Kazes☻14-03-2009 22:18:30 //
76036
Ez gonosz volt. :))))))))))))))
ja nincs.csak 1.de az hátulról.
de lehet hogy 3 éve is hirdette,de 3-4 milláért nem is fogják megvenni.Annyiért a Q4 et sem veszik meg a haszn.autón,nemhogy egy ilyet amit állandóan szopatna a rendőr.
afri14-03-2009 22:15:11 //
76032
tyhűűűűűűű! 8-))
ez az haveeeeeer!!!!!!!!
pöpec géép!
köszi a képeket!
Jahh ez volt. De csak egy éve kb...
áh........majd holnap,de csak telefonosat tudok csinálni.De holnap tényleg felrakom már.
Melyik hónapban kedden?
Azt is tudod? :))))))))))))))
afri14-03-2009 22:11:48 //
76025
tucc felrakni képet róla ide?
:-D
Kazes☻14-03-2009 22:10:51 //
76024
Húúúha, eljön a nagy nap! :)))
17.-én. :D
Én is kedden hozom el Krisztől:)
De egyből viszem is át a váltó "tuningra" :)
Kazes☻14-03-2009 22:09:43 //
76021
Na, ezek szerint nem ment minden jól. Sehol egy kép se. :)
nem,de nekem meg vannak a képek róla:-))
Nemsokára én is visszarakom a gyári légszűrő házat a sport betéttel:)
+1l a fogyim mióta ez befigyelt...
afri14-03-2009 22:04:07 //
76017
figyuzzatok máán!
kb. 3 éve Győrben volt hirdetve egy Alfa 155 DTM replika! Nagyon faszául meg volt csinálva , olyan 3-4 milláé árulták, képem sajnos nincs róla, de télleg úgy nézett ki, mint egy igazi DTM-es vadállat, igaz utcára volt megépítve, szaal cső sem volt benne, piros volt egyébként!
tud róla vki vmit?
csak úgy érdekelne, mi lett a sorsa!
:-)
afri14-03-2009 22:00:40 //
76016
kösztök!
ez hanyas felni?
zsíír új?
ahol van pééénz! :-)
Szíííp ótóó!!
Nekem is megjöttek a felnijeim(elég körülményesen),fel még nem kerül mert még tegnap erre havazott. :-((

Végre! Már nincs soká!! :-)))
gekki14-03-2009 20:15:22 //
76012
-ya-ya :)
gekki14-03-2009 20:14:48 //
76011
http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=156236903
nem tetszik, de azért ahogy "mongyák" überbrutál :)
Szép darab :)
Már csak itthoni papirok kellenének hozzá :| honosítani szép és drága mutatvány lehet...
gekki14-03-2009 20:11:56 //
76009
http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=155998117
meg ezt is... :(
gekki14-03-2009 20:06:18 //
76008
http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detail.aspx?from=list&wl=1&lng=ger&id=5703235&qs=from%3dDefault%26make%3d6%26modellike%3d155%26cur%3dCHF%26zipcountry%3dCH%26total%3d28%26eftotal%3d28&page=2&row=8
szívesen megnézném de messze van :(
Ha ékszíjat cseréltek, csekkoljátok a feszítőgörgőjét is, hogy milyne állapotban leend! Nekem pár hónapja beállt, tépte az egy éves szíjat....
afri14-03-2009 18:35:40 //
76006
16" ET35
:-))
SD14-03-2009 18:03:30 //
76005
nocsak mekkora hányas ez a felnidejó? :))) széép:)
SD14-03-2009 18:02:50 //
76004
és milyen színü lesz? mondom színü! :D hajrááá, alkugggy:)))
SD14-03-2009 18:00:49 //
76003
aproó sör, van otthon 2L:))) igyunk az alfákra!!! :)
SD14-03-2009 17:59:45 //
76002
drukkolunk!!! :)
Buksi14-03-2009 17:41:43 //
76001
Hát nagyon remélem hogy hamar kedd lesz! :-)))
Nagyon lassan telik az idő! :-((
afri14-03-2009 17:36:50 //
76000
köszke!
bízunk benne, a tiéd is fasza lesz!
a kedd meg hamarabb eljön, mint gondolnáád! :-D
Buksi14-03-2009 17:33:30 //
75999
Gratula, jól néz ki! :-))
afri14-03-2009 17:23:02 //
75998
na, ilyen lett a paripa! :-D
még a lökösöket színre kell fújatni, azt majd később!
de addig még sok víz lefolyik a Dunán! :-)



Buksi14-03-2009 17:20:55 //
75997
Nah gyerekek! Kedden hozom haza a gépjárművet a fényezőtől! :-))
Mikor lesz már kedd??? :-D
Buksi14-03-2009 16:34:50 //
75996
Szóval akkor most műxik rendesen!? :-))
Thomika14-03-2009 15:10:19 //
75995
Fel a fejjel! Hamar lábra áll majd a ménes! :)
Alkatrész ügyben szólj ha kell segítség, hátha jobb árat mondanak nekem...
Thomika14-03-2009 15:07:55 //
75994
Csak ezzel tudsz nekiállni, különben tönkre vágod a szűrőt....
Thomika14-03-2009 15:05:22 //
75993
Sziasztok!
Végre megejtettem az ablaktörlő motor javítását. :) Csupán 4mm zsír vette körül az érintkezőket. Nem csoda,ha így nem működött. Ráadásnak kicseréltem végre az ablaktörlő karokat, így cserélhető lett a lapát :) Pénteken lesz egy kis szervízmunka: bal hátsó csapágy, generátor ékszíj és a kormánymű gumiharangok! Aztán pár hét pihi, mert még meg kell keresni a lóvét a többire :P
Dozer14-03-2009 14:47:04 //
75992
Szebb napot cartársak!
Jelentés a műhelyből: Motorblokk szétkapva.
Vezérműtengelyek cserések, fúrás + új dugók szükségesek... főtengely köszörülés+csapágyazás úgyszintén.
Az állapot elszomorító, nem is értem hogyan működött a drágaságom.. :S
Megyek rendszerezem a dolgokat, aztán megiszok egy vödör sört.
Holnap ha elmúlt a fejfájás fényképezek, és nekiállok rendesen blogot írni.
Hétfőn pedig ajánlatkérés a gépműhelyből.
SD14-03-2009 14:36:07 //
75991
de veszel Marklártól egy gyári légszűrőházat:) Amúgy is jól jöhet:) Most kint van Érden, szerintem tud is fogadni a budoárjában:D
hát majd hétfőn veszel...
én nem tok más megoldást, úgytudom kompresszorral nem szabad fújatni....
és semmi mással nem lehet tisztítani?most honnan a faszból szerezzek ilyet?:-)Csak van vmi megoldás nem?
3-4-5 ezer itt a 2db, nálunk egerbelehet kapni az Unixba is....
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.