Forum >> 155

Otto01-03-2007 08:40:50 // 20138
Kimaradt. 81-esen sikerült karambolozniuk, Mórtól 6km-re.
Otto01-03-2007 08:39:57 // 20137
Hát ja!Tető is meg van kicsit csavarodva.De szerintem B oszlop is simán húzható. Érdekes,de a szélvédő egyben van.Egyébként nagyon jó kis kocsi volt.Egyszer vittek vele,azt füleltem zörög e benne valami, de semmi.Nagyon vigyáztak rá. Most pugot vettek(307), de nem fér be garázsba.:) Ezért még törötten is ott áll. Le akarják adni papírjait bontóba.Nem tudsz olcsón lehetőséget.Egyet már kérdeztem,de soknak találom.
András bácsi01-03-2007 08:33:32 // 20135
Ez csattant a 100-ason?
András bácsi01-03-2007 08:32:57 // 20134
Mennyire ment szét? A-B oszlop, tető, mindkét nyúlvány a kép alapján.
Otto01-03-2007 08:32:43 // 20133
Nem.Szembe velünk!
Yoyo01-03-2007 08:30:51 // 20132
A Te garázsodban áll?:)
Otto01-03-2007 08:30:29 // 20131
Mire vagy kiváncsi?Ha akarod, megyek csinálok pár képet!
Otto01-03-2007 08:27:15 // 20130
Már garázsban áll egy ideje,úgyhogy nem látom.De ha akarom 10 perc és látom!:D
Yoyo01-03-2007 08:22:44 // 20129
Az nem is sok:))
András bácsi01-03-2007 08:22:33 // 20128
Otto, te láttad Móron azt a fekete összecsukott 145-öst?
Yoyo01-03-2007 08:22:26 // 20127
Nem vagy vele egyedül, de kinek a pap...:))))
Otto01-03-2007 08:18:02 // 20126
Nos! Rákérdeztem, 5500pénz a mienkre az első kettő! Remélem sok embernek sikerült a kiváncsiságát enyhítenem!:)
Otto01-03-2007 08:15:10 // 20125
Itt lehet nézni szélterelőt. Mondjuk nem is olyan sok,mert ez 4 ajtóra van.De a hátsókra minek?
Otto01-03-2007 08:12:49 // 20124
Néztem mennyibe kerül, így márt nem is akarok annyira!
Buksi01-03-2007 07:44:53 // 20123
Biztos, hogy akarsz? :-DDD
Buksi01-03-2007 07:42:50 // 20122
Akkor csak én vagyok egyedül, akinek nem tetszik? :-))
Otto01-03-2007 07:42:50 // 20121
Én is akarok ,én is akarok!!!:D
Yoyo01-03-2007 07:05:53 // 20120
Nekem is van rajta és nagyon szeretem + még tecc is:))))
Yoyo01-03-2007 06:58:44 // 20119
Erre lehet, hogy visszatérünk:)))
Buksi01-03-2007 06:14:56 // 20118
Én most már fent vagyok! ;-)))
Thomika01-03-2007 01:07:41 // 20117
Na hali Srácok! Fent van még vki?
Marklar15501-03-2007 00:52:54 // 20116
Ne hallgass senkire. Csak Rám! ;) Jó az! Előző autóimon is volt ilyen. Vaterán árúlnak ilyet. Kérdezd meg, hogy mennyi lenne 2 pár.? Vagy akar még valaki? Azt úgy óccsóbb lehet.
Fairlane28-02-2007 22:34:33 // 20115
egész meghoztad a kedvem ehhet a széltolóhoz :)
Buksi28-02-2007 22:30:40 // 20114
Az első képen lévő gép nagyon jól néz ki! :-))
Ádi_390028-02-2007 22:23:34 // 20113
Figyu! Azért a te kocsid, még ha szép is, jó is, nem ilyen extra brutál tuning gép. Meg merem kockáztatni, hogy ezekre is legutolsónak tették fel az ablak melletti légterelőt. Azt is vedd figyelembe, hogy ezek az autók "esetleg" "néha" baromi gyorsan mennek, és akkor a légkondi nincsen nekik bekapcsolva. És ha meleg van, akkor jól jön egy kis szellőzés. Ezzel szemben mi urasan haladunk, klímával, így nem kell letekerni az ablakot, ha meg letekerem, mondjuk Monte Carloban, akkor meg 25-tel gurulok, és élvezem, hogy kinézek, a tengeri szél simogatja arcom, a kocsimba meg benéznek, és látják boldog arcomat. Azt a fílinget baromira zavarná a terelő. De mindent egybevetve a helyedben nem gatyáznék ennyit. 5ezer forintért simán kipróbálnám, aztán ha mégsem jön be, legfeljebb leveszed, és odaadod valakinek.
perdix15528-02-2007 21:40:47 // 20112
nekem is tecc! Most mondja valaki hogy ezeken a gyönyörű vasakon is mér lenne ha gagyi lenne...sztem jól mutat.....de most ugy sincs zseton rá.....Nézzétek a 3 képet...super igényes darabok...és rajta van a légterelő......na hisztek már nekem:?-)))))
Buksi28-02-2007 21:34:45 // 20111
Az nem, de a farkas száj az igen! :-DDD
Buksi28-02-2007 21:34:03 // 20110
Annál egy kicsit többet! ;-))
Buksi28-02-2007 21:33:32 // 20109
Nekem tetszik! :-)
Marklar15528-02-2007 20:24:15 // 20107
És a malac orr??? ;)
Marklar15528-02-2007 20:23:15 // 20106
Mondjuk 4-et?: Metro Goldving .. ... ;))
RoliQ428-02-2007 20:22:34 // 20105
Szépjóestét!
Marklar15528-02-2007 20:21:13 // 20104
Vegyél légterelőt! Nekem az unon volt. Tökk jó. Meg nekem teccik is. Csak erre még nem volt keret...
Marklar15528-02-2007 20:19:42 // 20103
Dolgozz sokat!!! Csak egy jó fényezés 200e körűl van! ;PPP A többi extráról nem is beszélve. A soffőr meg pótolhatattlan! ;)
Gery8328-02-2007 18:37:57 // 20102
Ez is jó! :D

Buksi28-02-2007 17:56:28 // 20101
Szerintem sokkal jobban jársz! ;-))) Nekem nem tetszik az "elefántfül"! :-))
Buksi28-02-2007 17:55:39 // 20100
Az a szerencséd, hogy tudok néhány szót angolul! :-))))) De csak néhányat! :-))))))))))))))
perdix15528-02-2007 17:55:03 // 20099
ne? na szépek vagytok.....lassan le leszek beszélve róla....... asszongyátok inkább azt az 5K-t nyomjam bele benyába?
Thomika28-02-2007 17:46:28 // 20098
céééép :)
Thomika28-02-2007 17:46:02 // 20097
maybe :))
Thomika28-02-2007 17:45:26 // 20096
:))
Buksi28-02-2007 17:41:23 // 20095
Nagyon jó kép! :-))
Gery8328-02-2007 17:37:27 // 20094
Buksi28-02-2007 15:59:31 // 20093
Szerintem ne vegyél rá! :-)))))
Buksi28-02-2007 15:57:14 // 20092
Biztos a KPM-nél dolgozik a fickó! :-)))))))))
Buksi28-02-2007 15:56:00 // 20091
Hát ez van! :-(
Buksi28-02-2007 15:54:02 // 20090
Én is így értettem! ;-))))
Buksi28-02-2007 15:51:59 // 20089
Az asszonynak is kell egy kis sportosság a gépbe! :))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.