Forum >> 155
Yoyo12-06-2007 12:29:04 // 27138
Kell néha egy kis pihenő:))))
Otto12-06-2007 12:28:25 // 27137
Ja, igen!A manuál úgy kezdődik: Húzza ki a mosógépet a hálózati csatlakozóból, mielőtt eltávolítja a burkolatot!:D
norbee12-06-2007 12:28:03 // 27136
Miről beszélsz, ezt már a mai nappal buktuk. :)))
Yoyo12-06-2007 12:26:17 // 27135
Végigkövettem az eseményeket, furcsa is volt az a sok komoly hozzászólás a végén még tényleg szakmai topic leszünk:)))
norbee12-06-2007 12:24:57 // 27134
Na olvassá csak vissza, hogy távkezeltük múlt héten végig perdix kartárs hibáit! :)))))
norbee12-06-2007 12:22:53 // 27132
Rendben, este ha gumiztam, rövidre zárom a mosógépet. :) Utánna ha még tudok, írok, ha nem, majd üzenek, melyik kórház melyik szoba. :)))
norbee12-06-2007 12:22:06 // 27131
Mitröhöx, mekszokás... :))))))))))))
Otto12-06-2007 12:18:11 // 27130
Beírod ide a hibát ,én válaszolok!!!:D
Yoyo12-06-2007 12:18:07 // 27129
Nem is hittem és jó is lett a gép:)))
Én csak az autós szakmát űzöm, de egy csapágycsere mutat némi hasonlóságot:)))
Én csak az autós szakmát űzöm, de egy csapágycsere mutat némi hasonlóságot:)))
Yoyo12-06-2007 12:16:58 // 27128
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:DDDDDDDDDDD
Otto12-06-2007 12:16:57 // 27127
Szerelőknek nem kell hinni!!!
Hozzáteszem, én nem űzöm a szakmát!
Hozzáteszem, én nem űzöm a szakmát!
norbee12-06-2007 12:16:05 // 27126
Na ezt megnézem, még nem szedtem szét, köszi az infót. Manuált letölteni hol tudok hozzá? :))))))))
Otto12-06-2007 12:14:52 // 27125
Ha az sem segít, akkor van egy kondi a motornak.Esetleg csere, hátha az!Igazából ezek a tipikus hibái.A programkapcsolót kizárnám...
Yoyo12-06-2007 12:13:24 // 27124
Á értem, egyszer én is megszereltem az autómatát otthon, azt mondta a szerelő, hogy csapágyas a motor és azt nem lehet cserélni, csak az egész motrot. Fúrtam faragtam és gyönyörűen kicseréltem a csapágyat ami került 1900Ft-ba:)))
Otto12-06-2007 12:12:43 // 27123
Leszedted már a burkolatot?
Oldalt mindkét felén van egy-egy reteszkapcsoló, ami a centri áramkörét zárja meg reteszeli az ajtót centri közben, hogy ne lehessen kinyitni.Az szokott elégni, egyszerű sufnituninggal rövidre kötöd!:D De akkor centri közben majd ki lehet nyitni a tetejét!De gondolom nem szoktátok nyitogatni mosás közben!
Oldalt mindkét felén van egy-egy reteszkapcsoló, ami a centri áramkörét zárja meg reteszeli az ajtót centri közben, hogy ne lehessen kinyitni.Az szokott elégni, egyszerű sufnituninggal rövidre kötöd!:D De akkor centri közben majd ki lehet nyitni a tetejét!De gondolom nem szoktátok nyitogatni mosás közben!
Otto12-06-2007 12:09:21 // 27122
Valamennyit értek hozzá!
"Repülőt" egyszerű csinálni valamiből!:DD
"Repülőt" egyszerű csinálni valamiből!:DD
norbee12-06-2007 12:08:39 // 27121
Nem mit csinál, mit NEM csinál. :)))) Mosás után nem indul el a centrifugálás.
Yoyo12-06-2007 12:05:56 // 27120
Te lenni mosogépszerelő?:)))
Yoyo12-06-2007 12:05:09 // 27119
Értem, holnap megmondom meg van-e, mert lokfer elvitte a tükröt és lehet, hogy odaadta a Rich azt is, de nem biztos:)
Otto12-06-2007 12:04:56 // 27118
Miért kell programkapcsolót cserélni?
Mit csinál a gép?Ki mondta, hogy cseréld ki?
Nincs több kérdés!:)
Mit csinál a gép?Ki mondta, hogy cseréld ki?
Nincs több kérdés!:)
norbee12-06-2007 12:01:32 // 27117
Amiből megy le egy kis csonk a szellőzőhöz.
norbee12-06-2007 12:01:01 // 27116
Nem a belső burkolat, hanem ami ráfekszik az ajtóra belülről. Amire rá lehet utánna pattintani a belső burkolatot.
Yoyo12-06-2007 12:00:49 // 27115
Egyébként igen, tényleg azok:)))
Buksi12-06-2007 12:00:00 // 27114
Talán kezdem őket megismerni! :-DDD
Egyébként nagyon jó emberek! :-)
Egyébként nagyon jó emberek! :-)
Yoyo12-06-2007 11:55:08 // 27113
Ja még egy kérdés: A felpattintható burkolat kell vagy a tükörtartó?
Yoyo12-06-2007 11:52:48 // 27112
Semmiség, igérni akárki tud:DD
Yoyo12-06-2007 11:45:27 // 27110
Jó van na, nem kell minnyá irgum-burgum:)))
Megnézem, megkérdezem, ha van viszem hétvégén és küldöm valamelyik földiddel, az árat is mondom addig:))
Megnézem, megkérdezem, ha van viszem hétvégén és küldöm valamelyik földiddel, az árat is mondom addig:))
norbee12-06-2007 11:41:29 // 27108
Mondom kellene, Teeee! :)))
Buksi12-06-2007 11:40:27 // 27107
Pont ezért gondoltam én is! ;-)))
Ádi_390012-06-2007 11:39:35 // 27106
Ez egy szép felni. biztos jól mutat eg yzöld autón is.
Mondjuk az Y-t én sem látom benne... :) De frankó.
Mondjuk az Y-t én sem látom benne... :) De frankó.
Yoyo12-06-2007 11:36:37 // 27105
Azt jól teszed, ahogy ismerem őket:)))
Yoyo12-06-2007 11:36:08 // 27104
Mint az ég:))) Mittomén:(
Buksi12-06-2007 11:35:37 // 27103
Okés, köszi! De azért még előtte rájuk csörgök a biztonság kedvéért! ;-))
Yoyo12-06-2007 11:34:19 // 27101
Az rendben van, csak egy kicsit kapott az ajtó, belül minden épp volt:)
Yoyo12-06-2007 11:33:21 // 27100
Közben eszembe jutott, hogy jön az Edy is, így ő elhozhatja, a rugó megvan:))
Yoyo12-06-2007 11:32:23 // 27099
Az tuti, ilyet jobb titokban tartani:)))
norbee12-06-2007 11:32:17 // 27098
Az a kis műanyag 3szög, ami az ajtó belső felére megy rá, rajta át a két csavar ami atükröt fogja, na az ép?
Buksi12-06-2007 11:32:03 // 27097
Akkor szólj rá, hogy adja oda! Vagy én szóljak neki? :-)))
De a féknyereghez a rugó nálad van, nem? :-)
De a féknyereghez a rugó nálad van, nem? :-)
norbee12-06-2007 11:31:34 // 27096
Mondom majd, csak nem akarom publikba, mer' midenki rögtön rávetné magát. :)))))
Yoyo12-06-2007 11:31:29 // 27095
Azt hiszem nem olyan vészes.
Yoyo12-06-2007 11:30:41 // 27094
Ez a kérdés felettébb érdekel, bár manapság már mindenki csutkáig szívja:)))
norbee12-06-2007 11:30:39 // 27093
Hooogyne... :))))
norbee12-06-2007 11:30:29 // 27092
Télleg, Rich1 bal első ajtaja mennyire lett megsérülve?
Yoyo12-06-2007 11:29:29 // 27091
Ha a Rich odaadja akkor igen:)))
Buksi12-06-2007 11:27:25 // 27090
Én csak kérdeztem! :-))))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
728
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?