Forum >> 155

András bácsi28-03-2007 14:42:25 // 21889
Kimondottan megtiltotta az információ áramoltatását.
SD28-03-2007 14:41:41 // 21888
Hümm najó:) Azért reméljük nem kerül ilyenre sor:))) Milyen autót akar longfinger barátunk??? Monnnyamán!!!
András bácsi28-03-2007 14:29:29 // 21887
Ha szórakozik, mond azt, hogy nem ismered el, és jelentsen fel.
SD28-03-2007 14:22:36 // 21886
Gumi ügyben: lakás, és garázs vásárlás okán a legatyásodás egy apró anyagi megingás az én jelenlegi állapotomhoz... Tehát hazánk rendjének hű őrei, mikor kezdenek el büntetni??? Hallottam olyat hogy csak legyen rajt minta... de én egy kicsit tartok azért hogy nehogy kiszúrjon valami buzgómócsing... Szóval első kettő, kicsit off, még látszik a minta, csak a szélei kicsit hiányosak... Tehát a nagytöbbségében a keréknek még elviselhető állapotú, de a két széle ahol amúgy is kevesebb van ott necces.... (Ma rakom föl, nyilván nem esőben akarok racsingolni vele) Szerintettek???
SD28-03-2007 14:17:23 // 21885
Ez egyre titokzatosabb:)
András bácsi28-03-2007 14:14:25 // 21884
Büntetőautó.
SD28-03-2007 13:52:04 // 21883
De széttúrni, vagy építeni kerestek autót?
norbee28-03-2007 13:44:08 // 21882
Akkó mindegyis... :)
András bácsi28-03-2007 13:31:09 // 21881
Annyira nem. Nem ződ volt. :)
norbee28-03-2007 13:27:51 // 21880
Visszahozzuk? :)
András bácsi28-03-2007 13:24:28 // 21879
Megkopott a fénye. Elvitték a kinézett autót valami bolgárok. :(
norbee28-03-2007 13:17:08 // 21878
Őőőő... :))))
Yoyo28-03-2007 13:05:26 // 21877
Erre már gondoltam, biztos megsértődne Bandi zsidója, ha nem emlékeznénk meg róla:)))
norbee28-03-2007 12:58:59 // 21876
Akkor csak elleszünk addig valahogy. Ja, monnyá má valamit a Hosszúujjúról, mert meg fog sértődni, hogy 2 napra eltűnik, azt senki sem akarja megmerényelni a háta mögött. :)))
Yoyo28-03-2007 12:53:51 // 21875
Ja, nálam van kannás:)))
norbee28-03-2007 12:53:01 // 21874
Jaja, eredeti Camel dobozos szofi. Gyújtasz? :))
Yoyo28-03-2007 12:49:59 // 21873
Van nálad cigi?:))))
norbee28-03-2007 12:49:28 // 21872
Szerintem üljünk le és várjunk. Majdcsak ideér. :)))
Yoyo28-03-2007 12:44:11 // 21871
Ja, igen csak olyan bizonytalan vagyok, vagy nem?:))))
norbee28-03-2007 12:43:33 // 21870
Nem, a helyes útra még nem találtunk rá, ezért követjük perdixet, nem? :)))
Yoyo28-03-2007 12:43:01 // 21869
Igen, ez a helyes út:))))
norbee28-03-2007 12:35:48 // 21868
Nem is baj, továbbra is tartom, hogy műszaki oldalt akarok rá, nem feltétlenül fórumosat.
Yoyo28-03-2007 12:23:39 // 21867
Én is inkább itt lógok:))) Igazából ki is ment a fejemből:)))
norbee28-03-2007 12:16:38 // 21866
Sajnos én is, most is kábé ennyire volt időm.
Yoyo28-03-2007 12:11:32 // 21865
Hú, de rég voltam már azon az oldalon:)))
norbee28-03-2007 12:07:38 // 21864
Pipacs presszó rulez... :))) Lengyel testvéreink szórakoznak
Yoyo28-03-2007 12:01:18 // 21863
Kannás+pálinka a ko-s csomag:)))
norbee28-03-2007 11:57:24 // 21862
Szép is lenne, ha csak sörtől is csirkelábasat játszanál... :)))
Yoyo28-03-2007 11:56:18 // 21861
De csak, ha pálinka is volt a repertoárban:)))
norbee28-03-2007 11:54:55 // 21860
Öregszel bakker... Múltkor is már panaszkodtál, hogy fázik a derekad ha hajnalban az árokparton ébredsz. :)))
Yoyo28-03-2007 11:51:36 // 21859
Igen, és én szeretem a zavartalan nyugalmat, mindenféle veszély nélkül:))))
norbee28-03-2007 11:49:40 // 21858
Én is. Fedezék mögül biztosabb... :))))
Yoyo28-03-2007 11:46:46 // 21857
Csak messziről csodálom:)))
norbee28-03-2007 11:39:39 // 21856
Mert nem bírol élni... Nézzed meg a perdixet, hajszolja a vasat, belenyal a kettőhúszba, beszól a fórumon hogy fárad a szeme, nem riad meg semmitől! Legyen ő a példaképed! :)))))))
Yoyo28-03-2007 11:35:23 // 21855
Nem tartok attól, kerülöm a veszélyes helyzeteket:)))
norbee28-03-2007 11:33:00 // 21854
Az én istenem mentsem meg tőle, hogy heveny szívdobogást kapjál. :))) Még a végén bonthatnánk... :)))
Yoyo28-03-2007 11:30:37 // 21853
Csak nem gondolod, hogy nekiállok dolgozni, még a gondolatára is szívdobogást kapok:)))
norbee28-03-2007 11:28:43 // 21852
Annyira jógondolós vagy huligáncimborám... :))))
Yoyo28-03-2007 11:27:26 // 21851
Akkor jó, mert én is így gondoltam:))))
norbee28-03-2007 11:24:04 // 21850
Nem azt mondtam hogy Te csináld, hanem hogy szólj valakinek, hogy csinálja... :)))))
Yoyo28-03-2007 11:18:56 // 21849
Jó van na csinálom már:)))
norbee28-03-2007 11:15:50 // 21848
És mire vársz? :)))
Yoyo28-03-2007 11:11:49 // 21847
Még nem:)))
norbee28-03-2007 11:10:57 // 21846
Na ezaz, mondtam én, hogy szórd fel a busz padlóját fűrészporral, miután gázolajjal felsikáltad? :)))
Yoyo28-03-2007 10:46:24 // 21845
Jó van na:)) Nagyít, elment, gépről beilleszt:))) (nem tudom mit magyarázok egy informatikusnak)
Yoyo28-03-2007 10:44:59 // 21844
Sztem is:)
norbee28-03-2007 10:44:45 // 21843
Ja, hidegen bármi lehet.
norbee28-03-2007 10:44:22 // 21842
Azt csináltam Teeee... :))))
norbee28-03-2007 10:44:08 // 21841
Az QH lesz az...
Yoyo28-03-2007 10:41:42 // 21840
És az gyári 15K-ért? Mert annyiért azonnal vedd meg:)))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.