Edyboy29-05-2013 11:46:40 //
9993
Tegnapi ebédem :))


aatis26-05-2013 13:34:40 //
9992
Tegnap ezek készültek.
Csillag keksz. :)

Huu.. ez igen!
Már most könnyezik a szemem,pedig csak rá gondoltam arra a páleszra :-D
Buksi20-05-2013 14:49:18 //
9990
Ügyes vagy! :-DD
Szerinted honnan hoztam? :-D
Buksi20-05-2013 02:52:48 //
9988
Te is kint voltál? :-))
Sziasztok!
Mai szüret:
Pálinkafesztivál 2013 :-)
Az a 70%-os törköly már pálinka...
Buksi18-05-2013 03:57:49 //
9986
Na kíváncsi leszek rá! :-)))))
De jól néz ki! :-D
Jó étvágyat barátom :-D
Dehogynem !
Buksi17-05-2013 01:33:45 //
9984
Akkor engem már meg sem vársz? :-( :-DD
Akkor hajrá!
Annyit reklámozzák a St.Hubertust ,hogy vettem egyet és épp vele foglalatoskodok . Nem is rossz! :-D
Buksi16-05-2013 10:25:02 //
9982
Én benne vagyok! ;-))
Akkor inni kéne már egyet...nem ? :-D
GT Ɨ|ѯ15-05-2013 07:04:25 //
9980
nagy ívben kerülendő:-)
Buksi15-05-2013 00:48:44 //
9979
Ez jutott! :-D
Mi meg csak a képeket nézegethetjük..... mostohák lettünk :-D
Látom jó a csapat is , a kajáról nem is beszélve :-))
Kazes☻12-05-2013 10:15:40 //
9976
Minden ilyen un. nagyipari cuccban vannak érdekességek, csak nem írják rá és így úgymond nem tudunk róla. De úgy tudom, hogy meg van határozva, hogy miben hány % max. lehet a 'szükséges rossz'... pl. csokiban, lisztben, befőtben, stb...
Buksi09-05-2013 23:12:58 //
9974
Nagyon jól néz ki! :-))
Kazes☻09-05-2013 22:47:27 //
9973
Nem gyenge! Ééééés ezt így estére dobod fel...?! :)))))
Hát ennél a kajálásnál, a kalap meg a balta nélkülözhetetlen kellék lett :-D
aatis06-05-2013 22:18:05 //
9970
A meggyet és a mazsolát kihagyom, mert azokat nem szeretem, de egy kis alma vagy túró még elférne a mákos sütiben. :) Legközelebb az is lesz benne, ha el nem felejtem. :)
Ma tortilla lapot sütöttem a holnapi vacsihoz. Ha nem felejtem el, lefotózom majd. :P
Kazes☻06-05-2013 20:22:14 //
9969
Faja! De látom a szakács nem volt mindig a helyzet magaslatán, ha balta kellett hozzá...! :DDD
Kazes☻06-05-2013 19:46:04 //
9967
Jól néz ki! Látom a kiszáradás veszélye ellen is védekeztetek rendesen! :D
A hétvégén " kertiparty " volt haveréknál ,mi sem tétlenkedtünk :-)))
Kifüstöltük a szomszédokat,meg magunkat is :-)

GT Ɨ|ѯ06-05-2013 11:08:59 //
9965
Tehetsz majd ( még ) bele legközelebb : meggy, reszelt alma, kevés mazsola( tuningban verhetetlen)
Zsifi05-05-2013 21:03:01 //
9964


máktorta
Kazes☻05-05-2013 11:51:08 //
9963
Az jó! A zasszony is már azon spekulál... menni fog. Mármint a sütés neki! :D
aatis05-05-2013 08:25:26 //
9962
mi magunk szoktuk csinálni a zsemlét, de most nem volt rá idő/kedv :D
Kazes☻04-05-2013 21:33:35 //
9961
Muter hozta! :)))
Na ez érdekelne. A tiramisu bográcsban vagy tárcsán készült?

a kép lemaradt :D
A családi grillezéshez odaálltam az autóval is :)
Kazes☻04-05-2013 20:31:21 //
9957
Jól néz ki! Biztos finom is volt. :) Mi is szeretünk ilyet készíteni, de csakis a hagyományos puffancsból, amit pl. az 'osánban' lehet kapni... az az igazi, szvsz. :)))
Kazes☻04-05-2013 20:29:41 //
9956
Én az idén most először ténykedtem a kerti egységnél, tegnap egy jó bográcsolás pincepörkölttel, ma meg egy jó tárcsázás, de sajna olyan mondhatni extázisba kerültem, hogy a fényképezés egyáltalán nem jutott az eszembe. Pedig még tiramisu is volt torta gyanánt. De azért jót ünnepelgettünk.:)))
aatis04-05-2013 20:13:28 //
9955
Tegnap estére
sajtburgert csináltunk. Finom volt. Szerencsére még csak köszönő viszonyban sem volt egyik gyorséttermi verzióval sem. :P
Inter156 (il mascalzone) tényleg jó ebbe a topikba bekukkantani, bár szigorúan csak evés után ajánlott. :P Süssél, főzzél Te is, aztán lássuk hogy sikerült. :P
imi15601-05-2013 09:29:30 //
9954
Hangulatos topic,jó ide mindig bekukkantani !
Csak egy baj van,hogy mindig csak nézni tudjuk a finomságokat :-D
Kazes☻19-04-2013 15:24:34 //
9952
Ciao! Eeeeezt bárki mondhatjaaaaaaaaaaaaaaa... lássuk! :)))
Ildiko19-04-2013 14:25:08 //
9951
Üdv Mindenkinek!
Én most vettem észre, hogy van ilyen eszem-iszom topic is az Amorén! Klassz! Én is imádok finomakat főzni és sütni. :)
aatis19-04-2013 13:43:53 //
9950
Legközelebb kipróbálom ezt a pirítós dolgot. Köszi a tippet. ;)
Tegnap estére egy gyors
mákos sütit csináltam. Jó sok mákkal. Finom volt. :)

GT Ɨ|ѯ18-04-2013 22:00:57 //
9949
A magokat ( len, szezám ) előtte megszoktam vajon enyhén pirítani teflon sütőben és úgy szórom meg, brutálisan finomabb!:-)
aatis17-04-2013 21:38:52 //
9948
öööö megpirítva? mármint mi? :D
GT Ɨ|ѯ17-04-2013 11:23:01 //
9947
GT Ɨ|ѯ17-04-2013 11:22:01 //
9946
Kazes☻16-04-2013 23:12:39 //
9945
GT Ɨ|ѯ16-04-2013 16:27:46 //
9944
előtte vajon megpirítva?:-)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.