GT Ɨ|ѯ10-10-2013 18:29:54 //
134790
Ma délután én is mókolgattam 1 kicsit:-)
vas tartókonzolok hajlítása fúrása stb..de minden visszaállítható szisztémával.
az Uno abl.törlőmotor atomerős rögzítése megoldva...holnap ki ismét és szét majd kap 1 védőfestéket a vas és vissza majd ha lesz csatlakozóm, aztán végre kész lesz az 1karú rabló.




GT Ɨ|ѯ10-10-2013 18:23:06 //
134789
azt mondod?:-)
max kinyomtatom...
Buksi10-10-2013 17:16:39 //
134788
Nyugodtan rakd tele mással, mert ilyened úgysem lesz! :-D
GT Ɨ|ѯ10-10-2013 07:33:11 //
134787
Annyi hely még maradt a szentélyben a falon:-)
GT Ɨ|ѯ10-10-2013 07:31:32 //
134786
Buksi09-10-2013 23:33:08 //
134785
Akkor azt hiszem jó estétek lenne! ;-))))
De előtte megisszuk amit munkaidődben találunk a suzukidban :-P
Buksi09-10-2013 22:26:07 //
134783
Muhahaha... :-DD
A 156 ból épp csak azt tetszik nekem. De szerintem 3-4 év múlva már beteg ágy lesz mind. :/ A Brera? Áhhh. Inkább a spyder.De inkább a 4 ajtós 159. A JTD jöhet :)
Buksi09-10-2013 22:17:52 //
134780
Tök jól néz ki, gratula! Jól fog mutatni a piros toronymerevítővel is! ;-))
Erre egy F asztma pont elég... Nem kell azt sajnálni. Occó hozzá minden... (szerintem)
Buksi09-10-2013 22:15:17 //
134778
És mit csinálnál vele? :-)))
Mr. Z09-10-2013 22:04:34 //
134777
én, ha veszek másik Alfát, kb 3-4 év múlva, az egy Alfa croswagon lesz, ha rámszakad a bank akkor egy brera de mindkettő JTD
Mr. Z09-10-2013 22:01:42 //
134776
hát kösz :-)
persze hogy alul motorizáltat keresek, női autónak? 60-al közlekedni? Sok is, most egy 1.4 f astra-t vezet, , 90-nél többet még soha nem ment vele...
ááááá. Még 1x? BRRRRRR BRRRR :-D
Nemnemenem szarozunk itt le egy Musat. Mégis csak Lancia! :-P
Ejjj. Mér kell ilyen alul motorizált autókat nézegetni... :-DDD
Holnap megnézem aztat az UNOt
Mr. Z09-10-2013 21:28:40 //
134770
Alakul a motortér, jelenleg egy toronymerevítőt hegesztek magamnak. Az is ilyen piros lesz , cuore gasolio felirattal, majd ha már feltettem csinálok róla képeket.

Szép lett. Gratula hozzá. :-)))
Mr. Z09-10-2013 21:06:12 //
134768
A mai munkám

Mr. Z09-10-2013 20:47:07 //
134766
kicseszettül tartja az árát, 159 áron adják
GT Ɨ|ѯ09-10-2013 19:28:33 //
134765
MiTo:-)
Mr. Z09-10-2013 19:06:21 //
134764
valami modernebb újabb kéne ami megbízhatóan megy akkor is mikor én szétdöntöm az 155-öst :) Jelzem megint szét van, most csak a szelepfedelet csiszoltam fújtam políroztam, de még nincs összerakva, pedig reggel munka...
Vegyél az asszonynak egy jó kis 145-t :)
Mr. Z09-10-2013 18:18:11 //
134762
huh, kösz az infót csak érdemes volt megemlíteni
Nenenenene :D Csak azt ne! Olyan nevetséges a vezérműlánca meg a fogaskerék, hogy sztem egy 5 éves kisgyerek biciklijén komolyabb és erősebb van!!! :D A fogaskerékben a fogak nagyon nincsenek kidolgozva, simán áttud ugrani 1-2 fogat a vezérlés :D Arról nem beszélve, hogy kb. 3 mm vastag, na jó legyen 4 :) Egy rakás szar az egész!!!
Mr. Z09-10-2013 16:09:30 //
134760
Amúgy ha nem Alfa akkor nálam is a második a Lancia, nemrég voltunk is párommal megnézni egy LANCIA MUSA 1,3 Mjet Oro-t a páromnak, de most nem igazán merünk behitelezni egy autót. Majd meglátjuk, hogy alakul.
GT Ɨ|ѯ09-10-2013 14:51:03 //
134759
hát ez az, hogy már nem...:P
kellene 1 csati 5érintkezős ( Uno abl.törlő motor tápja:-)
megjött ma kitakarítottam, de csati nem volt hozzá..
GT Ɨ|ѯ09-10-2013 14:49:44 //
134758
Nem baj az, így szeretjük:-)
Ott hever a földön... :)))
Sajna az is 2 hónapja volt :/
Dedrást biztos nem. :) Kappást nem Tud, mert amíg nem volt Neki addig "kretének" voltak... :)Delta meg tetszett mindig is. De még mindig jobb, mint suzukis legyek a munkám miatt. :-P
Ha eladja bordót, akkor csak az SW marad meg neki, az meg nem 50% Alfa.
GT Ɨ|ѯ09-10-2013 08:55:02 //
134754
hogy miért nem lehet ilyet találni...:-)

GT Ɨ|ѯ09-10-2013 07:58:08 //
134753
Félig csak:-)
Én továbbra is fenntartom a véleményem, hogy ha ennyit ráköltöttél és ennyire igényesen összeraktad, akkor csak azért mert ideiglenesen külföldön dolgozol, ne add el.
Nem olyan régen feltettél egy képet, hogy Érden van még az autó, hétfőn pedig a Janinál láttam az autódat. Azt hittem, hogy történt valami előrelépés, de ezek szerint csak máshol parkol. :-((
Viszont a Nyúl lassan Lanciást farag belőled.
Nem olyan régen feltettél egy képet, hogy Érden van még az autó, hétfőn pedig a Janinál láttam az autódat. Azt hittem, hogy történt valami előrelépés, de ezek szerint csak máshol parkol. :-((
Viszont a Nyúl lassan Lanciást farag belőled.
Buksi09-10-2013 00:23:25 //
134749
Akkor azért hajtod rendesen! :-O
Buksi09-10-2013 00:19:17 //
134748
Az nem annyira jó! :-D
Mihelyst lenulláztam... Nem csak magam :)
Nem velem beszélted meg. Ritkán kapom fel a vizet :)
Én ezt már rég megbeszéltem magammal... :)
GT Ɨ|ѯ08-10-2013 22:10:16 //
134744
El kell búcsúzni ezektől a mekk elekektől, van normális ( bár nem gombokért ) dolgozó normális szerelő(k) is, fényezők is.
próba, no magas vérnyomi
Ezt már le sem merem írni:D
Kapuzárási pánik talán? :D
Ezt már én is kérdeztem tőle de felkapta a vizet:DDDD
Talán kezd depis lenni:D
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.