Forum >> 155

SD02-12-2009 12:20:13 // 89038
de úgy rendesen szar is, tehát rossz, vagy csak igénytelen fos de legalább megy?:)
SD02-12-2009 12:19:33 // 89037
Mondjuk át tudom érezni a helyzeted, a puntón kanyarban seggel támasztok mert az ülés nem tart:D észrevettem megamon hogy kanyarban bedőlök mintha robogóval nyomulnék:D
Ezek után mikor belehuppanok piroskába na az egy érzés, ahogy körbefog az ülés:))))

De az legalább olasz, és nem dízel!!!!:D
Gyozi15502-12-2009 11:58:54 // 89036
sájsze :D
SD02-12-2009 11:58:23 // 89035
tak-tak-tak-tak eletronische ist, gút besser gösszer, das auto ist eine gút fárthcájg, alles müller oder was? tak-tak-tak :D
Gyozi15502-12-2009 11:52:34 // 89034
sok a duma :D
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)02-12-2009 11:42:43 // 89033
Nem lehetne inkább az oktatáspolitikában szociálisan hátrányos helyzetben lévők diploma előtti lánybulijáról beszélni??:-)))
BL02-12-2009 11:22:51 // 89032
A gyári hátsó féktárcsa 240mm-es nem hűtött.
SD02-12-2009 11:12:31 // 89031
Hátt akkor információban gazdag másoknak is gyümlcsöző hozzászólásod köszönjük szépen:) Meg a vento?:D
Gyozi15502-12-2009 11:08:48 // 89030
mittom én :D
csak rámondtam, de biztos hűtött ott is...
SD02-12-2009 11:07:00 // 89029
a kúnégynek hátul is hűtött, más nyereg is van rajta?
Gyozi15502-12-2009 11:05:51 // 89028
:DDD

huhh ne is mond, hétfőn mentem vele egy kövéret, még fél óra múlva is remegett a lábam :DD
BL02-12-2009 11:03:57 // 89027
Kit érdekel milyen tárcsa van az off-os gépeden ha az Alfa ki van vonva a forgalomból ? :P
Gyozi15502-12-2009 10:57:36 // 89026
tudom hogy az első tárcsáról van szó.....
Fairlane02-12-2009 10:50:11 // 89025
Egyes, leülhetsz :D
Első tárcsáról megy a füttyögés....
Gyozi15502-12-2009 10:38:39 // 89024
nekem hátul is az van :DD
Fairlane02-12-2009 10:27:28 // 89023
Áááá, már két napja nem tudunk elszakadni ettől a hűtött tárcsától...

Van itt valaki, akinek hűtetlen van elől? Nincs? Naugye :))))
süsnye02-12-2009 10:23:20 // 89022
úgy van b+ :)) lehet azt kellett volna :)
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)02-12-2009 10:00:23 // 89021
Is,de van olyan is amit kimarnak.
Amúgy nekem hűtött van fent.
Fairlane02-12-2009 09:18:27 // 89020
Inkább dobtad volna ki a pics@ba.... :))
süsnye02-12-2009 09:05:41 // 89019
meg az egyik házat... :)
süsnye02-12-2009 09:05:00 // 89018
igen, de nekem a kábelt is ki kellett cserélni...
RoliQ402-12-2009 09:04:32 // 89017
az elsőt könnyen vissza lehet nyomni..a hátsót is... csak tudni kell hogy:) én tudom...:P
RoliQ402-12-2009 09:02:52 // 89016
a hűtött tárcsának a közepe barázdás... nem a külső felülete mart illetve likas:)
Fairlane02-12-2009 08:28:17 // 89015
nyóóóóóreggelt vietnám :)
Zsolt15502-12-2009 06:54:32 // 89014
Nekem is kellett már ezen ok miatt - is - cserélnem az első fényszórókat. Én levettem a lámpaburát, és a házat nem, csak a foncsolozott részt cseréltem ki. Tökéletesen világít, és nem kellett bajlódnom a beállításokkal.
Fairlane01-12-2009 23:46:40 // 89013
Vazze támpontok:

- Holy Manual
- ePER mindentudó onlány
- unixtréd webbót -> tipusok motorvariánsok kiválaszt, hozzávaló féknyerg cikkszáma megnéz
aztán összehasonlít a másik motorral
BL01-12-2009 22:14:24 // 89012
A nagy IC miatt az olajhűtő is több levegőt követel :)
Longman01-12-2009 21:34:33 // 89011
kiesett a ködlámpa? :))
süsnye01-12-2009 19:55:05 // 89010
én meg tépem itt a számat, mert SD torzít ;)))
süsnye01-12-2009 19:53:52 // 89009
meg egy ráadás:

Buksi01-12-2009 19:51:40 // 89008
Éppen akkor tartottam hazafelé! ;-)))
süsnye01-12-2009 19:45:50 // 89007
szal happy 89k:

süsnye01-12-2009 19:44:25 // 89006
há' hogy lehet, h nem te voltál?? öregszel vaze? ;))
süsnye01-12-2009 19:43:32 // 89005
hűűű a picsbe télleg ;))

Buksi01-12-2009 18:40:42 // 89004
Gratula a K-hoz! :-)))))))

Kééép?? :-D
SD01-12-2009 17:39:48 // 89003
akkor tuti jó lesz:)

és a szarrá kopott tárcsáidnál biztos jobb is lesz!
Riskes01-12-2009 17:38:01 // 89002
üdv Urak,

ha az én tárcsacserémről van szó akkor teljes a félreértés, mivel most is hűtött van fent, csak vállasra kopva, és valsz emiatt kicsit berágódott a jobb első munkahenger

de holnap kiderül h jó lesz-e

amugy hétvégén mind a 4 féknyerget le -fel raktam és még feszíteni se nagyon kellett h visszamenjenek. (a szívás az új tárcsákkal lesz amik majd fél centivel vastagabbak)

VW konszern hasonló korú gépeihez képest könnyű szerelni a féket
DESQE01-12-2009 15:50:29 // 89001
Ennyit végigolvasni..... teljesen lefáradtam! :D Nehéz tartani a forum tempóját! :D
SD01-12-2009 15:25:42 // 89000
akkor az lesz, de most néztem az autotorino mittom webbótban ott 1.6 1.8 2.0 mindhez a 257.5-ös hűtöttet hozta előre... akkor gondolom jó, de majd kiderül
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)01-12-2009 15:21:36 // 88999
Igen,valóban ez a legjobb megoldás.
süsnye01-12-2009 15:20:01 // 88998
bár a méréssel sem megy sokra, mert attól, hogy vastagabb a hűtött még lehet , hogy enged annyit a csúszka, hogy beférjen... kikő próbán'i
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)01-12-2009 15:16:08 // 88997
Ez függ a kopástól,a használattól,a csillagok állásától,és hogy mit reggeliztél:-))))
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)01-12-2009 15:14:50 // 88996
Bakker ,ha nincs műszaki adat róla,honnét szijjam ki hogy be lehet-e rakni?
Legegyszerűbb lemérni.:_)))
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)01-12-2009 15:12:54 // 88995
Akkor azt a műszaki vénát már el lehetne kötni.-))
SD01-12-2009 15:11:35 // 88994
ááá na hogy érteni lehessen a tényállapotot:

van egy nem hűtött cartárs, aki rakna bele hűtött cuccot, kell neki másik nyereg?

na mind1 is holnap jön itt dolgozik egy köpésre, aztán megnézi:)

de ha valaki tudja ne tartsa magában:)
süsnye01-12-2009 15:11:11 // 88993
nem az vaze... :) hanem hogy az ugyanolyan átmérőjű nem hűtött ill. hűtött tárcsa vastagsága ugyanaz-e...
süsnye01-12-2009 15:10:09 // 88992
"kigyün a tárcsa a nyeregből, utána hogy megy vissza?"

pont fordítva, mint ahogy leszedted, de ha közben berakod ezt a számot, lehet visszamegy magától ;))

a munkahenger visszapaszírozás hátul trükkös csak, mert menyet van a dugin... de azt is vissza lehet nyomni ésszel és egy párhuzamszorítóval, elöl elég a párhuzam szorító, szal menni fog ;PP
SD01-12-2009 15:10:02 // 88991
milyen mart?

:D

igen a vastagság a kérdés elsősorban, amire a műszaki érdeklődésű barátim a mélyhűtőt javasolták:D
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)01-12-2009 15:09:28 // 88990
Hát ha teszem azt a tiedét elviszed a maróhoz akkor igen,ha újat veszel,akkor értelemszerüen olyat veszel ami jó a tiédre.
süsnye01-12-2009 15:07:01 // 88989
vastagságra is?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.