Forum >> 155
Fairlane14-04-2009 10:28:00 // 77588
Jóreggelt, mi? :)
Marklar15514-04-2009 10:26:50 // 77587
Az az 45,3dl :)
Marklar15514-04-2009 10:25:57 // 77586
Kb 12h felé hívj fel. Kint leszek addigra Érden és megnézem ex M2 motorját. Az letakart állapotban (1,8 8V) várja a vevőt. Azon rajta van a vízpumpa,így akár a cső is. De ha nincs akkor a csövesdobozban csak van valami megoldás... Azt elpostázom, vagy eljösz... De ez lehet, hogy 45,3L CC :)
BMW forever!!!!!!!!14-04-2009 10:22:53 // 77585
akkor hívd fel Luca-t és mondjon vmit,mert egyenlőre igy nem élvezem az uj szerzeményemet hogy remegek mikor durran el a cső:-))
Marklar15514-04-2009 10:19:25 // 77584
Beszélnem kell Milánóval:)))))
Marklar15514-04-2009 10:18:27 // 77583
BMW forever!!!!!!!!14-04-2009 10:14:24 // 77582
és mi az ára?már nem 45dl cola?mert a multkor annyi volt?most mennyi?
Marklar15514-04-2009 10:11:31 // 77581
Tulajdonképpen van még Egy motor amin nem néztem meg azt a csövet+ a 13. szerzemény is 8V azon tutti rajta van. De ez a cső nagyon érdekes. Az ára fordítottan arányos a méretével:))))
BMW forever!!!!!!!!14-04-2009 10:10:43 // 77580
nem gyáriban,semmilyenben.a faragás meg azért szopós mert mind2 vége más átmérő,és ebben forró viz van tehát nyomás alatt van.Nem igazán tudom miből faragjam ki.A legegyszerűbb az lenne ha lenne vkinek bontva egy olyen csöve.....
SD14-04-2009 10:08:25 // 77579
már hogy gyáriban nem lehet kapni?:(
persze az új ibír megint vagy 10-15-évet
akkor csak a faragás marad:(
persze az új ibír megint vagy 10-15-évet
akkor csak a faragás marad:(
BMW forever!!!!!!!!14-04-2009 07:16:44 // 77578
lulcsszó=kulcsszó
BMW forever!!!!!!!!14-04-2009 07:15:48 // 77577
kimondtad a lulcsszót:jó drága lenne:-))))
Nekem jó lenne a gumi cső is,mert azéárt jó pár évet kibirnak ezek.Csak egyenlőre nem találok sehol ilyen csövet,ugyhogy lassan leteszem a vasat nyári álmot aludni,mert igy nem merek vele közlekedni,csak rövid távokat:-)))
Nekem jó lenne a gumi cső is,mert azéárt jó pár évet kibirnak ezek.Csak egyenlőre nem találok sehol ilyen csövet,ugyhogy lassan leteszem a vasat nyári álmot aludni,mert igy nem merek vele közlekedni,csak rövid távokat:-)))
SD14-04-2009 07:11:49 // 77576
és ha esetleg megcsináltatnád valami remek fémművessel, az áthidaló darabot? és akkor gumicsövet már csak a bekötléséhez kéne szerválnod, a két végére?
lenne egy fém közdarab ami nem rohadós anyagból van, a két megfelelő átmérővel és megfelelő formával, a végén meg két átkötő gumicső két-két bilincsel?
ez jó drága lenne de tuti többet nem romlana el:D:(
lenne egy fém közdarab ami nem rohadós anyagból van, a két megfelelő átmérővel és megfelelő formával, a végén meg két átkötő gumicső két-két bilincsel?
ez jó drága lenne de tuti többet nem romlana el:D:(
SD14-04-2009 07:08:50 // 77575
ja látom:( hát jó vastag, meg két végén különböző átmérő... és még rövid is...
én levegőcsőnél meg csináltam azt hogy vágtam egy karikát a végén és beleraktam egy kis kihagyással az egyik végébe, ezzel meglett a különböző átmérő és jól meghúztam de víznél, főleg ilyen vastagnál ez neeeem gyóóóó:(
megnézem, bár eddig gejzír nem tört elő a kocsimból szerencsére, csak légzés gondokkal küzködtünk:) de talán, de ez 15%
én levegőcsőnél meg csináltam azt hogy vágtam egy karikát a végén és beleraktam egy kis kihagyással az egyik végébe, ezzel meglett a különböző átmérő és jól meghúztam de víznél, főleg ilyen vastagnál ez neeeem gyóóóó:(
megnézem, bár eddig gejzír nem tört elő a kocsimból szerencsére, csak légzés gondokkal küzködtünk:) de talán, de ez 15%
BMW forever!!!!!!!!14-04-2009 07:02:33 // 77574
igen,van benne egy törés középen.Nem egyenes a csö.de csak azért hogy többet szopjak vele:-)))
BMW forever!!!!!!!!14-04-2009 07:01:23 // 77573
A 77235 hsz-ben van a kép.Az a cső kell nekem.Mondjuk nem látszik jól,mert ráhuztam egy másik csövet,és megnyomorgattam egy bilincsel,hogy ne csöpögjön,de ez igy nem maradhat.Ha oda való csöved van,az fasza lenne..............
SD14-04-2009 07:00:49 // 77572
jha bottsa én a légcsövekre gondoltam:( ha víz az más téma de biztos ott is lehet ügyeskedni.
ez ilyen hülye alakú??
ez ilyen hülye alakú??
Marklar15514-04-2009 01:32:17 // 77570
Valahol lentebb van kép. A vízpumpánál egy nyúlfarok cső:)
SD14-04-2009 00:38:30 // 77569
na léptem-z
caka:)
caka:)
SD14-04-2009 00:35:49 // 77568
igazából:
- van egy nagy vastag csövem plussz is ami nem lukas csak kemény ezért cseréltem
- a HF-olajpárló bigyó közötti csüvet el tudom készíteni, változó átmérőjűre
- van egy alapjárati motorhoz való csövem is, azt is csak buziságból cseréltem:D
- meg van olyan csövem is ami át megy alul hosszában
de van egy bolt a unkahelyemnél aho mindenféle csöveket tudnak adni csak méretet mondok azt adják párszáz meg ezer ft-os tételek, mindenféle kopel meg zsiga alkatrészek, ha kell olajálló meg minden én is onna fargtam, és tök jó, jobb mint a locsoló cső:D
- van egy nagy vastag csövem plussz is ami nem lukas csak kemény ezért cseréltem
- a HF-olajpárló bigyó közötti csüvet el tudom készíteni, változó átmérőjűre
- van egy alapjárati motorhoz való csövem is, azt is csak buziságból cseréltem:D
- meg van olyan csövem is ami át megy alul hosszában
de van egy bolt a unkahelyemnél aho mindenféle csöveket tudnak adni csak méretet mondok azt adják párszáz meg ezer ft-os tételek, mindenféle kopel meg zsiga alkatrészek, ha kell olajálló meg minden én is onna fargtam, és tök jó, jobb mint a locsoló cső:D
SD14-04-2009 00:26:08 // 77567
melyik csöve hiányzik?, mert a nagy vastagon kívül mindent meg lehet csinálni házilag sec perc alatt:)
SD14-04-2009 00:25:12 // 77566
én legutóbb odavertem egyet:D egy metálkéket:D mert 0-40-ig nem nyomtam, aztán meg igen:) csak akkor már nem volt elég e súly előnye:D 3-asban meg már távolodtam:)))
Marklar15514-04-2009 00:12:14 // 77565
Hivatalossan az autót tudod eladni...
A 13. 155 ösöm is autónak lett véve...:)
A 13. 155 ösöm is autónak lett véve...:)
Marklar15514-04-2009 00:10:04 // 77564
ááá
Átfutottam:)))
Én pl a 3 sávos autópálya szakaszon a szélsőben szoktam menni. Azt kapnak a szirénával a középen szüttyögők:)
Hazafelé gyorsúltam egy Ignis Sportal. Fej fej volt. De a jobb rajtjával kicsit előrébb volt:)
Átfutottam:)))
Én pl a 3 sávos autópálya szakaszon a szélsőben szoktam menni. Azt kapnak a szirénával a középen szüttyögők:)
Hazafelé gyorsúltam egy Ignis Sportal. Fej fej volt. De a jobb rajtjával kicsit előrébb volt:)
Marklar15514-04-2009 00:06:14 // 77563
B+
Ezt most olvassam végig???
:)))
Ezt most olvassam végig???
:)))
Marklar15514-04-2009 00:05:24 // 77562
Jahh:)
Van egy gumicsöves dobozom. Szombaton végig néztem, de az a nyúlfarknyi csövecske nem volt benne.
De lehet olyan amit átalakíthatnál:)
Van egy gumicsöves dobozom. Szombaton végig néztem, de az a nyúlfarknyi csövecske nem volt benne.
De lehet olyan amit átalakíthatnál:)
SD13-04-2009 22:23:46 // 77561
akkó nem az a baj hogy egy négykerekes turbós DTM versenyautót akarok egy mutyuki áráért:D
renben holnap viszem az első részletet meg a dömper lomot:D
naaa lejessen részletre:))) ígérem kifizetem:) 10év mulva jó pénz lesz az a két mila:))) elég lesz mondjuk egy szett gumira vagy ilyesmi:D amit elsoroltm meg simán ki jön mai pénzen egy 4-6gurigából:) tisztára jó biznic szerintem?:)))
renben holnap viszem az első részletet meg a dömper lomot:D
naaa lejessen részletre:))) ígérem kifizetem:) 10év mulva jó pénz lesz az a két mila:))) elég lesz mondjuk egy szett gumira vagy ilyesmi:D amit elsoroltm meg simán ki jön mai pénzen egy 4-6gurigából:) tisztára jó biznic szerintem?:)))
Gery8313-04-2009 22:13:33 // 77560
Oké, de előre fizess. :DDD
SD13-04-2009 21:55:11 // 77559
komplett V6 motyó gerelány, finomítás, turbósítás:) 2.8cá alakítás őőő :)
piroskába belefaragni egy Q4 hajtásláncot ezzel a moteurral, és némi vadállat felfüggesztés, erőssítés, csendesítés, szétszedésösszerakás:)
mind erre van mondjuk 2millám és a köv 10 évben ki is fizetném:D
piroskába belefaragni egy Q4 hajtásláncot ezzel a moteurral, és némi vadállat felfüggesztés, erőssítés, csendesítés, szétszedésösszerakás:)
mind erre van mondjuk 2millám és a köv 10 évben ki is fizetném:D
SD13-04-2009 21:40:41 // 77557
de ez valami harcivanilia:D
SD13-04-2009 21:40:03 // 77556
áh zó nincs elég munka a géppel mi? :) akkor küldök alkatrészeket, meg hogy mit kéne vele csinálni jó? :)
Gery8313-04-2009 21:30:39 // 77555
:DDD
Köszi!
Az a baj, hogy az időm nagyrészét általában másokra áldozom. :)
Köszi!
Az a baj, hogy az időm nagyrészét általában másokra áldozom. :)
Inter156 (il mascalzone)13-04-2009 21:28:19 // 77554
Szép történet!:))) A vanília az finom illat,nálunk a csajok nagyon csípik,sőt a lányom kedvence!:) Én bunkó voltam idén,a kölni eszembe se jutott,még jó hogy a fateromékhoz átugrottunk és tőle elkértem,hogy az asszonyt megsprickoljam!!! Úgy látom mind a kettőnknél a fater kulcs figura volt:-DDD
SD13-04-2009 21:27:23 // 77553
de igazából azt akartam kifejezni hogy nagyon szép és nagyra tartom a művészetedet, és nagy örömmel töltene el ha én is ennyit tudnék áldozni időben a gépsárkányomra:)))
SD13-04-2009 21:15:59 // 77552
ja és hétvégén meg asszony öccsével lőttünk nyíllal döglött egérre:) tiszta robinhúd vagyok 3x eltaláltam:D igaz 1.5 méterről:D
SD13-04-2009 21:13:22 // 77551
mi hiányzik?
kell egy 80x80-as kerekített szélű edzett üveglap, gumi bakokkal aztán kész a dohányzóasztal:)
kell egy 80x80-as kerekített szélű edzett üveglap, gumi bakokkal aztán kész a dohányzóasztal:)
SD13-04-2009 21:11:50 // 77550
nekem Faterom az ász olyan kölniket tud beszerezni hogy rendes férfi emberre vigyorexként hat ha meglátja a nő reakcióját:D
noh most a legújabb szerzeménye, amivel gondos páter lévén meg is ajándékozott jóval húsvét előtt, nehogy szégyenben maradjak
- ez vanília szagú:D:D:D és sorkihúzó filc alakú
asszonynak rendesen keresztbe állt a szeme amikor ráfújtam, de aztán takrékra vettem a figurát mert rájöttem ez az autóba sokkal jobb lesz majd:D de hogy mégsem ússza meg olyan können elővettem még a másik két csodaszert kapott abból is:D

szellőztettünk egész nap:D
noh most a legújabb szerzeménye, amivel gondos páter lévén meg is ajándékozott jóval húsvét előtt, nehogy szégyenben maradjak
- ez vanília szagú:D:D:D és sorkihúzó filc alakú
asszonynak rendesen keresztbe állt a szeme amikor ráfújtam, de aztán takrékra vettem a figurát mert rájöttem ez az autóba sokkal jobb lesz majd:D de hogy mégsem ússza meg olyan können elővettem még a másik két csodaszert kapott abból is:D

szellőztettünk egész nap:D
Gery8313-04-2009 21:08:12 // 77549
Inter156 (il mascalzone)13-04-2009 20:35:48 // 77548
Én véres verítékkel szereztem két csoki tojást!Gyorsan be is vertem őket:)))) A kölcsön kölni volt most a menő nálam ,vers nélkül:))))
Inter156 (il mascalzone)13-04-2009 20:29:21 // 77547
Köszi a választ!Valahogy nekem se tetszik ez a dolog és te végképp meggyőztél,hogy ez tényleg necces:))))
Gyozi15513-04-2009 20:25:13 // 77546
volt sok locsolótok srácok?? :D
SD13-04-2009 19:58:39 // 77545
az egyáltalán nem legális:)
ezt hívják úgy hogy "veszek egy papírt az autómhoz" pl: ha valaki külföldről behozna egy jó állapotú vasat de nem akar regadózni, vagy széttört a régi és nem akar újat a nevére iratni stb. de ez egyáltalán nem legális
kvázi legálissá lehet tenni ha áthegeszti az ember a komlett dolemezt, toronyt az új gép-be de semmiképp nem egy eredetiség vizsgálók álma gép lesz...
kérdés hogy ér-e ennyit a dolog?
persze ha te eladod az autódat, vagy a papírját az már nem a te felelősséged hogy mit csinálnak vele:) ha te eladtad, nincs a neveden, és ténylegesen átíratta valaki a sajátjára, akkor már teljesen mindegy hogy vitt-e e a vasat vagy nem, mert ha te miszlikbe szabod a tied akkor már tök mindegy ő meg azt csinál vala emit akkar.
én attól tartanék ha esetleg az új tulaj lejelentené lopottként, vagy követelné utánna az autót is, mert ezt nem tudod beleírni a szerződésbe
mindenképp necces ügy
ezt hívják úgy hogy "veszek egy papírt az autómhoz" pl: ha valaki külföldről behozna egy jó állapotú vasat de nem akar regadózni, vagy széttört a régi és nem akar újat a nevére iratni stb. de ez egyáltalán nem legális
kvázi legálissá lehet tenni ha áthegeszti az ember a komlett dolemezt, toronyt az új gép-be de semmiképp nem egy eredetiség vizsgálók álma gép lesz...
kérdés hogy ér-e ennyit a dolog?
persze ha te eladod az autódat, vagy a papírját az már nem a te felelősséged hogy mit csinálnak vele:) ha te eladtad, nincs a neveden, és ténylegesen átíratta valaki a sajátjára, akkor már teljesen mindegy hogy vitt-e e a vasat vagy nem, mert ha te miszlikbe szabod a tied akkor már tök mindegy ő meg azt csinál vala emit akkar.
én attól tartanék ha esetleg az új tulaj lejelentené lopottként, vagy követelné utánna az autót is, mert ezt nem tudod beleírni a szerződésbe
mindenképp necces ügy
SD13-04-2009 19:52:47 // 77544
meg is van:) hogy lehet igazi fun car-t csinálni a 155-ből:)
- kézigáz a sebváltóra, gázförccs megkönnyírésére:) visszaváltás stb:)
- egy vákum vezérelt kupufogó-szelep, ami hagy egy kis sziszegést alapjáraton, de ha egy fordulat fölé megy léezár, ez valahol a leömlő környékén
- egy másik manuális szelep ami nyitható ha sport hangot akar az ember vagy visszadurrogást, ez valahol a katalizátor után
- egy kis vezérmű tuning hogy bólogasson az alapjárat:) meg hogy a módosító rányissa a garázskaput, ha kapcsol:)
- persze örökös naplemente, beach cruzin, nagycsöcsü nők:D naptej, és izzadtság keveréke szagú illatosító:D
őőő :)
- kézigáz a sebváltóra, gázförccs megkönnyírésére:) visszaváltás stb:)
- egy vákum vezérelt kupufogó-szelep, ami hagy egy kis sziszegést alapjáraton, de ha egy fordulat fölé megy léezár, ez valahol a leömlő környékén
- egy másik manuális szelep ami nyitható ha sport hangot akar az ember vagy visszadurrogást, ez valahol a katalizátor után
- egy kis vezérmű tuning hogy bólogasson az alapjárat:) meg hogy a módosító rányissa a garázskaput, ha kapcsol:)
- persze örökös naplemente, beach cruzin, nagycsöcsü nők:D naptej, és izzadtság keveréke szagú illatosító:D
őőő :)
Inter156 (il mascalzone)13-04-2009 19:49:23 // 77543
Sziasztok!Tud valaki véleményt mondani az ügyben,hogy legálisan tényleg el lehet adni rendszámot és a forgalmit? Azon gondolkodok,hogy a 75-ösömet kivonatom a forgalomból és alkatrésznek árulnánk és erre mondta a haver ,hogy a rendszámot is el lehet adni! Nekem furának tűnik:))))
SD13-04-2009 19:32:30 // 77542
de vitszen kívül milyen kopogás? motorikus? én is tapasztaltam már ilyet hogy bizonyos fordulaton de valójában a kipuff kifújása okozza
más: hogy lehetne zt megcsinálni hogy alapjáraton meg mondjuk 2000-ig úgy kifújjon a kipuffom mint most de utánna meg elhallgasson? :) mert szerepmes vagyok a cicegésébe, de 2000-fölöt átmegy öregautós repeddtfazékba és az kicsit gáz, na nem annyira lukas csak olyan hangos, de ha meg betömöm nem fog ciccegni :(
más: hogy lehetne zt megcsinálni hogy alapjáraton meg mondjuk 2000-ig úgy kifújjon a kipuffom mint most de utánna meg elhallgasson? :) mert szerepmes vagyok a cicegésébe, de 2000-fölöt átmegy öregautós repeddtfazékba és az kicsit gáz, na nem annyira lukas csak olyan hangos, de ha meg betömöm nem fog ciccegni :(
SD13-04-2009 18:23:59 // 77541
biztos kiesett a menyét darab a balháccsó kerékből:)
Thomika13-04-2009 18:04:01 // 77540
Hogy állsz a járgánnyal? Jövő hétre kész lesz? Ha esetleg mégsem, akkoris eljöhetnél max. nem saját vassal (tudom, hogy ez úgy lenne az igazi, de azért...)
A tegnapi kirándulás alatt elmúlt az a csattogó, kopogó hang a vasból..... Ez azért bosszant, mert baromira utálom a maguktól megszűnő problémákat. Tekintve, hogy bármikor újra elő jöhet :/
A tegnapi kirándulás alatt elmúlt az a csattogó, kopogó hang a vasból..... Ez azért bosszant, mert baromira utálom a maguktól megszűnő problémákat. Tekintve, hogy bármikor újra elő jöhet :/
Buksi13-04-2009 15:54:18 // 77539
Örülök, hogy miattam (is) ennyit mentetek! :-DD
Persze, szegény asszonykád most azért nem tudta szorítani annyira a "majrévasat", mert még az előző eset miatt fáj a keze! :-DDD
Persze, szegény asszonykád most azért nem tudta szorítani annyira a "majrévasat", mert még az előző eset miatt fáj a keze! :-DDD
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
623
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?



