Forum >> Forma-1
Ferke18-04-2007 16:50:24 // 21503
Jááááj, és itt van Palik és Gyulám kommentárjával is az előzés!:)))
Ferke18-04-2007 16:48:45 // 21502
Itt a video is hibátlanul nyomta a srác!:))
Ferke18-04-2007 16:47:02 // 21501
Satti18-04-2007 16:45:19 // 21500
Pedig ez Ferrari,vmi számítógépes,koncepció.
Ferke18-04-2007 16:43:59 // 21499
Sztem eredetileg enzo lenne, de már nem az..:)
Ferke18-04-2007 16:43:16 // 21498
Nah, ez komoly volt!!! :-DDD LOLLLL!!!:)))
mesa18-04-2007 16:41:12 // 21497
nem t'om mi ez, de ocsmány és nem Ferrari, az biztos!!!
Satti18-04-2007 16:39:58 // 21496
Baszki,mintha összebeszéltünk volna!:-))
Satti18-04-2007 16:39:20 // 21495
Nézz be a csajokhoz,oda tettem fel korábban pár sorozatot,attól jobb lesz a kedved!:-))
Ferke18-04-2007 16:39:11 // 21494
Satti18-04-2007 16:38:31 // 21493
118-04-2007 16:37:04 // 21492
Köszi! De sajna ettől még nem lesz jobb kedvem :-(((
Satti18-04-2007 16:35:23 // 21491
118-04-2007 16:32:06 // 21490
Há ebben a g.ci időben nem nagyon lehet mást....meg a kedvem is xar!!! :-(
Satti18-04-2007 16:31:18 // 21489
Kedves eccsém,Te mán megint kőtekedel!:-)))
118-04-2007 16:30:16 // 21488
Vezzeee!!! Mijjez????? Rajcöggel van feltűzve a felni?!!! :-))))
Satti18-04-2007 16:30:15 // 21487
Satti18-04-2007 16:28:12 // 21486
Satti18-04-2007 16:26:05 // 21485
Satti18-04-2007 16:22:59 // 21484
"Who the fuck is MS?" :-)))
Ferke18-04-2007 16:18:53 // 21483
Ez így nem ér, ezt egy pólóról olvastad!:)))
Satti18-04-2007 16:17:24 // 21482
Há'mér,ki az az MS?:-)))
Ferke18-04-2007 15:30:40 // 21481
Sokszor azon filózok, hogy mennyire iszonyat ostoba népség lehet ez az amerikai? Nem ismerni MS-t? Ez elképesztőőő...:)))))))))
Satti18-04-2007 15:17:52 // 21480
Azt hiszem,ott most Én is el tudnék pihengetni!:-))
Ferke18-04-2007 15:13:05 // 21479
mesa18-04-2007 14:20:07 // 21478
Azóta sem láttunk ilyet ! :))))
Satti18-04-2007 14:08:17 // 21477
Az első futamon ráadásul még 24 vagy 26 gép indult!
Halesz18-04-2007 14:06:15 // 21476
Szerintem ez akkor durván modernnek számított :)
Satti18-04-2007 14:03:01 // 21475
A színősszeállítás az kicsit most fura,de akkor jó lehetett!
Halesz18-04-2007 14:00:31 // 21474
Nekem a betűtípus tökre tetszik :)
mesa18-04-2007 13:53:35 // 21473
Vagy csak az egyikükkel ? :)))
Ferke18-04-2007 13:45:10 // 21472
De gondolom még csak a szülőkkel, nem?!:))
mesa18-04-2007 13:44:40 // 21471
Elég béna, hogy még az első F1-es plakátra sem tudtak F1-es autókat megjelenteni :|
A plakát egyébként magában hordozza az akkori Skála és Caola reklámok minden jellegzetességét :)
mesa18-04-2007 13:44:36 // 21470
Elég béna, hogy még az első F1-es plakátra sem tudtak F1-es autókat megjelenteni :|
A plakát egyébként magában hordozza az akkori Skála és Caola reklámok minden jellegzetességét :)
Whiteskull18-04-2007 13:32:14 // 21469
Aha, éppenhogycsaknem. :)))))
Whiteskull18-04-2007 13:31:51 // 21468
Én csak egyszer 2001-ben. :)))
Halesz18-04-2007 13:30:52 // 21467
Én kint voltam :)
Satti18-04-2007 13:30:18 // 21466
Ja,akkor még majdnem hátulgombolós voltál!:-)))
Whiteskull18-04-2007 13:23:15 // 21465
Hát régen volt. :)))
Halesz18-04-2007 13:14:09 // 21464
Selmak18-04-2007 12:38:57 // 21463
Radásúl Kimi ősi kalevalás ráolvasást alkalmazott...
mesa18-04-2007 12:32:37 // 21462
Pedig a tegnapi sajtóban ezt nyilatkozta... Szerintem korrekten.
Ferke18-04-2007 11:02:11 // 21461
Ez simán esélyes. De azért kiváncsi leszek Hamiltonra, amikor éleete első konfliktushelyzetébe keveredik.
Tényleg elismerésem, tud a gyerek, de az tény, hogy sokat segít a helyzetén, hogy az egyik legjobb autóban ül.
Satti18-04-2007 10:59:11 // 21460
Egy kétszeres vb nem fog ilyet mondani soha,főleg ha Alonsonak hívják!:-)
Mike.18-04-2007 10:59:02 // 21459
És azt sem tartom kizártnak innentől, hogy egyforma autót fognak kapni a versenyekre.
Ferke18-04-2007 10:52:53 // 21458
Kééész ez a srác! Komolyan. Meg is lepődtem volna, ha azt nyilatkozza, hogy "Na, ezt elbaxtam, lehettem volna gyorsabb is...."
Whiteskull18-04-2007 10:37:08 // 21457
Nem kell cikizni! Így is teljesen apátiába esett, hogy mindenki erről a fiatal háromversenyes csapattársáról beszél, ő meg meg sincs említve. Sérelmezte is, hogy minden újságíró csak a Hamiltonnal akart beszélni. :DDDD
És be is árulta ezt a Dennis bácsinak. :DDDDD
TarP18-04-2007 10:34:20 // 21456
Úgy ráesett a lámpa, hogy felkeményedtek a puha gumiabroncsok?
:)
Mike.18-04-2007 10:28:43 // 21455
Inkább kussolna és készülne a következő futamra. Meg tesztelné a gépet ahelyett, hogy itt síránkozik.
Ismételni tudom a már elhangzottakat. Szánalmas kis pöcs aki érzi a vesztét Hamilton mellett.
Ferke18-04-2007 10:11:22 // 21454
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
725
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?






