Forum >> Alfás cuccok, kiegészítők
GT Ɨ|ѯ26-09-2013 17:54:40 // 8624
Karácsony előtt meglesz:-)
Putyesz26-09-2013 17:53:12 // 8623
ok..akkor várunk :)
GT Ɨ|ѯ26-09-2013 08:54:11 // 8622
thx:-)
1db Alfasud QV jön még melléje
1db Alfasud QV jön még melléje
GT Ɨ|ѯ26-09-2013 08:53:30 // 8621
mindig az kell ami nincs..:-)
(még)
(még)
Putyesz26-09-2013 06:14:10 // 8620
egy zender 166-os képre befizetek!!!!! :)
Buksi25-09-2013 23:51:07 // 8619
Gratula! :-)
Mehet a szentélybe! ;-))))
Mehet a szentélybe! ;-))))
GT Ɨ|ѯ25-09-2013 12:52:05 // 8618
GT Ɨ|ѯ22-09-2013 09:12:00 // 8617
A technikai adatokat végigolvasva nem otthoni felhasználás(ra) elsősorban...:-)
a watt brutális a súly az rendben:-D
a watt brutális a súly az rendben:-D
GTPeti21-09-2013 13:32:11 // 8616
Hogy a fenébe ne gyártana. A cuccaik fele legalább otthonra való. Szerintem ez a lenti is. Az ára ne tévesszen meg. A minőség és a fém felépítés ennyibe kerül sajnos. B)
GT Ɨ|ѯ21-09-2013 13:24:55 // 8615
Nagyon meggyőző:-)
Kár, hogy otthoni felhasználásra nem gyárt...
Kár, hogy otthoni felhasználásra nem gyárt...
GTPeti21-09-2013 11:47:28 // 8614
Egy ilyen mellett egy (egyébként kitűnő) Jura gép is műanyag vacaknak tűnik. :)
Buksi21-09-2013 05:15:31 // 8613
Nagyon helyes! ;-)
GT Ɨ|ѯ20-09-2013 20:14:59 // 8612
Brutális méretei és technikai adatai vannak..:-)
GTPeti20-09-2013 19:59:52 // 8611
Egészen pontosan 900 eurótól. Majd még elmegyek a boltba, hogy igyak végre egy jó kávét... :)
(Az automata vásárlása még odébb van, de talán egyszer összejön...)
(Az automata vásárlása még odébb van, de talán egyszer összejön...)
GT Ɨ|ѯ20-09-2013 15:48:53 // 8610
GT Ɨ|ѯ19-09-2013 11:50:00 // 8609
Le a kalappal...aztaaaaaaaa...:-)
Béci Ɨ|ѯ19-09-2013 09:14:55 // 8608
Ez tényleg gyönyörű! És gondolom baromi jó kávét is csinál nem mellesleg. :-)
Na ha majd lesz fölös potom 1000 euróm... (ott kezdődik az áruk, ahogy néztem)
Na ha majd lesz fölös potom 1000 euróm... (ott kezdődik az áruk, ahogy néztem)
Jimmi T.19-09-2013 08:30:52 // 8606
Embeer ez nagyon komoly ! Most jobban felkavartál vele mint a csajok-os topicban a sok plasztik liba ! Egy hibája van csak, hogy valszeg nem bírnám megfinanszírozni otthonra. Dee ha egyszer nyitok egy kávézót ? :-)
GTPeti18-09-2013 21:11:22 // 8605
GTPeti18-09-2013 20:31:39 // 8604
Buksi18-09-2013 00:31:54 // 8603
Akár azzal is! :-D
Na de a hely az már nem sok! :-))
Na de a hely az már nem sok! :-))
GT Ɨ|ѯ17-09-2013 14:13:08 // 8602
Buksi16-09-2013 20:07:07 // 8601
Kikellene menni olaszba! Ott lehet, hogy találnál érdekes dolgokat! ;-)
GT Ɨ|ѯ16-09-2013 16:57:44 // 8600
Sok mindenre gondoltam, de nincs hirdetve,bontva sehol...:-(
Buksi16-09-2013 16:10:50 // 8599
Biztos van még, amire nem gondoltál! :-)
GT Ɨ|ѯ16-09-2013 08:56:26 // 8598
Hátha lenne még valami régiség...de nem nagyon..:-(
Buksi16-09-2013 08:50:24 // 8597
Hát ha így folytatod... ;-)
GT Ɨ|ѯ16-09-2013 07:46:01 // 8596
Betelik remélem az év végére...:-)
Buksi15-09-2013 22:08:04 // 8595
Akkor az már nem sok! ;-)))
GT Ɨ|ѯ15-09-2013 13:25:05 // 8594
thx:-)
alakul(gat)...
alakul(gat)...
Zoli 14715-09-2013 12:52:09 // 8593
Az úgy komoly....;-)
GT Ɨ|ѯ15-09-2013 12:47:27 // 8592
Már nem sok, kb 2 négyzetméter...:-)
Buksi15-09-2013 12:11:42 // 8591
Jók! :-)
Van még hely? :-D
Van még hely? :-D
GT Ɨ|ѯ13-09-2013 13:14:40 // 8590
GT Ɨ|ѯ06-09-2013 20:58:34 // 8589
Az nem gond 2oldalúval megy rá úgyis:-)
VKG06-09-2013 17:17:10 // 8588
Vagy 33-ra, vagy 75-re valóm van, de az egyik pöcke törött.
GT Ɨ|ѯ31-08-2013 17:11:50 // 8586
Véletlenül van:-)
Zoli198031-08-2013 13:02:16 // 8585
Nincs valakinek "véletlen" tükörre való keskeny tricolore matrica? Érdekelne. :)
GT Ɨ|ѯ31-08-2013 07:39:50 // 8584
Azbiza:-)
még jelvényt keresek rájuk,kopott is ok(lenne)..:-)
még jelvényt keresek rájuk,kopott is ok(lenne)..:-)
GT Ɨ|ѯ30-08-2013 07:50:10 // 8582
GT Ɨ|ѯ26-08-2013 10:34:00 // 8578
Elike09-08-2013 12:53:28 // 8575
Sziasztok! Alfacityben vettem egy logós bőrkarperecet. És kellene még egy, de nem találok sehol. Légyszíves, súgjatok, hol, kinél lehet olyat kapni?
Köszönöm!
Köszönöm!
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
745
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?










