Gratulálok! :)))))))
Igazi kis ékszer! !!!
Forum >> Ugyanaz kicsiben
tt (tt Alfa team)05-04-2008 18:26:46 // 12597
Seriff05-04-2008 14:57:48 // 12596
Whiteshark!
Ezennel boldog tulajdonosa lettél egy Alfa Romeo Giulietta (1:48) limitált szériás modellnek:

Az ár megállt £2.95-ban:)) Csak én licitáltam hál'istennek- stresszmentes menet volt:)
Gratula:)
Ezennel boldog tulajdonosa lettél egy Alfa Romeo Giulietta (1:48) limitált szériás modellnek:
Az ár megállt £2.95-ban:)) Csak én licitáltam hál'istennek- stresszmentes menet volt:)
Gratula:)
GT Ɨ|ѯ05-04-2008 12:56:42 // 12595
Nem találtam eddig:-)
Zsolt15505-04-2008 10:17:01 // 12593
Mázlista! Nagyon szép! :-)))
GT Ɨ|ѯ05-04-2008 09:28:16 // 12592
Hiába mondjuk:-DDDD
GT Ɨ|ѯ05-04-2008 09:22:35 // 12590
Pontosan így jött össze 2 db 1:24-es Alfa F1-es franciából:-))
17.5 euro-ért-postaktg-el!!!
:-DDDDDDDDDDDDD
17.5 euro-ért-postaktg-el!!!
:-DDDDDDDDDDDDD
GT Ɨ|ѯ05-04-2008 09:20:39 // 12589
Így is tettem...
tt (tt Alfa team)05-04-2008 09:17:36 // 12588
El kell dönteni a legelején, mennyit szánsz rá maximum, és annyit kell rátenni. Ne biztos, hogy felmegy addig, lehet, hogy az első licited lesz egyben az utolsó is (bár ez nem gyakori) viszont, ha a maximumod fölé megy, nem fogod legalább annyira sajnálni.
GT Ɨ|ѯ05-04-2008 09:11:13 // 12587
Én is, ha netközelben lettem volna:-(
tt (tt Alfa team)05-04-2008 09:10:14 // 12586
Nem annyin, nem lehet tudni mennyit ajánlott érte, mindössze 1 fontos ugrás van a licitben. 10000 Huf-nak megfelelőért lehet hogy elhozod 6500-ért. Én biztos elmentem volna vele 8-9k -ig. :(
GT Ɨ|ѯ05-04-2008 08:39:29 // 12585
Nem jött össze-ma reggelig dolgoztam....1 rohadt GBP-n múlt...
tt (tt Alfa team)05-04-2008 08:03:00 // 12584
Vazze, nem gondoltam elegeded 5k örnyékén.... :((
tt (tt Alfa team)04-04-2008 06:58:23 // 12583
Az utolsó néhány perc lesz az érdekes! :)))))
GT Ɨ|ѯ04-04-2008 06:46:06 // 12582
nem,de 147esből már többet nem veszek:-))))pl
GT Ɨ|ѯ04-04-2008 06:44:29 // 12581
eddig ok:-))
Buksi04-04-2008 03:59:06 // 12580
Me' lusta vagy! :-DD
Marklar15504-04-2008 00:58:35 // 12579
131 esem nekem is van.
Még dobozban, mint az 55:/
Még dobozban, mint az 55:/
Buksi03-04-2008 22:00:15 // 12578
Mondom, szívesen segítünk GT kollegával! :-DD
Buksi03-04-2008 21:58:23 // 12577
Akkor tényleg igazi! :-))))
ystuc03-04-2008 21:58:09 // 12576
Minden színben? :-)
Andorka03-04-2008 21:11:38 // 12575
Melyikre gondoltál, hogy lesz vele munka bőven? Az Impreza-ra, vagy a helikopterre?
Fujimi autóm még sosem volt, csak annyit tudok, hogy a kereke nem kompetibilis a Tamiya-val.
A helikopter meg hát olyan, amilyen (Hasegawa, mérethibás), de hát a dekor önmagát eladja és 'limited edition' is. Az Italeri-Revell Hind is megvan, azzal is van munka/szívás.
Fujimi autóm még sosem volt, csak annyit tudok, hogy a kereke nem kompetibilis a Tamiya-val.
A helikopter meg hát olyan, amilyen (Hasegawa, mérethibás), de hát a dekor önmagát eladja és 'limited edition' is. Az Italeri-Revell Hind is megvan, azzal is van munka/szívás.
Andorka03-04-2008 21:08:02 // 12574
Az Abarth 131-es jó kis masina, nekem Italeri van meg (ugyanaz a a régi Esci fröccsszerszám) Alitalia dekorral. Van munka vele, mert pl padlólemez eléggé nem hasonlít a valóságra...(pótkerék tartó teknő teljes hiányára gondolok)
tt (tt Alfa team)03-04-2008 20:51:32 // 12573
Ne hagyd, hogy elvigye más, ha már kiszálltam a versenyből!!!! :DDDD
GT Ɨ|ѯ03-04-2008 20:44:58 // 12572
Igen -1:43:-)
GT Ɨ|ѯ03-04-2008 20:44:22 // 12571
ok:-) ezek megvannak:-)
Tommi03-04-2008 19:57:34 // 12569
Nekem is van Daytonám :))) Sőt, még topless verzióm is van :)))
MRT03-04-2008 19:53:36 // 12568
Na most már kezdek sárgulni!!:DD A Daytona a kedvenc Ferrarim!!Nekem még nagyon régről azt hiszem Hasegawa ként van meg,több mint 200alkatrészből állt,arra emlékszem,hogy még a féktárcsák is 2részből álltak össze.Sajnos nem túl szép,mert akkor még igen csak kezdő voltam!!(ma sem sokkal jobb a helyzet:D)
Seriff03-04-2008 19:29:59 // 12567
Még valami- ha postaköltséget akartok számítani, akkor az irányítószám: LS29DU
Seriff03-04-2008 19:28:23 // 12566
Hello:)
Ha valakit netán érdekel ez a szépség, vagy bármely másik model az angol Ebayről, írjon és megoldjuk a dolgot:) Május elejei vagy végi hazaszállítással:)
Üdv Seriff
Ha valakit netán érdekel ez a szépség, vagy bármely másik model az angol Ebayről, írjon és megoldjuk a dolgot:) Május elejei vagy végi hazaszállítással:)
Üdv Seriff
Zsolt15503-04-2008 17:37:36 // 12565
Nagyon szép! :-))) 1/43???
Tommi03-04-2008 17:34:09 // 12564
Húúúú, 275 GTB... nyami :))) Nagyon régóta vadászok belőle 1:'8-as fémautót, de eddig nem sok sikerrel :( Vagy nincs, vagy ami van, az horror árú...
Tresor03-04-2008 17:27:56 // 12563
Néztem vaterán, sajna megvan a Giulia is, meg a Montreal is. A Fiatokat meg nem gyűjtöm. ;-)
Betonl@b-AlfaShop03-04-2008 17:03:48 // 12562
Láttam élőben a kiállitáson, így képen jobban néz ki!
Betonl@b-AlfaShop03-04-2008 17:03:13 // 12561
Több is :-)
Tresor03-04-2008 16:50:24 // 12560
Tresor03-04-2008 16:21:52 // 12559
Van valakinek eladó EG modellje?
ystuc03-04-2008 15:39:51 // 12558
Nem teljesen. Ugyanis van, amiből több készült, különböző színekben. Pl ilyen a 147 Cup, vagy a TZ2 is. :-)
tt (tt Alfa team)03-04-2008 14:36:34 // 12557
Komolyan gondolkozom rajta, hogy nem engedem be a postást egy ideig! :DDDDD
Ma megint jött!!! Úristen, mikorra készítem el ezezket!?
...szóval viccet félretéve, megint megérkezett néhány pár héttel ezelőtti ebay-csomag, nagyon szépek, meglepő módon a Revellek is baromi részletesek, és szép kidolgozásúak!








Sajna kettő doboz sérült, de a benne lévő nem. :)))
Ma megint jött!!! Úristen, mikorra készítem el ezezket!?
...szóval viccet félretéve, megint megérkezett néhány pár héttel ezelőtti ebay-csomag, nagyon szépek, meglepő módon a Revellek is baromi részletesek, és szép kidolgozásúak!








Sajna kettő doboz sérült, de a benne lévő nem. :)))
GT Ɨ|ѯ03-04-2008 07:53:41 // 12556
nem -02-án történt!!:-))
Buksi03-04-2008 07:43:28 // 12555
De ugye enm tréfa? :-)))
GT Ɨ|ѯ03-04-2008 07:15:08 // 12554
tt (tt Alfa team)02-04-2008 20:45:47 // 12553
Nagggggyon szép! Láttam már ilyet összeépítve, lesz vele munkád bőven, de az eredmény majd kárpótol mindenért!!
GT Ɨ|ѯ02-04-2008 20:11:09 // 12552
sztem elég a pontos név,típusjelzés a talpakon szereplő:-)
ystuc02-04-2008 19:48:46 // 12551
Na, EZ talán még jobb bemutatás szerint, bár sajna csak az első 37 szerepel itt.
ystuc02-04-2008 19:45:53 // 12550
ystuc02-04-2008 19:25:20 // 12548
OK, én asszem össze is szedem képekkel illusztrálva. :-)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
3
Guests3
746
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
