Forum >> Alfás cuccok, kiegészítők

GT Ɨ|ѯ26-09-2013 17:54:40 // 8624
Karácsony előtt meglesz:-)
Putyesz26-09-2013 17:53:12 // 8623
ok..akkor várunk :)
GT Ɨ|ѯ26-09-2013 08:54:11 // 8622
thx:-)

1db Alfasud QV jön még melléje
GT Ɨ|ѯ26-09-2013 08:53:30 // 8621
mindig az kell ami nincs..:-)

(még)
Putyesz26-09-2013 06:14:10 // 8620
egy zender 166-os képre befizetek!!!!! :)
Buksi25-09-2013 23:51:07 // 8619
Gratula! :-)
Mehet a szentélybe! ;-))))
GT Ɨ|ѯ25-09-2013 12:52:05 // 8618
Mai beszerzés:-)



gombokért ( ebay )
GT Ɨ|ѯ22-09-2013 09:12:00 // 8617
A technikai adatokat végigolvasva nem otthoni felhasználás(ra) elsősorban...:-)

a watt brutális a súly az rendben:-D
GTPeti21-09-2013 13:32:11 // 8616
Hogy a fenébe ne gyártana. A cuccaik fele legalább otthonra való. Szerintem ez a lenti is. Az ára ne tévesszen meg. A minőség és a fém felépítés ennyibe kerül sajnos. B)
GT Ɨ|ѯ21-09-2013 13:24:55 // 8615
Nagyon meggyőző:-)

Kár, hogy otthoni felhasználásra nem gyárt...
GTPeti21-09-2013 11:47:28 // 8614
Egy ilyen mellett egy (egyébként kitűnő) Jura gép is műanyag vacaknak tűnik. :)
Buksi21-09-2013 05:15:31 // 8613
Nagyon helyes! ;-)
GT Ɨ|ѯ20-09-2013 20:14:59 // 8612
Brutális méretei és technikai adatai vannak..:-)
GTPeti20-09-2013 19:59:52 // 8611
Egészen pontosan 900 eurótól. Majd még elmegyek a boltba, hogy igyak végre egy jó kávét... :)
(Az automata vásárlása még odébb van, de talán egyszer összejön...)
GT Ɨ|ѯ20-09-2013 15:48:53 // 8610
Csökkent ma is..:-)

GT Ɨ|ѯ19-09-2013 11:50:00 // 8609
Le a kalappal...aztaaaaaaaa...:-)
Béci Ɨ|ѯ19-09-2013 09:14:55 // 8608
Ez tényleg gyönyörű! És gondolom baromi jó kávét is csinál nem mellesleg. :-)
Na ha majd lesz fölös potom 1000 euróm... (ott kezdődik az áruk, ahogy néztem)
FRC19-09-2013 08:57:01 // 8607
Waaaaaaa,
Jimmi T.19-09-2013 08:30:52 // 8606
Embeer ez nagyon komoly ! Most jobban felkavartál vele mint a csajok-os topicban a sok plasztik liba ! Egy hibája van csak, hogy valszeg nem bírnám megfinanszírozni otthonra. Dee ha egyszer nyitok egy kávézót ? :-)
GTPeti18-09-2013 21:11:22 // 8605
Epic:



GTPeti18-09-2013 20:31:39 // 8604
Gyerekek, ezt nézzétek mit találtam!

Egy Alfás/Amore-tag otthonába kötelező egy ilyen. :))
Buksi18-09-2013 00:31:54 // 8603
Akár azzal is! :-D

Na de a hely az már nem sok! :-))
GT Ɨ|ѯ17-09-2013 14:13:08 // 8602
stoppal:-))


na, ennyi még a szabad hely:-)

Buksi16-09-2013 20:07:07 // 8601
Kikellene menni olaszba! Ott lehet, hogy találnál érdekes dolgokat! ;-)
GT Ɨ|ѯ16-09-2013 16:57:44 // 8600
Sok mindenre gondoltam, de nincs hirdetve,bontva sehol...:-(
Buksi16-09-2013 16:10:50 // 8599
Biztos van még, amire nem gondoltál! :-)
GT Ɨ|ѯ16-09-2013 08:56:26 // 8598
Hátha lenne még valami régiség...de nem nagyon..:-(
Buksi16-09-2013 08:50:24 // 8597
Hát ha így folytatod... ;-)
GT Ɨ|ѯ16-09-2013 07:46:01 // 8596
Betelik remélem az év végére...:-)
Buksi15-09-2013 22:08:04 // 8595
Akkor az már nem sok! ;-)))
GT Ɨ|ѯ15-09-2013 13:25:05 // 8594
thx:-)

alakul(gat)...
Zoli 14715-09-2013 12:52:09 // 8593
Az úgy komoly....;-)
GT Ɨ|ѯ15-09-2013 12:47:27 // 8592
Már nem sok, kb 2 négyzetméter...:-)
Buksi15-09-2013 12:11:42 // 8591
Jók! :-)
Van még hely? :-D
GT Ɨ|ѯ13-09-2013 13:14:40 // 8590
Bővítmény:-)

GT Ɨ|ѯ06-09-2013 20:58:34 // 8589
Az nem gond 2oldalúval megy rá úgyis:-)
VKG06-09-2013 17:17:10 // 8588
Vagy 33-ra, vagy 75-re valóm van, de az egyik pöcke törött.
GT Ɨ|ѯ31-08-2013 17:11:50 // 8586
Véletlenül van:-)
Zoli198031-08-2013 13:02:16 // 8585
Nincs valakinek "véletlen" tükörre való keskeny tricolore matrica? Érdekelne. :)
GT Ɨ|ѯ31-08-2013 07:39:50 // 8584
Azbiza:-)

még jelvényt keresek rájuk,kopott is ok(lenne)..:-)
VKG30-08-2013 09:53:59 // 8583
75 FL-90 :)
GT Ɨ|ѯ30-08-2013 07:50:10 // 8582
Bővültünk:-)

Ákos9129-08-2013 19:45:40 // 8580
kell kell :D
GT Ɨ|ѯ26-08-2013 10:34:00 // 8578


1db eladó, valakinek?

(19x15-ös matricakép plexi alapon falra)
Elike09-08-2013 15:01:23 // 8577
Koszonom
Föckös09-08-2013 13:17:13 // 8576
Rolibabát keresd.
Elike09-08-2013 12:53:28 // 8575
Sziasztok! Alfacityben vettem egy logós bőrkarperecet. És kellene még egy, de nem találok sehol. Légyszíves, súgjatok, hol, kinél lehet olyat kapni?

Köszönöm!
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.