Forum >> Ugyanaz kicsiben
SKrisz24-10-2006 23:06:01 // 6497
Nem kell irigykedni. Csak egyszer végre én voltam jó időben jó helyen! :) Mellékesen lesz a csomagban egy 365GTB4 spider is, csakhogy kerek legyen a történet! :))) Azt 3K-ért sikerült megvenni!:)))
SKrisz24-10-2006 23:04:34 // 6496
Márminthogy megvettem, vagy az hog olcsón? Vagy szerinted hülyeség modellt venni doboz nélkül? Persze jó hogyha megvan, de nem úgy ismerem magam, mit aki valaha is Ferrari modelleket fog áruba bocsátani! :)))
Amúgy dolgozom a többi évad 1:18-as modelljén is. Elég jól állok tárgyalásügyileg! De ezek már novi új, dobozos modellek! :)))
Tommi24-10-2006 22:05:17 // 6494
Basszus, irigység ON :)
Nekem is megvannak ezek, kivéve az 1995-öst. A 1996-os 1:20-ban, a másik kettő meg 24-ben. Hogy sikerült? :)
Kaposra vittem a 20 eurot, hogy kifizessem a Mythost, de nem jöttél :( Majd valahogy megoldjuk.
Szilárd24-10-2006 21:25:13 // 6493
Így már érthető:))
Gabriel24-10-2006 21:09:08 // 6492
oksi, de ez tuti nem ez a limitált széria...
Attiska24-10-2006 17:18:41 // 6491
Gabriel,
1:43-as? Bolttól függően 800-1500 között van az ára.
SKrisz24-10-2006 16:15:14 // 6490
Nincs doboz hozzájuk (ki nem xarja le:))) és még így is kiba nagyot alkudtam belőlük, mondván elviszem mind a négyet! :) Nem mintha nem kellene amúgy is az összes! :))
Szilárd24-10-2006 15:55:09 // 6489
Hogyan vetted meg ilyen olcsón őket???
SKrisz24-10-2006 15:33:28 // 6488
Hazai beszerzés! :)
SKrisz24-10-2006 15:32:58 // 6487
OK! Ha kézben lesznek, akkor meglesz a csoportkép is! :))
Szilárd24-10-2006 15:02:28 // 6486
Ebay-ről származnak??
Gábor16624-10-2006 14:55:33 // 6485
Gratula! Azért egy csoportképet feltehetnél, bármennyire is nem Alfa. :-)
SKrisz24-10-2006 14:27:44 // 6484
Tommi!
Visszatérve a Ferrari F1 témára! Most kaparintottam meg az 1995/1996/1997/1998 (412T2/310/310B/300) F1 Ferrarikat 4.000Huf összegért 1:18-as Minichampsban! :)))
Gabriel24-10-2006 11:47:47 // 6483
Gabriel24-10-2006 11:47:03 // 6482
Bg. mester, mennyi egy egy 5 ajtós 147 Carama piaci ára mostanság?
Gábor16623-10-2006 16:47:50 // 6481
Sziasztok!
Egyetértetek-e avval a véleményemmel, hogy az Alfa 1750 Berlina nem tekinthető önálló tipusnak, hanem a Giuia egy fejlesztett változata?
Alátámasztásul.
Nem hitvitát szeretnék generálni, hanem adatokkal, információkkal alátámasztott érveket várnék.
Bg.22-10-2006 20:22:24 // 6480
Mindenki ünnepel?:)
Bg.21-10-2006 00:39:12 // 6479
Vanami csak ebben a színben van. Pld Matta, 2000/2600 Sprint, de a legtöbb Progetto létezik ilyen dekkoral is, és a klasszikus kék-fehérrel.
W.20-10-2006 22:18:01 // 6478
Az csak úgy jött....később majd folyt.köv.
Bg.20-10-2006 20:36:35 // 6477
Idén is lesz Modellmánia kiállítás a Közlekedési múzeumban. Hívtak megyek.
Gabor166-ot kértem , hogy a Giulia és Giulietta sorral töltse ki az "emeletet". A "földszinten" carabineiri, 1900-as család és 2500 lesz. Aki tud jöjjön majd el megnézni november 24.-én nyílik és január közepén zár a kiállítás.
Reméljük az Alfás lesz a legszebb vitrin. A tavalyin sem kellett szégyenkezni:)
Haleszt, mint az Amore üzemeltetőt kértem, hogy tegye ki a beharangozót és a kiállítás "plakátját". Remélem mihamarabb sikerül is Neki.
A többi olasz oldat is kértem, temészetesen....
Bg.20-10-2006 20:30:45 // 6476
A katonai zöld is egy irány, vagy csak jött?
W.20-10-2006 17:19:37 // 6475
Lobot20-10-2006 11:46:29 // 6474
Minap az Elaforg üzletben jártam, és örömmel tapasztaltam, hogy Minichamps modellek forgalmazásával is el kezdtek foglalkozni. További örömre adhat okot, hogy meglepően jó áron (1/43-as modellek 7-7,5k körül ha jól emlékszem). Ami számomra kis keserűséget okozott, az az volt, hogy sajnos hiába rendeltek Montrealt, az nem érkezett még meg.
Gábor16619-10-2006 21:08:49 // 6472
Gratulálok! Legalább értő kezekbe kerültek. :-)
W.19-10-2006 20:24:35 // 6471
Nemsokára lesz.. majd, ha átköltöztünk...Jelenleg még dobozaikban vannak.
Bg.19-10-2006 20:03:11 // 6470
Az 1900 sorba a Disco Volante (cupe) pótolva:)
Bg.19-10-2006 20:02:32 // 6469
Te hol tartod a gyűjteményt? Még nem láttunk csoportképet róla...
W.19-10-2006 19:45:42 // 6468
Én úgy tudom, hogy csak 500!! És a mai naptól már ebből legalább 2 van az országban..:)))
Gábor16619-10-2006 16:35:31 // 6467
Nekem tetszik. :-)
Bg.18-10-2006 23:32:29 // 6466
GEORGE18-10-2006 23:15:17 // 6465
Mai szerzeményeim, teljesen véletlenül botlottam beléjük.
248 F1 2006 M. Schumacher
..
Mamut 2 -es felsőszinti játékbolt.
11990Ft /db.
Egyenlőre most nincs nekik több, legaláb is ma :-)
Eddig csak 19980Ft ért láttam hirdetve.
Gondoltam ennyiért nem hagyom ott öket!
Továbbá jópár 1:32 -es Alfa GT , 1:18-as ezüst Alfa GT aszem 6900Ft.
248 F1 2006 M. Schumacher
..
Mamut 2 -es felsőszinti játékbolt.
11990Ft /db.
Egyenlőre most nincs nekik több, legaláb is ma :-)
Eddig csak 19980Ft ért láttam hirdetve.
Gondoltam ennyiért nem hagyom ott öket!
Továbbá jópár 1:32 -es Alfa GT , 1:18-as ezüst Alfa GT aszem 6900Ft.
W.17-10-2006 21:45:25 // 6463
Viszonylag igen...:)). De lesz egy meglepim kb. 2 nap múlva ( ha sikerül ), amire régebben vadászok..:))
Szilárd17-10-2006 21:39:24 // 6462
Akkor jöhet nekem is egy példány.
Gábor16617-10-2006 21:27:58 // 6461
Bg:
Utánanéztem. Ez a Lemans változat utcai verziója. Csak az egyiket van értelme polcra tenni. (szerintem) Ez persze bármelyik lehet.
Whiteskull17-10-2006 21:11:53 // 6460
Gyönyörű a gép! És jó volt egy kicsit eljátszani a gondolattal, hogy az enyém lehet. :)))))
speer17-10-2006 21:10:07 // 6459
29 E jó magyar forint ,ugyan is ennyi hiányzik a párom jogsiához.
Bg.17-10-2006 21:06:03 // 6457
szvsz igen
Exem R1070
Coda Lunga Stradale 1962
Whiteskull17-10-2006 21:02:47 // 6455
Hogyan, mi mennyi? :)))
speer17-10-2006 21:00:53 // 6454
speer17-10-2006 20:59:31 // 6453
Van nekem ez a gyönyörű keveset futott Sprint GTA-ám távirányítóval dobozával eladó.
Gábor16617-10-2006 19:57:25 // 6452
Helló! Pedig én is szívesen megnézném. :-))
Szép darab. Jó áron sikerült hozzájutni?
W.17-10-2006 17:37:34 // 6451
Vazze..... most pakoltam el...:)))
Kompressz úr17-10-2006 17:26:09 // 6450
1:43 vagy 1:18 esetén egy engem is érdekelne.
Halesz17-10-2006 17:25:29 // 6449
Most már a fenekét is nézzük meg! :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
942
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?






