Forum >> 155

Gyozi15508-12-2008 15:09:48 // 69286
és hol? :D
Fairlane08-12-2008 14:57:53 // 69285
ok, akkor mondjuk süss tiszteletére 23.án? :)
norbee08-12-2008 14:54:31 // 69284
Nem hinném, hogy ilyen dolgokban az Ő tiszte lenne dönteni. Max ajánlhat.
SD08-12-2008 14:43:12 // 69283
Baltásnak kell szólni csapjon le:)))
süsnye08-12-2008 13:26:09 // 69282
aham, tehát itt nem a típussal van a gond, hanem személyes problémák vannak... ez még rosszabb... :(
sztem lesz ott elég ember, ahhoz, hogy ne kelljen beszélgetnetek. Én azért ezt nem hagynám szó nélkül...
VSZ15508-12-2008 13:19:04 // 69281
Tudod én autószereléssel foglalkozom a Jászberényi Citroen szervizben,és anno a tali szervezőnek csináltam a vassát, nahát azóta fikáz,de még mindíg az a szív dobog a gépben....
Ja és hajtókaros volt a 2.0ts és vett hozzá egy másik xar motort a tyúkólból, és a kettőből raktam össze neki egyet,igaz 1.5hónap alatt lett kész de nem rajtam múlt!
A történet röviden.
norbee08-12-2008 13:10:13 // 69280
Fairlane szervezi. Őt kérdezd. :)
Marklar15508-12-2008 13:06:27 // 69279
Csak nem! :)
Marklar15508-12-2008 13:06:04 // 69278
Én színte míndíg Érden vagyok, ha nem itthon:)
Csörögj majd:)
VSZ15508-12-2008 13:02:20 // 69277
Nem foglalkozom a dologgal, már ez is sok!
MÉG ÉN LESZEK A KÖZELLENSÉG....
süsnye08-12-2008 13:01:27 // 69276
20án megyek haza, 23án elvileg megyek Pestre... Érdre kell menni?
VSZ15508-12-2008 13:00:34 // 69275
köszi biztos ott leszek!!
Marklar15508-12-2008 12:55:39 // 69274
Mikor viszed? :)
süsnye08-12-2008 12:35:16 // 69273
LOOL :DDD
süsnye08-12-2008 12:34:15 // 69272
hűűű vazz, ez ekkora!? 4 palack CC? :)
SD08-12-2008 12:27:43 // 69271
és mit írak a telibe matricázott furgonokra?
SD08-12-2008 12:27:19 // 69270
de mit írnának bele? hogy bicolore? vagy mi???
SD08-12-2008 12:27:18 // 69269
de mit írnának bele? hogy bicolore? vagy mi???
SD08-12-2008 12:26:38 // 69268
na ha nem is szülnék de szólnék:D:D:D
Gyozi15508-12-2008 12:22:06 // 69267
oszt az mikor lészen??? jövőre csak mi?
Marklar15508-12-2008 12:20:02 // 69266
Átakartam írattattni, de 12k ért elment a kedvem:)
Ahová viszem majd vizsgáztattni ott nem gond ez sem:)
norbee08-12-2008 12:16:56 // 69265
Felejtsd el. Majd jössz 155 talira. Meg mindenki aki szeretne. Típusfüggetlenül. :)
SD08-12-2008 12:10:20 // 69264
Azért ez gáz alfásoktól nem ezt várná az ember... vagy akkor nevezzék minitalinak, és ne hírdessék az amore-n... én a helyedben szülnék Halesznak hogy vegye le az amore-ről mert nem szabad részvételü találkozó hanem baráti... akkor nincs helye az amore-s rendezvények közt...
VSZ15508-12-2008 11:09:32 // 69263
Lehet hogy női autó, de férfi feje van,, ja és két tükörben borotválkozik...
Tudod nálunk itt a Jászságban pofára megy a tali, nekem ezek szerint nagy...
VSZ15508-12-2008 11:04:16 // 69262
Szerintem is ez lehet a baj....Aláznám őket
SD08-12-2008 11:02:12 // 69261
az még nem vészes... inkább a 70k vagy mennyi? az átiratás most... na most gondolkozhatok megenn...

és mi határozza meg hogy milyen színönek van beírva? ami a töb rajta, mert pl a tied bordó de kb lehetne fekete is:)
VSZ15508-12-2008 11:01:53 // 69260
Hát lehet hogy az aminek írod,de itt a nick neve:dfg
Szerintem, ha szervezek egy Alfa talit minél több tagot várok, nem pofára megyek....
VSZ15508-12-2008 10:56:08 // 69259
Ökegyelme a tali szervező!! nick neve:dfg
Marklar15508-12-2008 10:48:56 // 69258
Törzskönyv 6k+ Új forgalmi 6k... :(
SD08-12-2008 10:45:13 // 69257
na érthetőbben ha már úgy is át kell íratni inkább egy V6 papír kéne:)
SD08-12-2008 10:43:06 // 69256
(mert következp a gondolat: piroska cégesként van... ez a rabló banda meg valami olyat tervez hogy havi luxusadó 1600-asnál nagyobb cégautókra??? eszem faszom... zavarja a szemüket hogy bármikor odapörkölök az A8-nak mind az OFFwágennel, mind az alfáva??? így nem tudnk elég hatékonyan pofátlankodn a közlekedésben... erre kitalálnak egy törvényt??? nembaj kapnak a szájukba V6-os fax-t... szerencsétlen vállakozó ne járjon már 1,6-osnál nagyobb autóval??? majd jár a feleségem V6:))) de azzal is én fogom szopatni a senkiháziakat...)
SD08-12-2008 10:39:19 // 69255
Jóreggelt urak:)

Mennyibe kerül egy szinváltozás lejelentése? :)

A gyurcsók mnnyon le...
Marklar15508-12-2008 10:21:11 // 69254
Nagy doboz, nagyot szól:)))
Fairlane08-12-2008 10:01:17 // 69253
Láttam a vidiket már régebben :)

Nemtom minek a tetőre akkora doboz....
A kürt elrejthető a motortérben, meg még valahova kell egy tűzoltópalack méretű légtartály egy kis kompresszorral, meg egy cső befűzve a kettő közé :)
Utóbbiak esetleg mehetnek a csomagtartóba is valami kivehető, rögzíthető formában.
Marklar15508-12-2008 09:41:45 // 69252
Jól nézne ki, hogy éjjel lebugáznám az Újpesten tárolt metróról a kűrtöt:)))
Marklar15508-12-2008 09:40:52 // 69251
Ha megnézed a többi Videót is
itt
Akkor látható, hogy egy "koporsó" nagyságu doboz van az egyterü tetején:)
Nahh ezz itt a probléma:/
Fairlane08-12-2008 08:20:31 // 69250
Ó igen, mekkora klasszikus :))

De pont te tudnál szerválni valami hasonlót a metrókról... ;)

Pár éve láttam itt pesten egy hondát, amiben villamoscsengő volt, az is nagyon komoly volt :))
мσ®©є08-12-2008 07:58:58 // 69249
Itt úgy néz ki mint egy amerikai GMC a kis 155-ös :D
мσ®©є08-12-2008 07:57:05 // 69248
Ilyet én is vennék páromnak csak ne rajtam tesztelje :D Marklár te nem is dolgoztál csak beszélgettél :D és dirigáltál :D
Seriff07-12-2008 22:54:10 // 69247
Ha megvan a forrás, engem is érdekel :DD
Marklar15507-12-2008 22:50:23 // 69246
Seriff07-12-2008 21:47:07 // 69245
Nemtom miért retro, de szép:)

Buksi07-12-2008 20:12:16 // 69244
Hogy te mennyire ráérsz! :-DD
Marklar15507-12-2008 20:09:22 // 69243
Puzzle 155?

:)
Buksi07-12-2008 20:07:14 // 69242
Fa vicc! :-DDDDDDD
Fairlane07-12-2008 20:03:31 // 69241
Ha vicces akarnék lenni, mondhatnám, hogy épp egy tuskó támassza :))))))

Persze ez elég hülye vicc lenne... :DD
Buksi07-12-2008 20:02:02 // 69240
Ááá, soha nem fogja megvenni! :-DD
Marklar15507-12-2008 20:01:47 // 69239
Dolgoztam is.
Pl SD kedvéért csináltam egy suzuki design 155 ös prototipust:)))
Marklar15507-12-2008 19:58:05 // 69238
Nahh most már Te is vegyél valamit! :)
Mit ér neked ez a vas? :)
Marklar15507-12-2008 19:53:57 // 69237
Most mit csináljak, ha épp hívott a kersztanyám? :)))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.