Forum >> Adok-veszek
GT Ɨ|ѯ09-08-2008 18:09:10 // 12627
Keresek GTV-hez scudetto-t,facelifteset ha van valakinek,ne tartsa magába:-)))
Marklar15509-08-2008 09:51:58 // 12626
hmmm
Szeríntem egy VW-s forumon nagyobb sikerrel járnál:)
Szeríntem egy VW-s forumon nagyobb sikerrel járnál:)
alfa15608-08-2008 18:54:13 // 12625
Hali skacok , segítség kellene. A havernak kellene magyar nyelvü használati utasítás a WW passat 1.9 tdi pd-hez . megköszönném a segítséget ill. ha valaki megirná honnét lehetne letölteni. Köszike.Amugy a kocsi 2002 évjáratu.
Marklar15508-08-2008 00:27:45 // 12624
Gumisoknál 700-1200ft/db. :(
Aki már megszerezte az nem adja...:)
Aki már megszerezte az nem adja...:)
EngineCoffeeTables07-08-2008 00:06:07 // 12623
Nincs vkinek 16db mozgókupos csavarja eladásra?
alfa15605-08-2008 20:51:53 // 12621
Köszönöm a tippeket , de azt irjátok meg , hogy hol lehet kapni ilyeneket.!!!!!!!!!!!!
Bourney05-08-2008 18:20:23 // 12620
alfa 146 1.8ashoz légtömegmérőt keresek! az uj brutál drága! ha van esetleg valakinek bontott irjon nekem! köszi előre is!
Axl Trans05-08-2008 17:06:29 // 12619
Engine Restorer. Én sem tölteném az autómba, de a céges Astrával csodát tett.
Liquid05-08-2008 12:32:14 // 12618
hát, ha nem akarja hosszútávon használni, akkor lehet hogy ér valamit, de sztem hosszútávon inkább árt.
Sajna nemtom ki forgalmaz ilyet Győrben
Sajna nemtom ki forgalmaz ilyet Győrben
alfa15605-08-2008 12:19:41 // 12617
Nagyon nemakar rá költeni,még egy kicsi Km és lecseréli.Taxizik vele és hát van benne Km er rendesen.Annak idején a ladámat pl. helyre hozta a slikk.Mondjuk az alfámba semmit nemöntenék én de ő esküszik rá hát hadöntse.Azért kérdeztem itt hogy hol lehetne slikket vagy prologot vagy valami más "csodaszert "kapni.
Liquid05-08-2008 11:40:30 // 12616
biztos hogy akarja? mert sztem az ég világon semmit sem érnek az ilyenek, inkább egy rendes motor átnézés
alfa15605-08-2008 11:25:07 // 12615
Szerintem bármi jó lenne ami a kopott temprát egy kicsit helyre hozza.1.9 diesel és van benne 300000 Km.Megy de nem az igazi.Hol lehet ilyet venni?
Marklar15505-08-2008 11:16:53 // 12614
Más ilyen termék nem jó?
Roil Gold.
1600ccm ig kb 7000ft egy adag.
Roil Gold.
1600ccm ig kb 7000ft egy adag.
Gyöki05-08-2008 11:14:43 // 12613
www.yabe.hu -t nézted már? Esetleg egy próbát megérne...
alfa15605-08-2008 10:59:24 // 12612
Sziasztok !
A haverom szeretne a Fiatjába PROLOGOT önteni. Tud valaki vagy esetleg hol lehetne venni .Győr ill. környéke előny. Köszi előre is.
A haverom szeretne a Fiatjába PROLOGOT önteni. Tud valaki vagy esetleg hol lehetne venni .Győr ill. környéke előny. Köszi előre is.
Marklar15505-08-2008 09:16:47 // 12611
Új Diesele van az olaszoknak? :)
Liquid04-08-2008 23:58:14 // 12610
Győrben van egy xRent-es Alfa GT, és úgy tudom hogy korrekt cég, akikkel lehet egyezkedni, esetleg kérdezd meg őket. A volt munkahelyem kocsijait bérelte tőlük, ha jól tudom akkor a kombi Fókusz asszem 100e, a pug406 pedig 140e volt /hó 2 éve
HátvédRomeo04-08-2008 23:31:46 // 12609
Vélemyényem szerint a JDT-t válasszátok! :) Fogyasztásban is meg évi 25.000 km, esetleg a cégeteken belül hajtja boldog boldogtalan, ezt nem tudhatom hányan használják. Ennyi futásnál megéri a drágább Dizel.
Kappel04-08-2008 22:54:13 // 12608
sziasztok,
Cégünk részére szeretnénk tartós bérleti (36 vagy 48 hónapos futamidő évi 25e km tervezett futásteljesítmény /autó) konstrukcióba 4 db 159 alfát (1.9 jts vagy jtd)venni.
Pls, ha valaki tud megbizható finanszírozó céget dealer-t, aki foglalkozik vele és nem számol x2 értékvesztést, más típusokhoz képest az lszi írjon.
zoltan.kovacs@benks.hu
Előre is köszi.
Zoli
Cégünk részére szeretnénk tartós bérleti (36 vagy 48 hónapos futamidő évi 25e km tervezett futásteljesítmény /autó) konstrukcióba 4 db 159 alfát (1.9 jts vagy jtd)venni.
Pls, ha valaki tud megbizható finanszírozó céget dealer-t, aki foglalkozik vele és nem számol x2 értékvesztést, más típusokhoz képest az lszi írjon.
zoltan.kovacs@benks.hu
Előre is köszi.
Zoli
Marklar15504-08-2008 09:59:34 // 12607
225/45 R17 Fulda nyári gumik.
185/65R14 nyáriak.
Tojástartós 14" os gyári AR felnik.
Képek adatok a gumis topicban...
185/65R14 nyáriak.
Tojástartós 14" os gyári AR felnik.
Képek adatok a gumis topicban...
Mulder04-08-2008 09:53:01 // 12606
Ciaó
Alfa 145 1.7 16V motor, váltó, és egyéb alkatrészek eladók.
Alfa 145 1.7 16V motor, váltó, és egyéb alkatrészek eladók.
HátvédRomeo01-08-2008 19:44:16 // 12605
ELADÓ egy ZEUS duplacsövű kipufogó Króm végű hátsó dobbal együtt. Az a Kocka csövű kb 60mm-es. kb 2000 km lehet benne pár hosszab út. Volt gazdája nem bírta a nagy hangot monoton. Semmi baja, van rajta egy kis karc de azt úgy se látni meg le lehet fújni.
22.000 Ft pénz az ára. Bravo 1.4-en volt.
22.000 Ft pénz az ára. Bravo 1.4-en volt.
Marek01-08-2008 18:59:44 // 12604
145 TD váltót keresek sos!!!
Ajánlatokat telefonon várok: 06 30 620 71 31
Előre is köszi!
Ajánlatokat telefonon várok: 06 30 620 71 31
Előre is köszi!
tt (tt Alfa team)31-07-2008 08:29:00 // 12603
Továbbra sem találtam hibátlan váltót 3.0 GTV-hez. Ha valakinek van ilyen, vagy tud valahol, kérem jelezze. Jó még hozzá a 155 2,5-es váltó is. Tel.: 70-310-9250, info@ttalfateam.hu
GT Ɨ|ѯ30-07-2008 09:53:18 // 12602
ébresztőóra?:-D
Whiteskull30-07-2008 08:39:34 // 12601
Már dolgozok a problémán. :)))))
GT Ɨ|ѯ30-07-2008 08:35:52 // 12600
:-)
egész éjjel nem iszol:-)))
egész éjjel nem iszol:-)))
Whiteskull29-07-2008 23:48:05 // 12599
Mert én ilyen józan életű vagyok. :))))))
selespeed29-07-2008 23:46:22 // 12598
Whiteskull29-07-2008 23:46:10 // 12597
Jó hangos szuszogással. :DDDDDD
Marklar15529-07-2008 23:45:45 // 12596
erőt gyűjtöttem csak:)
Marklar15529-07-2008 23:45:13 // 12595
Jaja. S nincs nála fésű! :)))
selespeed29-07-2008 23:44:49 // 12594
Zsifi29-07-2008 23:37:10 // 12593
Csak füstszűrős cigije van!:)))
Whiteskull29-07-2008 23:36:01 // 12592
Ráadásul alkoholmentes sört iszik. :DDDDD
Marklar15529-07-2008 23:35:29 // 12591
Nincs rajta sapka! :)))
Marklar15529-07-2008 23:35:07 // 12590
Jahh. Elverjük? :)))
Whiteskull29-07-2008 23:25:38 // 12589
Te figyi! Ez a selespeed egy kicsit szemtelen. :)))))))))))
Whiteskull29-07-2008 23:25:01 // 12588
Simán! :)))))
selespeed29-07-2008 23:22:53 // 12587
Még jó,hogy most nem a mellettemlévő szobában alszatok!!!:-DDDDDDDDDDDDDD
Marklar15529-07-2008 23:21:32 // 12586
Naneeemááá:)))
Whiteskull29-07-2008 23:17:59 // 12585
Ne aggódj! Én ittam helyetted is. :DDDDD
Marklar15529-07-2008 23:17:22 // 12584
Kösszi.
Ez csak azért van így, mert ma sem ittam...:)))
Ez csak azért van így, mert ma sem ittam...:)))
Whiteskull29-07-2008 23:15:09 // 12583
Hát aki ezt megteheti, az ne panaszkodjon!:)))))
Egyébként meg dicséret illet az éles látásodért. :DDD
Egyébként meg dicséret illet az éles látásodért. :DDD
Marklar15529-07-2008 23:12:57 // 12582
Az oks, hogy egész délután 155 ösökben, meg egy Temprában túrkáltam. Meg hulla fáradt vagyok. Reggel még kelhetek korán is. De csak jól látom, hogy ez a nem pihi agyu topic! :-PPP
Whiteskull29-07-2008 23:09:33 // 12581
Kerestem én is, de nálunk nincs. :))))))
Marklar15529-07-2008 23:06:46 // 12580
őőő
Elvesztettem a fonalat:)
Elvesztettem a fonalat:)
Zsifi29-07-2008 22:55:56 // 12579
Ismersz olyan embert akinek nem az van?:)))
Marklar15529-07-2008 22:44:22 // 12578
Van valakinek kábelTV-s ismerőse? Főleg a IV. kerületben lenne érdekes...
Ha igen, akkor kérnék egy számot az oldalamra.
thx
Ha igen, akkor kérnék egy számot az oldalamra.
thx
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
710
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?

