Forum >> 155
süsnye26-01-2009 10:17:30 // 73090
egész jól kinézőnek tűnik... :) ha van infód az árról, ne tartsd magadban! :)
Marklar15526-01-2009 10:16:29 // 73089
Akkor nincsennek is :)
Gyozi15526-01-2009 09:59:49 // 73088
pontosan :D
BMW forever!!!!!!!!26-01-2009 09:58:28 // 73087
Kérjük ismételje meg hívást később:-D
Gyozi15526-01-2009 09:56:40 // 73086
a hívott szám jelenleg nem elérhető
Marklar15526-01-2009 09:42:16 // 73085
Eladási ár: Érdeklődjön telefonon: 06-20/321-9064
Termékazonosító: fkdl01
Kérdezd meg:)
De tuttkó 30k felett/db :(
Termékazonosító: fkdl01
Kérdezd meg:)
De tuttkó 30k felett/db :(
Marklar15526-01-2009 09:40:36 // 73084
Szeríntem simán letesteled. Oda nyomod a blokkhoz:)
Marklar15526-01-2009 09:39:28 // 73083
Én a "fő" re mennék. De mínd a 2 hétvégén dolgoznék. Asszem a Komárom lesz a jó...(?)
Marklar15526-01-2009 09:37:46 // 73082
Egyenlőre a qpack van lent:)
Az oil hűtő műanyag még lökös levételre vár:)
Az oil hűtő műanyag még lökös levételre vár:)
Gyozi15526-01-2009 09:36:27 // 73081
Gyozi15526-01-2009 08:55:34 // 73080
jaja néztem én is, olyan mintha zsír új motor lenne benne :D
Longman26-01-2009 08:29:10 // 73079
Hi!
Az autó köszöni a bókot, és azt üzeni, ez még csak 3000 RPM volt, fent szebben szól.. :)
Mér nem mondtad hogy menjünk egy kört, mondjuk siettünk, eszemben sem volt, de beülhetttél volna hátra. Néma gyereknek ugyebár.. :) Na majd bepótoljuk.
Amúgy vicces volt mikor mondtad hogy ha tudtad volna hozod a fényképezőt. Ill. az volt a vicces hogy Maklár ugyanezzel a mondattal kezdett mikor meglátott. :D
Aztat mondjátok meg nekem, hogy a vízhőmérő órának a szenzornál hogy tudom rövidre zárni a vezetékeit? (Egyáltalán lehet-e) Ki kell mostmár derítenem mért nem mér. Mostmár másik szenzorral, másik műszeregységgel is próbáltam de nem mér, vagyis elindul a mutató de megáll 60 foknál. Mindkét szenzorral, mindkét műszeregységgel ezt műveli. Így arra gondoltam valahogy manuálisan kellene kimozdítani a mutatót, hogy kiderüljön a kábelekkel, vagy mivel van a gond..
Az autó köszöni a bókot, és azt üzeni, ez még csak 3000 RPM volt, fent szebben szól.. :)
Mér nem mondtad hogy menjünk egy kört, mondjuk siettünk, eszemben sem volt, de beülhetttél volna hátra. Néma gyereknek ugyebár.. :) Na majd bepótoljuk.
Amúgy vicces volt mikor mondtad hogy ha tudtad volna hozod a fényképezőt. Ill. az volt a vicces hogy Maklár ugyanezzel a mondattal kezdett mikor meglátott. :D
Aztat mondjátok meg nekem, hogy a vízhőmérő órának a szenzornál hogy tudom rövidre zárni a vezetékeit? (Egyáltalán lehet-e) Ki kell mostmár derítenem mért nem mér. Mostmár másik szenzorral, másik műszeregységgel is próbáltam de nem mér, vagyis elindul a mutató de megáll 60 foknál. Mindkét szenzorral, mindkét műszeregységgel ezt műveli. Így arra gondoltam valahogy manuálisan kellene kimozdítani a mutatót, hogy kiderüljön a kábelekkel, vagy mivel van a gond..
Gyozi15526-01-2009 06:36:10 // 73078
van esetleg olyan itt aki mind a 2 találkozón részt vesz?
SD26-01-2009 00:24:28 // 73077
az is törött nem? :D
Buksi25-01-2009 23:45:06 // 73076
Az a csati ilyen teeeeeee, nézd meg a tied is! Az is olyan! :-DDD
SD25-01-2009 23:41:21 // 73075
hát akkot az a kék ami a termosztátból kiáll akkor mi? póni ló fasza? :D és onnan kiharapott már az idő vasfoga:P:D
Buksi25-01-2009 23:18:43 // 73074
Egy rossebet! Nem is látod! :-DDDDD
SD25-01-2009 23:15:16 // 73073
Széééppp:)
De törött az NTC jeladó csatija:P
De törött az NTC jeladó csatija:P
BMW forever!!!!!!!!25-01-2009 22:44:00 // 73072
igen láttuk!
Buksi25-01-2009 22:43:12 // 73071
Láttátok az új tagok között a bobryt nevű csávót? Nagyon szép a 16V-je! :-)
Buksi25-01-2009 22:24:17 // 73070
Hy!
Mikor jön a cucc? :-))
Mikor jön a cucc? :-))
Marklar15525-01-2009 22:00:44 // 73069
Ennyiért énsem adtam volna Q4 cumót:)
Pl van egy 1,8 8V blokkom, főtengellyel fűzve. Azt is 25k ért adnám:)
Pl van egy 1,8 8V blokkom, főtengellyel fűzve. Azt is 25k ért adnám:)
Marklar15525-01-2009 21:58:33 // 73068
A széles lökösét szebben fel lehet rakni, mint fordítva. De fordítva is felmegy és nem olyan vészes azért...
Marklar15525-01-2009 21:56:49 // 73066
Akkor tyűűűűűűűű:)))
Ma este hazafelé a Vácin 2db Fiesta (2000után körüli szögletesek voltak) racingolt. Beszáltam egy picit:) 1-2-3 ban fej fej mellett voltam velük is. 3. végénél 4. ben kezdtek elmenni. :)))
De a J1 en már így is "fékeztek" :)))
Ma este hazafelé a Vácin 2db Fiesta (2000után körüli szögletesek voltak) racingolt. Beszáltam egy picit:) 1-2-3 ban fej fej mellett voltam velük is. 3. végénél 4. ben kezdtek elmenni. :)))
De a J1 en már így is "fékeztek" :)))
Buksi25-01-2009 17:18:22 // 73065
Ez is igaz! :-DD
Gery8325-01-2009 17:14:37 // 73064
Ami késik nem múlik... :D
Buksi25-01-2009 17:10:49 // 73063
Na olyat még nem láttunk tőled! :-DDD
Gery8325-01-2009 17:06:22 // 73062
A látszat csal...
Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz... :S
És bizonyos helyzetekben rendkívül komoly tudok lenni... :DDD
Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz... :S
És bizonyos helyzetekben rendkívül komoly tudok lenni... :DDD
Buksi25-01-2009 17:01:07 // 73061
Te vagy itt a rangidős fiatal! :-DDD
Gery8325-01-2009 16:45:22 // 73060
Őőő...
Igen!? :D
Igen!? :D
Buksi25-01-2009 16:05:37 // 73059
És ezt pont te mondod? :-DDD
Gery8325-01-2009 16:05:05 // 73058
Komolytalan vagy... :D
Bár... ebben a korban... :P
Bár... ebben a korban... :P
Buksi25-01-2009 15:53:50 // 73057
Most mit vigyorogsz? :-DD
Buksi25-01-2009 15:53:37 // 73056
Valamiből nekem is rendbe kell tennem a 155-öt! :-DD
Gery8325-01-2009 15:50:57 // 73054
Ne variálj má' megin... :DDD
Ferike cserél Gyozi-vel és mindenki boldog. Te meg nem fogsz éhenhalni. :D
Ferike cserél Gyozi-vel és mindenki boldog. Te meg nem fogsz éhenhalni. :D
Buksi25-01-2009 15:50:38 // 73053
Tetszik érteni! :-)))
Buksi25-01-2009 15:50:16 // 73052
Akkor egyenlőre így rakod össze? :-)
nagyferi8125-01-2009 15:46:15 // 73051
Az enyém is hibátlan, de nekem konkrétan az kellett volna. Mert azt már csak fújni kell és kész a nagy lökös.
Tetszik érteni? :-)
Tetszik érteni? :-)
Gery8325-01-2009 15:44:37 // 73050
Lassan... Remélem Komáromba már megyek vele.
A dugókat még nem rendeltem meg. Nagyon szar az euró árfolyam... :(
A dugókat még nem rendeltem meg. Nagyon szar az euró árfolyam... :(
Buksi25-01-2009 15:41:45 // 73049
Nekem van egy keskeny kasztnis első lökösöm, ha kell valakinek! ;-))
Buksi25-01-2009 15:40:59 // 73048
És mikor lesz kész a gép? :-)
A dugattyúk megérkeztek már? :-)
A dugattyúk megérkeztek már? :-)
nagyferi8125-01-2009 15:38:45 // 73047
Hurrrrrrrrrráááááááááááááááááá! :-(
Gery8325-01-2009 15:37:48 // 73046
Én is remélem... :D
Buksi25-01-2009 15:36:47 // 73045
Van a széleskasztni lököse, meg van a keskeny kasztnis lököse! Ennyi! :-))
Buksi25-01-2009 15:35:57 // 73044
Akkor ez elég jó üzlet volt! :-)))
nagyferi8125-01-2009 15:35:26 // 73043
De itt ezt írtad: "Első lökös különbség nem super és nem super között van hanem 94 előtt gyártott keskenykasztnis és 94 után gyártott széles kasztnis között".
Vagy ez már nem álja meg a helyét? :-(
Vagy ez már nem álja meg a helyét? :-(
Gery8325-01-2009 15:33:22 // 73042
Gyozi15525-01-2009 13:07:23 // 73041
a kiindulási alap a gyári lököse volt!
de bazz akkor lehet hoyg az övé se jó az enyémre? ajjaj!
de bazz akkor lehet hoyg az övé se jó az enyémre? ajjaj!
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
777
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?



