GT Ɨ|ѯ13-08-2014 13:55:25 //
9224
Függönyök pipa:-)


Köszi, Misi!:-)))
Bonyhád az tényleg messze van ide, bár pár évente megfordulok arrafelé...
Köszi a seggítséget! :)
GT Ɨ|ѯ12-08-2014 08:23:16 //
9222
Grazie, megoldható:-)
'''''11-08-2014 20:59:46 //
9221
Ilyet nálunk helyben is csinálnak bár gondolom neked messze lesz. http://www.dekotex.hu/
Coyote11-08-2014 20:59:16 //
9220
már beajánlottalak neki utólagos engedelmeddel ;-)
GT Ɨ|ѯ11-08-2014 20:42:53 //
9219
Tud(OK):-)
Buksi11-08-2014 13:43:29 //
9218
Te ilyen érzékeny lelkű vagy? :-DD
Coyote11-08-2014 11:01:56 //
9217
most elmorzsoltam egy kövér könnycseppet a szemem sarkában annyira meghatott :-P
Buksi11-08-2014 10:31:42 //
9216
Ne viccelj, szóra sem érdemes. :-DD
Sziasztok!
Ilyen matrica beszerzésében tud e valaki nekem segíteni (SW-re)? :)
Aki az autójára ismer, és zavarja ha lemásolnám, az jelezze :)

Coyote11-08-2014 08:06:44 //
9214
az ember mindig örül egy ilyen nagyszerű barátnak :-D
Buksi11-08-2014 06:32:00 //
9213
Ne viccelj, egyszer van egy évben szülinapja az embernek. :-DD
Coyote09-08-2014 08:50:46 //
9212
köszi, azért nem kell ennyire kedvesnek lenni :-P
Buksi09-08-2014 04:53:12 //
9211
Azért kaptad, mert születésnapod van. :-DDDD
Isten éltessen itt is! :-))
Grando08-08-2014 22:11:32 //
9210
Isten éltessen! :)
Coyote08-08-2014 21:41:56 //
9209
a páromtol kaptam a születés napomra mert nagyon szeret engem :-)

Buksi08-08-2014 19:28:06 //
9208
Akkor már ketten vagyunk. ;-)
GT Ɨ|ѯ08-08-2014 12:14:03 //
9207
A többség már nem de én azért naponta:-)
Buksi08-08-2014 10:01:42 //
9206
"Nem is nagyon írunk már tollal."
De azóta már minden nap? :-DD
GT Ɨ|ѯ08-08-2014 07:05:31 //
9205
néha ( még ) azzal is, de tollal minden nap:-)
Buksi08-08-2014 02:10:43 //
9204
Miért, te mivel írsz, ceruzával? :-))))
GT Ɨ|ѯ07-08-2014 07:10:40 //
9203
Nem is nagyon írunk már tollal.....:-(
Buksi06-08-2014 19:44:05 //
9202
Akkor széttörne. :-DD
Kazes☻03-08-2014 23:39:37 //
9200

Váááooo...! :)
GT Ɨ|ѯ24-07-2014 19:16:52 //
9199
Ha érdekel valakit akkor jelezze:

van pár db szelíd kígyópár, gondos új gazdát keres:-)
No akkor matricázás...:))))
Buksi24-07-2014 00:23:37 //
9197
Jó ez a kép, csak vigyázni kellene nagyon, mert a kulcstartó összekarcolja a fényezést. :-))
Kazes☻23-07-2014 23:39:25 //
9196

Sztájl... hmmm... :)
GT Ɨ|ѯ17-07-2014 13:13:17 //
9195
ma is...:-)

mesa16-07-2014 20:10:18 //
9194
A 2012-es polóból rendelnék, de most össze zavartatok az L-es Xl-es szöveggel, egyébként is határeset egyszer L-es egyszer XL-es poló jó.
Nem tudnátok lemérni mellben hány cm, hogy mindenki biztos legyen? Ja és a nőihez is, ha gyermek már nincs!
Egyéb kívánságom most nincs :)
mesa16-07-2014 20:08:51 //
9193
Kösz Halesz!
Megnéztem még egyszer és továbbra sem változott a véleményem! :D
Ne hari, elhiszem, hogy valami kreatívabbat szerettetek volna a jubileumra és nem mindenkinek tetszik az fájó tud lenni... ejh maradtam volna inkább csendben :
Viszont az újabb matricákhoz továbbra sincs kiírva a magasság / hosszúság! :-|
GT Ɨ|ѯ16-07-2014 18:31:04 //
9192
Bővültem 1 űr ritka db-al:-)

nagyon tecc
Van itt valakinek kamionja?...
;)
Grando16-07-2014 18:24:38 //
9190
Legyen is! Sosem késő helyretenni a dolgokat. :)
Halesz16-07-2014 17:55:44 //
9189
Ahhoz többet kellett volna rendelned ;)
:D
Nem mondtok hülyeséget. Lehetne jópofa mozaikszerű kompozíciókat kirakni mindenféle irányba álló kígyókból.
Más autójára, természetesen ;)
Bianco16-07-2014 17:03:38 //
9187
Ebből új divat lesz...
Grando16-07-2014 16:36:14 //
9186
Hmmm... Lehet, hogy az idén is Kriszta Gtv-jével megyünk inkább? :D
Halesz16-07-2014 16:34:29 //
9185
Szerintem egyébként marha jól nézne ki az autód 50+ kígyós matricával az oldalán :) kígyó-stickerbomb! :)
Grando16-07-2014 16:33:23 //
9184
Úúúúgy tudtam, hogy ez lesz, és nekem kell majd elvinni a balhét. :D
Halesz16-07-2014 16:29:25 //
9182
van ebben valami :) bogarat ültettél a fülembe, fogunk csináltatni jobbosat is, Kaposújlakon már kapható lesz. :)
Ha nem lesz kelendő, majd felvásároltatom Veled a készletet és végigmatricázzuk vele az autód jobb oldalát :D
Grando16-07-2014 16:23:29 //
9181
Asszem csak nálatok ilyen hiányos/féloldalas a kínálat, amivel gyakorlatilag sikerült is meghatározni a hazai ízlést. Persze elhiszem és megértem, hogy így kevesebb a xarakodás a gyártással. ;)
A neten fellelhető matricák viszont általában előrefelé néznek, illetve a komolyabb kivitelű fém kígyók is általában párban kaphatók. Régebbi típusokon talán volt is ilyen, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Ahogyan a gyári lóhere is páros ugye (értsd a jobb és a bal oldali egymás tükörképei). ;)
Ha a kígyó emblémában van, akkor más a helyzet. De természetesen ízlés kérdése a dolog, nyilván nincs erre semmilyen szabály. :)
Részemről igényt nem tudok jelezni, mivel nekem fém díszeim vannak. Korábban voltak matricáim is természetesen, csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal. ;)
Mindazonáltal kétlem, hogy most mindenki fejvesztve igyekszik majd lecserélni a menetiránynak háttal utazó kígyóját. Olyan ez, mintha most szólna valaki a skótoknak, hogy a szoknya női viselet. Tán még meg is haragudnának. :D
Bianco16-07-2014 16:19:57 //
9180
...és tényleg van külön-külön...jobb és baloldali.
Mea culpa
Bianco16-07-2014 16:09:03 //
9179
Ez most komoly?
Balos meg jobbos lóhere ?
Oké,hogy páros szerv na de......
:-D
Köszönöm szépen a válaszokat.
Azt hiszem, meggyőztetek:) Végülis ez a logo így az eredeti, ha mindig balra néz. A rendszám is balra van, a kormány is, meg az Alfát szerető szívem is. Úgyhogy a kígyók is nézzenek csak arra :)
már rendelem is a matricákat...
Halesz16-07-2014 15:35:55 //
9177
Sokat gondolkoztunk rajta, hogy csináltassunk-e a másik irányba néző kígyót, de mindig arra jutunk, hogy tök béna, mert rossz fele néz :)
de ha van igény rá, szóljatok! :)
Grando16-07-2014 15:20:30 //
9176
Jobb helyeken van balos és jobbos, ahogyan a gyári lóherés háromszögből is. ;)
Bianco16-07-2014 14:41:16 //
9175
Szia!
Igen,általában párban szoktuk rendelni Biscione-t , az indexek alá.
A kígyó feje balra néz,ahogyan a logón is bármerre forgatod.
Nem szimmetrikus,mert egyedi és nem tükrözzük. :-)
Szép Napot!
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.