AQA
Még az előzőt sem fizettem be:/


a bukkanó elött kerűlt elém az a zsaru. Épp volt egy "útszéli" sebesség mérő. 38-al szüttyögött. Ki is indexelt. Én meg jól megelőztem. El is vettem a gázt,mert annyira nem is siettem. Aztán a domb alján 2 autó közt bújkáltak...
afri13-08-2010 20:41:06 //
103687
akkor ez már csak hab a tortán!! ;-))
Abarth13-08-2010 16:53:59 //
103686
A két első ülés külső oldalán a (mű)bőr perem alul felül a könyöklő tetején lett kicserélve, Az első ülések külső alsó- peremei, ill a vezetőülés felső peremén a szivacs új.
Amatőr hiba volt:)) Nem kapcsoltam fel a világítást hozzá:)
Működik tökéletesen ez a része is, megnéztem az összes diódát amikor csináltam. Nagyjából egyforma ellenállás értéket mutattak. Szóval ez a része is letudva a dolognak:)
süsnye13-08-2010 16:50:08 //
103683
tehát, ha jól értem, akkor a két első ülés külső oldala lett újrabőrőzve ill. a két első ülés lett újraszivacsozva + könyöklő?
nem vok képben ezekkel az árakkal, de ha szép lett, akkor nem tűnik soknak...
Abarth13-08-2010 16:44:01 //
103682
Publikus a két oldal meg a könyöklő javítása új kárpit + újraöntött szivacsokkal 30 JMF, soknak hangzik, de ha körbetelefonálsz akkor nem sok, volt aki 70 rongyot mondott!!
Ill. 3 hét alatt csinálta meg, iszonyat sok melójuk van ezért is hagytam ott, mert sok ember csak nem vár hiába :D
süsnye13-08-2010 16:00:48 //
103681
no, akkor várjuk a képeket... az esetleg publiku, mennyiért csinálnak egy ilyet? az enyémen is is ki van szakadva az alsó oldala...
Driver13-08-2010 15:56:53 //
103680
oké, ebben teljesen igazad van :))))
köszi a segítséget mindenkinek
Abarth13-08-2010 15:39:08 //
103679
Igen!
Thomika13-08-2010 15:37:48 //
103678
simán, nézd meg az oldalamon :)
Thomika13-08-2010 15:34:10 //
103677
pl én :P 6,5-es a nyári MAK felnim....
Thomika13-08-2010 15:25:15 //
103676
Naggyon faintos lett a járgány!! Gratula hozzá!!! :)))))) Most baromira irigy vagyok ám! :P
süsnye13-08-2010 15:14:26 //
103675
vagyis a bőr részét?
Abarth13-08-2010 15:06:28 //
103674
Nem kárpitoztattam át szigorúan gyári Q4 csak kicseréltettem a beszállás oldali peremeket újra, mert amikor megvettem Marklartól igazán bibisek voltak :)
süsnye13-08-2010 14:48:44 //
103673
rámegy persze, de nem csak "gyárilag".. ;)
süsnye13-08-2010 14:46:20 //
103672
milyen kárpit lett? bőr?
Abarth13-08-2010 13:00:49 //
103671
Most hoztam el az üléseimet a kárpitostól, szuper lett! csak a cérnán látszik igazából a csere, este kiporszívózom és dobok fel képet :P
Abarth13-08-2010 12:59:39 //
103670
Gyári méret, szóval rá!
Kicsit ballonos lesz a kinézete, de igen, rámegy..
atesssz13-08-2010 12:01:02 //
103668
és a 6,5"-ra rámegy a - gyárilag - 205/50 es gumi?
RoliQ413-08-2010 11:17:59 //
103667
nem kapar az .. csak ne essen az eső:)
Abarth13-08-2010 11:12:37 //
103666
OEM look rulz! :P De legalább a malomkerék nem kapar annyira nem?
süsnye13-08-2010 11:12:24 //
103665
mér'? Te a tüdődön keresztül székletelsz? :)))
süsnye13-08-2010 11:11:10 //
103664
végülis, a kisfarkúak próbálnak kompenzálni.. :P :D
SD13-08-2010 11:11:02 //
103663
Igen a motor valahogy külön szerkezet, nem értem pontosan:P:D Van valakinek manual hozzá?
RoliQ413-08-2010 11:08:49 //
103662
Nekem 7,5 " a nagyobb táborába tartozom átmérőbe meg a legnagyobbakéba:)
Abarth13-08-2010 11:02:05 //
103661
Csak a 9" :D:D ide a flexet! :D
Kisfarkuak topikot szeretnél vagy mivan? :DD
Az agya alatt a bele van, ami nem csatlakozik a kipuffhoz? Hogy is van ez? :DDD
süsnye13-08-2010 10:38:00 //
103658
esetleg csináljunk egy külön "155 (7" alatt)" topicokt? :P :))
SD13-08-2010 10:36:44 //
103657
jóreggel:D
süsnye13-08-2010 10:36:10 //
103656
itt megtalálod a pontos adatokat, tényleg 49,5...
süsnye13-08-2010 10:34:50 //
103655
lehet, h 49,5, de sztem sem fontos...
süsnye13-08-2010 10:34:16 //
103654
lemezfelni 6", alu meg 6,5", így megfelelő? :P :)
mellesleg én is 6,5"-t használok ...
Lehet hogy 49,5....
Azon a fél miliméteren a világon semmi nem múlik, ha engem kérdezel... :D
RoliQ413-08-2010 09:41:19 //
103652
Én biztos nem:D
cac13-08-2010 09:34:37 //
103651
Így van. A memóriád irigylésre méltó. :)
Sajna nekem nincs légtelenítő csavar. Mi több, a donorból származó expanziós tartályon sincs, pedig az már fejlettebb verziójú, ugyanis van benne szintjelző.
Igazából engem a légtelenítés kérdése mozgat. Tehát a kis felsorolásod "és légteleníteni" része. :)
Légtelenítő csavar híján:
- vegyem le a sapkát
- melegítsem 80-85ig
- tegyem vissza
- várjak míg lehűl
- aztán ismételjem meg?
Bocsi, ha túl gyp-snek tűnök, de szeretném egyszer végre normálisan megcsinálni. :)
Driver13-08-2010 01:03:22 //
103650
én szeretnék :))
szóval a gyári lemezfelni méret 6x15 ET49 4x98?
(ET tuti 49? 145/146-osoknál 49,5)
atesssz13-08-2010 00:30:00 //
103649
Szerintem azok ott MELF ellenállások.
katbal12-08-2010 23:39:05 //
103648
Izzók nincsenek kiégve? :)
Gyújtást ráadtad? :)
Világítást felkapcsoltad? :)
Mind a négy diódát kiforrasztanám, megmérném műszerrel, hogy jók-e, aztán ha jók mehetnek vissza! Utána meg ellenállásmérővel elindulnék az áramköri lapon valamelyik izzótól, aztán mennék végig a csíkon......csak kiderül a turpisság.
Node milyen szélességhez?? Anélkül nincs információ értéke az ET számnak....
A gyári kerekek 6-6.5 coll szélesek, de ilyent ki használ? :P
afri12-08-2010 21:43:38 //
103646
minden elismerésem!! :-) nagy gratula!!
majd eccer lenézek hozzád, és meghallgatom, milyen egy jó V6os zörejmentes motorhang!! :-D
Ez iszonyatosan szép lett! Gratula hozzá!!!!
Bontáskor igyekszünk nem megkarcolni... :-DD
És ha tettem másikat a kiégett helyére és még mindig nem világítanak a gombok hol keressem a hibát még?:)
Köszi!
Szép a fekete, csak nagyon kényes szín, ez az egy bajom van vele csak:))
Megvan a hiba!! Újra működik rendesen klíma.
A ami a szabályzott jelet alakítja át megfelelő feszültséggé a ventilátornak (ami a venti mellett van doboz) az kap egy direkt +12V-ot a bizti tábláról egy 20A-es biztin keresztül. Ez a piros vezeték, na ott nem volt semmi fesz., a bizti táblánál égett össze a kötés ami a biztosítékhoz megy. Onnan húztam egy másik kábelt és tettem be neki egy 20 A-es biztit és már meg is oldódott a hiba.
Közbe a vezérlő panelra is forrasztottam új diódákat, de a gombok megvilágítása még nem működik, ez eddig se ment. De a következő dolog ez lesz, hogy megcsinálom.
gyönyörűűűű!!!!!!!!!!
bár feketében szebb lenne :))
süsnye12-08-2010 19:50:35 //
103640
4x98, gyári lemezfelni ET49, az alu meg, asszem 38
Driver12-08-2010 17:54:36 //
103639
sziasztok, ha jol tudom a 155-os felnije is 4x98-as. vki meg tudna mondani a gyari felni ET szamat?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.