A ponyva alatt egy 2101 es van. Az álcázott emberé. Állítólag megakarja csinálni, de nem hiszek benne:) Kérdezd meg, hogy nem adja -e el. Nem tőlem tudod a számát, csak hallottad valahol... 20 9865592
:)))

Buksi28-12-2008 19:08:57 //
13626
Ezt már csak a tulaj tudná megmondani! :-)
GT Ɨ|ѯ28-12-2008 18:50:19 //
13625
nem is fogják hívni ezerrel:-)
Buksi28-12-2008 18:41:52 //
13624
Minek? Így tuti mindenki megérti! :-DD
GT Ɨ|ѯ28-12-2008 14:30:32 //
13623
diszkrétebb is lehetett volna:-)
Vki ne mtud véletlenül forgalomból kivont ladát vagy skodát? motor fék futómű fontos a többi nem lényeg :) max. 30-ért kellene.
Buksi28-12-2008 13:30:32 //
13621
Igaza is van! :-D
GT Ɨ|ѯ28-12-2008 12:14:47 //
13620
továbbviszi jó hírünket:-P
boyci28-12-2008 11:51:26 //
13619
háát kífődre készül emberünk....muszáj "igazodnia".... :S
GT Ɨ|ѯ28-12-2008 11:46:21 //
13618
közép-európai....:-)
boyci28-12-2008 11:43:33 //
13617
GT Ɨ|ѯ28-12-2008 09:11:55 //
13616
van ára is?:-)
GT Ɨ|ѯ28-12-2008 09:10:28 //
13615
Alfa Papót keresd:-)
Buksi27-12-2008 17:52:03 //
13614
Hali!
147seles nevű kollegánk tud neked ilyet csinálni :-)
Samsung SGH-G600-ast nem akar valaki véletlenül?
Természetesen el is veszett:)
ystuc27-12-2008 17:42:02 //
13611
Hát, kicsi az esély, hogy találsz újat. Ha esetleg meg van ami leesett, akkor ragaszd vissza pillanatragasztóval, úgy elvileg műxik a dolog. :-)
Sziasztok,
A kulcsról leesett a beleragasztott Alfa jel. Nem tudjátok honnan lehet szerezni másikat? (Csikibegénél azt mondták csak komplett kulcsot lehet venni)
Buksi26-12-2008 21:15:14 //
13609
Keresd Marklar155-öt! :-)
Bea...26-12-2008 20:46:10 //
13608
Hello, ha valakinek van normális áron mankókereke lécci írjon, mert kellene. Előre is köszönöm!
Azt hittem, hogy kipuf dob kell. A kkor levágom a véget róla, azt elviheted így is:)
Kösz, de ennél egy kicsivel szolidabb véggel kellene!
Poló22-12-2008 22:52:01 //
13605
Van egy szinte ugyanilyen kipuff végem, krómozott. Ha kell valakinek, szóljon, ingyen viheti.
Buksi22-12-2008 22:49:22 //
13604
Én nem vagyok kéményseprő! :-D
Hunor22-12-2008 16:38:13 //
13602
Van e valakinek elfekvőben egy jobbos ködlámpája 164 Superhez!Sajnos fogtam egy blökit vele!
Buksi22-12-2008 10:31:54 //
13601
Akkor szólj egy kéményseprőnek! :-DD
Csak kikell kormolni, mert TD-n van:)

Kn[.]xX21-12-2008 15:27:55 //
13599
Sziasztok!
Valaki nem tud 4 egyforma, jó állapotú 15"-os dísztárcsát 156-osra a téli acél felnijeimhez? Az is jó ha új!
köszi a válaszokat!
knoxx
Gyári 17-es alufelni !!!
Eladó!
4db, 7,5/17coll. 5*98 gyári Alfa felni teljesen felújjitva! Felújjitás után még, auton nem volt!!!! 75 000Ft
Tel: +36-20/933-33-77



DéZé21-12-2008 10:01:50 //
13597
GÁBORSZAKÁCS!! Ezt is megnézheted, bár a méreted nem tudom.
Dzsozy20-12-2008 17:01:57 //
13596
GT Ɨ|ѯ20-12-2008 16:51:19 //
13595
idei áron!:-DDD
Buksi20-12-2008 16:37:55 //
13594
Ááááá, csak árulom a cuccodat! :-DDDD
GT Ɨ|ѯ20-12-2008 16:26:23 //
13593
a penge meg majd lecsap....
Buksi20-12-2008 16:24:35 //
13592
Oké! :-))
AKKOR ELADÓ GT CARTÁRS GTV-BE VALÓSI KORMÁNYMŰVE!!!!! 24K-ért!!! :-)))))
GT Ɨ|ѯ20-12-2008 16:23:27 //
13591
na,így már ok:-)
Buksi20-12-2008 16:01:32 //
13590
Jujj, bocs! :-))
ELADÓ GT CARTÁRS GTV-BE VALÓSI KORMÁNYMŰVE!!!!! ASSZEM 24K!!! :-)))))
GT Ɨ|ѯ20-12-2008 16:00:12 //
13589
nem,24 K !:-)
Buksi20-12-2008 15:54:48 //
13588
ELADÓ GT CARTÁRS GTV-BE VALÓSI KORMÁNYMŰVE!!!!! ASSZEM 25K!!! :-)))))
Így jó lesz? :-D
GT Ɨ|ѯ20-12-2008 14:51:54 //
13587
nekössélvazze,inkábbsegíTSeladni:-))
Kau20-12-2008 13:31:13 //
13586
Gáborszakács,
ITT nézd meg.
Buksi20-12-2008 13:22:09 //
13585
De 75 km nem kerül annyiba, mint az egész kormánymű! :-))))))))))
Sziasztok!!
Kellene a 155-ösre egy hátsó kipufogó dob!! Ha tudtok valahol az oldalamra irjatok!! Köszi!!
GT Ɨ|ѯ20-12-2008 08:48:38 //
13583
felkészületlenül nem megyünk 75 km-t a szerelőig:-DD
Buksi19-12-2008 20:44:03 //
13582
Meer' nem gondolkodott előre! :-DD
Buksi19-12-2008 20:39:36 //
13581
Látod, ezért kell először feltérképezni a terepet! :-))))
S miért nem csak azt a csövet vetted meg? :)
GT Ɨ|ѯ18-12-2008 17:38:33 //
13579
vettem 1-et cserére,de nem kellett kicserélni,csak 1 50cm-es csövet,ezért most :
ELADÓ:-)
Buksi18-12-2008 17:36:07 //
13578
És akkor hogyan fogod kormányozni??? :-DDDDDD
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.