GT Ɨ|ѯ15-08-2012 12:25:34 //
127339
Jónagyot!
Egy elkövetőt keresek, aki ezt csinálta:-)
köszi:-)
SD14-08-2012 22:16:20 //
127338
az milyen svédacél ami üveg?:) akkor most pompakocsi vagy mi?:D
Hari14-08-2012 21:44:32 //
127337
Teljes mértékben kizárt! SOHA!
- inkább vízszivattyú! ... vagy feszítő v. vezető csapágy!
Apropó!!! Milyen gyártmányú vezszíj van rajta?!!!
Cacho14-08-2012 20:41:38 //
127336
Szia!
Nem.
Sziasztok!
A vez.módosítónak fordulatra megjövős síró hangja lehet?
Folyik valami olaj. Nincs üresjárat.
De mi a gond vele, hogy oda van lehorgonyozva?
Láttad... 3hónapja ugyanott...
Ha időben szólsz, akkor Neked is csináltam volna SW 155-t, jópénzé:)))
norbee14-08-2012 12:21:28 //
127326
Fairlane
Lenyugvó nap? Ugyan papa, szupernóva! :)
SD
Gallal semmi probléma, jön-megy, hűt-fűt, kényelmes, de épp gazdáját keresi (gondoltam felajánlom Thomikának baráti összegért, mégiscsak jó egy megbízható autó a háznál :D ), mert gyarapodtunk egy gyerekkel és egy német doggal (size does it matters ;)), így kombi kellett. Mivel 156 kombiból összesen egy darabot találtam két literes motorral, többi fűnyíró egyhat, a dízel meg a traktort hajtsa, illetve hasonló volt a helyzet a 407 SW-vel (pedig az üvegtető nagy fétis lett volna), ezért bevezett a svédacél oldalvizen. Úgyhogy jelenleg V40 2.0
SD14-08-2012 04:28:55 //
127325
nem jött be a gall?:)
Utolsó infóm alapján. Svéd izébe rakja a botjait... :)
Vár a sorára. Csak mindig oda kerül valami soron kivül... :/
Most már a "lenyugvó nap" korszakod van, nem? :D
SD12-08-2012 15:40:00 //
127321
most vett valami francija izét és azóta nagypapi lett:)
norbee12-08-2012 14:42:14 //
127320
Fairlane
Hőskorában... miért most mi van? :P :D
Láttam pénteken az SW-t. Azzal mi lesz?
Van egy ami még nálam sincs, meg mégegy, meg egy amit elboltolok, meg akár jó ár esetén a sajátom is... 2,0 16V ;)
nincs olyan autó ami ne romlana el :D
SD10-08-2012 23:53:10 //
127314
na de akkor is 236 a km:)
Buksi10-08-2012 20:08:54 //
127313
Neki mindegy mit mond! :-D
Krisztinek mit mondtál volna? 2in1??? :-)))
Melyik TS-t szeretnéd eladni?
Valahogy nem akarja az igazat. :-//
Ez márcsak az évek meg a rutin. :)
Amúgy meg a suzuki tényleg nem romlik el. Mert egyszerű, mint a szög. Vagyis csak ritkábban. :)
te olyan jó bizniszeket tudsz bazze :\ Sajnos, így van. Látom HaHu-n is hónapok óta sok autó fenn van.. Szerintem túl sok a sztereotípia a márkával szemben. Vegyenek buzukit ami sosem romlik el, kivéve amikor elromlik ;) :D
Oks.
Tűzhely parancsnok meg a spájzban rendezkedjen! :)))
Nem lehet sokkal idősebb, mint az a 155... ;)
Mert elég nehezen eladható egy 20 éves AR Magyarországon. (is) :(
Biztos, hogy kell rá költeni majd. De csak a felnik megérnek 50-60e ft rajta. Gumik állapotára nem emlékszem. Haverom most vette át egyik tagunk 94 es 2,0 8V jét. 50e ftért. 2013 decemberig van rajta műszaki... Az is korának megfelelő állapotban van. :)
Még konkrétan semmi, mert alkudozom és kivárok egy GTV-re. 1 hónapja kezdtük..
Komplett motor szerintem.
/Nomeg Tűzhelyparancsnokkal is kell egyeztetni, hogy legyen egy 3. kocsi is... /
csak a kérdés az, hogy miért ennyire olcsó? Friss műszaki, speedline felni ha jól látom, ültetve stb :D Mondjuk ilyen tuning verda féle akarna lenni.. ki tudja mennyire van széthajkurászva :\
GTPeti09-08-2012 22:32:00 //
127301
Korának megfelelő állapotban volt... Miért hány éves volt a csaj? 18? :)
Az autó (is) volt korának megfelelő... :))))
Egyre olcsóbb! :) Kb 2 hónapja néztük meg a haveromnak. Akkor még 250e ért akarták adni. Egy Olasz srác a tulaj... Ha a barátnőjét is az autóban hagyta volna, akkor simmán megérte volna. :) Korának megfelelő állapotban volt... Ez már jobb ár. Ha sikerül bele alkudni a csajt, akkor átveszem :))))
ááááá
Hogy lehet így belinkelni...?
:)
Hy. A Józsi 140-180e ért adja. Mi kéne? Mondjuk, ha jó áron eladnám a TS-t, akkor csak bele mehetne a turbos a 155be is! :)))
De ma is tökk jó volt vele menni... :)
Zoszko09-08-2012 18:44:07 //
127296
Hali!
Valaki nem tud valamit erről a járgányról: http://www.hasznaltauto.hu/auto/alfa_romeo/155/alfa_romeo_155_1.8_twin_spark-6021074
Szia!
Ts 2.0 -16V motort üzemképeset mennyiért vesztegetnek Érden? /Gondolkodom egy GTV-n/
Persze, mert amennyit használod, olyan, mint egy 10 éves. ;-P
SD09-08-2012 00:55:09 //
127293
meglepő de 20 éves korára munkába járni is jó most nincs másik amivel helyettesítsem:P
atesssz08-08-2012 21:59:22 //
127292
lemaradt a kép! :)
Igen, már nem bejáratós a V6. :-)))
[img1]
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.