Forum >> 155

alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)10-01-2010 15:41:07 // 90939
Nem tudjátok az 1.8-ba lehetne 6-os váltót tenni?Nagyon hiányzik neki.
Gyozi15510-01-2010 15:28:37 // 90938
jó az.... :D

a lényeg megvan...
Marklar15510-01-2010 15:25:35 // 90937
Nincs még feltöltve kép egy aztómra...:)
Vannak nyűgjei, horpadásai, de egyben van. S van más is, de ez nem publikus, mert ahogy Bandi írta állítólag 2-8 év...:)
Marklar15510-01-2010 15:24:06 // 90936
Elkótyavetyélted:) Most lenne egy a 7 köznapokra, meg egy örömködni:) Nem valami germán szutyok:)))
Gyozi15510-01-2010 15:23:42 // 90935
furcsa szájad ize van he!!

mire gondolsz?
Gyozi15510-01-2010 15:23:11 // 90934
tovább kellett volna mi? :D
Marklar15510-01-2010 15:21:51 // 90933
Látod-látod!? :)))
Marklar15510-01-2010 15:20:57 // 90932
Amúgy csak azért adnám el, mert akkor egy 2,0 16V megmentő projektbe fognék:)
S ahhoz kb 600k kell, h a szájamíze szerínt legyen:)
Gyozi15510-01-2010 15:20:52 // 90931
aha, végülis csak 8hónapig árultam :DD
Marklar15510-01-2010 15:19:17 // 90930
Mert Te gyorsban akartál megszabadúlni tőle:)))
Marklar15510-01-2010 15:18:38 // 90929
Nem tudom, h meg kapja e az árát. De csak a motor volt Neki is ennek a fele:/
Meg még tartozik 17k val nekem is:)
Amúgy ha lesz időm tesztelésre tényleg felrakom az enyémet. 700k ra...
Marklar15510-01-2010 15:16:36 // 90928
Ő Berci. Frissen összerakott moci van benne. Némi okosítássl. Eladtam neki egy Zender csomispoylert. (Maximusé volt) s lehet,h arra értette:)
Meg valami nagy kerekek is vannak rajta.
Egyébként azért árúlja, h kitudja fizetni a Dedra Integralét. Amit kicsit le is amortizált már:/
Marklar15510-01-2010 15:12:56 // 90927
Fifti -fifti:)
Az F1 ben is vannak fél ponzok:)))
Marklar15510-01-2010 15:10:27 // 90926
Akkor épp az volt:)
Azóta megyeget:)
Marklar15510-01-2010 15:09:41 // 90925
Ismerünk olyan "Buzukist" akinek otthon áll (t?) a 155.
De ez nem Ő volt:)
Az indexen van (volt?) egy topic:
'A Suzukis egy külön álatfajta" ilyesmi címmel.
A nagy számok törvénye alapján sok igazság van benne. Meg tényleg számunkra soxor érthetettlen, h miért elég valakinek egy fapados suzuki. De mível az én családomban is van 2db fapad+ uncsitesóm egy suzuki szervízben dolgozik. Ezért én nem is bántom őket annyira:)
Jahh meg van itt néhány olyan tag akik érdekeltek a suzuki gyártásában és ebből van az Alfájuk...:)
RoliQ410-01-2010 14:33:42 // 90924
én meg csak Y összegért adnám oda!
Goodboy10-01-2010 14:22:44 // 90923
csaK TRÉFA VOLT MINT A HIRDETÉS:-) most fehér 16 coll os kerekek vannak rajta a gyári speedline 5 águ,piros matrricával alfa romeo ,motorsport! jol néz ki!garázsban meg pihennek a széles elemek!
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)10-01-2010 14:19:52 // 90922
Nem akarom eladni,de ha valaki idejönne,x összeggel ,meggondolnám.
Gyozi15510-01-2010 14:19:14 // 90921
Q4 replika? mármint GTA replika?
Goodboy10-01-2010 14:03:13 // 90920
megvan pihen,tavasszak kiszélesedik azt megcsinálom Q4 replikára DDDD
Gyozi15510-01-2010 14:00:31 // 90919
ahogy érzed barátom :D

Q4 meg van még?
Gyozi15510-01-2010 13:58:26 // 90918
hmm, én nagy nehezen 400ért adtam el a kéket, szal jóra ne számíts....
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)10-01-2010 13:44:27 // 90917
Baz,ha ez a 92-es 650 pénz,akkor én 800.kiló alatt nem adom!!
Goodboy10-01-2010 13:24:55 // 90916
de a vasad tényleg nem kék:-( miért emlékeztem én arra ,h nagfyon világoskék metál:-) ezért nem vacsorázokj büntiböl,de kécce ebédelek:-)
Gyozi15510-01-2010 13:22:57 // 90915
azt sejtettem :D
Goodboy10-01-2010 13:21:28 // 90914
mindegy ,és azt tudtad ,hte Fehér vagy??:-)
Gyozi15510-01-2010 13:20:47 // 90913
kék???

azthittem bézs :D
Goodboy10-01-2010 13:19:33 // 90912
ja mert a tijjjjjjjééééééééééééééééééééd kék!:-)
Goodboy10-01-2010 13:19:01 // 90911
na ,de mitöl az?? DDDDDDDDDDD
Gyozi15510-01-2010 13:17:22 // 90910
még csak nem is hasonlít az enyémre :D
süsnye10-01-2010 13:02:40 // 90909
mijatúró az a q4 optika?? :))
Buksi10-01-2010 10:22:34 // 90908
Ezt nem tudom értékelni, tessék rendesen nyilatkozni! :-))
Buksi10-01-2010 10:20:01 // 90907
Nah bakker! :-/

6:8
Buksi10-01-2010 10:19:39 // 90906
Benned is csalódtam! :-DD
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)10-01-2010 07:16:28 // 90905
Ez nem egy "rokkant" kocsi?:-)))))))))))))))))
Gyozi15510-01-2010 07:07:52 // 90904
ohhh hogy sssza meg :(((
SD10-01-2010 06:56:30 // 90903
Hátt, izé puntó megy víz alatt is:D amúgy pl fiatosok között semmi összetertás xarnak egymás fejére.
De ha már buzuki jót nevetek amiko önelégülten kihuzatja mellettem a kettest egy-egy stift meee az 1.3. nem 1.1 és hogy örül magának? Pont min én amikor fosba alázok egyet-egyet mee az enyim 2.0 :D perse lehet a buzukisnak meg otthon áll a ferka:D de azért erre kevés esélyt látok:P
meg mondjuk én azé pontóval nem heccelődök:)
Zsocy15510-01-2010 05:55:06 // 90902
Neked van igazad !!!
Elől keskeny hátul széles a nyerő !!! :)))
Thomika10-01-2010 01:29:27 // 90901
Akkor a feladat adott, csinálni kell vdelmet az elosztó fedélnek! :)
Thomika10-01-2010 01:22:47 // 90900
Ugyanezzel a megoldással találkoztam ma este. Tommi kollégánál voltunk a szokásos újévi Alfás köszöntésen. Sok 147 tulaj is ott volt és megnéztem a naptárukat. Ott is ugyanígy volt leosztva. Nekem tetszik ez az elrendezés....
Thomika10-01-2010 01:18:15 // 90899
Hasonló cipőben járok! Az vszeg dob csere lesz, nekem már itt pihen egy a polcon, csak be kéne rakatni.
Thomika10-01-2010 01:15:10 // 90898
Don't worry, ez biztosan utána lesz :) ápr. 10-én Esztergom
Marklar15510-01-2010 01:02:17 // 90897
Nohh.
Különössen SDnek:)
Jöttünk ma este haza. Ügye munka után járkáltunk még pár helyen is. De a lényeg, hogy szakadt az eső egész úton. Gondolom egész nap is ez volt, de ez nem érített. :)
Szóval hazafelé jópár pocsesszal taliztunk.
Épp itt a lakótelep sarkánál kaptunkegy pirosat. Induláskor gondolt egyet (SW) s lefulladt. Nohh nem is akart elindúlni... Már szóltam az öcsémnek, hogy ugorjon mán ide. Pont vettem az Auchanban egy új vontató kötelet, mert a múltkori TD Delta behuzogatásnál széjjel szakadt. De épp fűrdött az öcsém, így várni kellett... kb 15' et állhattunk így vészvillogóval. Természetessen azokat meg sem említem akik beálltak a seggembe azt ződnél dudáltak. Viszont 1db autós kérdezte meg,h segíthet e! Egy Suzukis!!! Viszont kb 15. percben kb 24. indítózás után beindúlt az autó. Hmm. Mégis csak egy elosztófedeles motor...:) Aztán mentem vele még egy gyors akku töltő kőrt. De mintha mise történt volna:)
Marklar15510-01-2010 00:08:09 // 90896
Nahh, akkor legyen Nekem igazam.
Elől keskeny, hátúl széles a legszebb!!!
:)))

Ha meg még bordó/fekete is, akkor...;D
Marklar15510-01-2010 00:03:50 // 90895
Asszem ezzel kezdek egyet érteni:)
A múltkór jött mögöttem valaki... Azt qrwa jól nézett ki a tükőrben is...
Pedíg az a kis peremecske is jólnéz ki... De a domborulatok..:)
Lehet, hogy tavaszal előre is rakok széles sárvédőt. Meg a Temprára is.? :)))
De, akkor azt hátúl is variálni kéne...ááá
atesssz09-01-2010 23:45:21 // 90894
széles!!!

Longman09-01-2010 22:29:37 // 90893
Jah, és hát, szóval széles.. :P
Longman09-01-2010 22:25:34 // 90892
Naptár!

1. Rolibaba 19. hét
2. Győzi155 27. hét
3. Thomika 31. hét
4. Süsnye 29. hét
5. Abarth 21. hét
6. lungfefe 35. hét
7. Buksi 5. hét
8. Papamaci 32. hét
9. Baxy 26.hét
10 Ati77 42.hét
11. Longman 16.hét
Ati7709-01-2010 21:00:42 // 90891
Naptár!

1. Rolibaba 19. hét
2. Győzi155 27. hét
3. Thomika 31. hét
4. Süsnye 29. hét
5. Abarth 21. hét
6. lungfefe 35. hét
7. Buksi 5. hét
8. Papamaci 32. hét
9. Baxy 26.hét
10 Ati77 42.hét
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.