GT Ɨ|ѯ26-01-2014 12:29:04 //
8825
Kiegészültünk tegnap is:-)

thx, Marklar!:-)
Buksi23-01-2014 23:39:08 //
8824
Kíváncsian várjuk! ;-))))
GT Ɨ|ѯ23-01-2014 19:56:51 //
8823
ettől tartok én is....de van 1 ( jó ) ötletem vele, majd kialakul ha rögzítem az alu lapra:-)
Buksi23-01-2014 19:48:23 //
8822
Akkor ezt megint bojler menetszárral kell feltenni. :-DDDD
GT Ɨ|ѯ23-01-2014 07:46:00 //
8821
Köszi:-)
Alakul, annyira sokat nem vagyok benne mert elég volt 2éve mikor április közepén elkezdtem csinálni a garázst június végéig készült.
Mindent sk csináltam teljesen egyedül a 2 kezemmel...
Kezdődött azzal. hogy szőlőlugas volt 5 sor 50 éves tövekkel, ezeket szó szerint ki kellett ásni 2méter mélyen még gyökereket szaggattam:-(
Majd betonoztam, faszerkezet, szigetelés kint-bent,tető stb...
Mikor már a dekort kellett ( csak ) szép lassan felrakni az már maga volt a paradicsom:-)
Szóval jó kimenni abba a pár négyzetméter kis olaszországba:-)
GT Ɨ|ѯ23-01-2014 07:39:13 //
8820
Fali:-)
Komolyan mondom lassan Alfa-s zarándokhellyé nyilvánítjuk a garázsodat :-) Gyönyörűséges gyűjteményed van, gratulálok hozzá. Még így fényképekről is sok át jön belőle. Csak lesek néha hogy hú ez is milyen szép....no az meg aztán...Gondolom te is többet vagy a garázsban mint a lakásban :-) Persze magamból indulok ki :-D
Buksi22-01-2014 23:42:17 //
8818
És ebből mi lesz? :-)
Buksi22-01-2014 23:41:58 //
8817
Nekem mindegy! :-D
GT Ɨ|ѯ22-01-2014 19:46:44 //
8816
Köszi drága Barátom!
megjött:-)
(sprint83:-)

GT Ɨ|ѯ22-01-2014 11:40:26 //
8815
kinemx..ja le?
originali ricambi, 1x 1 évben jó lesz:-)
Buksi21-01-2014 20:52:38 //
8814
De komoly! :-)
Bár kicsit idejétmúlt! :-D
Pont ilyet?
Csak azért kérdem, mert hasonló van ebayen...
GT Ɨ|ѯ21-01-2014 15:22:58 //
8812
Mai bővítmény:-)


GT Ɨ|ѯ20-01-2014 18:40:38 //
8811
akkor passz...:-(
Igen nekik már írtam, de a válaszuk az volt, hogy kifogytak =(
GT Ɨ|ѯ20-01-2014 18:22:34 //
8809
Köszönöm a segítségedet =)
pe-Ti20-01-2014 12:03:06 //
8807
Itt találtam szerintem kérdezd végig a márkakereskedéseket!
Igen tudom, hogy mar nem lehet kapni, és nekem az új kollekció nagyon nem tetszik, abban reménykedem, hogy van még valahol elfekvőben :)
pe-Ti20-01-2014 11:19:24 //
8805
Üdv!
Nekem ilyen van de már nem kapható tudtommal csak az új kollekció
itt!
Fiuk nemtudjátok, hol tudok venni még ilyen táskát ?

GT Ɨ|ѯ15-01-2014 15:22:19 //
8803
Akko' igyunk:-)
Helyes, én is bevágok egy kávét az egészségedre,mert újra szépet alkottál. :)))
GT Ɨ|ѯ15-01-2014 15:18:57 //
8801
lett:-)
thx
nem iszok sört:-)
inkább 1

És lőn világosság! :D Franyó lett , Maestró!!! Megérdemelsz vagy kettő sört. :))
GT Ɨ|ѯ15-01-2014 14:46:11 //
8799
Mai bővítmény, végre kész:-)
off:
on:

Kazes☻10-01-2014 19:10:55 //
8798
Csudállllllllllllllllllllatos! Szuperjóóóóóóóóóóóóóó! :)
GT Ɨ|ѯ10-01-2014 13:16:29 //
8797
GT Ɨ|ѯ08-01-2014 20:19:42 //
8796
fél óra tisztítás, krómpaszta stb után megcsillant!
Most a ragasztások száradnak és holnap megy a helyére:-)
még1x THX!
Jó helyen, jó embernél.Ez egy nemes eszme futtatás.
Kazes☻08-01-2014 19:58:15 //
8794
Ez csak természetes... az úttörő ahol tud, segít! :)
Zseniális, hogy máris hogy' néz ki! Szuper! :)))
Viszont, a szentély is tutti-frutti nagyon, merthogy ott is jártam. Így csak ajánlani tudom mindenkinek, aki arrafelé jár, és lehetősége van (ez mondjuk erősen GT függő :)), tekintse meg, mert személyesen látni... aaaz igen! :)
És jó volt a megboldogult Arnám hűtőmaszkját is viszont látni. :)
Buksi08-01-2014 17:11:00 //
8793
Rohadt jók! :-)
GT Ɨ|ѯ08-01-2014 12:29:59 //
8792
Ja és végül, de nem utolsósorban megvan a 21.-ik scudetto, Kazes-nek nagy köszi!!:-)
Alfa Sei
GT Ɨ|ѯ08-01-2014 11:25:15 //
8791
Profi a srác! gratula :-)
GT Ɨ|ѯ01-01-2014 17:39:53 //
8787
Zárd be Őt 1 hétre és gyorsan végez is velük:-)
gratu!
Buksi01-01-2014 17:38:56 //
8786
Grat, nagyon jó lett! :-)
Egyik barátom alkotta nekem Karácsonyra:


Teljesen szabad kézzel festette, a színek is jól el lettek találva. Lesz még pár társa a falon, így majd egész múzeumi hangulatban lesz az új garázsban a Sprint:))
Buksi31-12-2013 01:40:22 //
8784
Rendesen belehúztál. :-))
GT Ɨ|ѯ29-12-2013 14:32:44 //
8783
A franciáknak a piacukra így feliratozták:-)
GT Ɨ|ѯ29-12-2013 13:59:18 //
8782
originali feliratot nem javítom át:-)))
Bati29-12-2013 13:19:53 //
8781
rendben meglettem győzve
igaz nem értem de meghajlok a bizonyiték előtt

Bati29-12-2013 12:57:59 //
8779
de ha nincs igazam akkor is V6 nem 6V
GTPeti29-12-2013 12:57:38 //
8778
Tökéletes! B)
Bati29-12-2013 12:55:28 //
8777
EZT 6 C -vel jelölik ezt mindenképen javítsd ki a motor tetején is 6 C diszeleg
GT Ɨ|ѯ29-12-2013 12:52:03 //
8776
A véhat jelölése a feliratban
hat henger
( sei cilindri )
olaszul
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.