SD08-12-2008 16:05:37 //
69288
vettem ilyen tekerőt, újpesti OBI-ban 4800 melegszívvek ajánlom cartársaknak, karácsonylra elég jó minőségü, és nem drága van egy nagyobb is, 8k-ért abban van imbisz meg csillagvillás, de nincs ennyi cső.
Én Fateromtó kapom:) ti is környéezzétek meg rokonaitokat:))) Hogy kell a fenyőfa talpához:D
norbee08-12-2008 15:15:28 //
69287
Nem pöcsölünk. Milánóban. :))))
ok, akkor mondjuk süss tiszteletére 23.án? :)
norbee08-12-2008 14:54:31 //
69284
Nem hinném, hogy ilyen dolgokban az Ő tiszte lenne dönteni. Max ajánlhat.
SD08-12-2008 14:43:12 //
69283
Baltásnak kell szólni csapjon le:)))
süsnye08-12-2008 13:26:09 //
69282
aham, tehát itt nem a típussal van a gond, hanem személyes problémák vannak... ez még rosszabb... :(
sztem lesz ott elég ember, ahhoz, hogy ne kelljen beszélgetnetek. Én azért ezt nem hagynám szó nélkül...
VSZ15508-12-2008 13:19:04 //
69281
Tudod én autószereléssel foglalkozom a Jászberényi Citroen szervizben,és anno a tali szervezőnek csináltam a vassát, nahát azóta fikáz,de még mindíg az a szív dobog a gépben....
Ja és hajtókaros volt a 2.0ts és vett hozzá egy másik xar motort a tyúkólból, és a kettőből raktam össze neki egyet,igaz 1.5hónap alatt lett kész de nem rajtam múlt!
A történet röviden.
norbee08-12-2008 13:10:13 //
69280
Fairlane szervezi. Őt kérdezd. :)
Én színte míndíg Érden vagyok, ha nem itthon:)
Csörögj majd:)
VSZ15508-12-2008 13:02:20 //
69277
Nem foglalkozom a dologgal, már ez is sok!
MÉG ÉN LESZEK A KÖZELLENSÉG....
süsnye08-12-2008 13:01:27 //
69276
20án megyek haza, 23án elvileg megyek Pestre... Érdre kell menni?
VSZ15508-12-2008 13:00:34 //
69275
köszi biztos ott leszek!!
süsnye08-12-2008 12:35:16 //
69273
LOOL :DDD
süsnye08-12-2008 12:34:15 //
69272
hűűű vazz, ez ekkora!? 4 palack CC? :)
SD08-12-2008 12:27:43 //
69271
és mit írak a telibe matricázott furgonokra?
SD08-12-2008 12:27:19 //
69270
de mit írnának bele? hogy bicolore? vagy mi???
SD08-12-2008 12:27:18 //
69269
de mit írnának bele? hogy bicolore? vagy mi???
SD08-12-2008 12:26:38 //
69268
na ha nem is szülnék de szólnék:D:D:D
oszt az mikor lészen??? jövőre csak mi?
Átakartam írattattni, de 12k ért elment a kedvem:)
Ahová viszem majd vizsgáztattni ott nem gond ez sem:)
norbee08-12-2008 12:16:56 //
69265
Felejtsd el. Majd jössz 155 talira. Meg mindenki aki szeretne. Típusfüggetlenül. :)
SD08-12-2008 12:10:20 //
69264
Azért ez gáz alfásoktól nem ezt várná az ember... vagy akkor nevezzék minitalinak, és ne hírdessék az amore-n... én a helyedben szülnék Halesznak hogy vegye le az amore-ről mert nem szabad részvételü találkozó hanem baráti... akkor nincs helye az amore-s rendezvények közt...
VSZ15508-12-2008 11:09:32 //
69263
Lehet hogy női autó, de férfi feje van,, ja és két tükörben borotválkozik...
Tudod nálunk itt a Jászságban pofára megy a tali, nekem ezek szerint nagy...
VSZ15508-12-2008 11:04:16 //
69262
Szerintem is ez lehet a baj....Aláznám őket
SD08-12-2008 11:02:12 //
69261
az még nem vészes... inkább a 70k vagy mennyi? az átiratás most... na most gondolkozhatok megenn...
és mi határozza meg hogy milyen színönek van beírva? ami a töb rajta, mert pl a tied bordó de kb lehetne fekete is:)
VSZ15508-12-2008 11:01:53 //
69260
Hát lehet hogy az aminek írod,de itt a nick neve:dfg
Szerintem, ha szervezek egy Alfa talit minél több tagot várok, nem pofára megyek....
VSZ15508-12-2008 10:56:08 //
69259
Ökegyelme a tali szervező!! nick neve:dfg
Törzskönyv 6k+ Új forgalmi 6k... :(
SD08-12-2008 10:45:13 //
69257
na érthetőbben ha már úgy is át kell íratni inkább egy V6 papír kéne:)
SD08-12-2008 10:43:06 //
69256
(mert következp a gondolat: piroska cégesként van... ez a rabló banda meg valami olyat tervez hogy havi luxusadó 1600-asnál nagyobb cégautókra??? eszem faszom... zavarja a szemüket hogy bármikor odapörkölök az A8-nak mind az OFFwágennel, mind az alfáva??? így nem tudnk elég hatékonyan pofátlankodn a közlekedésben... erre kitalálnak egy törvényt??? nembaj kapnak a szájukba V6-os fax-t... szerencsétlen vállakozó ne járjon már 1,6-osnál nagyobb autóval??? majd jár a feleségem V6:))) de azzal is én fogom szopatni a senkiháziakat...)
SD08-12-2008 10:39:19 //
69255
Jóreggelt urak:)
Mennyibe kerül egy szinváltozás lejelentése? :)
A gyurcsók mnnyon le...
Nagy doboz, nagyot szól:)))
Láttam a vidiket már régebben :)
Nemtom minek a tetőre akkora doboz....
A kürt elrejthető a motortérben, meg még valahova kell egy tűzoltópalack méretű légtartály egy kis kompresszorral, meg egy cső befűzve a kettő közé :)
Utóbbiak esetleg mehetnek a csomagtartóba is valami kivehető, rögzíthető formában.
Jól nézne ki, hogy éjjel lebugáznám az Újpesten tárolt metróról a kűrtöt:)))
Ha megnézed a többi Videót is
itt
Akkor látható, hogy egy "koporsó" nagyságu doboz van az egyterü tetején:)
Nahh ezz itt a probléma:/
Ó igen, mekkora klasszikus :))
De pont te tudnál szerválni valami hasonlót a metrókról... ;)
Pár éve láttam itt pesten egy hondát, amiben villamoscsengő volt, az is nagyon komoly volt :))
мσ®©є08-12-2008 07:58:58 //
69249
Itt úgy néz ki mint egy amerikai GMC a kis 155-ös :D
мσ®©є08-12-2008 07:57:05 //
69248
Ilyet én is vennék páromnak csak ne rajtam tesztelje :D Marklár te nem is dolgoztál csak beszélgettél :D és dirigáltál :D
Seriff07-12-2008 22:54:10 //
69247
Ha megvan a forrás, engem is érdekel :DD
Seriff07-12-2008 21:47:07 //
69245
Nemtom miért retro, de szép:)

Buksi07-12-2008 20:12:16 //
69244
Hogy te mennyire ráérsz! :-DD
Puzzle 155?


:)
Buksi07-12-2008 20:07:14 //
69242
Fa vicc! :-DDDDDDD
Ha vicces akarnék lenni, mondhatnám, hogy épp egy tuskó támassza :))))))
Persze ez elég hülye vicc lenne... :DD
Buksi07-12-2008 20:02:02 //
69240
Ááá, soha nem fogja megvenni! :-DD
Dolgoztam is.
Pl SD kedvéért csináltam egy suzuki design 155 ös prototipust:)))

Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.