Forum >> Ugyanaz kicsiben

Attiska08-12-2006 08:42:44 // 6847
Gábor166, Ja, az a kombiszerű a HPE. Valaki megcsinálta 1:43-ban, vagy 1:24-ben?
Gábor16608-12-2006 08:03:25 // 6846
Ez Norev, és nem mai darab. Sajnos kicsit sérült. Tükör problémái vannak. Gondolom belső piacra gyártották, mert máshol nem találtam. Ha látok Solidot megpróbálom elcsípni. Ez viszonylag jó áron elvihető volt.
Bg.07-12-2006 22:32:07 // 6845
Nem rossz:) Hogy kicsit hóúzalak, volt belőle egy olyan kiadás is, aminek kerékpárja is volt... Szintén Solido (persze, hogy a franciák),de már évek óta nem láttam az ebayon sem...
Gábor16607-12-2006 21:40:12 // 6844
Bg:
A múltkor annyira megtetszett egy kép amit ide feltettél, hogy muszáj volt ezt beszereznem:
Xixo07-12-2006 20:44:18 // 6843
Válaszoltam!
Bg.07-12-2006 20:38:54 // 6842
Mikor hol? Írtam a faladra
Bg.07-12-2006 20:26:15 // 6841
Ugyenezt az autót mintázza, egy másik gyártótól.
Gábor16607-12-2006 19:26:45 // 6840
Na itt van. Darabokban 53, összerakva 152 Ajró. :-) Fő, hogy lehet kapni.
Gábor16607-12-2006 19:23:45 // 6839
Szerintem félreértettem a modell szót! :-))) bocs, nem kicsit vagyok fáradt. De olyan is van. Jövök megint. :-)
Gábor16607-12-2006 19:22:41 // 6838
Rengeteget találtam de ez kivesézi a Beta sorozatot:
Gábor16607-12-2006 19:20:54 // 6837
Emlékeim szerint egy SW szerű autó a 70-es évek közepéről. Keresek liket.
Xixo07-12-2006 19:10:59 // 6836
Akkor az enyém, ha GEORGE-nak van már.
Attiska07-12-2006 17:53:24 // 6835
Srácok, létezik Lancia Beta HPE modell? Én most gyorsan körülnéztem a neten, de nem találtam.
SKrisz07-12-2006 15:50:05 // 6834
A hagyományokra nem teszek, de vannak olyan kísértések amiknek nem lehet ellenállni! :))
Gábor16607-12-2006 15:19:46 // 6833
Látom teszel a hagyományokra és a jót válsztod. :-)) Nagyon jól néz ki.
zekedani07-12-2006 12:48:54 // 6832
Van egy ilyenem, de nem tudom, hogy ugyanígy néz-e ki. Egyáltalán nincs sok modellem, de így fejből most nem tudom. A képen meg kicsit másként néz ki, mint amilyenre én emlékszem, hogy az enyém milyen. Na ezt sikerült baromi bonyolúltan leírnom. :-)))
GEORGE07-12-2006 12:43:35 // 6831
Akkor Bobby mert nekem van ilyen 1:43-ban!
Tommi07-12-2006 12:41:07 // 6830
Nem tudod milyen autót vettél? :)))
zekedani07-12-2006 12:34:14 // 6829
Bg! Nyugtass meg kérlek, hogy én már vettem tőled egy ilyen 155-ös modellautót. Egy ugyanilyet. Ugye így van?
Bg.07-12-2006 12:19:44 // 6828
Bobby- Geroge, 1/43-asokról van szó, a 155-kié legyen? a 33.2? BeeGee a 1750 Berlinaa Tiéd ha gondolod. Holnaptól átvehetők...
Bg.07-12-2006 12:17:46 // 6827
6731
BeeGee07-12-2006 09:07:33 // 6826
Hali! Az 1750 berlina jöhet nekem! Alkudozni lehet? :)
toto07-12-2006 08:23:59 // 6825
Szia!! Azt irja hogy működési tartomány 4.8v-8.4V ig ! De meg sem mozdul csak morog!(7.2V 1600mh)! Akkor most mit tegyek?
Xixo07-12-2006 01:50:13 // 6824
Nálam is az az örök kedvenc!! Meg még a 33 is...
Xixo07-12-2006 01:48:42 // 6823
Nálam is az az örök kedvenc!! Meg még a 33 is...
GEORGE07-12-2006 01:41:56 // 6822
Dehogy utállak!!!
Miből gondolod?????

kedvencem a 155.
már van kettő 1:18-om.

..

..


És 3 1:43-as belöle



Gyorsabb voltál a tiéd.

de, ha valamilyen más okból nem kéne és 1:18-as akkor én szívesen itt látnám a polcomon.
Xixo07-12-2006 01:24:04 // 6821
Most utálsz?? :)) De ha egy gyűjtemény utolsó nélkülözhetetlen darabjáról van szó, akkor lemondok ám a javadra róla. Mert nekem szimplán csak tetszik!! :))
Halesz07-12-2006 00:29:34 // 6820
Hol?
GEORGE07-12-2006 00:27:07 // 6819
Basszus lemaradtam erről a 155-ről :-(( BobbySoprano gyorsabb volt. Amúgy 1:18-as igaz? Mert 1:43-ban van ilyenem. Ha BobbySoprano-nak nem kéne akkor szeretném én!!!!!!
Xixo07-12-2006 00:23:24 // 6818
Jól értem, hogy ők eladóak??? Mert akkor a 155-öst lestoppolnám. A legnagyobb kedvenc, főleg ebben a ruhában!!! :))
Bg.06-12-2006 21:54:49 // 6817
Pld ilyenek:

Egy ITC -155 Nannini
1750 berlina
33.2 Fleron 1967
6c 175GS 1929
5eFt sajnos nincs dobozuk
Tommi06-12-2006 18:32:02 // 6816
Közben megnéztem, első ránézésre azt hittem H-D Night Train :) De minek Neked ekkora motor? :))) Két keréken is legyen elég alattad a teljesítmény? :)
kékalfa 15606-12-2006 18:20:39 // 6815
hali! ez is egysima motor,menni kell aksiról!
SKrisz06-12-2006 17:59:13 // 6814
Nézz át a GTV/GTA topicba! Ott meglesz a rejtély kulcsa! :)))
Gábor16606-12-2006 17:46:44 // 6813
Ha nem olasz és V2, akkor az még lehet jó vagy hagyományokkal rendelkező. Melyik?
SKrisz06-12-2006 15:20:46 // 6812
V2-es, de nem olasz... :PP
Tommi06-12-2006 15:13:45 // 6811
Jaaa, értem... Milyen motort veszel? Olasz? :)))
Inner Circle06-12-2006 15:13:34 // 6810
Hát ha ekkora feje van, akkor nem lehet különösebben nagy ember. Sőt, kifejezetten kicsinek tűnik! :-)
SKrisz06-12-2006 15:00:53 // 6809
Dehogyis... Ez egy "helmet"gyártó cég repianyaga motorszalonokba... Csak ma épp megrendeltem a motoromat és lekaptak egy ilyet nekem a polcról, mert nagyon megtetszett! :))
Tommi06-12-2006 14:55:34 // 6808
Ööö... lehet én vagyok műveletlen, de ez valami nagy ember sisakja...? :)
Inner Circle06-12-2006 14:46:07 // 6807
Annyiért már igazit is kapni :D ha nem is szalonállapotban...
SKrisz06-12-2006 14:44:13 // 6806
Mai napi modellszerzeményem! Ez tutti egyéni darab! :)))

1:3-hoz méretarány! :)))

SKrisz06-12-2006 14:41:03 // 6805
Igen ő az... Az én mailemre a mai napig nem válaszolt, de ha gondolod ismét rácsusszanok és megszerezzük... Ha még kell! :)))
zekedani06-12-2006 11:59:14 // 6804
Sziasztok! Skrisz! Ez ugyanaz a faszinger, aki felajánlotta, hogy megvehetjük a modellt?
Gábor16606-12-2006 10:15:51 // 6803
Miért nem vágrad le a felesleges részt? :-)))
Bg.05-12-2006 23:06:45 // 6802
feltettem az új matrica rendszámot az autóra:(( "023" lelóg a tartóról
toto05-12-2006 22:41:07 // 6801
Ok!!
Itt van
Lobot05-12-2006 22:27:01 // 6800
Okés. Nem sürgős, csak ma épp eszembe jutott.
Bg.05-12-2006 22:25:29 // 6799
Holnap jobban meg tudom válaszolni.
Lobot05-12-2006 21:54:49 // 6798
Bg: Nyakunkon a Karácsony. Van valami értékesítésre váró gyönyörűséged? Minichamps Montreal-val nem találkoztál még?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.