Forum >> Zenebutik
Marty12-08-2008 19:15:13 // 12720
bexarááááááás:DDDDDDDDD
Angyal Rita12-08-2008 17:20:42 // 12719
Angyal Rita12-08-2008 17:18:19 // 12718
Szia Szomszédasszonykám! Neoton? Én is ngayon szeretem őket. Van egy Jakab György énekelte szám, amit régóta nagyon szeretek. Emlékül
Elnézést, hogy depis zenét nyomatok, csak ezt régen nagyon szerettem.
Minnnnnyá nyomatok vidámabbat is ám :-)
Elnézést, hogy depis zenét nyomatok, csak ezt régen nagyon szerettem.
Minnnnnyá nyomatok vidámabbat is ám :-)
Marty12-08-2008 15:50:36 // 12714
De nem ám!!!:))))))))
Evi15612-08-2008 15:48:27 // 12713
Marty12-08-2008 15:47:19 // 12712
Már szinte nem is emlékszem rá:))))
Marty12-08-2008 15:46:31 // 12711
:DDDD jóóóóóóó régiek:)))
Evi15612-08-2008 15:46:08 // 12710
Te is???? Szerintem Én is!!:-))
Marty12-08-2008 15:44:13 // 12708
:)))) milyen fiatal voltam:)))
Marty12-08-2008 15:42:55 // 12706
Nekem elindul!:P:)
Marty12-08-2008 15:42:26 // 12705
Evi15612-08-2008 15:39:50 // 12704
ez is csak nem indul el!!!:-))
Marty12-08-2008 15:38:08 // 12702
hűűűűűűűű ez jóóóóóóóóóó:DDDDDDDD
Marty12-08-2008 15:36:04 // 12699
Evi15612-08-2008 15:34:32 // 12697
Neotontól az egyik kedvencem ez a szám!!!!!.-)))
Evi15612-08-2008 15:33:51 // 12696
köszike!! majd Én is küldök neked!!!:-))
Marty12-08-2008 15:33:20 // 12695
Marty12-08-2008 15:32:07 // 12694
Marty12-08-2008 15:31:37 // 12693
:))) csak neked:DDD
Evi15612-08-2008 15:31:10 // 12692
nagyon jóóó!!:-))
Marty12-08-2008 15:31:07 // 12691
Marty12-08-2008 15:28:20 // 12689
Marty12-08-2008 15:22:24 // 12687
GT Ɨ|ѯ12-08-2008 13:18:21 // 12686
micsoda időutazás:-))
Zsolt15512-08-2008 12:15:53 // 12685
Zsolt15512-08-2008 12:14:46 // 12684
Zsolt15512-08-2008 12:13:21 // 12683
Xixo12-08-2008 03:36:16 // 12682
Én ezt is nagyon szeretem! :)
Xixo12-08-2008 03:33:43 // 12681
Én ma is találkoztam vele!! :))))
Evi15611-08-2008 20:22:30 // 12678
nagyon jóók!!!
Evi15611-08-2008 20:22:03 // 12677
nagyon jóóóók!!!
Zsolt15511-08-2008 20:05:45 // 12676
Zsolt15511-08-2008 20:01:34 // 12675
Zsolt15511-08-2008 19:50:53 // 12674
Evi15611-08-2008 19:44:44 // 12671
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
819
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?