Forum >> 155

Marklar15501-03-2010 21:14:47 // 94539
Csináld magad:)
Törökbálinton tudok egy arcot. Épp 155 öse is van:)
Marklar15501-03-2010 21:12:43 // 94538
Béna:)
Marklar15501-03-2010 21:11:36 // 94537
Esetleg, ha akar valaki ilyet:

Színterezés 5000ft
TSiga ( I am the TSIG)01-03-2010 20:12:36 // 94535
Nekünk mentelmi jogunk van, mert Alfával járunk.
Ha képviselő leszek, felterjesztem a Dili Ház elé, hogy az Amorésok parlamenti üzemanyagutalványt kapjanak. Marklarnak úgyis van BKV-s... :-DD
Thomika01-03-2010 20:00:11 // 94532
Of course! :))) Látod, gondolkozz, mielőtt leírod! :)))
Thomika01-03-2010 19:59:30 // 94531
Hát az én kontaktomat nem szeretném nővérke ruhában látni! :PPPP De ha nagyon sok adód nem fizetsz be, akkor végülis meg tudod ezt venni, utána lesz zacsi masszázs by APEH, utána nővérkének öltözve mélytorok a sitten :PPPPP
TSiga ( I am the TSIG)01-03-2010 19:42:10 // 94530
Nagyon nagy eltérések vannak a gyári és az utángyártott árak között:-((((

pl.
UNIX motorvezérlő computer : 493274 Ft. :-)))
Mc. Marklar : jóval kevesebb. (De miután megtudta a fenti árat, most már több... )
TSiga ( I am the TSIG)01-03-2010 19:35:09 // 94529
ÉS ebben az árban mi van?
Zacsimasszázs, mélytorok, beöltözik az eladó nővérkének???
SD01-03-2010 19:21:35 // 94528
tök jó, ha széttaposok egy buzukit, és utolsó erejéből letépi a kipuffot, gazdasági TK?:D
Buksi01-03-2010 19:15:06 // 94527
100.000-ért felrakom én neked! :-DDDD
Thomika01-03-2010 19:09:29 // 94526
A gyári cuccok rohadt drágák! Ezért veszek inkább után gyártott katalizátort, az olcsóbb! A gyári hátsó dob 179.000Ft lett volna! :))

so 179.000+223.000= 402.000Ft a 2 dobra, és még nincs felrakva !!! :)))))))
Thomika01-03-2010 19:07:32 // 94525
neeeem! 223.000Ft a BOSAL gyárija!!!
Buksi01-03-2010 19:06:51 // 94524
Van pofájuk ennyit elkérni egy katalizátorért? :-O
Thomika01-03-2010 19:06:01 // 94523
Ez a gyári katalizátor! :) majdnem hanyatt dobtam magam, mikor bemondták az árat! persze csak viccesen, mert tudták, hogy ennyiért nincs ember,aki megveszi.... Sokkal olcsóbban szerzem be a motyót.... így olcsóbban jövök ki a kipuff cserével....
SD01-03-2010 19:01:16 // 94522
ja vagy úgy:D akkor még kicsit várni kell míg annyi lesz egy 155:D:D:D
Buksi01-03-2010 19:00:53 // 94521
Így már azért hihetőbb! :-)))
Otto01-03-2010 18:51:02 // 94520
22.300. Elírta...:DDD
SD01-03-2010 18:41:24 // 94519
Ennyiért veszek egy 155-öt és kiveszem belőle a katalizátort:D
TSiga ( I am the TSIG)01-03-2010 18:11:47 // 94518
?????

Ennyiért már MNASZ és FIA minősített versenykatalizátort kapsz amit kőtelező elfogadni a NKH-nak.

A Dinamitnál is 95 pénz. 60-as csőhöz.
Buksi01-03-2010 18:05:05 // 94517
Mennyi?? :-O
Thomika01-03-2010 18:03:07 // 94516
Majd segítek ebben is! Én most fogom megcsináltatni! Már megvan a cucc, BOSAL Katalizátor (elég vicces 223.000Ft az ára) és hozzá gyári hátsó dob kerül majd fel....
Tony15501-03-2010 16:37:32 // 94514
Inkább örülnél! Piros autó piros matrica, nincs annál szebb:-))
SD01-03-2010 15:48:42 // 94513
őőőő:)
RoliQ401-03-2010 15:26:05 // 94512
én olyan színű matricát kapok amit kérek:D tehát hogy ne legyen gyanús .. kéket!:D
SD01-03-2010 15:10:09 // 94511
Az autód gyárilag katalizátoros:)

tehát nem kell ott sport katalizátor... olcsóbb jó helyre vinni...

Szerinted én hogy kapok ZK-t szonda nélkül:P
Krisz15501-03-2010 15:08:11 // 94510
itt csk én vagyok sz@rban katalizátor nélkül:)) már győzködöm magam h októberre mikor aktuális lesz a vizsga, én akarok magamnak egy sportkatalizátort.. de ilyen hülyeséggel meggyőzni magam nem egyszerű történet
SD01-03-2010 14:54:28 // 94509
most lesz viszga áprilisban... addig jól nem oldódik meg semmi gondolom....
de egyik autót sem tervezem lecserélni még pár évig...

Ha a piroskát kitiltanák bizonyos terültekről leszarom...

De ha a puntó-t... ami pont a városban rohangálást szolgálja...

Ráadásul: ugye '96 utáni autó elvileg alapból eur II-es, de mi akkor még nem voltunk európai uniós tagok... amibe bele lehet kötni....
Thomika01-03-2010 14:47:56 // 94508
Én azt nem értem, minek túráztatod magad ezen? Majd a következő vizsgán más színű lesz, és kéred az átsorolást! Ennyi! Addig jól van ez így! Nekem még zöld matrica van rajta...majd 2011-ben vizsgán meglátjuk hova kerül.
Thomika01-03-2010 14:44:49 // 94507
Már fönt szoktam lenni olyankor! :) De ahogy gondolod... Megyek arra a héten, megnézem, mikor nyitnak.....kissé korainak tűnik a reggel 7 :P
Thomika01-03-2010 14:43:10 // 94506
Miért lenne? A 155öscnem EURO II-es motor! Csak EURO I-es, az pedig 2-es kategóriájú, szóval PIROS matricás!
SD01-03-2010 14:41:51 // 94505
és azért vegyek 6k-ért új forgalmit... amit amúgy szeptemberben vettem????

és az alfákok??? :O az is szabályozott! :(
Tony15501-03-2010 14:34:04 // 94504
OK, köszi! Jövő 7en sztem el is viszem, ha jó idő lesz! Mondjuk szerintem 7 körül odamegyek, hogy beérjek időben dódozni, és legyen idejük szépen kisuvickolni, úgyhogy akkor inkább nem csörgök rád:-)
Longman01-03-2010 14:32:44 // 94503
pont arról szól ez a pont:
2: katalizátoros, szabályozott keverékképzésű, benzinüzemű, kivéve a 4. osztályba sorolt EURO-II minősítésű gépjármű;
tehát Te a Puntot átminősíttetheted majd, mert EURO-2 üzemű..
Longman01-03-2010 14:30:34 // 94502
Már mér lenne a kékek között a helyünk? Sosem volt egyik 155 motor sem 4 nél jobb körny.védelmi osztályba sorolású.
SD01-03-2010 14:29:22 // 94501
de nem arról szól a cikk hogy mégis át lehet minősíttetni? csak akkor új forgalmi kell???

pl: a puntó is ugyan ilyen besorolású és az is szabályozott katalizátoros, és ráadásul '98-as... tehát már alapból Euro II-nek kéne lennie...
SD01-03-2010 14:28:09 // 94500
2: katalizátoros, szabályozott keverékképzésű, benzinüzemű, kivéve a
4. osztályba sorolt EURO-II minősítésű gépjármű;

ez eddig ok, olvashatjuk hogy amelyik nem kapta meg a gyártól a minősítést...

de szabályozott keverék képzesű!!!

Fekete színű plakett - korszerűtlen, nem környezetbarát járművek, amelynek a környezetvédelmi osztályba sorolása: 0, 1, 3.
Piros színű plakett - korszerűtlen, kevésbé környezetbarát járművek, amelynek a környezetvédelmi osztályba sorolása: 2.
Kék színű plakett - korszerű, környezetbarát járművek, amelynek a környezetvédelmi osztályba sorolása: 4, 6, 7, 8.
Zöld színű plakett - korszerű, kiemelten környezetbarát járművek, amelynek a környezetvédelmi osztályba sorolása: 9 és az e fölöttiek

tehát nekünk a kék plakettesek közt lenne a helyünk...
Thomika01-03-2010 14:27:48 // 94499
De nem a legrosszabbat fogja kapni!! Az a fekete!!!!!

Mi ide tartozunk:
"Piros színű plakett - korszerűtlen, kevésbé környezetbarát járművek, amelynek a környezetvédelmi osztályba sorolása: 2."
Thomika01-03-2010 14:26:04 // 94498
Vazze, olvasd át figyelmesen még1x! Majd a legközelebbi műszakin ha átmegy a vas, másik színű matricát kap! Minek mennél előbb módosítani új forgalmi plusz bevizsgálási díjért?! következő vizsgáig jó ami van....mivel katalizátoros az autónk, és az EURO I kategóriát megüti, nem szólhatnak semmit!
SD01-03-2010 14:26:01 // 94497
de a szabályozás szerint az a legrosszabb matricát kapja... és hibásan mert szabályozott katalizátoros...

tehát ha lesz rendelet, akkor minket is kitiltanak a szutyok kétütemű meg a katalizátor nélküli autókkal együt?
Thomika01-03-2010 14:23:28 // 94496
Pont semmit nem jelent. 2-es kategóriába fogunk tartozni....oszt ennyi
SD01-03-2010 14:17:00 // 94495
pontosabban a kúrva szabályozott katalizátorral miért van a forgalmimon 2-es??? illetve akkor az miért piros??? vagy fekete vagy mi...

basszák ki az össze aktatolgató teves ingyenélő hülyebarmot...

eszemmegál..

én menjek új forgalmit gyártatni???? micsoda????

vagy majd azért nem jöhetek be a városba... ha lesz rendelet??? mi a fax???
SD01-03-2010 14:13:10 // 94494
na most ez mit jelent nekünk? tartóstejet vegyek vagy lelőnek?:D
Thomika01-03-2010 14:12:26 // 94493
XI. Rétköz utca, Gazdagrét! Eleven Center 3. emelet! Autómosó A volt edzőmé a hely, és szépen dolgoznak, nem is túl drágán... Ha jönnél, csörögj rám, bemutatlak a tulajnak :)
Thomika01-03-2010 14:03:20 // 94492
Ez nagyon jól néz ki! :) Az enyém hasonlít erre
Tony15501-03-2010 14:02:38 // 94491
Tonképpen az is jó:-) Elárulod, hogy találom meg?
Longman01-03-2010 14:00:40 // 94490
Én is meglepődtem mert a széles ajtókat, most hogy csiszoltam be a fényezéshez, szétszedtem és akkor láttam hogy az egyiken ott a tömítés alatt már megindult.. pedig az volt a jobbik ajtó.
Amúgy azé a cartársé volt, akinek a fekete autóján sárga Alfa Romeo 155 felirat volt ragsztva.. nem emlékszem a nickjére..
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.