posta:-DD
Taxi33™14-12-2009 19:30:55 //
21958
Szép csomag, az biztos. Csak villogósakat gyűjtesz?
SKrisz14-12-2009 19:30:50 //
21957
Szép karácsonyom lesz. :-)))
Taxi33™14-12-2009 19:25:51 //
21955
Hát igen!Én is kaptam ma egy 77-es Lauda vasat a sorozatból. Most jött haza a kolléga felesége. Sajnos ennyit talált.De ez már megvan nekem HW kiadásban.
SKrisz14-12-2009 19:23:31 //
21954
...és Te jobb eladót? :PPP
SKrisz14-12-2009 19:22:44 //
21953
Lesz, az nem kérdés. A kérdés az az, hogy ezmellett mit tudok addig még beszerezni a sorozatból, mert gyakorlatilag november végétől az összes kellene! :))
Tommi14-12-2009 19:21:22 //
21952
Jól van srácok, akkor januárban kitaláljuk, hogy mi legyen :) Basszus, még csak december közepe van, a januári rendelésemet még ki se fizettem és már a februáron jár az eszem :)))
Skrisz, tudsz jobb vevőt, mint én? :)))
Taxi33™14-12-2009 19:18:45 //
21951
Nem sürgős nekem sem. Jó lesz ez a februári rendelés. Csak legyen.
SKrisz14-12-2009 19:13:10 //
21950
Hát februárig biztos nem tudok várni a rendeléssel, de majd meglátjuk mi lesz januárban... Most egy kicsit biztos leállok a témával. Tegnap még rendeltem egy 15-ös széria Alfát, még jön a német gyerektől is egy csomag, de egy darabig game over... :)
SKrisz14-12-2009 19:11:23 //
21949
Zsola155!
Íme a csomag:
...és a R. Master:
"Sajnos" a csomagolás és a védelem miatt pont a lényegi részletek nem látszanak, de remélem a képekről is átjön, hogy igazi prémium darab ez a modell! :)
Tommi14-12-2009 18:59:17 //
21948
Ha Taxinak nem sürgős, egy februári rendelést szerintem megereszthetünk és egyben lerendeljük a cuccot + esetleg még melléteszünk valamit, hm? :)))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.