Satti06-04-2007 16:09:41 //
20201
Ferke06-04-2007 16:09:03 //
20200
Kicsitoff>
Áh, dehogy akarom én szídni a Studtgarti csodákat!:))
Nekem az 50-es évek Istene akkor is Ő:

formája akkoriban bőven meghaladta a korát, és pár sor az adatokról, ha már végsebességnél, lóerőnél és fuel injection-nál tartunk:
Tipo:5000GT
Engine: V8, Lucas fuel injection
Capacity cc: 4935
BHP: 350!
Speed (MPH): 162!
Tehát a szépség szubjektív, de az adatok, a technika objektív, és olasz!:)))
Satti06-04-2007 15:51:39 //
20199
Ja,igen,arról nem is beszélve,hogy abban az időben ment a gép 250-et,az nem rossz!
Satti06-04-2007 15:48:37 //
20198
Inkább más!Azt azért el kell ismerni,hogy az a típus,mármint a gullwing,az tényleg egy komoly autó,és már abban az időben befecskendezéses motorral volt,meg 250 lóerőt tudott,ami 50 éve nem volt rossz,még sok mai gép mellett is megállja a helyét,annak idején kb. olyan volt,mint az Alfából mondjuk a 6C.
Tommi06-04-2007 15:47:06 //
20197
Satti06-04-2007 15:45:25 //
20196
Ez bizony így van,az a korát megelőző autó volt.Annak idején voltam Stuttgartban a merci múzeumban,ott van élőben is kiállítva,tényleg durván néz ki.Összességében azok a régi gépek,vhogy lényegesen jobbnak tűnnek,mint a mostaniak.
Tommi06-04-2007 15:44:28 //
20195
Szerintem ha ezzel a formával jött volna ki egy Alfa, akkor meg mindenki el lenne ájulva tőle. Nekem tetszik és nem izgat, hogy csillag van az orrán :)
Ferke06-04-2007 15:43:07 //
20194
Mondhatni úgy, hogy majdnem olyan szép, mint egy kevésbé jól sikerült olasz formatervű sportautó!:))
Ferke06-04-2007 15:42:10 //
20193
Tommi06-04-2007 15:41:34 //
20192
Nekem se kedvencem a Merci, de azé' a Gullwing előtt fejet hajtok, formára és technikára is nagyon ott volt-van szerintem. Az egyetlen Merci, ami tetszik.
GEORGE06-04-2007 15:37:01 //
20191
Német ipari fémhulladékkal én nem foglalkozom :-))))
Ferke06-04-2007 15:34:40 //
20190
A hátsó iszonyat ronda, a középsőnek alfás a felnije, és úgy általában mind a 3 borzasztóan néz ki ezekkel a nagy oldalszálkákkal...:))
Satti06-04-2007 15:28:28 //
20189
Pedig olyan cííp ótó!:-)

Mclaren SLR
GEORGE06-04-2007 15:26:40 //
20188
a mergát sose szerettem .-))))))))))
Satti06-04-2007 15:24:41 //
20187
Akkor most Te anti meklárenista is vagy?:-)))
GEORGE06-04-2007 15:21:40 //
20186
Szerintem is lesz még merga leállás....olyan nincs, hogy most 100% fordulás álljon be....
GEORGE06-04-2007 15:21:05 //
20185
Okés NaTo, nyugodj meg!!! :-)))))
Az utolsó mondatoddal eggyet értek :-))))
GEORGE06-04-2007 15:18:29 //
20184
Bizony, Fernandista UTÁLÓ vagyok! .-)
NaTo06-04-2007 15:17:53 //
20183
Ezt a fajta hozzáállást útálom. Mi az, hogy abban bízik, hogy az ellenfele alatt kipukkan a kocsi? Undorító jellemre vall, és abszolut sportszerűtlen! Arra emlékeztet ez a dolog engem, mint mikor pl. fociban rugunk egy gólt, és a kommentátor azt hajtogatja, hogy mostmár csak arra kell figyelni, hogy ne kapjunk gólt. Ez véleményem szerint elég nagy baromság. Védekezésből a büdös életben nem fogunk gólt rúgni, márpedig a fociban ez a lényeg, nem? Mellesleg ez is egyfajta eredményhajszolás, mi az, hogy ne kapjunk gólt? Kapjunk! De rúgjunk mi is, és akkor nincs gond. Olyan, mintha egy feladat megoldásánál megállok a tanulásban, meg a gyakorlásban, mert egyszer már megtudtam csinálni. De ha megint probléma lesz és másodjára nem megy egyből a megoldás? Iszonyatosan tud bőszíteni ez a fajta hozzáállás. SZóval aki ilyet mond egy sportban, hogy hátha a másiknak lesz valami baja, az dögöljön meg! Én az ilyen hozzáállást kizárással jtualmaznám.
Nem.
Rögtön főbelőném a csókát! :)
Na már megint bele lovalltam magam. Ezért tiltottak el a híradó nézéstől is, mert mindig ordibálok meg csapkodok, és aztán hívni kell az orvost a szívgyógyszerrel. :)
még egy valamit akarok:
aLONSO DÖGÖLJ MEG!
Ferke06-04-2007 15:17:06 //
20182
Rendesen megnevettetne, ha futam közben összeakadna valakivel, vagy elfüstölne a "megbízható" mekláren!:)
Nyomatja a süket dumát, csak mert a Ferrarinak volt 2 technikai problémája.
Ugyanúgy nekik is volt, csak a kisgyerek vitte megával a legendás szerencsemalacát, és nem futam alatt, ahnem az edzéseken xart be a meki alatta.
Lesz ezekkel a mekikkel még gond, nem úgy van az, hogy tavaly minden futamon elfüstölt egy, most meg majd hiba nélkül viszik végig az évadot ám!:)
Satti06-04-2007 15:12:34 //
20181
Akkor Te most anti Fernandista vagy?:-)))
GEORGE06-04-2007 15:10:39 //
20180
Mindig is köcsögnek tartottam a kiscsávót...most tovább mélyitette bennem a felé érzett szimpátiámat.....
Ferke06-04-2007 14:55:44 //
20179
Satti06-04-2007 13:55:26 //
20178
Amúgy most Nekem is normálisan műxik.
Satti06-04-2007 13:54:33 //
20177
:-DD
mesa06-04-2007 13:49:33 //
20176
A főbaltásé ? :))
mesa06-04-2007 13:46:59 //
20175
OFF
Most már a saját oldalam sem tudom megtekinteni ("hiba hiba" a bal felső sarokban)
Tommi06-04-2007 13:44:39 //
20174
Lehet, hogy eldőlt a falhoz állított balta és átvágott egy kábelköteget :)))
Satti06-04-2007 13:39:05 //
20173
Az előbb nagyon lassan frissített.
Tommi06-04-2007 13:35:56 //
20172
Nekem működik minden rendesen, bár néha kissé lassú...
Satti06-04-2007 13:29:10 //
20171
Az orosz vodkához kell,de a finn vodkához nem szükséges!:-)
Satti06-04-2007 13:28:25 //
20170
Azért még nem jár dobogó,de nem baj,a kis öröm is öröm!:-)
mesa06-04-2007 13:26:08 //
20169
Ahhoz előbb be kell gyűjtenie egy madársz@rt a homlokára ! :P
(Gorbatschov --> Vodka)
mesa06-04-2007 13:24:25 //
20168
OFF
ide még talán be tudok írni :
marhára rosszul működik az Amore, több oldalra kattintva kidob és "hiba hiba" vagy "hiba hiba hiba" felirat jelenik meg !!!
Még a Site fejlesztéseb sem tudok írni, azért írtam be ide....
ON
Massa mindkét teszten első helyen végzett!!
Satti06-04-2007 13:22:37 //
20167
Nem,mert róla vodkát fognak elnevezni!:-P
mesa06-04-2007 13:22:11 //
20166
Az működött is egy ideig, aztán bezárták a web oldalt! Pedig szép fa szárnyas r(H)ondák fotói voltak fenn, szerte a nagyvilágból :DDD
Satti06-04-2007 13:21:41 //
20165
De genyó póló,de jó!:-)))
mesa06-04-2007 13:21:03 //
20164
Kimi nevét pedig elég egy vodkás pohárra gravíroztatni !!! :-ppp :)))
Tommi06-04-2007 13:20:21 //
20163
Azmo kollégának volt egy beszarás pólója, évekkel ezelőtt a szekszárdi klubos talira vette fel: "www.shitonhonda.com" :)))
Satti06-04-2007 13:18:06 //
20162
Lehetne ilyen pólót is csináltatni!:-)))
Satti06-04-2007 13:17:09 //
20161
Na,az pont jó,csak nem tudom,van-e az akkora,hogy ráugorhatok páros lábbal is?:-))
Tommi06-04-2007 13:16:38 //
20160
Akkor:
- Anti-Masszista
- Anti-masszista
- anti-Masszista
- anti-masszista
Osszátok be :PPP
Satti06-04-2007 13:15:33 //
20159
Lehet fokozni,de ne írd kis betűvel a nevét,mert még a végén nagyon le leszel hurrogva!:-)))
GEORGE06-04-2007 13:15:04 //
20158
Egy 450Ft Burago pont jó lesz az ilyen célra :-DDDDD
Satti06-04-2007 13:14:14 //
20157
Olyanom nincs,de majd veszek egy nem túl drágát,és szétverem majd azt ha baj lesz!:-))
GEORGE06-04-2007 13:14:12 //
20156
Egy kicsit szégyenlem magam amirt azt feltételeztem, hogy ki kell cserélni, de mivel ez FERRARI motor így bírja!!! :-))
GEORGE06-04-2007 13:12:05 //
20155
Beáldozol egy makett Ferkát? :-DDDD
Tommi06-04-2007 13:10:50 //
20154
Vagy anti-masszista? :)))
Satti06-04-2007 12:55:20 //
20153
Akkor most van anti Felipista is?:-))))
Satti06-04-2007 12:51:48 //
20152
Az viszont biztos,hogyha mégsem fogja kibírni a motor a futamot,akkor szétverek jelképesen egy Ferrarit az biztos!!:-)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.