Forum >> 155

atesssz29-11-2009 14:47:45 // 88887
ha vigyázol rá, nem hajtod hidegen, stb stb, akkor nem lesz vele gondod. mondjuk ehez egy olyat kell kifogni, ami jó állapotú, lehetőleg a későbbi szériás motorral (már hidrotőkés) szerelt, VM31B motorkóddal. Viszont, ha van vele valami, akkor mélyre nyúlós a téma, lásd a blogom :)
Ha van valami kérdésed, nyugodtan kérdezz
Átok79146TD29-11-2009 14:34:25 // 88886
igen..:)))
atesssz29-11-2009 13:56:39 // 88885
155 2.5 TD?
Buksi29-11-2009 13:33:03 // 88884
Mondom én, hogy nagy mázlista vagy! :-D
Buksi29-11-2009 13:26:24 // 88883
Nagyon jók ezek a felnik! :-))
Átok79146TD29-11-2009 13:05:20 // 88882
Üdv Cartársak.

Elgondolkodtam egy 2,4es td cseréjén,szóval lecserélném 146ot...:)
tudnátok pár info-t tanácsot adni erről a tip.-ról?

elsősorban motor érdekelne.

előre is köszönöm a válaszokat.
Gyozi15529-11-2009 12:47:37 // 88881
az a zöld pedig nem rossz....
Longman29-11-2009 10:38:23 // 88880
jobb hátsó féknyerget meg a gyári szerszámost félrerakhatod.. :)
Ati7729-11-2009 10:12:49 // 88879
Hétfőn tudok utalni.Légyszi dobj postára 1-et.
SD29-11-2009 01:27:10 // 88878


diszkó verda/disznó verda/155 :)
Fairlane29-11-2009 01:17:47 // 88877
Wazz


Mázli :)
Marklar15529-11-2009 00:48:22 // 88876
S hab a tortán:)
Mível nem volt kulcs így a csomitartót a síalagúton keresztűl tudtuk kinyitni.
De elöbb elkellett pakolni a zárnyelv csavarjainak elérését akadályozó tárgyakat:)

Zsír új:
Sachs kuplung szett
1pár első lengőkar
1pár szélső gömbfej
1pár "kutyacsont"
1-1pár gumi fékcső
1pár hátsó féknyereg
Meg azért volt még szemét is ott.
Szóval jó gyorsan ott hagyhatták az útszélén szegényt:( ;)
Ezenkívűl volt még a gyári mankókerék felett szerszámosban a gyári szerszámok.
(Nem szokott benne lenni. + szerszémok, + egy hidraulikus emelő a gyári helyett:)
Az utastérben meg volt Nokia autós töltő(épp jó az én telcsimhez is:) ) + egy Bluetooth os headszett autóstöltővel. Meg azért itt is volt szemét:)
Ebek nagy örömére nagy doboz Tic-Tac és még csoki és cukrok is akadtak:))
Marklar15529-11-2009 00:35:34 // 88875
Ez meg ma érkezett:)
2,5 V6 ződ:)
Osztrák, s "természetessen" full rozsdás a segge.
Sopronból hozták. Ausztriában (gondolom fillérekért) vették egy árverésen. Állítólag a baleset után ott hagyták.*
Kulcs nincs hozzá* ez a szerencse. :))
15" os alufelnik (39900ft ért eladoak) 205/50 es gumik. A J1 kiszakadt, de a B1 és a hátsók tuttik. (nem eladó, mert majd jól felhasználom:))
Sokat nem állhatott, mert a fékcucc nem rozsdás.
(V6 fék, gólyalábakkal 49900ft :) )
Látszat ellenére a motor 2.ra indúlt és szépen jár.
(Motor váltó/féltengelyek, sallangokkal TS vs V6 hoz :) 99900ft:) )
De hűtőfolyadék hiányában nem kínoztam.
Elektromos cuccok (ventillátor sebesség is) működik.
Ablakemelők nyikorogtak, akár a feszülés miatt is.

Digit fűtéses, nem klímás. Balos tükőr elektromos (még ki sem próbáltam) és nem törött. Jobbos mechanikus.
Első szériás kárpit van benne.
Asszem az első üléseket áthúzom a 146 Sport belsősével, s így megmaradnak a Temprába. Ajtókárpitok meglepően egyben vannak. Ha valakinek kell a Q4, akkor ezt rakom SWbe.
Vebastó (Longmannak) a tetőablak. Működik, de megrogyott a tető és kifordúlt a mechanika...
Marklar15529-11-2009 00:08:25 // 88874
Jahh.
A belső szövete más.
Marklar15529-11-2009 00:07:35 // 88873
Én már készülök a tavaszra is:)
Kész lettek a 155 ös nyári (2010-es) felnijei.
Ki lettek görgőzve és lefestve.
Természetessen 205/50 es gumiméret marad.
Fairlane29-11-2009 00:06:47 // 88872
Miben más az a Q4 kárpit? Annyi, hogy fekete? :)
Marklar15529-11-2009 00:04:11 // 88871
Jahh.
Q4 lemaradt:

Ha valaki megpróbálkozna 1/3-ad 2/3-ad hátsó ülés elrendezéssel 155 ben, akkor a Temprából kikerűlt Delta2 es alcantra ülések 2L CC ért elvihetőek.
Ülés rögzítő, hajtogató kütyüket a Lanciás haverommal kell leboltolni:)
Pucolás rájuk fér.
Meg 2-3 csikk nyom is van az ülőlapon.
(nem én voltam:) )
Marklar15528-11-2009 23:58:56 // 88870
Nohh.
Ma csak egy picit haladtam az SW vel.
Többnyire szar idő volt.
De hátra bekerűltek a 146 ülései.
Asszem az elsők is át lesznek húzva és ott is "sport" belsős kárpitok lesznek.

Az ajtókárpitokat újra terveztem.
2 lehetőség van.
Vagy a Q4 fekete kárpitja kerűl be, vagy az első generációs ajtókárpit.
Ha van potenciális vásárló, akkor a Q4 4db kárpitja 6e ft
A másik 5e ft.
Ami marad az lesz berakva.
Viszont van 1 szett Super ülésgarnitúra is. 2db e és 2db hátsó 9999ft.
Takarítás rájuk fér.
Marklar15528-11-2009 23:51:30 // 88869
Van ilyen. Mostanában Fiatba is vitték. 5e ft.
Gery8328-11-2009 22:17:39 // 88867
RAL 6031
TRINÁT IR Zöld
Győri festékgyár

A honvédség használja :)
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)28-11-2009 22:03:44 // 88866
Na akkor megcsinálom neked.
Gery8328-11-2009 22:00:13 // 88865
én és a torrent... :DDD
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)28-11-2009 21:59:04 // 88864
Meg is találtam,tuning car studio a neve,torrentről rántsd le.
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)28-11-2009 21:49:14 // 88863
Ja,lazán melléteszi a nagy indián könyvet made by sd:-))
Buksi28-11-2009 21:49:08 // 88862
De kész lesz legalább a photoshop is! ;-))))))))
Az eposzt meg legfeljebb nem olvasod el! :-DDDDDD
Gery8328-11-2009 21:48:14 // 88861
SD-vel vigyázni kell, mert egy eposzt is ír mellé... :DDD
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)28-11-2009 21:45:57 // 88859
Van egy jó progi majd megnézem,simán átfényezi az autót.
Buksi28-11-2009 21:44:50 // 88858
SD-nek kellene szólni, ő tud valamelyest rajzolgatni! :-DD
Gery8328-11-2009 21:43:36 // 88857
Ne kötekedni tessék, hanem rajzolni! :D
Überkirály lesz... :)
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)28-11-2009 21:26:44 // 88856
Mi eeezz???Harci szekér??:-))
Buksi28-11-2009 21:17:40 // 88855
Zöldesszürkéslibafosos... nem gyere be! :-DD
Longman28-11-2009 21:16:55 // 88854
nem olyan rossz az, a kép ami a gtv-ről van kicsit csalóka..
Buksi28-11-2009 21:15:22 // 88853
Nemá' hogy ilyen színűre akarod az 55-öt! :-/
Gery8328-11-2009 21:06:22 // 88852
Sziasztok!

Valamelyik photoshop-mester varázsolja légyszi nekem ezt a 155-öt, ilyen színűre mint a gtv!



Köszi!
Ati7728-11-2009 17:47:51 // 88851
Hello Marklar.
Körülnézhetnél a cuccaid között ,van -e 1 ilyen, a klímaventi sebességét szabályzó ekektronyosbizbaz, vagymi? Állítólag ez a hibás ,amiért állandóan maxon forog a ventilátorom.
RoliQ428-11-2009 11:10:33 // 88850
lehet az lesz :) de akkor úgy is te leszel az első akinek szólok:)
RoliQ428-11-2009 11:10:02 // 88849
megnézem lassan ... mert így nem nagyon van fűtés... kösz
Longman28-11-2009 11:00:12 // 88848
a jobb lábtérben van a venti, a szűnyeget ha kihajtod akkor látható hogy abban van egy csoki a tűzfal irányából, egy nagy piros és kék vezeték megy bele. az is ki szokott szopókásodni, és akkor nem megy. nekem rossz úton rendszeresen kirázódott.. egy ellenőrzést megér.
Marklar15528-11-2009 07:50:55 // 88846
Jahh. S van fűtő ventim is:) Ha cserélünk:)
Marklar15528-11-2009 07:50:15 // 88845
Nézd meg, hogy tényleg nem megy-e...
De nem lennék meglepődve, ha a kűlső levegőt terelgető lapka állító motorjának a tengelye tört volna el. Motort hallod járni, de a lapka nyitva van. 10 ből 9,5 törött. Én már kitámasztotam ezt az 55 ön... Sőt, ha lenne rá energiám át is raknám a mechanikus fűtés boxot... Temprában tök zsír a fűtés:)
Marklar15528-11-2009 07:46:33 // 88844
ááá
Ki kell mennem Érdre, felhordani a szerszámokat.... Már 16h után sötétedik...
S ügye vannak a szétszedni valók is:)
Marklar15528-11-2009 07:43:27 // 88843
Vasárnap is nappal vagyok. Viszek egyet ozt gyere:)
RoliQ428-11-2009 03:09:56 // 88842
nos nekem is lenne kérdésem... bekapcsolom a fűtést és nincs! kijelzők szerint minden működik rendesen, állítókák úgy hallom mozognak! pusztán annyi hogy maga a venti nem megy! régebben is csinált ilyet akkor leállítottam a kocsit beindítottam és működött és most megint szarakodik csak most nem segített az se ha leveszem a gyújtást! mit nézzek meg ? mi lehet itt a problem?
Fairlane27-11-2009 23:23:55 // 88841
Nézd meg :)

Esetleg lehet ki is lehetne lámpázni valahogy. Akkurol le, és laposelem, zseblámpaizzó, drótok.
Longman27-11-2009 23:06:52 // 88840
Passz, de szerintem nincs
Fairlane27-11-2009 23:01:10 // 88839
Vmi ilyesmit. Van a multimétereden szakadásvizsgáló (sipol, ha összeérinted a két tűt)? Azzal próbáld, gyujtás nélkül talán
Longman27-11-2009 22:28:53 // 88838
azt akarod mondani ha ott a bajuszkapcsolónál összezárom őket működnie kellene, és ha nem teszi az azt jelenti hogy a vezetékkel lesz valami? ha viszont bekapcsol akkor magával a kapcsolóval..?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.