Forum >> 155

András bácsi15-05-2007 14:38:11 // 24886
Én meg egy FUG-on, és egy Fairey Barracudán dolgozom. Bár ez az SD-szerű csókáknak nem mond semmit, csak a kiművelt kollégáknak. :)
norbee15-05-2007 14:37:26 // 24885
Meg bizony, csak benőtte a gaz. Ott áll mellette az EC130-as készültségben.
SD15-05-2007 14:36:54 // 24884
Tényleg a vonóhorog fejével mi van? Mert leszereltem a másik felét, Peti aszondja enyim, te is aszondod? Mert jó lenne:)))
Whiteskull15-05-2007 14:35:49 // 24883
Éppen egy ilyent kezdtem el összeszkábálni. :))))
süsnye15-05-2007 14:35:43 // 24882
Akkor gyorsan kell cselekednem, mert Nagyfaterod pedzegett, h elviteti a cigókkal a cumót. :D
Fairlane15-05-2007 14:35:30 // 24881
kösz, azt meghagyom mel gibzonnak...
süsnye15-05-2007 14:34:35 // 24880
Vízen olaj nem láccik, csak a tartály falán ez a szürkés-fehér krém. Honnan kő bogyognia, ha gáz van?
András bácsi15-05-2007 14:33:14 // 24879
A régi köríves váró megvan még? Vagy már elbontották?
András bácsi15-05-2007 14:32:18 // 24878
Szakszerűtlenül tárolva nagypapi kunyhójának támasztva? :)
norbee15-05-2007 14:32:17 // 24877
Elől csak belépővel. Hátul meg nagypofával. :)
norbee15-05-2007 14:30:28 // 24876
Vizkövet a vízcsere nem oldja ki, beragadt termoszátnál magasabb hőfok magasabb olajhőt is generál, vized olajos, bugyog-e?
András bácsi15-05-2007 14:29:26 // 24875
Belógva? Nem lehet bemenni már?
SD15-05-2007 14:28:15 // 24874
Bízzunk benne, de nállam van a motor másik fele, vész esetére, úgyhogy nincs akkora baj amiből ne tudnánk kihúzni téged:)
süsnye15-05-2007 14:26:45 // 24873
remélhetőleg. Én attól tartok kicsit, h nincs megmókolva a hf vagy a vezérlés korábbi tulaj által...
süsnye15-05-2007 14:24:18 // 24872
Nem újkeletű a probléma. A kiegy tartályban már régóta ilyen fehét krémszerű cucc rakódik le. Először gondoltam vízkő, vmi marha csapvízzel tőttötte fel anno biztos. Aztán már 2xszer cseréltük a vizet de még mindig gyün bele + amióta megjött a meleg qrvára melegszik a vizem. Tegnap országúton hazafele 90-100km/h és a víz nem ment 100C alá abittos + az olaj is már 90C felett volt.
Szal eléggé úgy tűnik, h a már fél éve így járok vele...
SD15-05-2007 14:23:54 // 24871
Akkor mázlija van, meg neked is:))) Azt hittem 2.0
norbee15-05-2007 14:23:52 // 24870
Akkor neki nem mesélem el, hogy a budaörsi reptérre belógva szembetaláltam magam egy MiG-21 F13-al. :)
SD15-05-2007 14:23:24 // 24869
Jóvanna én is modelleztem csak nem volt hozzá elég türelmem:)
András bácsi15-05-2007 14:23:19 // 24868
A két 1.8-as között mitől lenne méretbeli kül?
SD15-05-2007 14:22:45 // 24867
Akkor próbálok pedálozni:)
András bácsi15-05-2007 14:22:40 // 24866
Szegény nem ismeri a haditechnikát, sem a repülő gépezeteket.
SD15-05-2007 14:22:11 // 24865
ÁÁÁ racevét:(

Bandinak van egy 1.8-as HF óccsóba odaadja, ideiglenesen gyó, amíg megfaragtatod a sajátod:)

Működik vele csak kissebb a szelep:)
norbee15-05-2007 14:20:40 // 24864
Mivan? Mitműveltél süsü?
norbee15-05-2007 14:20:20 // 24863
A Baltásnak virtuális. :)))
süsnye15-05-2007 14:20:20 // 24862
Megvan az ehavi projekt is az attóra! Hengerfej tömítés, vagy komplett hf csere.

E örö, e bódóttá!

Tököm bele...
SD15-05-2007 14:19:19 // 24861
Na most választhatok kit haragítok magamra, a Baltást, vagy Bandit:)
norbee15-05-2007 14:18:21 // 24860
Hmmm, flood attack. Kolléga? :))))))
SD15-05-2007 14:17:03 // 24859
Hekk.....
SD15-05-2007 14:16:54 // 24858
Hekk....
SD15-05-2007 14:16:39 // 24857
Hekk...
norbee15-05-2007 14:15:02 // 24856
Mennyit fizetsz, ha meghekkelem az amore SQL-ét, amiben a hsz.ek vannak? :))))))
SD15-05-2007 14:11:18 // 24855
Makett én nem ez valami tévedés lehet:D
norbee15-05-2007 14:09:08 // 24854
Mentolos kutyarágócsont van nálam, ha gondolod. :)
norbee15-05-2007 14:08:17 // 24853
Műgulyáságyú? Melyik makettjére gondolsz ilyen kiváló tisztelettel Te mazochista? :)))
Fairlane15-05-2007 14:06:37 // 24852
Jutalomfalatot is adsz? :D
SD15-05-2007 14:04:09 // 24851
És a Bandi műanyag gulyás ágyúinak a színe? :)
SD15-05-2007 14:03:30 // 24850
Egészségedre:D
norbee15-05-2007 14:02:43 // 24849
ááá, a ződre a válasz a 42... :)))))
SD15-05-2007 14:01:53 // 24848
Húzslevezs, csérkés rizses valami:)
SD15-05-2007 14:00:57 // 24847
118

(elárulom hogy hasra ment, de ha kiszámolod hogy jó-e megérdemled:D)
norbee15-05-2007 14:00:45 // 24846
Hasonlókat! :) Salsás csirke kukoricás rizzsel. :)
SD15-05-2007 13:59:03 // 24845
Akkor jó étvágyat cartárs:)
norbee15-05-2007 13:47:50 // 24844
Az ebédet én is ebédnek hívom. :)))
András bácsi15-05-2007 13:42:42 // 24843
Váltsa át legyen színes a saját színét, a vadász ződjét, meg az én nato-ződemet RAL-ba, majd tovább BS-be, ezt FS-be, majd mondja meg az eredményt.
SD15-05-2007 13:42:36 // 24842
Kb ugyan azt csinálom mint te, csak máshogy hívják:) (mai bölcsességem)
norbee15-05-2007 13:41:33 // 24841
Okos fiú! :)))
norbee15-05-2007 13:40:55 // 24840
Mittomén micsinálsz, Zsocy olvas gondolatot, meg lát távolba szabadidejében, nem én. :)))
András bácsi15-05-2007 13:40:43 // 24839
na ez az. Ő sem tudta, csak megnézte, de úgy csinált, mintha tudná. :)
SD15-05-2007 13:39:04 // 24838
Én még nem néztem meg de a RAL az szín skála nem? No majd utánna nézek.
Fairlane15-05-2007 13:36:28 // 24837
én se hallottam, de a guglin megnéztem :D
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.