Buksi08-10-2015 16:24:36 //
10793
Jóféle pezsi Milánóból. ;-)))


Buksi07-10-2015 15:40:33 //
10792
Ő csak a kaja miatt jönne. :-DDDDD
GT Ɨ|ѯ06-10-2015 18:32:57 //
10791
Már annyix híttalak,oszt sosem értél rá:-(
Ha vissza cserélem 155-re a gépemet,jöhetek én is enni hozzátok GT ?
Beférnék ebbe a szuper csapatba? :-DDD
Buksi06-10-2015 15:40:56 //
10789
Cíííp ótó. :-))))
GT Ɨ|ѯ05-10-2015 19:28:46 //
10788
GT Ɨ|ѯ05-10-2015 19:28:20 //
10787
Buksi05-10-2015 08:52:35 //
10786
Jó képek. ;)
A reggeli rohanás. De inkább kétszer, mint ... :-))
Buksi04-10-2015 18:48:55 //
10783
GT Ɨ|ѯ04-10-2015 17:40:32 //
10782
Buksi03-10-2015 18:40:57 //
10781
Te csak ne harapjál bele az én tortámba. :-D
Buksi03-10-2015 18:40:31 //
10780
Már alig várom, hogy megkóstoljam őket. :-))
Kazes☻03-10-2015 17:30:37 //
10779
Jól néznek ki... olyannyira, hogy én (finoman szólva) nemigazán szeretem a túrótortát, de ebbe most beleharapnék! :)
GT Ɨ|ѯ03-10-2015 16:42:42 //
10778
Buksi24-09-2015 20:44:54 //
10777
Még szép. :-D
Akkor magadat is ismered! :-DDD
Buksi24-09-2015 16:28:30 //
10775
Tényleg ismerlek. :-DDD
Jó termés!
Sajnos mivel mi csak hétvégén tudjuk locsolni, a mienk nem lett ilyen szép :-)
Neem! ...ez tényleg belülről jön!
De ismersz,ugyan olyan zizi vagyok,mint te :-DDDD
imi15620-09-2015 10:17:49 //
10772
Saját termésű "
atompaprika" télire:-))!

GT Ɨ|ѯ20-09-2015 08:43:01 //
10771
úgy is néz ki...:-DDD
Buksi19-09-2015 22:50:00 //
10770
Arra emlékszem csak igazán. ;-)))
Buksi19-09-2015 22:49:40 //
10769
Netről tanulod ezeket a dumákat? :-DDDDDD
Kazes☻19-09-2015 22:20:55 //
10768
Nemisértemmééé'...?! :D
Persze... aki éhes! Semmi hátsó szándék nincs a történetbe ! Buksi azért magára veheti ezt az inget! :-DDD
A "B" verzióra is emlékszel? ;-)))
Nekem sem volt box bajnok rokonom,aztán mégis mindent szétütök! ;-DD
Kazes☻19-09-2015 19:22:04 //
10764
Gondolom senki, de szvsz valakinek azé' küldenél...! :)
Buksi19-09-2015 18:23:35 //
10763
Még tudom hol laksz. ;-))))))
Buksi19-09-2015 18:23:17 //
10762
Ááá, nem olyan családból származom én. ;-))))))))
Készül a nyakleves...ki kér?:-DD


Inkább segíts takarítani! Mondjam a címet? ;-D
Na igen! Most rugtál rajtam egyet? :-DD
Buksi19-09-2015 15:21:50 //
10758
Levesre sört??? Ááá... :D:D
Á tényleg a tökömkivan!
Talán ide passzol az idegesítő sztori.
Biztos emlékszik még valaki arra a sztorira mikor kiborult a leves a csomagtartómba és már csak a szag után tudtam cselekedni. Kemény harc volt a penésszel,de én győztem végül is! Dreher söröket vettem és a pakolásnál egy kidurrant. Húztam a szám,de megittam,végül is a célhoz már nem sokat kellett vezetnem.Aztán most derült ki,hogy még egy lyukas lett és persze hogy mind kifolyt! Takarítok jelenleg. Figyeljen mindenki erre a nyavajás Dreherre,legyen ez a tanulság...ja meg elítéljük az alkohol fogyasztást ☺
Buksi31-08-2015 20:04:42 //
10756
Persze, hogy tudom. ;-))
Kazes☻31-08-2015 00:57:23 //
10755
De azé' tudod hogy' van tovább a nóta...?! :D
Buksi30-08-2015 23:40:51 //
10754
Sokmindenrő. :-DDDD
És még miről győztek meg, hogy úgy van jól? :)))
Buksi30-08-2015 22:09:29 //
10752
Természetesen. ;-))
Buksi30-08-2015 21:17:39 //
10750
Nyajjjjatok sót. :-DDD
Igen, mekköszöntem. :-D Jóban vagyunk, pont azért kaptam kecskét, a rendes hússal már tele van a padlás. :_D
az én anyósomnak nincs nagy pofája, tök jó fej. ;-)))))
Kazes☻30-08-2015 20:48:48 //
10749
Ééés, nem értetted a dolgot...?!
Segítek:
A kecskének nagy szakálla van,
az én anyósomnak...
Nnna, há' ennyi...! Tezstelés...! :)
Annyira még nem vagytok jóban, hogy rendes húst adjon? :)
vm30-08-2015 19:26:53 //
10747
Hűűűlyeee :D
GT Ɨ|ѯ30-08-2015 19:24:42 //
10746
Mekköszönted?:-))
Buksi30-08-2015 17:34:47 //
10745
Mi kecskehúst ebédeltünk ma. Anyós meghívott. ;-))
Kazes☻30-08-2015 14:04:44 //
10744
Köcce, most indul a tárcsázás némi tarjával, cs.mellel, cukini, patiszon, stb... előételnek pont jó is lesz! :)))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.