Egyben kijött. :)
Holnap Újpesten leszek, ha érdekel és jársz arra...
Vagy hívj és egyeztetünk. Persze, ha kell...:)


sehonnan, csinálni kell :)
honnan lehet ilyen lámpát venni?
hírtelen azt hittem az enyém :D
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 18:34:39 //
70432
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 18:33:22 //
70431
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 18:32:38 //
70430
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 18:32:10 //
70429
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 18:31:35 //
70428
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 18:30:22 //
70427
süsnye21-12-2008 18:27:40 //
70426
képen nagyon-nagyon patentnak tűnik...
egyébként a te óraegységed szépen szuperál.. remélem nálad is fog :))
süsnye21-12-2008 18:25:30 //
70425
:az a kerék, mintha egy pöttyöt kicsi lenne, de laglábbis túl nagy az ETje :)) pont úgy néz ki mint egy lovasszekér. :)
Buksi21-12-2008 17:40:29 //
70424
Buksi21-12-2008 17:23:58 //
70423
Hogy rondább legyen! :-((
Taxi33™21-12-2008 16:14:01 //
70422
Hogy az alfa pajzsot miért kell eltüntetni ezt nem értem!!
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 16:12:08 //
70421
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 16:11:18 //
70420
GT Ɨ|ѯ21-12-2008 16:11:07 //
70419
nemrossz-TSak sok a futott km,a ccm meg kevés...:-)
Taxi33™21-12-2008 16:10:07 //
70418
De nem is kicsit szép!! Nem is Drága!!
Buksi21-12-2008 16:07:48 //
70417
Elsőre tényleg szép! :-)
Buksi21-12-2008 16:07:10 //
70416
Hát ez hamar szétbontódott! :-)
Buksi21-12-2008 16:04:01 //
70415
Van egy kis tekerentyű a vészvillogókapcsoló mögött! Sztem az lehet eltekerve! Ezzel állítod egyébként a műszeregység fényerejét! ;-))))))
RoliQ421-12-2008 15:04:04 //
70414
5ért a kettőt?!:D:P
Longman21-12-2008 14:40:04 //
70413
Nicsak így elsőre milyen szép
ez.
Ismeri valaki?
Marek21-12-2008 11:18:10 //
70412
284-es és a 2.5V6-hoz valamint a Q4-eshez való, talán a TD-be is a 2.5-be!!
Marek21-12-2008 10:44:39 //
70411
285-ös dupla hűtött Brembo féktárcsa ( 4x98 ), -előre való- vadonatúj, gyári csomagolásában bolti ár alatt eladó !!! Gondolo 2000-estől fölfelé a 155-ösöket is ezzel szerelték!!
A mikulásított srác viszi a vasba. Van még egy halom szemét. Az meg szeméttelepre megy...
Marklar, kösz!
Este érkezik a lányom haza Bp.-ről, és hozza a kulisszát. Remélem, minden oké lesz.
Boldog karácsonyt Mindenkinek! :)
Jahh elfelejtettél valamit csütörtökön! :)
Venti+ magnó...
SD21-12-2008 07:09:47 //
70405
elsőképen dejókis
SD21-12-2008 07:08:32 //
70404
az melyik amielyik az alsőképen van? és dejólis üvegtetőt lehetne bele rakni:)))
SD21-12-2008 07:06:48 //
70403
Mee előrre a V6 hátra egy q4:)
vazze a mikulás kabriót hozott neked... :)
a szétvágott darabokkal mi lesz? viszik a méhbe a rétinégerek?
Kihagytad az olvasásból:)
3k-t írtam rá. Ha nemtörik el leszedéskor:)
Az majd lejön:)
Kap majd Lancia jelet is:)
Longman20-12-2008 21:11:13 //
70398
Nem tom a manualban az "instrument panel" fejezetben nem találtam a világításának a rajzát, ezekszerint keressem a kapcsoló rajzai közt?
Marklar Mester, a fa váltógombra nem írtál semmit. Elment már másnak? Neked kell?
Az ülés még hagyján, sőt, kényelmes kis ülés az, de az gáz, hogy lanciában alfa jellel feszít a kormány. Szép a lancia jelvénye is ráadásul!
Hi,
Elolvastam az elmúlt 3 oldalt. Az világos, hogy Buksi találkozott SD-vel, le is fotózta a Piroska motorterét. De nem világos, hogy akkor most SD a V6-ot szerelte be, vagy a turbo négyhengerest... Mondjuk a V6-ot eltolta álruhában, talán kellett a hely a közben beszerzett lancia mocinak?...
Én szinte biztos vagyok benne, hogy van külön biztosítéka.
Vagy a forgatható kapcsoló romlott el. Az el tud.
Nemtom, hogy annak van-e külön biztosítéka?
Esetleg nincs valami forrasztás elengedve a panelon, vagy egy szál kiszakadva az egyik csatlakozóból?
Longman20-12-2008 20:35:19 //
70392
Hali! Műszeregység világítással akadtak már problémái valakinek? Az enyém 1xűen nem akar világítani.. A relé kattan, a kozépkonzol világítás működik, a mű.egység többi visszajelzője működik, egydül a világítás nem megy. Az izzokat megnéztem, jók. Mi lehet a gond?
GT Ɨ|ѯ20-12-2008 18:34:37 //
70391
Buksi20-12-2008 17:35:19 //
70390
Buksi20-12-2008 17:28:50 //
70389
De cíííííp színe van! :-))))

Buksi20-12-2008 13:49:28 //
70387
Nanáhogy... :-D
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.