Bg.17-01-2006 20:52:03 //
3547
Ez egy "kis" Welly 1/34 méret (nem 43 és nem 32 hanem 34) ~1200Ft
a színválaszték piros/kék(ez egy szép kék)/ezüst/fekete

Alfetta-t ne felejtsd el!:)))
Nem.
Még decemberben érkezett meg,de az ebay-en lett intézve.
ystuc17-01-2006 20:00:13 //
3544
Köszönöm, közben MSN-en megtudtam... :-)
Bg.17-01-2006 19:52:53 //
3543
Ezt is ma vetted?
Bg.17-01-2006 19:52:23 //
3542
3500Ft volt
NOREV gyártmány.
Biztosan 5 K alatt volt,de én már régen vettem.
Halesz majd pontosítja az árat.
Ilyenem is van:)

ystuc17-01-2006 18:44:42 //
3539
Nagyon ott van! Ki gyártja amúgy? És hogyé adják?
1:43
Nekem is van ezüstben.
ystuc17-01-2006 18:29:13 //
3537
Nagyon szép! Ez mekkora?
Halesz17-01-2006 18:26:09 //
3536
Igen :) Egy jóakaróm vett nekem :)))
GEORGE17-01-2006 18:26:03 //
3535
Megjöttek a rendelt makettjem a Vh-ba nem régtelcsizett a srác.
Rosso 1:18-as GT
Vissza a jövőbe II 1:18
És a Rally Punto 1:18 / igaz ez már korábban megjött /
Halesz17-01-2006 18:25:13 //
3534
Jóvanna, ki kellett érte menni messzire :))))
Köszi BG mégegyszer! :)
Willy17-01-2006 18:20:50 //
3533
Ez dönölűűűű. :-)
GEORGE17-01-2006 18:18:34 //
3532
Gratula!
Alfa 156 vagy 147-es kulcstartót is sikerült beszerezni??
Halesz17-01-2006 18:13:24 //
3530
Ma végre elhoztam :)

Alfa155TD2.5!
Köszönöm szépen nálam van a Montreal.
Köszönet Bg-nek is a szállítás lebonyolításáért.
GEORGE17-01-2006 15:31:36 //
3528
Egy ilyenre én is beneveznék Bg!
Ha tudsz ilyent szóljál, föleg ha már ára is lesz4
THX!
GEORGE17-01-2006 15:29:23 //
3527
DE szép tényleg az a sárga Lancia.
Eltudnám képzelni a polcomon :)
Seriff17-01-2006 15:19:27 //
3526
Emberek!
Ha valakinek kell 156GTAs kulcstartó a Budagyöngyénél lévő Shell kúton még volt ma pár darab!
Tommi16-01-2006 23:45:50 //
3525
Komoly, egy igazi ralirajongó polcán ott kell lennie...! Szegény Ranga :(((
Lobot16-01-2006 23:45:14 //
3524
Bg: Előre is köszönöm!
Tedi16-01-2006 23:36:51 //
3523
Egy kicsit off, de beteszem, mert gyönyörű.
1:18-as Lancia Delta a Kyosho-tól. Ilyen mértékű részletességet én még nem nagyon tapasztaltam...
Lancia Delta Integrale EVO
Ez pedig egy személyes kedvenc, csak sajnos nem az enyém. Ranga Laci kedvenc versenyautója volt, ezzel a Deltával volt utoljára országos bajnok. Igazi kuriózum.

A szemfülesebbek a háttérben a Kiss/Géczi páros Kadettjét vélhetik felfedezni :)
Bg.16-01-2006 23:27:20 //
3522
Szilárd
Ok!
Lobot
Nem találkoztam vele, de majd ha találok, szólok (75 és Montreal)
Lobot16-01-2006 23:20:48 //
3521
1:43... tehát még akár te is begyűjthetnéd magadnak:-)))
ystuc16-01-2006 23:13:06 //
3520
Igen, velük alszok. :-)
Halesz16-01-2006 23:09:47 //
3519
Látom ágyba vitted őket :)
Seriff16-01-2006 23:05:34 //
3518
Seriff16-01-2006 22:59:46 //
3517
Seriff16-01-2006 22:59:19 //
3516
ystuc16-01-2006 22:29:13 //
3515
Ez milyen méret? Nagyon ott van!!!
Attie16-01-2006 22:27:33 //
3514
Hű ez nagyon jól néz ki!
Seriff16-01-2006 22:25:57 //
3513
Hű, ez nagyon szép darab!
Lobot16-01-2006 22:20:10 //
3512
Bg:
Ilyet szeretnék (ha minden igaz, akkor Norev gyártmány):

Megoldható?
Illetve, ha legközelebb belebotlasz egy Montrealba, akkor gondolj rám. Köszi!
Bg!
Holnap rádcsörgök Montreal ügyben.
Esetleg délelőtt összetudnánk futni?
Tommi16-01-2006 19:05:08 //
3510
Párszor igen és úgy tudom IC kolléga is meg szokott fordulni ott. Néha egész jó dolgokat lehet kifogni :)
Seriff16-01-2006 19:03:57 //
3509
Tommi16-01-2006 19:02:59 //
3508
Ypsilonból a Bburagonak van 1:24-ese és nagggyon komolyan meg van csinálva, annak idején Halesznak és Teddynek is vettem egyet-egyet, ők is bekattantak rá :) 24-es arányhoz képest nagyon nagy a kicsi kocsi :)
ystuc16-01-2006 19:00:15 //
3507
Lancia Ypsilon & Fiat Panda:

ystuc16-01-2006 18:52:36 //
3506
A pirosból maradt még egy, sárga nem. Meg maradt még metálszürke, de annak hibás volt a festése.
ystuc16-01-2006 18:51:54 //
3505
Ja, tényleg. 1:18. Bocsi! Más Alfát ott nem láttam. Az 1-ben van 1:24-es 156 Taxi.
Seriff16-01-2006 18:50:39 //
3504
Milyen Alfa volt még ott? Maradtak ilyen 156osok?
A GT egyébként 1:18:P
ystuc16-01-2006 18:48:33 //
3503
Ja, 2-ben láttam 1:24-es GT-ket. Az 1-ben a T-Mobile bót alatt van egy kicsi játékbolt. Most jöhetett áru, mert jó nagy mennyiség volt.
ystuc16-01-2006 18:47:33 //
3502
Á, csak egy Lambo volt, ami még tetszett volna valamennyire, Alfák "szerencsére" nem. A többi offos volt.
Seriff16-01-2006 18:47:10 //
3501
Hol van az 1esben bót? A 2esben a Játékszigetben vettem a GT-t, ott nem volt más Alfa, ezért csodálkoztam.
ystuc16-01-2006 18:46:18 //
3500
Mammut 2-ben a Lambo, Mammut 1-ben az Alfák. :-)
Jó, elárulom, vettem még egy Fiat Pandát és egy Lancia Ypsilont is... :-)))
GEORGE16-01-2006 18:45:49 //
3499
Akkor matricákat le róla! :-j
ystuc16-01-2006 18:45:09 //
3498
Láttam 1:43-as Disney modelleket is. Azokban nem ült semmiféle figura, csak a matrica volt rajtuk Donaldos, Szörny Rt-s, stb... És ezért 200 Ft-tal többe kerülnek, mint a "sima" modellek. Legalábbis a Mammutban. Hát, érdekes. Nekem spec nem nagyon jönnek be...
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.