Buksi28-03-2009 19:20:38 //
76839
Ja!
Kezd bedögleni az indítómotorom. :-(((
Ráindítottam az autóra és amikor elengedtem a kulcsot és valami kicsit kerregett. Olyan, mintha ráindítanál a járó motorra egy picit. Havlő felhívtam és elagyaráztam a tünetet. 100%-ra veszi, hogy a bendix kezd meghalni, nem húz vissza rendesen.
Akkor holnap szétszerelés.
Ha gyári riasztó, akkor sajna én nem tudok segíteni.
Ha nem gyári, akkor próbáld meg letölteni a manualját és abból sikerűlnie kell.
Sajna több ötletem nincs.
Lányok!!
Egyszer már feltettem a kérdést,de válasz híjján kénytelen vagyok ismét feltenni.
Tudja vki hogy kell a riasztó távirányítóját betanitani?Amikor megvettem a vasat,azt sem tudtam hogy van benne riasztó,majd mikor a motorteret alaposabban megnéztem akkor láttam hogy ott figyel a riasztó.A távirányítóban nem volt elem,de azt kicseréltem és most ugyan a led világit rajta,de nem riasztja be a kocsit.Kulcsom nincs a riasztóhoz tehát olyan megoldás kéne ami anélkül kivitelezhető.
Köszi előre is.
RoliQ428-03-2009 13:08:58 //
76835
Nem kell levenni a bölcsőt én tudom mert már cseréltem váltót!:)
Mva szpaszki, senki sem "dolgozik"? :)
Vaze, a
Karottáék kombi toyotát akarnak kendácsolni. Nehogy már előbb kész legyen, mint a 155SW.
Marklar, húzz bele :))
A múltkor beszéltünk erről Ofival az Elaforgban. 155 höz nincs utángyártott, csak a gyári. (horror)
156 hoz 30k környékén van a gyári. 8-9k nál kezdődik az utángyártott, 12k környékén olyan utángyártott is van ami gyári dobozban is eladható lenne...
"Sajnos" nem népautó a miénk:))
Hiánycikk:(
1 szett mechanikus van még...
Jahh. Lehet, hogy lekapom még:)
Nem értem azt az anyóspöcköt:)
Annak alúl kéne lennie. Vagy ilyesmi:)
afri27-03-2009 22:36:39 //
76829
hhhggyááááááááá ... azok a lengőkarok! 8-(
biztos kopogott menet közben rendesen! :-)
Buksi27-03-2009 21:04:23 //
76828
Akkor nem lesz ez akkora mutatvány! Hamar megcsinálja a szerelőd! :-)
Thomika27-03-2009 21:02:29 //
76827
Váltóhoz nem kell a bölcsőt leszedni, sőt a bölcsőt nem kell egyáltalán leszedni! Már asszisztáltam váltó levételnél...meg ott voltam a teljesen első futómű felújításnál is.
Buksi27-03-2009 20:35:48 //
76826
A lengőkar cseréhez nem kell levenni a bölcsőt, viszont a váltó levételhez már nem vagyok benne biztos, hogy nem kell! Már fáradt vagyok gondolkodni is! :-)))
Thomika27-03-2009 20:31:14 //
76825
Igazából sok minden nincs! Sajna jobb lengőkar kezdi megadni magát. A motor alábakolásával le lehet szedni anélkül, hogy szét kelljen szedni a fél autót! Legalábbis a szerelőm ezt mondta. mondjuk vszeg ekkor fog leugrani a váltó és kapja könnyített lendkereket is....
Buksi27-03-2009 20:22:40 //
76824
Nekem mióta megvettem, az első futóműben csak a rugók lettek cserélve, más nem! Nem is csodálkozom, hogy ennyire össze voltak gyógyulva az alkatrészek!
Ha lent van a bölcső, akkor nem sok minden marad a helyén, mert nem egyszerűen jön le! Érdemes nagyon átnézni ilyenkor mindent és inkább cserélni, mint mégegyszer szívni a bölcső levételével! :-)
Thomika27-03-2009 20:17:26 //
76823
Tényleg jól kivolt már szegény autó! :(( Nem gondoltam volna, mikor anno mesélted, hogy ez-az nem jó rajta.... Asszem a bölcső cserénél én is átvizsgálok mindent. bár 2 éve nyáron lett cserélve minden az első futóműben. hátul szerencsére teljesen ok. A stab szilentek voltak cserélve, gátlók még jók, csapágyak fékek, stb szintén volt cserélve 3 éven belül....plusz a szerelőm átnézte alaposan 2x is. úgyhogy bízom benne, nem lesz gondom még egy darabig...
Buksi27-03-2009 20:03:16 //
76822
Köszi szépen! :-)
Meg a főfékhengert is! ;-))
Buksi27-03-2009 20:02:45 //
76821
Tudom, azóta már átcseréltem! :-DD
Buksi27-03-2009 20:02:00 //
76820
Annyira azért ne irigyelj! Rohadt sok meló van vele! :-( :-))
Buksi27-03-2009 20:00:17 //
76819
SD27-03-2009 15:03:33 //
76818
eszembe sem jutna ilyesmi:P:D teee micsoda egy gondolkodás mód:) eeee
Thomika27-03-2009 14:46:12 //
76817
Erre anno nekem is felhívták a figyelmemet, de nálam szerencsére nem volt gond.
Thomika27-03-2009 14:42:41 //
76816
beléd is :))
süsnye27-03-2009 14:39:56 //
76815
előszőr nekem is nyikorgott a textar-brembo párosítás, de már elmúlt, nincs vele gondom szerencsére. Viszont egy versenyző ismerős is azt mondta, hogy ez a párosítás eléggé nyikorgós, és a hatásfoka sem a legjobb...
süsnye27-03-2009 14:38:05 //
76814
anyós ellen.. tudod: tompa, így jobban fáj ;))
Thomika27-03-2009 14:37:33 //
76813
texter nagyon jó minőség! Nekem a Brembo tárcsáimmal tökéletes összhang volt/van.
Thomika27-03-2009 14:35:34 //
76812
meg a pénzt :P :)))
Thomika27-03-2009 14:26:32 //
76811
egyébként gratula! Szép lett a vas ezekkel az új alkatrészekkel! A főfékhenger meg úton van... holnapra remélem, odaér?! :)
Thomika27-03-2009 14:25:30 //
76810
fordítva raktad fel a hátsó kerekeket! :) Nem forgásirányban áll a cucc :P
Thomika27-03-2009 14:21:47 //
76809
igen van egy.... be is akartam rakni ide, de nem tudom hová lett. vszeg le van mentve dvd-re....majd megkeresem. egyébként pont emiatt hoztam fel a témát..
SD27-03-2009 14:09:03 //
76808
Egy kompót legyilkolásához vagy az ülésen lévő pöcök lecsapásához?
Köszi, meggondolandó ! :)))
süsnye27-03-2009 12:01:16 //
76806
ajánlom az evőkanalat eszköznek... ;))
SD27-03-2009 11:34:28 //
76804
Na tessék ki akart flexelni anyóst, erre meg én vagy már a bűnbakk?:D
Fogadjunk, hogy az anyósod nem ismeri ezt az oldalt ! :)))))
SD27-03-2009 11:18:01 //
76801
Flexet az anyósba!:D
süsnye27-03-2009 10:26:26 //
76800
"de az anyós egy pöcök miatt nem ment be"
b+ minek akarod berakni?? :)))
"Szted leflexeljem vagy van más megoldás is?"
hát attól függ... az anyóson van vmi pöcök, ami miatt nem megy be? ;)))
Jó reggelt beléd is ! :))
Igen ez a baj a web-es vásárlásokkal, hogy amit nem ismersz azt rizikós megvenni. Mondjuk itt is van személyes átvátel, de Nagykanizsa messze van (legalább is innen) :)
Én pl. a neten megrendeltem egy GPS-t és személyesen vettem át, ott rendesen megtudtam nézni és csak csepelre kellett mennem érte.
egyébiránt jóreggelt mindenkibe :)
Hm, ennyiért gyanusan olcsó az új... Mondjuk a kép nyilvánvalóan xar...
Használtan is 10-15 közt van.... :(
Szevasz !
Ha használt is jó, akkor lehet hogy Marklarnak is van.
Esetleg
ITT .
Longman27-03-2009 08:22:05 //
76795
Nohát gratula mindenkinek!! :)
Lassan én is haladok, talán 2-3 év múlva nekem is kész lesz a verda ilyen szinten.. :DD Bár mentségemre legyen szólva, én csupasz kaszniról kezdtem! :)
bzoli27-03-2009 08:13:33 //
76794
Sziasztok!
Nem tudja valaki hol tudok venni (jó áron) J-B visszapillantót???
Nem tudja valaki, hogy ki az a Cartárs aki a Trójay tunningon árul alfatrészeket ?
A te géped is alakul rendesen !
Ja, a múltkor cseréltem az első üléseket, de az anyós egy pöcök miatt nem ment be.
Szted leflexeljem vagy van más megoldás is ?

Nagyon király lesz !
Azt hiszem irigyellek is egy kicsit.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.